Balinarska Zveza Slovenije
14.maj 2021ob 02:31 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dne:: 13.maj 2021ob 12:18 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
7. kolo, 22.05.2021 ob 10 uri - SOBOTA

SKUPINA - A
KRIM : SKALA                                  Lanišek - Naglič - Obolnar - Djokič
TRATA : POSTOJNA                          Tomše - Štancer - Bajželj - Anderle
VELENJE PREMOGOVNIK - prost

SKUPINA - B
MARJETICA KOPER : AIKEA ANTENA     Jakomin Z. - Šubelj - Petrič - Marc
ILIRSKA BISTRICA : ZABIČE               Truden - Mestek - Šefran - Vindišar
AGROCHEM HRAST - prost

8. kolo, 23.05.2021 ob 10 uri - NEDELJA

SKUPINA - A
SKALA : KRIM                                 Likar - Kraševec - Čepar - Hrvatin
POSTOJNA : TRATA                         Lanišek - Žavbi - Šubert - Naglič
VELENJE PREMOGOVNIK - prost

SKUPINA - B
AIKEA ANTENA : MARJETICA KOPER    Šubelj - Jakomin Z. - Petrič - Marc
ZABIČE : ILIRSKA BISTRICA              Mestek - Vindišar - Truden - Šefran
AGROCHEM HRAST - prost

 2 
 dne:: 11.maj 2021ob 11:57 
Začel Ervin Ozbič - Zadnja objava od Ervin Ozbič
Še zadnjič obveščam vse sodnike, kateri še nimate oziroma še niste naročili nove sodniške jakne, da jakno naročite do 16. maja, ker pozneje bo dobava vprašljiva.

Predsednik Sodniške komisije
Stane Žavbi

https://www.bzs.si/obvestilo-sodnikom

 3 
 dne:: 11.maj 2021ob 09:10 
Začel Branko - Zadnja objava od Branko
POMEMBNO OBVESTILO

Včeraj me je poklical sekretar Balinarske zveze Slovenije in mi sporočil, da po ODLOKU Ministrstva za šolstvo in šport do nadaljnjega ni možno tekmovanje v 1., 2. državni ligi kot tudi ne na nivoju območnih zvez, zato se

NAPOVED V ŽENSKI IN MOŠKI NOTRANJSKI LIGI
do nadaljnjega prekine!!!

Glede na trenutne napovedi se situacija v državi zboljšuje in je možno hitrejše sproščanje. Takoj, ko bo možno bomo nadaljevali s tekmovanjem in vas bom pravočasno obvestil.

Lep pozdrav Branko

 4 
 dne:: 11.maj 2021ob 09:09 
Začel Branko - Zadnja objava od Branko
POMEMBNO OBVESTILO

Včeraj me je poklical sekretar Balinarske zveze Slovenije in mi sporočil, da po ODLOKU Ministrstva za šolstvo in šport do nadaljnjega ni možno tekmovanje v 1., 2. državni ligi kot tudi ne na nivoju območnih zvez, zato se

NAPOVED V ŽENSKI IN MOŠKI NOTRANJSKI LIGI
do nadaljnjega prekine!!!

Glede na trenutne napovedi se situacija v državi zboljšuje in je možno hitrejše sproščanje. Takoj, ko bo možno bomo nadaljevali s tekmovanjem in vas bom pravočasno obvestil.

Lep pozdrav Branko

 5 
 dne:: 09.maj 2021ob 21:06 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
10. kolo, 15.05.2021 ob 10 uri - SOBOTA

KRIM : KOLEKTOR IDRIJA                     Lanišek
AGROCHEM HRAST : PIVKA ORO MET     Likar    
MILJE : ŠIŠKA                                   Čepon
DESKLE : BISTRICA PRI TRŽIČU            Podberšček - Petrič mentor

11. kolo, 16.05.2021 ob 10 uri - NEDELJA

DESKLE : KRIM                                  Petrič
BISTRICA PRI TRŽIČU : MILJE              Legat
ŠIŠKA : AGROCHEM HRAST                  Obolnar
PIVKA ORO MET : KOLEKTOR IDRIJA      Zakrajšek J.



 6 
 dne:: 09.maj 2021ob 20:08 
Začel Branko - Zadnja objava od Branko
ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021

V torek 6. oktobra ob 17.00 uri je bil odigran 5. krog ženske notranjske lige v sezoni 2020 / 2021. Tudi v letošnji sezoni sodeluje 5 ženskih ekip in sicer TIČNICA, LOGATEC, DRAGOMER, LOŠKA DOLINA in KOLEKTOR IDRIJA. Igra se dvokrožno. V slučaju slabega vremena se tekma odigra do naslednjega kroga. Ekipe se same dogovorijo za prestavljeni termin.
Vse tekme v ženski notranjski ligi se zaradi zasedenosti igrišč ob torkih igrajo v spomladanskem delu ob sredah.

5. krog – torek 6. oktober ob 17.00 uri
KOLEKTOR IDRIJA  :  TIČNICA   4 : 4
LOŠKA DOLINA  :  LOGATEC   3 : 5
DRAGOMER – prost


VRSTNI RED:

1. TIČNICA   22
2. LOGATEC   19
3. DRAGOMER   18
4. KOLEKTOR IDRIJA   15
5. LOŠKA DOLINA   6

6. krog – SREDA 19. maj ob 17.00 uri
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA
KOLEKTOR IDRIJA  :  DRAGOMER
LOGATEC– prost

Tekme sodijo domači sodniki.

lp Branko

 7 
 dne:: 09.maj 2021ob 20:01 
Začel Branko - Zadnja objava od Branko
NOTRANJSKA LIGA 2020 / 2021

MOŠKA LIGA

Zaradi novih PRAVIL se bosta 8. in 9. krog odigrala na koncu spomladanskega dela. Spomladanski del pričnemo z 10. krogom po NOVIH PRAVILIH, ki ste jih prejeli po elektronski pošti. Po e-pošti ste prejeli tudi kompleten razpored za spomladanski del.
V letošnji sezoni sodeluje 9 ekip in to: Begunje, Loška dolina, Logatec 2, Dragomer Gut & Pet, Tičnica, Jama, Žiri, Sinja Gorica in Cerkniško jezero 2.

VRSTNI RED PO 7. KROGU:

1. SINJA GORICA   14 (+84)
2. BEGUNJE   7 (+10)
3. ŽIRI   7 (-8)
4. DRAGOMER GUT & PET  6 (-4)
5. LOGATEC 2   5 (-8)
6. TIČNICA   5 (-10)
7. CERKNIŠKO JEZERO 2   5 (-36)
8. LOŠKA DOLINA   4 (-8)
9. JAMA   3 (-20)

8. KROG – TOREK 15. JUNIJ ob 17.30 uri
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA - sodnik BARAGA Metoda
sreda 21.4. BEGUNJE  :  JAMA - sodnik MESTEK Ivo
sreda 21.4. LOGATEC 2  :  ŽIRI - sodnik KOŠIR Matej
DRAGOMER GUT & PET  :  SINJA GORICA - sodnik KASTELIC Branka
CERKNIŠKO JEZERO 2  - prosto

9. KROG – ČETRTEK 17. JUNIJ ob 17.30 uri
ŽIRI  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik SEDEJ Branko
JAMA  :  LOGATEC 2 - sodnik PREBIL Milan
TIČNICA  :  BEGUNJE - sodnik KORENČ Ivanka
petek 23.4. CERKNIŠKO JEZERO 2 :  LOŠKA DOLINA - sodnik MESTEK Primož
SINJA GORICA  - prosta
___________________________________________________________________
10. KROG – ČETRTEK 13. 5. ob 17.30 uri
PETEK 14. 5. CERKNIŠKO JEZERO 2  :  BEGUNJE - sodnik MESTEK Ivo
TIČNICA  :  LOGATEC 2 - sodnik TRUDEN Zdenko
JAMA  :  DRAGOMER GUT & PET - sodnik PREBIL Milan
ŽIRI  :  SINJA GORICA - sodnik MIKLAVČIČ Franc
LOŠKA DOLINA - prosta


Lp Branko

 8 
 dne:: 09.maj 2021ob 19:57 
Začel Jožko Petrič - Zadnja objava od Jožko Petrič
5. kolo, 15.05.2021 ob 15 uri - SOBOTA

SKUPINA - A
POSTOJNA : KRIM                            Šefran - Vindišar - Miklavčič - Mestek           PRESTAVLJENO 05.06.2021 ob 15 uri
SKALA : VELENJE PREMOGOVNIK         Hrvatin - Čepar - Kraševec - Likar                PRESTAVLJENO 05.06.2021 ob 15 uri
TRATA - prost

SKUPINA - B
ZABIČE : MARJETICA KOPER              Maljevac - Milavec - Štemberger - Maček
AIKEA ANTENA : AGROCHEM HRAST    Šubelj - Jakomin Z. - Česnik - Žvokelj            PRESTAVLJENO 05.06.2021 ob 15 uri
ILIRSKA BISTRICA - prost

6. kolo, 16.05.2021 ob 10 uri - NEDELJA

SKUPINA - A                                  
KRIM : POSTOJNA                           Založnik - Djokič - Kirik - Naglič                     PRESTAVLJENO 06.06.2021 ob 10 uri
VELENJE PREMOGOVNIK : SKALA        Taškar Beloglavec - Salkič - Zupanc - Haclar     PRESTAVLJENO 06.06.2021 ob 10 uri
TRATA - prost

SKUPINA - B
MARJETICA KOPER : ZABIČE              Milavec - Maček - Štemberger - Maljevac
AGROCHEM HRAST : AIKEA ANTENA    Česnik - Žvokelj - Jakomin Z. - Šubelj           PRESTAVLJENO 06.06.2021 ob 10 uri
ILIRSKA BISTRICA - prost

 9 
 dne:: 09.maj 2021ob 08:04 
Začel BZS - Zadnja objava od Simon Maljevac
!Croatian Championship/Hrvatska 1. HBL/Hrvaška 1. liga!

ZAVRŠNICA 1. HRVATSKE BOĆARSKE LIGE - KOMIŽA 08.i 09.05.2021.

Polufinale:

Istra Poreč - Vargon 11:15

Pojedinačno: Ivan Lukšić - Alen Šestan 7:7

Parovi: Nenad Tadić, Elvis Smolica - Roland Marčelja, Dario Pavia 11:4

Trojke: Marino Križmanić, Elvis Barbaro, Mateo Načinović - Davor Jelovica, Sandro Gulja, Benjamin Guštin 7:8
Bližanje u krug: Vedran Špelić - Joško Buterin 21:24
Brzinsko izbijanje na 6: Kraljić - Glavić 42(49):30(48)
Brzinsko izbijanje na 3: Načinović - Guštin 39(47):43(49)

Precizno izbijanje: Špelić - Buterin 18:20

Precizno izbijanje: Tadić - Marčelja 16:18

Štafetno izbijanje: Načinović, Kraljić - Glavić, Guštin 51(58):37(55)

Pojedinačno: Špelić - Buterin 7:8

Pojedinačno: Tadić - Marčelja 13:8

Parovi: Smolica, Načinović - Gulja, Šestan 13:1

Trojke: Lukšić, Barbaro, Kraljić - Jelovica, Guštin, Pavia 2:7

Pula - Biston 10:16

Pojedinačno: Nikola Hrelja - Marin Ćubela 8:9

Parovi: Dean Ikić, Steven Benolić - Miro Mihaljević, Ante Grančić 9:5

Trojke: Mario Percan, Darijan Živolić, Luka Faraguna - Vedran Crnčević, Ivan Galić, Luka Jozipović (Stipe Medić) 13:1.

Bližanje u krug: Petar Barlian - Pero Ćubela 25:26
Brzinsko izbijanje na 6: Dean Babić - Marino Milićević 10(31):40(49)
Brzinsko izbijanje na 3: Darijan Živolić - Marin Ćubela 43(49):39(46)
Precizno izbijanje: Petar Barlian - Ivan Galić 14:21, Steven Benolić - Pero Ćubela 7:21
Štafetno izbijanje: Darijan Živolić, Luka Faraguna - Marino Milićević, Marin Ćubela 44(56):51(58)
Pojedinačno: Mario Percan - Marino Milićević 4:10

Pojedinačno: Petar Barlian - Pero Ćubela 11:8

Parovi: Darijan Živolić, Dean Ikić - Ante Grančić, Marin Ćubela 5:8

Trojke: Nikola Hrelja, Steven Benolić, Luka Faraguna - Ivan Galić, Vedran Crnčević, Miro Mihaljević 10:8

Finale:

Biston Makarska - Vargon Rijeka (prijenos od 14.20 dalje)

Hrvatski boćarski savez osigurao je prijenose utakmica na  YouTube kanalu:

KLIKNITE: https://youtu.be/TnRaTATUd1c

#AdriaticBocce

 10 
 dne:: 09.maj 2021ob 07:57 
Začel Simon Maljevac - Zadnja objava od Simon Maljevac
V ŽIVO: Super liga 2020/21

Prenos tekme 4. kroga med Ilirsko Bistrico in Marjetico Koper si lahko od 10. ure dalje ogledate na Youtube kanalu Kosci TV!

KLIKNITE: https://m.youtube.com/watch?v=4GSeFnBDnl4&feature=youtu.be

Strani: [1] 2 3 ... 10
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!