Balinarska Zveza Slovenije
05.avgust 2021ob 07:00 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: notranjska moška liga 2020 - 2021  (Prebrano 4953 krat)
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 28.maj 2021ob 07:24 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL.

12. KROG – ČETRTEK 27. 5. ob 17.30 uri
LOŠKA DOLINA  :  LOGATEC 2   9 : 7
petek 28.5. CERKNIŠKO J. 2 : DRAGOMER GUT & PET   16 : 0 b. b.
TIČNICA  :  SINJA GORICA   6 : 10
JAMA  :  ŽIRI   10 : 6
Begunje - proste

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   19 (+104)
2. DRAGOMER GUT & PET  10 (-2)
3. BEGUNJE   9 (+12)
4. LOŠKA DOLINA   8 (-2)
5. LOGATEC 2   8 (-6)
6. ŽIRI   8 (-12)
7. CERKNIŠKO JEZERO 2   8 (-26)
8. TIČNICA   5 (-26)
9. JAMA   5 (-42)

13. KROG – TOREK 1. 6. ob 17.30 uri
ŽIRI  :  TIČNICA  - sodnik MIKLAVČIČ FRANC
SINJA GORICA : CERKNIŠKO J. 2 - sodnik LESKOVEC JOŽE
DRAGOMER GUT & PET  :  LOŠKA DOLINA - sodnik ŠEFRAN BRANKO
LOGATEC 2  :  BEGUNJE - sodnik TREVEN ALBERT
JAMA - prosta

14. KROG – ČETRTEK 3. 6. ob 17.30 uri
petek 4.6. BEGUNJE  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik HRIBAR VRENKO BRIGITA
LOŠKA DOLINA  :  SINJA GORICA - sodnik BARAGA METODA
petek 4.6. CERKNIŠKO J. 2  :  ŽIRI - sodnik MESTEK IVO
TIČNICA  :  JAMA - sodnik KORENČ IVANKA
LOGATEC 2 - prost

Lp Branko
« Zadnje urejanje: 29.maj 2021ob 08:10 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 01.junij 2021ob 20:30 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL.

13. KROG – TOREK 1. 6. ob 17.30 uri
ŽIRI  :  TIČNICA   13 : 3
SINJA GORICA : CERKNIŠKO J. 2   14 : 2
DRAGOMER GUT & PET  :  LOŠKA DOLINA   11 : 5
LOGATEC 2  :  BEGUNJE   6 : 10
JAMA - prosta

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   21 (+116)
2. DRAGOMER GUT & PET  12 (+4)
3. BEGUNJE   11 (+16)
4. ŽIRI   10 (-2)
5. LOGATEC 2   8 (-10)
6. LOŠKA DOLINA   8 (-8)
7. CERKNIŠKO JEZERO 2   8 (-38)
8. TIČNICA   5 (-26)
9. JAMA   5 (-42)

14. KROG – ČETRTEK 3. 6. ob 17.30 uri
petek 4.6. BEGUNJE  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik HRIBAR VRENKO BRIGITA
LOŠKA DOLINA  :  SINJA GORICA - sodnik BARAGA METODA
petek 4.6. CERKNIŠKO J. 2  :  ŽIRI - sodnik MESTEK IVO
TIČNICA  :  JAMA - sodnik KORENČ IVANKA
LOGATEC 2 - prost

15. KROG – TOREK 8. 6. ob 17.30 uri
JAMA  :  CERKNIŠKO J. 2 - sodnik STRAŽIŠAR JANEZ
ŽIRI  :  LOŠKA DOLINA - sodnik SEDEJ BRANKO
SINJA GORICA  :  BEGUNJE - sodnik MIKLAVČIČ FRANC
DRAGOMER GUT & PET  :  LOGATEC 2 - sodnik KASTELIC BRANKA
TIČNICA - prosta

Lp Branko
« Zadnje urejanje: 02.junij 2021ob 16:27 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 04.junij 2021ob 06:13 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL.

14. KROG – ČETRTEK 3. 6. ob 17.30 uri
petek 4.6. BEGUNJE  :  DRAGOMER GUT & PET   6 : 10
LOŠKA DOLINA  :  SINJA GORICA   6 : 10
petek 4.6. CERKNIŠKO J. 2  :  ŽIRI   8 : 8
TIČNICA  :  JAMA   12 : 4
LOGATEC 2 - prost

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   23 (+120)
2. DRAGOMER GUT & PET  14 (+8)
3. BEGUNJE   11 (+12)
4. ŽIRI   11 (-2)
5. CERKNIŠKO JEZERO 2   9 (-38)
6. LOGATEC 2   8 (-10)
7. LOŠKA DOLINA   8 (-12)
8. TIČNICA   7 (-28)
9. JAMA   5 (-50)

15. KROG – TOREK 8. 6. ob 17.30 uri
JAMA  :  CERKNIŠKO J. 2 - sodnik STRAŽIŠAR JANEZ
ŽIRI  :  LOŠKA DOLINA - sodnik SEDEJ BRANKO
SINJA GORICA  :  BEGUNJE - sodnik MIKLAVČIČ FRANC
DRAGOMER GUT & PET  :  LOGATEC 2 - sodnik KASTELIC BRANKA
TIČNICA - prosta

16. KROG – ČETRTEK 10. 6. ob 17.30 uri
petek 11.6. LOGATEC 2  :  SINJA GORICA  - sodnik PETROVIČ SLAVKO
petek 11.6. BEGUNJE  :  ŽIRI - sodnik KLUČAR ANTON
LOŠKA DOLINA  :  JAMA - sodnik BARAGA METODA
petek 11.6. CERKNIŠKO J. 2  :  TIČNICA - sodnik MESTEK PRIMOŽ
DRAGOMER GUT & PET - prost

LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 05.junij 2021ob 07:06 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 09.junij 2021ob 08:44 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL.

15. KROG – TOREK 8. 6. ob 17.30 uri
JAMA  :  CERKNIŠKO J. 2   6 : 10
ŽIRI  :  LOŠKA DOLINA   4 : 12
SINJA GORICA  :  BEGUNJE   12 : 4
DRAGOMER GUT & PET  :  LOGATEC 2   12 : 4
TIČNICA - prosta

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   25 (+128)
2. DRAGOMER GUT & PET  16 (+16)
3. BEGUNJE   11 (+4)
4. ŽIRI   11 (-10)
5. CERKNIŠKO JEZERO 2   11 (-34)
7. LOŠKA DOLINA   10 (-4)
6. LOGATEC 2   8 (-18)
8. TIČNICA   7 (-28)
9. JAMA   5 (-54)

16. KROG – ČETRTEK 10. 6. ob 17.30 uri
petek 11.6. LOGATEC 2  :  SINJA GORICA  - sodnik PETROVIČ SLAVKO
petek 11.6. BEGUNJE  :  ŽIRI - sodnik KLUČAR ANTON
LOŠKA DOLINA  :  JAMA - sodnik BARAGA METODA
petek 11.6. CERKNIŠKO J. 2  :  TIČNICA - sodnik MESTEK PRIMOŽ
DRAGOMER GUT & PET - prost

17. KROG – TOREK 15. 6. ob 17.30 uri
TIČNICA  :  LOŠKA DOLINA  - sodnik MESTEK IVO
JAMA   :  BEGUNJE - sodnik PREBIL MILAN
ŽIRI  :  LOGATEC 2 - sodnik SEDEJ BRANKO
SINJA GORICA  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik LESKOVEC JOŽE
CERKNIŠKO J. 2 - prosto


LP BRANKO
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #19 dne:: 11.junij 2021ob 09:28 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL.

16. KROG – ČETRTEK 10. 6. ob 17.30 uri
petek 11.6. LOGATEC 2  :  SINJA GORICA   9 : 7
petek 11.6. BEGUNJE  :  ŽIRI   10 : 6
LOŠKA DOLINA  :  JAMA   14 : 2
petek 11.6. CERKNIŠKO J. 2  :  TIČNICA   8 : 8
DRAGOMER GUT & PET - prost

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   25 (+126)
2. DRAGOMER GUT & PET  16 (+16)
3. BEGUNJE   13 (+8)
4. LOŠKA DOLINA   12 (+8)
5. CERKNIŠKO JEZERO 2   12 (-34)
6. ŽIRI   11 (-14)
7. LOGATEC 2   10 (-16)
8. TIČNICA   7 (-28)
9. JAMA   5 (-66)

17. KROG – TOREK 15. 6. ob 17.30 uri
TIČNICA  :  LOŠKA DOLINA  - sodnik MESTEK IVO
JAMA   :  BEGUNJE - sodnik PREBIL MILAN
ŽIRI  :  LOGATEC 2 - sodnik SEDEJ BRANKO
SINJA GORICA  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik LESKOVEC JOŽE
CERKNIŠKO J. 2 - prosto

18. KROG – ČETRTEK 17. 6. ob 17.30 uri
DRAGOMER GUT & PET  :  žIRI  - sodnik ŠEFRAN BRANKO
petek 18. 6. LOGATEC 2  :  JAMA - sodnik KOŠIR MATEJ
petek 18. 6. BEGUNJE  :  TIČNICA  - sodnik MESTEK IVO
LOŠKA DOLINA  :  CERKNIŠKO JEZERO 2 - sodnik KANDARE MILKA
SINJA GORICA  - prosta

LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 11.junij 2021ob 21:37 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #20 dne:: 15.junij 2021ob 21:42 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL.

17. KROG – TOREK 15. 6. ob 17.30 uri
TIČNICA  :  LOŠKA DOLINA   10 : 6
JAMA   :  BEGUNJE   7 : 9
ŽIRI  :  LOGATEC 2   5 : 11
SINJA GORICA  :  DRAGOMER GUT & PET   7 : 9
CERKNIŠKO J. 2 - prosto

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   25 (+124)
2. DRAGOMER GUT & PET  18 (+18)
3. BEGUNJE   15 (+10)
4. LOŠKA DOLINA   12 (+4)
6. LOGATEC 2   12 (-10)
5. CERKNIŠKO JEZERO 2   12 (-34)
7. ŽIRI   11 (-20)
8. TIČNICA   10 (-24)
9. JAMA   5 (-68)

18. KROG – ČETRTEK 17. 6. ob 17.30 uri
DRAGOMER GUT & PET  :  žIRI  - sodnik ŠEFRAN BRANKO
petek 18. 6. LOGATEC 2  :  JAMA - sodnik KOŠIR MATEJ
petek 18. 6. BEGUNJE  :  TIČNICA  - sodnik MESTEK IVO
LOŠKA DOLINA  :  CERKNIŠKO JEZERO 2 - sodnik KANDARE MILKA
SINJA GORICA  - prosta


LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 16.junij 2021ob 05:31 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #21 dne:: 17.junij 2021ob 21:49 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL - KONČANO.

18. KROG – ČETRTEK 17. 6. ob 17.30 uri
DRAGOMER GUT & PET  :  žIRI   12 : 4
petek 18. 6. LOGATEC 2  :  JAMA   9 : 7
BEGUNJE  :  TIČNICA    14 : 2
LOŠKA DOLINA  :  CERKNIŠKO JEZERO 2   15 : 1
SINJA GORICA  - prosta

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   25 (+124)
2. DRAGOMER GUT & PET  20 (+26)
3. BEGUNJE   17 (+22)
4. LOŠKA DOLINA   14 (+18)
6. LOGATEC 2   14 (-8)
5. CERKNIŠKO JEZERO 2   12 (-48)
7. ŽIRI   11 (-28)
8. TIČNICA   10 (-36)
9. JAMA   5 (-70)

8. KROG - torek 22. 6. 2021 ob 17.30 uri
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA - sodnik BARAGA Metoda
BEGUNJE  :  JAMA - sodnik MESTEK Ivo
LOGATEC 2  :  ŽIRI - sodnik KOŠIR Matej
DRAGOMER GUT & PET  :  SINJA GORICA - sodnik ŠEFRAN Branko
CERKNIŠKO JEZERO 2  - prosto

9. KROG - četrtek 24. 6. 2021 ob 17.30 uri
ŽIRI  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik SEDEJ Branko
JAMA  :  LOGATEC 2 - sodnik PREBIL Milan
TIČNICA  :  BEGUNJE - sodnik KORENČ Ivanka
petek 25.6. CERKNIŠKO JEZERO 2 :  LOŠKA DOLINA - sodnik MESTEK Primož
SINJA GORICA  - prosta

LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 19.junij 2021ob 09:21 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #22 dne:: 22.junij 2021ob 21:17 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL - KONČANO.

8. KROG - torek 22. 6. 2021 ob 17.30 uri
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA   13 : 7
BEGUNJE  :  JAMA   18 : 2
LOGATEC 2  :  ŽIRI   13 : 7
DRAGOMER GUT & PET  :  SINJA GORICA 10 : 10
CERKNIŠKO JEZERO 2  - prosto

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   26 (+124)
2. DRAGOMER GUT & PET  21 (+26)
3. BEGUNJE   19 (+38)
4. LOŠKA DOLINA   16 (+24)
6. LOGATEC 2   16 (-2)
5. CERKNIŠKO JEZERO 2   12 (-48)
7. ŽIRI   11 (-34)
8. TIČNICA   10 (-42)
9. JAMA   5 (-86)

9. KROG - četrtek 24. 6. 2021 ob 17.30 uri
ŽIRI  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik SEDEJ Branko
JAMA  :  LOGATEC 2 - sodnik PREBIL Milan
TIČNICA  :  BEGUNJE - sodnik KORENČ Ivanka
petek 25.6. CERKNIŠKO JEZERO 2 :  LOŠKA DOLINA - sodnik MESTEK Primož
SINJA GORICA  - prosta

LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 23.junij 2021ob 08:14 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #23 dne:: 24.junij 2021ob 21:51 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Zaradi prekinitve notranjske moške lige se bosta 8. in 9. krog odigrala KOT ZADNJA DVA KROGA V JUNIJU 2021. Začnemo z 10. krogom po novih pravilih.
Razpored objavljen spodaj. V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.
SPOMLADANSKI DEL (10. DO 18. KROG) SE ODIGRA PO PRAVILIH ZA SPOMLADANSKI DEL - KONČANO.

9. KROG - četrtek 24. 6. 2021 ob 17.30 uri
ŽIRI  :  DRAGOMER GUT & PET   10 : 10
JAMA  :  LOGATEC 2   20 : 0 b. b.
TIČNICA  :  BEGUNJE   3 : 17
torek 29. 6. CERKNIŠKO JEZERO 2 :  LOŠKA DOLINA   9 : 11
SINJA GORICA  - prosta

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   26 (+124)
2. DRAGOMER GUT & PET  22 (+26)
3. BEGUNJE   21 (+52)
4. LOŠKA DOLINA   18 (+26)
5. LOGATEC 2   16 (-22)
6. ŽIRI   12 (-34)
7. CERKNIŠKO JEZERO 2   12 (-50)
8. TIČNICA   10 (-56)
9. JAMA   7 (-66)

LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 30.junij 2021ob 12:46 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1083


Ogled Profila Email
« Odgovori #24 dne:: 30.junij 2021ob 12:55 »

NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021
MOŠKA LIGA

Včeraj 29. 6. je bil odigran še zadnji krog zaostale tekme med Cerkniškim jezerom 2 in Loško dolino. Uspešno smo odigrali brez zapletov NAPORNO kompletno moško (18 krogov) in žensko (10 krogov) notranjsko ligo.
Za uspešno izvedbo gre pohvala vsem klubom, ki ste dokazali, da se vse zmore, ČE SE HOČE.

9. KROG - četrtek 24. 6. 2021 ob 17.30 uri
ŽIRI  :  DRAGOMER GUT & PET   10 : 10
JAMA  :  LOGATEC 2   20 : 0 b. b.
TIČNICA  :  BEGUNJE   3 : 17
torek 29. 6. CERKNIŠKO JEZERO 2 :  LOŠKA DOLINA   9 : 11
SINJA GORICA  - prosta

VRSTNI RED

1. SINJA GORICA   26 (+124)
2. DRAGOMER GUT & PET  22 (+26)
3. BEGUNJE   21 (+52)
4. LOŠKA DOLINA   18 (+26)
5. LOGATEC 2   16 (-22)
6. ŽIRI   12 (-34)
7. CERKNIŠKO JEZERO 2   12 (-50)
8. TIČNICA   10 (-56)
9. JAMA   7 (-66)

PONOVNO SE VIDIMO V SEZONI 2021 / 2022

LP BRANKO
« Zadnje urejanje: 30.junij 2021ob 17:45 od Branko » Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!