Balinarska Zveza Slovenije
16.december 2019ob 02:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 ... 18 19 [20] 21
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2013/2014  (Prebrano 75550 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #285 dne:: 07.junij 2014ob 19:52 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 07.06.2014 ob 10:00, 13. krog

Bistrica :Krim                  6:14
Svoboda: Deskle                 12:8
Milje :Šiška                    7:13

V naprej odigrana tekma 14. kroga:

Bistrica :Milje                 9:11

Lestvica:
1.Krim             11 11 0 0  0 33 +80
2.Šiška            12  7 1 0  4 23 +47
3.Kolektor Idrija  11  5 1 3  2 20 +46
4.Svoboda          11  6 1 0  4 20 +15
5.Deskle           11  3 2 1  5 14 -23
6.Milje            12  3 0 0  9  9 -70
7.Bistrica         12  0 0 1 11  1 -95
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #286 dne:: 10.junij 2014ob 21:55 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 07.06.2014 ob 16:00, 13. krog

Tita DU Šemp.: Trta Sv. Anton  16:6
Postojna :Orlek Javor          10:12
Logatec :Košana                11:12
Il. Bistrica :Planina Petrič    9:13

Lestvica:
1.Košana            13 10 1 1 1 33 +78
2.Tita DU Šempeter  13 10 0 1 2 31 +65
3.Planina Petrič    13  6 2 0 5 22 +26
4.Ilirska Bistrica  13  5 2 0 6 19  +2
5.Orlek Javor       13  4 1 2 6 16 -31
6.Postojna          13  5 0 1 7 16 -33
7.Trta Sv. Anton    13  3 1 0 9 11 -51
8.Logatec           13  2 0 2 9  8 -56
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #287 dne:: 11.junij 2014ob 22:19 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 06.06.2014 ob 17:30, 13. krog

Trata mladi: Ilirija Ljubljana  14:8
Center Kranj: Zarja             16:6
Svoboda :Rogovila TELE-TV      10:12
Bistrica :Loka 1000            11:12

Lestvica:
1.Center Kranj     13 12 0 0  1 36 +120
2.Trata mladi      13  9 1 0  3 29  +37
3.Rogovila TELE-TV 13  8 0 0  5 24  +24
4.Zarja            13  8 0 0  5 24  +20
5.Svoboda          13  6 0 0  7 18  +14
6.Loka 1000        13  2 1 1  9  9  -72
7.Ilirija Ljublj.  13  3 0 0 10  9  -92
8.Bistrica         13  2 0 1 10  7  -51
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #288 dne:: 12.junij 2014ob 12:31 »

PRVA DRŽAVNA LIGA VZHOD

SOBOTA, 14.06.2014 ob 16:00, 14. krog

EIS Budničar : Mengeš Rakoll
Tržič-AC Žepič : Hoče
Sloga : Brdo
Čirče VAN-DEN : Radovljica-Jes.


PRVA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 14.06.2014 ob 16:00, 14. krog

Trta Sv. Anton : Il. Bistrica
Planina Petrič : Logatec
Košana : Postojna
Orlek Javor : Tita DU Šempeter


DRUGA DRŽAVNA LIGA SEVER

SOBOTA, 14.06.2014 ob 16:00, 10. krog

Buldog : Angel Besednjak
Slov. gorice : ŠD AMD Trbovlje


DRUGA DRŽAVNA LIGA CENTER

PETEK, 13.06.2014 ob 17:30, 14. krog

Ilirija Ljubljana : Bistrica
Loka 1000 : Svoboda
Rogovila TELE-TV : Center Kranj
Zarja : Trata mladi


DRUGA DRŽAVNA LIGA ZAHOD

SOBOTA, 14.06.2014 ob 16:00, 14. krog

Zabiče : Žiri
Tabor Ozeljan : Lucija
Jadran HK : Gradna Obrov
Modri val : Dragomer GUT&PET


PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

SOBOTA, 14.06.2014 ob 10:00, 14. krog

Bistrica :Milje                9:11
Kolektor Idrija : Svoboda
Deskle : Krim


PRVA DRŽAVNA LIGA DEČKI

NEDELJA, 15.06.2014 ob 10:00, 5. krog

Kolektor Idrija : Korte-Izola
Košana : Rogaška Crystal
Postojnska Jama : Goriška Brda


PRVA DRŽAVNA LIGA MLADINCI

NEDELJA, 15.06.2014 ob 10:00, 5. krog

Hrast-Jadran HK : Skala
Pl. Ribnikar : Zmajčki OBZ Lj.            27.06.
Postojnska jama : Goriška Brda
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #289 dne:: 12.junij 2014ob 12:43 »

Pozdravljena balinarska srenja!

Jutri odhajam na dopust in se vračam šele v petek 20.06.2014 v večernih urah. Zato vas prosim za malce potrpljenja v zvezi s tekočim obveščanjem.

Na forumu objav NE BO!! (kdor spremlja rezultate preko foruma ima preko interneta dostop tudi do teleteksta na povezavi http://www.rtvslo.si/ttx), bo pa moj sin Gašper čim bolj tekoče objavljal rezultate na teletekstu, prav tako pa bo vnašal zapisnike v statistiko, ko jih bo pač dobil.

Kanali obveščanja za sodnike ostajajo isti, torej moj telefon (ne kličite lepo vas prosim Daniela Rožmana ali pa mogoče celo koga drugega) in moj mail, saj bo Gašper sprejemal moje klice, dobival moje sms-je (slike zapisnikov) in spremljal moj mail. Torej, vse isto kot do sedaj, ne ubirajte drugih poti, da bo Gašper lahko stvari tekoče pokrival in vas obveščal.

V nedeljo je državno prvenstvo članskih dvojic. Te rezultate bo pokrival Daniel Rožman, sodniki so že obveščeni.

Lep pozdrav, Slavc
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1036


Ogled Profila Email
« Odgovori #290 dne:: 12.junij 2014ob 13:17 »

Uživaj na dopustu.  Wink Wink Wink
Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 570


Ogled Profila
« Odgovori #291 dne:: 12.junij 2014ob 19:41 »

ženska državna liga:
Deskle : Krim           
tekma se bo igrala 21.6.2014 (zaradi nastopa Krimovk na Euro pokalu za ženske !!!
Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #292 dne:: 14.junij 2014ob 11:43 »

KVALIFIKACIJE ZA 2. DRŽAVNO LIGO - ZAHOD 2014/2015

Prve tekme

NANOS - KOLEKTOR IDRIJA 8:14
KOSEZE - MLINAR PADNA 18:4
2.OKTOBER POBEGI - GRADNA OBROV 17:5
CESTA - CERKNIŠKO JEZERO 22:00 bb

Povratne tekme

CERKNIŠKO JEZERO - CESTA 0:22 bb
KOLEKTOR IDRIJA - NANOS 10:0
MLINAR PADNA - KOSEZE 18:4 (0:2)
GRADNA OBROV - 2.OKOBER POBEGI 16:6

V drugi krog kvalifikacij so se uvrstili
- KOLEKTOR IDRIJA
- KOSEZE
- CESTA
- 2.OKTOBER POBEGI
« Zadnje urejanje: 15.junij 2014ob 07:07 od Boštjan » Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Dejko
pridruženi član
*
Objave: 5


Ogled Profila Email
« Odgovori #293 dne:: 16.junij 2014ob 11:57 »

Pozdravljeni?

mene pa zanima kdaj se odigra tekma za orvaka druge lige vzhod med centrom kranj in velenje premogovnik..

lep pozdrav
Prijavljen
Dejko
pridruženi član
*
Objave: 5


Ogled Profila Email
« Odgovori #294 dne:: 16.junij 2014ob 12:00 »

Pozdravljeni?

mene pa zanima kdaj se odigra tekma za prvaka druge lige vzhod med centrom kranj in velenje premogovnik..

lep pozdrav
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #295 dne:: 16.junij 2014ob 16:52 »

Po Koledarju, ki je objavljen na spletni strani BZS, se tekmi za prvaka 2.lige center med Center Kranj in Velenje Premogovnik igrata v soboto 21. in v nedeljo 22.junija. Kraj prve tekme določi tekmovalna komisija.

V enakem terminu na bi se igrai tudi tekmi med prvakoma 1. lige zahod (Košana) in 1.lige vzhod (Mengeš Rakoll), za napredovanje v Super ligo 2014-2015.

To sem razbral iz Koledarja 2014 in je seveda neuradna informacija, dokler ne bo s strani BZS uradno potrjena!
« Zadnje urejanje: 18.junij 2014ob 15:15 od 11111 » Prijavljen
Dejko
pridruženi član
*
Objave: 5


Ogled Profila Email
« Odgovori #296 dne:: 17.junij 2014ob 14:17 »

Pozdravljeni?
Kdaj se bo pa izvedelo kdaj bodo te tekme za prvaka.
Srečno
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #297 dne:: 17.junij 2014ob 20:24 »

Kot sem že zapisal iz prebranega sledi, da je datum obeh tekem za prvaka 2.lige vzhod, med prvakom 2.lige vzhod-center in prvakom 2.lige vzhod-sever že določen s potrditvijo Koledarja državnih lig za sezono 2013-2014, na 4.seji IO BZS, 8.aprila 2013 in sicer je to 21.in 22.06.2014.

Tekmovanje v 2.državni ligi vzhod (center in sever), še ni končano, z razliko od ostalih državnih lig, ki so bile končane prejšnjo soboto 14.06.in imajo že prvake lig, bo prvak 2.lige vzhod znan šele po dveh medsebojnih tekmah med prvakom 2.lige vzhod-center in
prvakom 2.lige vzhod-sever. Zmagovalec dvoboja se bo kot prvak 2.lige vzhod, uvrstil v 1.ligo vzhod, v tekmovalni sezoni 2014/2015.

Če moje razumevanje pravil in koledarja ni pravilno, me demantirajte!

lep pozdrav!

11111
Dušan Butinar

 
« Zadnje urejanje: 17.junij 2014ob 20:32 od 11111 » Prijavljen
Dejko
pridruženi član
*
Objave: 5


Ogled Profila Email
« Odgovori #298 dne:: 18.junij 2014ob 14:00 »

Najlepša hvala za informacije.
Zanima me pa še nekaj,kakšen bo pa razpored tekem (doma-gosti).
Lep pozdrau.
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #299 dne:: 18.junij 2014ob 15:16 »

Po Koledarju, ki je objavljen na spletni strani BZS, se tekmi za prvaka 2.lige center med Center Kranj in Velenje Premogovnik igrata v soboto 21. in v nedeljo 22.junija.
Kraj prve tekme določi tekmovalna komisija.

V enakem terminu na bi se igrai tudi tekmi med prvakoma 1. lige zahod (Košana) in 1.lige vzhod (Mengeš Rakoll), za napredovanje v Super ligo 2014-2015.

To sem razbral iz Koledarja 2014 in je seveda neuradna informacija, dokler ne bo s strani BZS uradno potrjena!
Prijavljen
Strani: 1 ... 18 19 [20] 21
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!