Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 14:36 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2013 - Člani  (Prebrano 11231 krat)
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 02.junij 2013ob 21:19 »

Krajšo fotoreportažo iz polfinalne skupine dvojic v Hrvatinih si lahko ogledate na spodnji povezavi:

http://www.obz-slovenskaistra.si/hrvatini-gostili-polfinale-dp-dvojic

lp, Primož
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 03.junij 2013ob 08:32 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI - DVOJICE - POLFINALE, 02. 06. 2013

TRŽIČ - sodnik HERVOL Marjan

1. skupina
Lokateks Trata I. : Hoče               13:0
Buldog : EIS Budničar                    9:10
Buldog : Hoče                                6:11
Lokateks Trata I. : EIS Budničar    11:7
EIS Budničar : Hoče                      12:10

V drugi krog: Lokateks Trata I. in EIS Budničar

2. skupina
Krim : Lokateks Trata II.               2:12
Tržič   : Duplica                             10:3
Krim : Duplica                               13:7
Tržič : Lokateks Trata II.               3:13
Tržič : Krim                                    10:3

V drugi krog: Lokateks Trata II. in Tržič

Drugi krog:
Lokateks Trata I. : Tržič                 7:3
EIS Budničar : Lokateks Trata II.   9:10


NAPREDUJETA: Lokateks Trata I. (Sofronievski, Mlinar) in Lokateks Trata II. (Tomše, Bence)


ŠIŠKA - sodnik BANJAC Čedomir

1. skupina
Sloga II. : Center Kranj                  7:9
Trata mladi : Brdo                          4:11
Trata mladi : Sloga II.                    7:5
Center Kranj : Brdo                        0:13
Center Kranj : Trata mladi            11:13

V drugi krog: Brdo in Trata mladi

2. skupina
Sodražica   : Lokateks Trata III.     10:4
Sloga I. : Rogaška Crystal              11:5
Lokateks Trata III. : Rog. Crystal    13:4
Sloga I. : Sodražica                         13:1
Sodražica : Lokateks Trata III.        3:13

V drugi krog: Sloga I. in Lokateks Trata III.

Drugi krog:
Brdo : Lokateks Trata III.                13:7
Trata mladi : Sloga I.                       10:8


NAPREDUJETA: Brdo (Pelc, Gorjanc) in Trata mladi (Korošak, Korenčič)


TABOR OZELJAN - sodnik POBERAJ Zoran

1. skupina
Košana II. : Hrast II.                        5:6
Luka Koper : TITA N. Gorica I.          9:11
Luka Koper : Košana II.                   9:11
TITA N. Gorica I. : Hrast II.               9:11
TITA N. Gorica I. : Košana II.            7:13

V drugi krog: Hrast II. in Košana II.

2. skupina
Jadran HK    : TITA N. Gorica II.        12:5
Košana I. : Mlinar Padna                  13:3
TITA N. Gorica II. : Mlinar Padna       11:7
Košana I. : Jadran HK                       4:13
Košana I. : TITA N. Gorica II.            2:13

V drugi krog: Jadran HK in TITA N. Gorica II.

Drugi krog:
Hrast II. : TITA N. Gorica II.              13:1
Košana II. : Jadran HK                     11:10


NAPREDUJETA: Hrast II. (Ravbar, Sosič I.) in Košana II. (Zega, Milavec)


HRVATINI - sodnik JAKOMIN Zvezdan

1. skupina
Modri val II. : Planina Petrič              8:13
Žiri : Orlek Javor                               13:5
Modri val II. : Orlek Javor                 13:6
Žiri : Planina Petrič                            2:13
Žiri : Modri val II.                              10:8

V drugi krog: Planina Petrič in Žiri

2. skupina
Hrast I. : Ilirska Bistrica                     13:5
Modri val I. : Logatec                         13:7
Ilirska Bistrica : Logatec                    1:13
Modri val I. : Hrast I.                          7:13
Modri val I. : Logatec                         7:8

V drugi krog: Hrast I. in Logatec

Drugi krog:
Planina Petrič : Logatec                     4:13
Žiri : Hrast I.                                      3:10


NAPREDUJETA: Logatec (Petrovič, Leskovec) in Hrast I. (Petrič, Švara V.)
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 07.junij 2013ob 08:03 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI - DVOJICE - FINALE, NEDELJA 09. 06. 2013, TRŽIČ

1. skupina
Lokateks Trata I. : Hrast I.
Brdo : Košana II.

2. skupina
Lokateks Trata II. : Logatec
Trata mladi : Hrast II

L. Trata I. (Sofronievski, Mlinar)
L. Trata II. (Tomše, Bence)
Trata mladi (Korošak, Korenčič)
Brdo (Pelc, Gorjanc)
Logatec (Petrovič, Leskovec)
Košana II. (Milavec, Zega)
Hrast I. (Petrič, Švara V.)
Hrast II. (Ravbar, Sosič I.)
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 09.junij 2013ob 13:22 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI - DVOJICE - FINALE, NEDELJA 09. 06. 2013, TRŽIČ

Softy in Mlinar - LOKATEKS TRATA - DRŽAVNA PRVAKA

1. skupina
Lokateks Trata I. : Hrast I.                      13:5
Brdo : Košana II.                                     13:7
Hrast I. : Košana II.                                  9:10
Lokateks Trata I. : Brdo                          13:5
Košana II. : Brdo                                      8:9

V polfinale: Lokateks Trata I. in Brdo


2. skupina
Lokateks Trata II. : Logatec                     7:5
Trata mladi : Hrast II.                               9:10
Trata mladi : Logatec                                8:7
Lokateks Trata II. : Hrast II.                   10:9
Trata mladi : Hrast II.                               7:13

V polfinale: Lokateks Trata II. in Hrast II.  


Polfinale:

Lokateks Trata I. : Hrast II.                    10:8
Lokateks Trata II. : Brdo                          6:9

Za 3. mesto:
Hrast II : Lokateks Trata II.                    13:5

Za 1. mesto:
Lokateks Trata I. : Brdo                          10:8


KONČNI VRSTNI RED:
1. Lokateks Trata I. (Sofronievski, Mlinar)
2. Brdo (Pelc, Gorjanc)
3. Hrast II. (Ravbar, Sosič I.)
4. Lokateks Trata II. (Tomše, Bence)
5. Košana II. (Milavec, Zega)
6. Trata mladi (Korošak, Korenčič)
7. Hrast I. (Petrič, Švara V.)
8. Logatec (Petrovič, Leskovec)
« Zadnje urejanje: 09.junij 2013ob 17:22 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #19 dne:: 16.junij 2013ob 08:52 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ST. ČLANI, POKAL BZS, MILJE 16.06.2013 ob 9:00

1. krog
Bistrica : Drska
Šiška : Kolektor
Rogaška Crystal : Nanos
Logatec : Jesenice
Oljka : Hoče
Košana : Ilirska Bistrica
Hrast : Hubelj
Milje : Sloga
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #20 dne:: 16.junij 2013ob 16:18 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ST. ČLANI, POKAL BZS, MILJE 16.06.2013 ob 9:00

1. krog
Bistrica: Drska                   8:6
Šiška: Kolektor                13:5
Rogaška Crystal :Nanos    6:7
Logatec :Jesenice             7:8
Oljka: Hoče                     13:8
Košana: Ilirska Bistrica     9:8
Hrast: Hubelj                    7:6
Milje: Sloga                     13:4

2. krog
Milje :Oljka                       8:11
Košana: Hrast                 13:1
Jesenice :Šiška                1:13
Bistrica: Nanos                13:6

POLFINALE:
Šiška : Bistrica                 13:6
Oljka : Košana                 10:9

Za 3. mesto:
Bistrica : Košana               1:13

Za 1. mesto:
Šiška : Oljka                     10:6


KONČNI VRSTNI RED:

  1. Šiška (Djukič, rozman, roudi, Papež, Šutej)
  2. Oljka (Žigon, Markežič, Vadnav, Dilica)
  3. Košana (Morelj, Bobek, Urh, Štemberger, Kovačič)
  4. Bistrica (Hervol, Pintarič, Zupan, Srečnik, Logar)
  5. Milje (Arzenšek, Florjančič, Česen, Bozatta, Mezeg, Kavčič)
  6. Nanos (Trošt, Furlan, Fabčič, Marc, Šramelj)
  7. - 8. Hrast (Furlan, Grmek, Turk, Bernetič, Hočevar)
  7. - 8. Jesenice (Domevšček, Markovič, Mujezinovič, Smrke, Stošič)
  9. Ilirska Bistrica (Dolgan, Urh, Štembergar, Kovačič)
10. Logatec (Makuc, Godnjavec, Požar, Čepon, Lampe)
11. - 12. Rogaška Crystal (Friškovic, Kulit, Verdel, Nezič)
11. - 12. Hubelj (Batič, Curk, Kretič, Černigoj, Kovšca)
13. Drska (Pirc, Mišora, Klemenčič, Kump)
14. Hoče (Hrvatin, Turčik, Kasapovič, Škofl, Vidmar)
15. Kolektor Idrija (Miklavčič, Sedej, Volčina, Vidmar)
16. Sloga (Keber, Kovač, Mejač, Anžol)
« Zadnje urejanje: 17.junij 2013ob 16:30 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #21 dne:: 30.junij 2013ob 14:20 »

POKAL BZS - ČLANI - ŠIŠKA, 30.06.2013

OSMINA FINALA

Sloga - Trta Sveti Anton 6-7
Buldog - Lokateks Trata 7-6
Logatec - Košana 5-9
Trata mladi - Hrvatini 13-3
Jadran HK - Ilirska Bistrica 2-13
Bistrica - Angel Besednjak 6:0 bb
Šiška - Sodražica 13-5
Tabor Ozeljan - Brdo 6-8

ČETRTFINALE

Trta Sveti Anton - Ilirska Bistrica 10-11
Brdo - Šiška 4-13
Buldog - Košana 2-12
Bistrica - Trata mladi 7-11

POLFINALE

Trata mladi - Ilirska Bistrica 4-11
Košana - Šiška 7-10

Za tretje mesto

Trata mladi - Košana

FINALE

Šiška - Ilirska Bistrica
« Zadnje urejanje: 30.junij 2013ob 15:46 od Boštjan » Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #22 dne:: 30.junij 2013ob 17:53 »

POKAL BZS - ČLANI - ŠIŠKA, 30.06.2013

OSMINA FINALA

Sloga - Trta Sveti Anton                    6-7
Buldog - Lokateks Trata                    7-6
Logatec - Košana                              5-9
Trata mladi - Hrvatini                       13-3
Jadran HK - Ilirska Bistrica                2-13
Bistrica - Angel Besednjak                6-0 bb
Šiška - Sodražica                            13-5
Tabor Ozeljan - Brdo                        6-8

ČETRTFINALE

Trta Sveti Anton - Ilirska Bistrica    10-11
Brdo - Šiška                                     4-13
Buldog - Košana                              2-12
Bistrica - Trata mladi                        7-11

POLFINALE

Trata mladi - Ilirska Bistrica             4-11
Košana - Šiška                                7-10

Za tretje mesto

Trata mladi - Košana                       3-10

FINALE

Šiška - Ilirska Bistrica                    13-10


KONČNI VRSTNI RED:
  1. ŠIŠKA
  2. ILIRSKA BISTRICA
  3. KOŠANA
  4. TRATA MLADI
  5. TRTA SVETI ANTON
  6. BISTRICA
  7. BRDO
  8. BULDOG
  9. SLOGA
  9. LOKATEKS TRATA
11. TABOR OZELJAN
12. LOGATEC
13. SODRAŽICA
14. HRVATINI
15. JADRAN HK
16. ANGEL BESEDNJAK
Prijavljen
A.Kastelic
pridruženi član
*
Objave: 17



Ogled Profila Email
« Odgovori #23 dne:: 21.avgust 2013ob 10:45 »

Zdravo!

Zanima me ali bo potekalo državno prvenstvo v disciplini hitrostnega izbijana in štafetnega izbijanja na isti dan, kot je zabeleženo v koledarju Državnih prvenstev?
Zanima me še kje se bo odvijalo?

Hvala v naprej!

Lep pozdrav!

Andrej K.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #24 dne:: 14.september 2013ob 19:59 »

DP ČLANI KROG, POLFINALE, 15.09.2013
VZHOD, LOKATEKS TRATA, 9:00


1. skupina
Narat Jani : Stenovec Jaka
Štancar Jurij : Keber Dušan st.

2. skupina
Progar Matjaž : Hrvatin Miro
Možina Simon : Novak Edo

3. skupina
Premru Tadej : Blatnik Martin
Keber Dušan ml. : Drobnič Bojan

4. skupina
Magerl Brane : Jotič Branko
Skale Aleš : Jerkin Dales



DP ČLANI KROG, POLFINALE, 15.09.2013
ZAHOD, PLANINA PETRIČ, 9:00


1. skupina
Kastelic Andrej : Turk Jože
Žužek Matej : Petrič Anže

2. skupina
Petrovič Slavko : Černe Sandi
Markočič Primož : Jagodnik Marko

3. skupina
Vidali Bojan : Kredelj Andrej
Žvokelj Matej : Savič Nedeljko

4. skupina
Žužek Damjan : Ravbar Peter
Mrak Davorin : Šukljan Vladimir
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #25 dne:: 15.september 2013ob 16:06 »

DP ČLANI KROG, POLFINALE, 15.09.2013
VZHOD, LOKATEKS TRATA, 9:00


1. skupina
Narat Jani : Stenovec Jaka                    21:30
Štancar Jurij : Keber Dušan st.              29:15
Narat Jani : Keber Dušan st.                 18:20
Stenovec Jaka : Štancar Jurij                 32:20
Keber Dušan st. : Štancar Jurij              20:30
Napredujeta: Stenovec Jaka in Štancar Jurij

2. skupina
Progar Matjaž : Hrvatin Miro                  21:19
Možina Simon : Novak Edo                     22:18
Hrvatin Miro : Novak Edo                       14:17
Progar Matjaž : Možina Simon               23:25
Novak Edo : Progar Matjaž                    20:21
Napredujeta: Možina Simon in Progar Matjaž

2. krog
Stenovec Jaka : Progar Matjaž               20:19
Štancar Jurij : Možina Simon                   29:26

V FINALE: (1.) Stenovec Jaka in (2.) Štancar Jurij

3. skupina
Premru Tadej : Blatnik Martin                 28:17
Keber Dušan ml. : Drobnič Bojan            21:14
Blatnik Martin : Drobnič Bojan                19:14
Premru Tadej : Keber Dušan ml.            25:22
Blatnik Martin : Keber Dušan ml.            22:19
Napredujeta: Premru Tadej in Blatnik Martin

4. skupina
Magerl Brane : Jotič Branko                    26:19
Skale Aleš : Jerkin Dales                         12:15
Jotič Branko : Skale Aleš                         17:15
Magerl Brane : Jerkin Dales                    22:26
Jotič Branko : Magerl Brane                    14:18
Napredujeta: Jerkin Dales in Magerl Brane

2. krog
Premru Tadej : Magerl Brane                  19:22
Blatnik Martin : Jerkin Dales                    18:16

V FINALE: (3.) Magerl Brane in (4.) Blatnik Martin



DP ČLANI KROG, POLFINALE, 15.09.2013
ZAHOD, PLANINA PETRIČ, 9:00


1. skupina
Kastelic Andrej : Ferfolja Marjan             18:16
Žužek Matej : Petrič Anže                       14:17
Ferfolja Marjan : Žužek Matej                 17:13
Kastelic Andrej : Petrič Anže                   18:25
Ferfolja Marjan : Kastelic Andrej             22:12
Napredujeta: Petrič Anže in Ferfolja Marjan

2. skupina
Petrovič Slavko : Černe Sandi                 19:20
Markočič Primož : Jagodnik Marko           18:21
Petrovič Slavko : Markočič Primož            21:22
Černe Sandi : Jagodnik Marko                18:17
Markočič Primož : Jagodnik Marko           21:22
Napredujeta: Černe Sandi in Jagodnik Marko

2. krog
Petrič Anže : Jagodnik Marko                  23:11
Ferfolja Marjan : Černe Sandi                 12:13

V FINALE: (5.) Petrič Anže in (6.) Černe Sandi

3. skupina
Vidali Bojan : Krebelj Andrej                    25:16
Žvokelj Matej : Savič Nedeljko                 23:18
Krebelj Andrej : Savič Nedeljko               12:13
Vidali Bojan : Žvokelj Matej                     19:27
Savič Nedeljko : Vidali Bojan                   14:25
Napredujeta: Žvokelj Matej in Vidali Bojan

4. skupina
Žužek Damjan : Ravbar Peter                  13:27
Mrak Davorin : Kragelj Mitja                     18:26
Žužek Damjan : Mrak Davorin                  15:16
Ravbar Peter : Kragelj Mitja                     24:22
Mrak Davorin : Kragelj Mitja                     16:21
Napredujeta: Ravbar Peter in Kragelj Mitja

2. krog
Žvokelj Matej : Kragelj Mitja                     23:26
Vidali Bojan : Ravbar Peter                      16:19

V FINALE: (7.) Kragelj Mitja in (8.) Ravbar Peter
« Zadnje urejanje: 15.september 2013ob 16:51 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #26 dne:: 04.oktober 2013ob 07:31 »

DP ČLANI KROG - FINALE,
NEDELJA, 06.10.2013, TRATA - ŠK. LOKA


1. skupina
Stenovec Jaka : Ravbar Peter
Magerl Brane : Černe Sandi

2. skupina
Štancer Jurij : Kragelj Mitja
Blatnik Martin : Petrič Anže
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #27 dne:: 06.oktober 2013ob 14:29 »

DP ČLANI KROG - FINALE,
NEDELJA, 06.10.2013, TRATA - ŠK. LOKA


1. skupina
Stenovec Jaka: Ravbar Peter     24:16
Magerl Brane: Černe Sandi        25:19
Ravbar Peter: Černe Sandi        19:17
Stenovec Jaka :Magerl Brane     23:28
Stenovec Jaka: Ravbar Peter     23:22

2. skupina
Štancer Jurij :Kragelj Mitja         25:31
Blatnik Martin :Petrič Anže         13:20
Štancer Jurij: Blatnik Martin       26:24
Kragelj Mitja :Petrič Anže           21:27
Štancer Jurij: Kragelj Mitja         25:16

Polfinale:
Magerl Brane: Štancer Jurij        29:24
Stenovec Jaka: Petrič Anže        22:20

Za 3. mesto:
Štancer Jurij: Petrič Anže           30:27

Za 1. mesto:
Magerl Brane: Stenovec Jaka     24:27



KONČNI VRSTNI RED:
1. Stenovec Jaka
2. Magerl Brane
3. Štancer Jurij
4. Petrič Anže
5. Ravbar Peter
6. Kragelj Mitja
7. Černe Sandi
8. Blatnik Martin


Jaka Stenovec - Planina Ribnikar AS je ubranil naslov državnega prvaka iz leta 2012!!
Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!