Balinarska Zveza Slovenije
14.maj 2021ob 02:22 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki SUPER LIGA ČLANI - 2020/2021  (Prebrano 646 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 943



Ogled Profila
« dne:: 18.april 2021ob 13:09 »

Delegirani sodniki SUPER LIGA ČLANI 2021

1. kolo, 24.04.2021 ob 15 uri - SOBOTA

SKUPINA - A
TRATA : VELENJE PREMOGOVNIK           Štancer - Bajželj - Tomše - Hervol B.
POSTOJNA : SKALA                            Likar - Čepar - Kraševec - Hrvatin
KRIM - prost

SKUPINA - B
ILIRSKA BISTRICA : AGROCHEM HRAST  Petrič - Žvokelj - Marc - Česnik
ZABIČE : AIKEA ANTENA                     Milavec - Štemberger - Maljevac - Maček
MARJETICA KOPER - prost

2. kolo, 25.04.2021 ob 10 uri - NEDELJA

SKUPINA - A
VELENJE PREMOGOVNIK : TRATA           Obolnar - Naglič - Lanišek - Založnik
SKALA : POSTOJNA                            Kraševec - Hrvatin - Čepar - Likar
KRIM - prost

SKUPINA - B
AGROCHEM HRAST : ILIRSKA BISTRICA   Žvokelj - Česnik - Marc - Petrič
AIKEA ANTENA : ZABIČE                      Štemberger - Maljevac - Milavec - Maček
MARJETICA KOPER - prost
« Zadnje urejanje: 21.april 2021ob 07:55 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 943



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 28.april 2021ob 07:36 »

3. kolo, 08.05.2021 ob 15 uri - SOBOTA

SKUPINA - A
KRIM : TRATA                                      Zupanc - Haclar - Štancer - Salkič
VELENJE PREMOGOVNIK : POSTOJNA     Založnik - Obolnar - Naglič - Djokič
SKALA - prost

SKUPINA - B
MARJETICA KOPER : ILIRSKA BISTRICA  Jakomin Z. - Šubelj - Čepar - Kraševec
AGROCHEM HRAST : ZABIČE                Česnik - Petrič - Žvokelj - Marc
AIKEA ANTENA - prost

4. kolo, 09.05.2021 OB 10 uri - NEDELJA

SKUPINA - A
TRATA : KRIM                                     Hervol B. - Štancer - Anderle - Bajželj                                  
POSTOJNA : VELENJE PREMOGOVNIK       Žavbi - Lanišek - Haclar - Naglič
SKALA - prost

SKUPINA - B
ILIRSKA BISTRICA : MARJETICA KOPER    Čepar - Kraševec - Šubelj - Jakomin Z.
ZABIČE : AGROCHEM HRAST                  Petrič - Žvokelj - Česnik - Marc
AIKEA ANTENA - prost
« Zadnje urejanje: 11.maj 2021ob 10:36 od Stane Žavbi » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 943



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 09.maj 2021ob 19:57 »

5. kolo, 15.05.2021 ob 15 uri - SOBOTA

SKUPINA - A
POSTOJNA : KRIM                            Šefran - Vindišar - Miklavčič - Mestek           PRESTAVLJENO 05.06.2021 ob 15 uri
SKALA : VELENJE PREMOGOVNIK         Hrvatin - Čepar - Kraševec - Likar                PRESTAVLJENO 05.06.2021 ob 15 uri
TRATA - prost

SKUPINA - B
ZABIČE : MARJETICA KOPER              Maljevac - Milavec - Štemberger - Maček
AIKEA ANTENA : AGROCHEM HRAST    Šubelj - Jakomin Z. - Česnik - Žvokelj            PRESTAVLJENO 05.06.2021 ob 15 uri
ILIRSKA BISTRICA - prost

6. kolo, 16.05.2021 ob 10 uri - NEDELJA

SKUPINA - A                                  
KRIM : POSTOJNA                           Založnik - Djokič - Kirik - Naglič                     PRESTAVLJENO 06.06.2021 ob 10 uri
VELENJE PREMOGOVNIK : SKALA        Taškar Beloglavec - Salkič - Zupanc - Haclar     PRESTAVLJENO 06.06.2021 ob 10 uri
TRATA - prost

SKUPINA - B
MARJETICA KOPER : ZABIČE              Milavec - Maček - Štemberger - Maljevac
AGROCHEM HRAST : AIKEA ANTENA    Česnik - Žvokelj - Jakomin Z. - Šubelj           PRESTAVLJENO 06.06.2021 ob 10 uri
ILIRSKA BISTRICA - prost
« Zadnje urejanje: 13.maj 2021ob 20:42 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 943



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 13.maj 2021ob 12:18 »

7. kolo, 22.05.2021 ob 10 uri - SOBOTA

SKUPINA - A
KRIM : SKALA                                  Lanišek - Naglič - Obolnar - Djokič
TRATA : POSTOJNA                          Tomše - Štancer - Bajželj - Anderle
VELENJE PREMOGOVNIK - prost

SKUPINA - B
MARJETICA KOPER : AIKEA ANTENA     Jakomin Z. - Šubelj - Petrič - Marc
ILIRSKA BISTRICA : ZABIČE               Truden - Mestek - Šefran - Vindišar
AGROCHEM HRAST - prost

8. kolo, 23.05.2021 ob 10 uri - NEDELJA

SKUPINA - A
SKALA : KRIM                                 Likar - Kraševec - Čepar - Hrvatin
POSTOJNA : TRATA                         Lanišek - Žavbi - Šubert - Naglič
VELENJE PREMOGOVNIK - prost

SKUPINA - B
AIKEA ANTENA : MARJETICA KOPER    Šubelj - Jakomin Z. - Petrič - Marc
ZABIČE : ILIRSKA BISTRICA              Mestek - Vindišar - Truden - Šefran
AGROCHEM HRAST - prost
« Zadnje urejanje: 13.maj 2021ob 18:06 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!