Balinarska Zveza Slovenije
21.oktober 2019ob 22:53 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Gorenjsko prvenstvo člani - DVOJICE  (Prebrano 4845 krat)
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« dne:: 20.maj 2013ob 21:10 »

Gorenjsko prvenstvo člani - DVOJICE, torek 21.05.2013 ob 16:00

Nastopajoči:

1.   Bistrica I.                              Hervol Brane   Jotič Matic                                                
2.   Bistrica II.                              Majc Peter   Zupan Darko                                                
3.   Bistrica mladi I.                       Pintarič Damir   Pintarič Drago   Zupan Emil                     
4.   Bistrica mladi II.                           Zupan Simon   Klemenc Jani   Keršič Oto                     
5.   Center                              Šlibar Klemen   Peteh Andraž                                                
6.   Huje                                 Pevec Sašo      Novak Simon                                                
7.   Kranj                                 Rooss Lenart   Mohinski David                                                
8.   Lokateks Trata I.            Sofronievski Damjan   Mlinar Dejan                                                
9.   Lokateks Trata II.            Tomše Miha         Možina Simon                                                
10.   Lokateks Trata III.         Štancar Jure      Vehar Uroš                                                
11.   Planina Ribnikar AS I.         Štular Sašo         Stenovec Jaka                                                
12.   Planina Ribnikar AS II.         Jotič Brane         Novak Anže                                                
13.   Radovljica - Jesenice         Ribič Gregor         Ozebek Sašo   Domevšček Jože                     
14.   Trata mladi I.                           Berčič Bojan   Bence Jani                                                
15.   Trata mladi II.                           Korošak Silvo   Korenčič Matej                                                
16.   Tržič                  Kavčič Dušan      Kavčič Matej                                                

Bistrica:

1. skupina
Bistrica II. : Planina Ribnikar AS II.                  
Lokateks Trata III. : Bistrica mladi II.                  

2. skupina
Bistrica I. : Lokateks Trata II.                  
Radovljica - Jesenice : Tržič                  


Trata:

1. skupina
Trata mladi II. : Center                  
Huje : Bistrica mladi I.                  

2. skupina
Lokateks Trata I. : Trata mladi I.                  
Kranj : Planina Ribnikar AS I.                  

Napredujeta po dva iz skupine, finale bo v četrtek 23.05.2013 ob 16:00 na Trati!!
« Zadnje urejanje: 20.maj 2013ob 21:17 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 22.maj 2013ob 08:33 »

Gorenjsko prvenstvo člani - DVOJICE, torek 21.05.2013 ob 16:00

Bistrica:

1. skupina
Bistrica II. : Planina Ribnikar AS II.                  13:5
Lokateks Trata III. : Bistrica mladi II.               13:3
Bistrica mladi II. : Planina Ribnikar AS II.           8:9
Lokateks Trata III. : Bistrica II.                       13:2
Bistrica II. : Planina Ribnikar AS II.                  13:1

Napredujeta: Lokateks Trata III. in Bistrica II.  

2. skupina
Bistrica I. : Lokateks Trata II.                        9:10
Radovljica - Jesenice : Tržič                           0:6
Radovljica - Jesenice : Bistrica I.                     0:6
Tržič : Lokateks Trata II.                               2:13
Tržič : Bistrica I.                                         13:2

Napredujeta: Lokateks Trata II. in Tržič

Trata:

1. skupina
Trata mladi II. : Center                  
Huje : Bistrica mladi I.                  

Napredujeta: Center in Trata mladi II.

2. skupina
Lokateks Trata I. : Trata mladi I.                  
Kranj : Planina Ribnikar AS I.                  

Napredujeta: Lokateks Trata I. in Planina Ribnikar AS I.

Napredujeta po dva iz skupine, finale bo v četrtek 23.05.2013 ob 16:00 na Trati!!
« Zadnje urejanje: 22.maj 2013ob 08:45 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 22.maj 2013ob 08:55 »

Gorenjsko prvenstvo člani - DVOJICE - finale, četrtek 23.05.2013 ob 16:00

Trata:

1. skupina
Lokateks Trata III. : Planina Ribnikar AS I.
Lokateks Trata II. : Trata mladi II.                 

2. skupina
Bistrica II. : Lokateks Trata I.                 
Tržič : Center

Na državno prvenstvo se uvrsti prvih 6 parov!
Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 24.maj 2013ob 05:43 »

Gorenjsko prvenstvo člani - DVOJICE, torek 21.05.2013 ob 16:00

Bistrica:

1. skupina
Bistrica II. : Planina Ribnikar AS II.                  13:5
Lokateks Trata III. : Bistrica mladi II.               13:3
Bistrica mladi II. : Planina Ribnikar AS II.           8:9
Lokateks Trata III. : Bistrica II.                       13:2
Bistrica II. : Planina Ribnikar AS II.                  13:1

Napredujeta: Lokateks Trata III. in Bistrica II.  

2. skupina
Bistrica I. : Lokateks Trata II.                        9:10
Radovljica - Jesenice : Tržič                           0:6
Radovljica - Jesenice : Bistrica I.                     0:6
Tržič : Lokateks Trata II.                               2:13
Tržič : Bistrica I.                                         13:2

Napredujeta: Lokateks Trata II. in Tržič

Trata:

1. skupina
Trata mladi II. : Center                                 6:9
Huje : Bistrica mladi I.                                 12:10
Trata mladi II. : Bistrica mladi I.                    13:2
Center : Huje                                             11:6
Trata mladi II. : Huje                                   13:2

Napredujeta: Center in Trata mladi II.

2. skupina
Lokateks Trata I. : Trata mladi I.                   9:6   
Kranj : Planina Ribnikar AS I.                         7:13
Trata mladi I. : Kranj                                    8:4
Lokateks Trata I. : Planina Ribnikar AS I.        11:1
Trata mladi I. : Planina Ribnikar AS I.              0:10

Napredujeta: Lokateks Trata I. in Planina Ribnikar AS I.

Napredujeta po dva iz skupine, finale bo v četrtek 23.05.2013 ob 16:00 na Trati!!
Prijavljen
Slavc Dobnikar
moderator
veteran
*****
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 24.maj 2013ob 05:54 »

Gorenjsko prvenstvo člani - DVOJICE - finale, četrtek 23.05.2013 ob 16:00 - TRATA

1. skupina
Lokateks Trata III. : Planina Ribnikar AS I.        13:3
Lokateks Trata II. : Trata mladi II.                   5:13
Planina Ribnikar AS I. : Lokateks Trata II.          9:10
Lokateks Trata III. : Trata mladi II.                  7:13
Lokateks Trata II. : Lokateks Trata III.             0:13

2. skupina
Bistrica II. : Lokateks Trata I.                         1:13
Tržič : Center                                              5:13
Bistrica II. : Tržič                                          0:13
Lokateks Trata I. : Center                              9:5
Tržič : Center                                              13:2

RAZIGRAVANJE ZA MESTA:

za 1. mesto: Trata mladi II. : Lokateks Trata I.   0:13
za 3. mesto: Lokateks Trata III. : Tržič             13:0
za 5. mesto: Lokateks Trata II. : Center            12:6
za 7. mesto: Planina Ribnikar AS I. : Bistrica II.    0:6

Na državno prvenstvo se uvrsti prvih 6 parov!
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!