Balinarska Zveza Slovenije
16.december 2019ob 01:58 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3 ... 21
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2013/2014  (Prebrano 75547 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« dne:: 30.avgust 2013ob 20:26 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - VZHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Čirče VAN-DEN : EIS Budničar
Sloga : Radovljica - Jesenice
Tržič : Brdo
Mengeš Rakoll : Hoče


PRVA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Orlek Javor : Trta Sv. Anton
Košana : Tita DU Šempeter
Planina Petrič : Postojna   
Ilirska Bistrica : Logatec


DRUGA DRŽAVNA LIGA - CENTER

PETEK, 30.08.2013 OB 17:30, 1. krog

Zarja : Ilirija Ljubljana                     10.09. 17:00
Rogov. TELE-TV : Trata mladi           04.09. 17:00
Loka 1000 : Center Kranj
Bistrica : Svoboda


DRUGA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Modri val : Zabiče
Jadran HK : Dragomer GUT&PET
Tabor Ozeljan : Gradna Obrov                ob 17:00
Žiri : Lucija


PRVA DRŽAVNA LIGA - ČLANICE

SOBOTA, 31.08.2013 OB 10:00, 1. krog

Deskle : Bistrica
Kolektor Idrija : Krim
Šiška : Svoboda


PRVA DRŽAVNA LIGA - DEČKI

NEDELJA, 01.09.2013 OB 10:00, 7. krog

Krim : Korte
Hrast : Goriška Brda


PRVA DRŽAVNA LIGA - MLADINCI

NEDELJA, 01.09.2013 OB 10:00, 7. krog

Zmajčki Lj. Krim : Korte
Planina Ribnikar AS : Postojnska jama
Skala : Kolektor Idrija
« Zadnje urejanje: 31.avgust 2013ob 20:45 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 30.avgust 2013ob 22:24 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - VZHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Čirče VAN-DEN : EIS Budničar              13:9
Sloga : Radovljica - Jesenice
Tržič : Brdo
Mengeš Rakoll : Hoče
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 30.avgust 2013ob 22:25 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA - CENTER

PETEK, 30.08.2013 OB 17:30, 1. krog

Zarja : Ilirija Ljubljana                     10.09. 17:00
Rogov. TELE-TV : Trata mladi           04.09. 17:00
Loka 1000 : Center Kranj                  2:20
Bistrica : Svoboda                              6:16
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 30.avgust 2013ob 23:17 »

Ali je pri napovedi tekme Zarja - Ilirija prišlo do napake pri zapisu datuma preložene tekme prvega kola (10.9.), ali gre za kršitev Pravil o tekmovanjih?

44. člen Pravil o tekmovanjih namreč določa, da mora v primeru dovoljenja za prestavitev tekme TEKMOVALNA KOMISIJA ZAGOTOVITI, da bo tekma OBVEZNO ODIGRANA PRED NASLEDNJIM KOLOM. Torej v tem primeru najkasneje do 5.9. in nikakor ne 10.9.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 31.avgust 2013ob 13:11 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - ČLANICE

SOBOTA, 31.08.2013 OB 10:00, 1. krog

Deskle : Bistrica                      15:5
Kolektor Idrija : Krim                8:12
Šiška : Svoboda                      14:6
« Zadnje urejanje: 31.avgust 2013ob 14:23 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 31.avgust 2013ob 20:44 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - VZHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Čirče VAN-DEN : EIS Budničar              13:9
Sloga : Radovljica - Jesenice                22:0
Tržič : Brdo                                           12:10
Mengeš Rakoll : Hoče                           12:10
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 31.avgust 2013ob 20:45 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Orlek Javor : Trta Sv. Anton                 7:15
Košana : Tita DU Šempeter                16:6
Planina Petrič : Postojna                    10:12
Ilirska Bistrica : Logatec                     20:2
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 31.avgust 2013ob 20:47 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 31.08.2013 OB 16:00, 1. krog

Modri val : Zabiče                                           13:9
Jadran HK : Dragomer GUT&PET                     16:6
Tabor Ozeljan : Gradna Obrov                       16:6
Žiri : Lucija                                                     18:4
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 01.september 2013ob 14:25 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - DEČKI

NEDELJA, 01.09.2013 OB 10:00, 7. krog

Krim : Korte                                                  6:8
Hrast : Goriška Brda                                   12:2


PRVA DRŽAVNA LIGA - MLADINCI

NEDELJA, 01.09.2013 OB 10:00, 7. krog

Zmajčki Lj. Krim : Korte                                8:6
Planina Ribnikar AS : Postojnska jama         6:8
Skala : Kolektor Idrija                                13:1

Lestvice so objavljene na teletekstu!
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 05.september 2013ob 07:34 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA - CENTER

PETEK, 30.08.2013 OB 17:30, 1. krog

Zarja : Ilirija Ljubljana                     10.09. 17:00
Rogov. TELE-TV : Trata mladi           10:12
Loka 1000 : Center Kranj                  2:20
Bistrica : Svoboda                              6:16
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 05.september 2013ob 07:38 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - VZHOD

SOBOTA, 07.09.2013 OB 16:00, 2. krog

EIS Budničar : Hoče
Brdo : Mengeš Rakoll
Radovljica - Jesenice : Tržič
Čirče VAN-DEN : Sloga                       08.09. ob 10:00


PRVA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 07.09.2013 OB 16:00, 2. krog

Trta Sv. Anton : Logatec
Postojna : Ilirska Bistrica
Tita DU Šempeter : Planina Petrič
Orlek Javor : Košana                          08.09. ob 10:00


DRUGA DRŽAVNA LIGA - CENTER

PETEK, 06.09.2013 OB 17:30, 2. krog

Ilirija Ljubljana : Svoboda
Center Kranj : Bistrica
Trata mladi : Loka 1000
Zarja : Rogovila TELE-TV


DRUGA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 07.09.2013 OB 16:00, 2. krog

Zabiče : Lucija
Gradna Obrov : Žiri
Dragomer GUT&PET : Tabor Ozeljan       06.09. ob 17:00
Modri val : Jadran HK


DRUGA DRŽAVNA LIGA - SEVER

SOBOTA, 07.09.2013 OB 16:00, 1. krog

Buldog : ŠD AMD Trbovlje
Velenje Premogovnik : Angel Besednjak


PRVA DRŽAVNA LIGA - ČLANICE

SOBOTA, 07.09.2013 OB 10:00, 2. krog

Svoboda : Milje
Krim : Šiška
Deskle : Kolektor Idrija
« Zadnje urejanje: 05.september 2013ob 14:35 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 06.september 2013ob 22:15 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA - CENTER

PETEK, 06.09.2013 OB 17:30, 2. krog

Ilirija Ljubljana : Svoboda        8 :14
Center Kranj : Bistrica             19 : 3
Trata mladi : Loka 1000          18 : 4
Zarja : Rogovila TELE-TV          rezultat ni bil javljen!
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 06.september 2013ob 22:16 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA - ZAHOD

SOBOTA, 07.09.2013 OB 16:00, 2. krog

Zabiče : Lucija
Gradna Obrov : Žiri
Dragomer GUT&PET : Tabor Ozeljan       20 : 2
Modri val : Jadran HK
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 07.september 2013ob 08:15 »

DRUGA DRŽAVNA LIGA - CENTER

PETEK, 06.09.2013 OB 17:30, 2. krog

Ilirija Ljubljana : Svoboda        8 :14
Center Kranj : Bistrica             19 : 3
Trata mladi : Loka 1000          18 : 4
Zarja : Rogovila TELE-TV         12:10


Lestvica:
1.Center Kranj           2 2 0 0 0   6   +34
2.Svoboda                 2 2 0 0 0   6   +16
3.Trata mladi             2 2 0 0 0   6   +16
4.Zarja                      1 1 0 0 0   3    +2
5.Rogovila TELE-TV    2 0 0 0 2   0    -4
6.Ilirija Ljubljana       1 0 0 0 1   0    -6
7.Bistrica                   2 0 0 0 2   0   -26
8.Loka 1000              2 0 0 0 2   0   -32
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 07.september 2013ob 17:45 »

PRVA DRŽAVNA LIGA - ČLANICE

SOBOTA, 07.09.2013 OB 10:00, 2. krog

Svoboda : Milje                         15 : 5
Krim : Šiška                               15 : 5
Deskle : Kolektor Idrija             10 : 11


Lestvica:
1.Krim                   2 2 0 0 0    6   +14
2.Deskle               2 1 0 1 0    4     +9
3.Svoboda            2 1 0 0 1    3     +2
4.Šiška                  2 1 0 0 1    3     -2
5.Kolektor Idrija    2 0 1 0 1    2     -3
6.Milje                   1 0 0 0 1    0    -10
7.Bistrica               1 0 0 0 1    0    -10
Prijavljen
Strani: [1] 2 3 ... 21
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!