Balinarska Zveza Slovenije
05.junij 2020ob 20:42 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2013 - članice  (Prebrano 7947 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« dne:: 08.maj 2013ob 08:47 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - DVOJICE 2013, NEDELJA 12.05.2013, KRIM

1. SKUPINA

Bistrica II. : Velenje
Kolektor Idrija : Krim I.

2. SKUPINA

Petelin : Svoboda
Šiška I. : Hrast

3. SKUPINA

Deskle I. : Šiška II.
Milje : Žiri

4. SKUPINA

Krim II. : Deskle II.
Lenart : Bistrica I.

LPS
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 12.maj 2013ob 13:13 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - DVOJICE 2013, NEDELJA 12.05.2013, KRIM

1. SKUPINA

Bistrica II. : Velenje               2:8
Kolektor Idrija : Krim I.           3:10
Kolektor Idrija : Bistrica II.      12:3
Krim I. : Velenje                    13:2
Velenje : Kolektor Idrija          9:7

V četrtfinale: Krim I., Velenje

2. SKUPINA

Petelin : Svoboda                  7:11
Šiška I. : Hrast                     10:6
Petelin : Hrast                       9:2
Svoboda : Šiška I.                 3:10
Petelin : Svoboda                  13:5

V četrtfinale: Šiška I., Petelin

3. SKUPINA

Deskle I. : Šiška II.                5:7
Milje : Žiri                             9:2
Deskle I. : Žiri                       0:13
Šiška II. : Milje                      5:6
Žiri : Šiška II.                        4:5

V četrtfinale: Milje, Šiška II.

4. SKUPINA

Krim II. : Deskle II.                9:8
Lenart : Bistrica I.                 0:13
Deskle II. : Lenart                10:6
Krim I. : Bistrica I.                 8:3
Bistrica I. : Deskle II.             3:13

V četrtfinale: Krim II., Deskle II.

ČETRTFINALE:

Krim I. : Deskle II                 9:2
Velenje : Krim II.                  4:9
Šiška I. : Šiška II.               10:2
Petelin : Milje                      5:13

POLFINALE:

Krim I. : Milje                      13:0
Krim II. : Šiška I.                  4:11

ZA 3. MESTO:

Milje : Krim II.                     6:9

ZA 1. MESTO

Krim I. : Šiška I.                  3:13
« Zadnje urejanje: 12.maj 2013ob 18:01 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 12.maj 2013ob 18:13 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - DVOJICE 2013

1. mesto: Šiška I. (Čankušič Zumra, Brumen Tončka)
2. mesto: Krim I. (Sodec Tadeja, Borčnik Mija)
3. mesto: Krim II. (Vidmar Denis, Zule Polona)

4. mesto: Milje (Kopač Mojca, Zrinski Mojca)
5. mesto: Velenje (Gregorič Ljubica, Sevčnikar Gabrijela)
6. mesto: Deskle II. (Tinta Maruša, Markočič Denis)
7. mesto: Petelin (Hojnik Jelka, Guzelj Jelka)
8. mesto: Šiška II. (Jelen Šajn Vida, Blatnik Zinka)
9. mesto: Žiri (Mlinar Cilka, Capuder Francka)
10. mesto: Kolektor Idrija (Velikanje Darja, Novak Tinka)
11. mesto: Bistrica I. (Hervol Eva, Gros Monika)
12. mesto: Svoboda (Francelj Vesna, Mestinšek Joži)
13. mesto: Hrast (Furlan Marija, Marc Tanja)
14. mesto: Deskle I. (Kodermac Marija, Feltrin Maruša)
15. mesto: Bistrica II. (Kogoj Dani, Hervol Dušanka)
16. mesto: Lenart (Jugovec Milena, Pavalec Milica)

LPS
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 28.maj 2013ob 15:09 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - HITROSTNO ZBIJANJE, NEDELJA 02. 06. 2013, BISTRICA

PRIJAVLJENE TEKMOVALKE:

Hervol Eva            Bistrica
Gros Monika         Bistrica
Novak Nina           Krim
Sodec Tadeja       Krim
Vidmar DeniS       Krim
Vorih Ana             Krim
Zule Polona          Krim
Jenčič Sara           Svoboda
Jelen Šajn Vida     Šiška
Tinta Maruša        Deskle

Vodja tekmovanja: NIKOLIČ Miloš
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 28.maj 2013ob 15:12 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA 02. 06. 2013, BISTRICA

PRIJAVLJENE TEKMOVALKE:

Hervol Eva         Bistrica
Gros Monika       Bistrica
Kopač Mojca       Milje
Šumi Sabina       Milje
Novak Nina        Krim
Sodec Tadeja     Krim
Vidmar Denis      Krim
Vorih Ana           Krim
Zule Polona        Krim
Jenčič Sara         Svoboda
Čankušič Zumra  Šiška
Jelen Šajn Vida   Šiška
Močnik Jožica      Deskle
Prinčič Nevenka   Deskle
Tinta Maruša       Deskle
Marc Tanja          Hrast

Vodja tekmovanja: NIKOLIČ Miloš
Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #5 dne:: 29.maj 2013ob 14:09 »

kaj pa, če gre d'ž Smeško
Prijavljen
Brane
pridruženi član
*
Objave: 42


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 29.maj 2013ob 19:27 »

Miha v primeru slabega vremene bo državno prvenstvo na Primskovem, ker je pokrito balinišče v Tržiču zasedeno. Upamo pa ,da bo vreme zdržalo.
Lp iz gorenjske.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 02.junij 2013ob 11:51 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA 02. 06. 2013, BISTRICA

EVA HERVOL - BISTRICA DRŽAVNA PRVAKINJA

Rezultati finalne serije:

HERVOL Eva                     24
NOVAK Nina                     13
SODEC Tadeja                 12
VORIH Ana                         4

Ostali rezultati bodo objavljeni po končanem tekmovanju v hitrostnem zbijanju.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 02.junij 2013ob 15:35 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA 02. 06. 2013, BISTRICA

EVA HERVOL - BISTRICA DRŽAVNA PRVAKINJA

Rezultati finalne serije:

1. HERVOL Eva - Bistrica      16 17 24
2. NOVAK Nina - Krim           13 13 13
3. SODEC Tadeja - Krim       10 15 12
4. VORIH Ana - Krim             11 11  4
5.-6. VIDMAR Denis - Krim      7   9
5.-6. MARC Tanja - Hrast        7   9
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 02.junij 2013ob 15:40 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - HITROSTNO ZBIJANJE, NEDELJA 02. 06. 2013, BISTRICA

NOVAK NINA - KRIM DRŽAVNA PRVAKINJA

HITROSTNO ZBIJANJE - VRSTNI RED:

1. Novak Nina - Krim            31  29/18
2. Sodec Tadeja - Krim        28   29/17
3. Vidmar Denis - Krim         20   25
4. Vorih Ana - Krim               29  24
5. Zule Polona - Krim           15
6. Hervol Eva - Bistrica        14
7. Jelen Šajn Vida - Šiška    10
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 03.junij 2013ob 08:38 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA 02. 06. 2013, BISTRICA

EVA HERVOL - BISTRICA DRŽAVNA PRVAKINJA

Rezultati:

        1. HERVOL Eva - Bistrica      16 17 24
        2. NOVAK Nina - Krim           13 13 13
        3. SODEC Tadeja - Krim       10 15 12
        4. VORIH Ana - Krim             11 11  4
    5.-6. VIDMAR Denis - Krim          7   9
    5.-6. MARC Tanja - Hrast            7   9
        7. Čankušič Zumra               13   6
        8. Šumi Sabina                       8   4
        9. Jelen Šajn Vida                   5
      10. Kopač Mojca                       4
11.-12. Zule Polona                       2
11.-12. Močnik Jožica                     2
      13. Prinčič Nevenka                  1
      14. Gros Monika                       0
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 01.september 2013ob 14:28 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE - POKAL BZS, NEDELJA 01. 09. 2013, MILJE

1. krog
Šiška : Hrast Kobjeglava         13:1
Voličina : Velenje prem.           11:1
Logatec : Dragomer                 13:1
Brinj Povir : Lenart                    6:5
Milje : Podskala                       9:10
Kanal : Svoboda                       4:9
Bistrica : Jadran HK                 10:6
Deskle : Žiri                            13:3

2. krog
Šiška : Svoboda                       7:8
Bistrica : Logatec                   11:10
Voličina : Brinj Povir                  6:5
Podskala : Deskle                   1:13


POLFINALE:

Deskle : Bistrica 13:3
Voličina : Svoboda 10:11

Za tretje mesto

Bistrica : Voličina 13:1

Finale

Deskle : Svoboda 11:3



KONČNI VRSTNI RED:
     1. Deskle
     2. Svoboda
     3. Bistrica
     4. Voličina
     5. Logatec
     6. Šiška
     7. Brinj Povir
     8. Podskala
     9. Milje
    10. Lenart
    11. Kanal
    12. Jadran HK
    13. Žiri
    14. Velenje premogovnik
15.-16. Dragomer
15.-16. Hrast Kobjeglava
« Zadnje urejanje: 01.september 2013ob 17:12 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Simon Maljevac
veteran
******
Objave: 1025


Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: 04.september 2013ob 08:58 »

Iz današnjih Primorskih novic:

Desklankam tri točke in pokalna lovorika

Uvodni krog prve balinarske lige za ženske se je razpletel po pričakovanjih. Krimovke so imele na gostovanju v Idriji kar nekaj dela, a so domov vendarle odnesle poln izkupiček. V ljubljanskem derbiju je Šiška ugnala Svobodo, Bistrica pa je klonila na gostovanju pri Desklankah. Slednje so se v nedeljo veselile tudi pokalne krone, saj so bile najboljše na zaključnem turnirju 16 ekip, ki je potekal v Miljah. V polfinalu so bile boljše od Bistrice, ki je na koncu osvojila bron, v velikem finalu pa so z 11:3 ugnale Svobodo.

1.liga-članice, 1. krog: Deskle – Bistrica 15:5, Kolektor Idrija – Krim 8:12, Šiška – Svoboda 14:6.

Pokal, polfinale: Deskle – Bistrica 13:3, Voličina – Svoboda 10:11. Za 3. mesto: Bistrica – Voličina 13:1. Finale: Deskle – Svoboda 11:3.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 19.september 2013ob 09:11 »

DP ČLANICE KROG, FINALE, 22.09.2013
DESKLE, 9:00


1. skupina
Jenčič Sara : Zrinski  Mojca
Jelen Šajn Vida : Tinta  Maruša

2. skupina
Čankušič Zumra : Prinčič Nevenka
Kopač Mojca : Vorih Ana

3. skupina
Vidmar Denis : Hervol Eva
Furlan Marijana : Tinta Ana

4. skupina
Močnik Jožica : Zule Polona
Sodec Tadeja : Marc Tanja
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 22.september 2013ob 11:47 »

DP ČLANICE KROG, FINALE, 22.09.2013
DESKLE, 9:00


1. skupina
Jenčič Sara : Zrinski  Mojca            19:18
Jelen Šajn Vida : Tinta  Maruša      18:17
Zrinski  Mojca : Tinta  Maruša        15:19
Jenčič Sara : Jelen Šajn Vida          17:10
Tinta  Maruša : Jelen Šajn Vida      19:18

V drugi krog: Jenčič Sara in Tinta Maruša


2. skupina
Čankušič Zumra : Prinčič Nevenka 17:14
Kopač Mojca : Vorih Ana                15:20
Prinčič Nevenka : Kopač Mojca      11:15
Čankušič Zumra : Vorih Ana          16:19
Kopač Mojca : Čankušič Zumra      14:11

V drugi krog: Vorih Ana in Kopač Mojca


3. skupina
Vidmar Denis : Hervol Eva             19:17
Furlan Marijana : Tinta Ana            9:14
Hervol Eva : Furlan Marijana         17:11
Vidmar Denis : Tinta Ana               15:21
Hervol Eva : Vidmar Denis             18:15

V drugi krog: Tinta Ana in Hervol Eva


4. skupina
Močnik Jožica : Zule Polona          16:10
Sodec Tadeja : Marc Tanja           18:11
Zule Polona : Marc Tanja              16:9
Močnik Jožica : Sodec Tadeja       17:14
Zule Polona : Sodec Tadeja          22:27

V drugi krog: Močnik Jožica in Sodec Tadeja


2. krog
Jenčič Sara : Sodec Tadeja           14:22
Tinta Maruša : Močnik Jožica         20:10
Vorih Ana : Hervol Eva                  21:20
Kopač Mojca : Tinta Ana               16:10


POLFINALE:
Sodec Tadeja : Kopač Mojca         22:16
Tinta Maruša : Vorih Ana               21:12


Za 3. mesto:
Kopač Mojca : Vorih Ana               17:15
Sodec Tadeja : Tinta Maruša        22:23


KONČNI VRSTNI RED:
 1. Tinta Maruša - Deskle
 2. Sodec Tadeja - Krim
 3. Kopač Mojca - Milje

  4. Vorih Ana - Krim
  5. Hervol Eva - Bistrica
  6. Tinta Ana - Deskle
  7. Jenčič Sara - Svoboda
  8. Močnik Jožica - Deskle
  9. Čankušič Zumra - Šiška
10. Zule Polona - Kolektor Idrija
11. Vidmar Denis - krim
12. Jelen Šajn Vida - Šiška
13. Zrinski Mojca - Milje
14. Prinčič Nevenka - Deskle
15. Furlan Marijana - Hrast
16. Marc Tanja - Hrast
« Zadnje urejanje: 23.september 2013ob 07:20 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!