Balinarska Zveza Slovenije
15.junij 2021ob 13:28 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Kvalifikacije DVOJICE 2012 člani  (Prebrano 6067 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 947



Ogled Profila
« dne:: 14.september 2012ob 10:53 »

Kvalifikacije DVOJICE 2012 člani
Nova Gorica

1.SKUPINA:
MERVIČ M.- ŠRAJ (TABOR) : PISK-MARINIČ( GORICA)  8 :9
JUKIČ- JIKIĆ ( KANAL): JAKOPIČ- DEBENJAK(TITA)  5 :12
MERVIČ M.- ŠRAJ (TABOR) : JUKIČ- JIKIĆ ( KANAL) 11: 3
PISK-MARINIČ( GORICA)  : JAKOPIČ- DEBENJAK(TITA)  6 : 8
MERVIČ M.- ŠRAJ (TABOR) : PISK-MARINIČ( GORICA)  12 :5
Naprej: JAKOPIČ- DEBENJAK(TITA)  in MERVIČ M.- ŠRAJ (TABOR)

2.SKUPINA:
SKRT –MUNIH ( KANAL): TINTA –SCHILLING ( DESKLE) 9 :8
POBERAJ –MIHELJ( GORICA):  PETRIČ -RENAR (TITA)  8 :11
POBERAJ –MIHELJ( GORICA):  TINTA –SCHILLING ( DESKLE) 4 :9
SKRT –MUNIH ( KANAL): PETRIČ-RENAR (TITA)  10 :7
TINTA –SCHILLING ( DESKLE) : PETRIČ -RENAR (TITA)  2:9
Naprej: SKRT –MUNIH ( KANAL) in  PETRIČ - RENAR (TITA)  

3.SKUPINA:
STOPAR –MORI ( TITA) : GRUDEN – SILIČ( GORICA) 13 : 3
KODERMAC-LIPICER( DESKLE) :  X                                 6 : 0
GRUDEN – SILIČ( GORICA)     :  X                                  6 : 0
KODERMAC-LIPICER( DESKLE) : STOPAR –MORI ( TITA) 6 :8
GRUDEN – SILIČ( GORICA) : KODERMAC-LIPICER( DESKLE)   4 : 10
Naprej:   STOPAR –MORI ( TITA) in KODERMAC-LIPICER( DESKLE)  

4. SKUPINA:
GOMIŠČEK –LIPUŽIČ (GORICA) : FURLAN –NUSDORFER(DUPLJE) 7 : 8
VALENČIČ – ČUČAT ( TITA ): BREZAVŠČEK –JAKOPIČ ( KANAL) 10 :5
BREZAVŠČEK –JAKOPIČ ( KANAL) : GOMIŠČEK –LIPUŽIČ (GORICA)  9:8
VALENČIČ – ČUČAT ( TITA ): FURLAN –NUSDORFER(DUPLJE) 8 : 2
FURLAN –NUSDORFER(DUPLJE) : BREZAVŠČEK –JAKOPIČ ( KANAL) 6 : 10
Naprej: VALENČIČ – ČUČAT ( TITA )in BREZAVŠČEK –JAKOPIČ ( KANAL)
« Zadnje urejanje: 14.september 2012ob 10:57 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 947



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 14.september 2012ob 11:00 »

DRUGI KROG TEKMOVANJA:

1.SKUPINA:
JAKOPIČ- DEBENJAK(TITA)  : KODERMAC-LIPICER( DESKLE)   8 : 2
MERVIČ S.- ŽIŽMOND ( TABOR) : JAKOPIČ- DEBENJAK(TITA)  0 : 13
MERVIČ S.- ŽIŽMOND ( TABOR) : KODERMAC-LIPICER( DESKLE)   1 : 13
Naprej: JAKOPIČ- DEBENJAK(TITA)  in KODERMAC-LIPICER( DESKLE)   

2.SKUPINA:
MERVIČ M. –MRAK ( TABOR): STOPAR –MORI ( TITA)  1: 13
MERVIČ D. –COTIČ ( TABOR) : STOPAR –MORI ( TITA)   2 :9
MERVIČ M. –MRAK ( TABOR): MERVIČ D. –COTIČ ( TABOR) 9 : 8
Naprej: STOPAR –MORI ( TITA)  in MERVIČ M. –MRAK ( TABOR)


3 SKUPINA:
SKRT –MUNIH ( KANAL) : BREZAVŠČEK –JAKOPIČ ( KANAL) 13 : 2
FERFOLJA M.-FERFOLJA G.( TABOR) : SKRT –MUNIH ( KANAL)  13 : 0
FERFOLJA M.-FERFOLJA G.( TABOR) : BREZAVŠČEK –JAKOPIČ ( KANAL) 13 : 0
Naprej:FERFOLJA M.-FERFOLJA G.( TABOR) in SKRT –MUNIH ( KANAL)

4.SKUPINA:
PETRIČ -RENAR (TITA)  : VALENČIČ – PERIC ( TITA ) 10 : 9
KOŠUTA – MERVIČ U. ( TABOR) : PETRIČ -RENAR (TITA)  3 : 13
KOŠUTA – MERVIČ U. ( TABOR) : VALENČIČ – PERIC ( TITA )
Naprej: PETRIČ -RENAR (TITA)  in KOŠUTA – MERVIČ U. ( TABOR)



Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 947



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 14.september 2012ob 11:02 »

ČETRTFINALNI PARI: ponedeljek : 24. septembra 2012 ob 18,00 uri-OZELJAN
(igralni čas vse do finala: 1 ura 15 minut, oziroma do 13 puntov)


1. JAKOPIČ - DEBENJAK (TITA) : MERVIČ M. – MRAK (TABOR)  13 : 11
2. FERFOLJA M. - FERFOLJA G. (TABOR) : KOŠUTA – MERVIČ U. (TABOR)  11 : 6
3. KODERMAC - LIPICER (DESKLE) : STOPAR – MORI (TITA)  6 : 4
4. SKRT - MUNIH (KANAL) : PETRIČ - RENAR (TITA)  13 : 5 
« Zadnje urejanje: 25.september 2012ob 10:00 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 947



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 25.september 2012ob 09:54 »

POLFINALE:
1 -  4  JAKOPIČ - DEBENJAK (TITA)  :  SKRT – MUNIH (KANAL)   12 : 4
2  - 3  FERFOLJA M.- FERFOLJA G. (TABOR) : KODERMAC - LIPICER (DESKLE)  7 : 6

FINALE za  3. - 4. MESTO:
KODERMAC - LIPICER (DESKLE) :  SKRT – MUNIH (KANAL)    13 : 6

FINALE za 1. - 2. MESTO:
FERFOLJA M. - FERFOLJA G. (TABOR) : JAKOPIČ - DEBENJAK (TITA)   13 : 2

Na državno polfinale 30. septembra 2012 ( IDRIJA / SV. ANTON ) se uvrstijo 3 ekipe.

Čestitam!
« Zadnje urejanje: 25.september 2012ob 10:00 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!