Balinarska Zveza Slovenije
08.maj 2021ob 14:38 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Odgovor Branku na temo "Fajdiga in članek na SIOL-u"  (Prebrano 1324 krat)
Jež
balinarski navdušenec
Objave: 100

Ogled Profila
« dne:: 13.julij 2012ob 08:07 »

Najprej bi rad vprašal zakaj je zaprt odgovor? Tudi moderator lahko pusti komentirat ostale člane foruma na svoj post.
Kot drugo ne bi se spuščal v komentar članka oziroma dogodka. Želel bi pa dati samo VELIKO PRIPOMBO na zadnji stavek, kjer Branko (moderator) napiše, da v 21. letih njegovega delovanja v balinanju ni opazil lobijev  Huh Angry Sad Shocked Od vseh smeškov, bi bil najbolj pravilen tisti, ki se od smeha valja po tleh!

Zagotovo lahko trdim, da je v balinanju, v katerem sem prisoten več ali manj od leta 1982, toliko lobijev, podtikanja, podkupovanja, laži, sprenevedanja, ponarejevanja in še mnogo česa, da glava peče.

Branko, ti bom naštel samo par primerov, ki ti morajo biti bolj ali manj znani:
- ustanavljanje in popolnjevanje lig na vseh nivojih
- čudni (milo rečeno) rezultati v zadnjih krogih v mnogih ligah iz leta v leto
- očitnega sojenja za "svojo" ekipo mislim, da ne rabim posebej omenjati, lahko ti pa še zatrdim, da sem na lastne oči videl dvakrat spreminjanje oziroma novo pisanje zapisnika pomembne tekme po njenem zaključku s strani znanega sodnika (takšna je pač bila "komanda" vplivnih ljudi iz BZS) in nobeden ni imel "jajc" se pritožit, ker bi samo denar zapravljal, dosegel pa itak nič
- dolgovi klubov do igralcev in nato še težave igralca pri prestopu, če je zahteval denar za nazaj
- izpiti in licence sodnikov (kako kakšen sodnik, ki je "priden" dobi licenco oziroma naredi izpit, čeprav osnovnih pravil matematike, pisanja in tudi balinanja ne pozna)
- pregled igrišč s strani odgovornih pred sezono (se spomnim, da se je enkrat sodnik obregnil v granulat peska!!! Halo, kje smo mi vse igrali, granulat proti vsemu ostalemu sploh ni vreden omembe. Kakšnim terenom se je (in se še) daje dovoljenje za igranje??!!)

Bi pa rad pohvalil in hkrati dal priznanje vsem tistim (ki jih je tudi precej), ki delajo v dobro balinanja. Vendar opažam, da se število teh z leti zmanjšuje. Zakaj že?
Prijavljen
Branko
veteran
Objave: 1060

Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 13.julij 2012ob 09:08 »

Ježo, vse kar si napisal imaš prav. Morda je bil moj zadnji stavek nerazumljen, ker sem se držal strogo teme ŠOLA BALINANJA. No in tu do sedaj nisem opazil lobijev, saj so se do sedaj vse šole izvedle točno po razpisu. Ko bom raziskal stvari in jih javno objavil, boš lahko ugotovil, zakaj sem uporabil termin LOBIJI.

lp Branko
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: