Balinarska Zveza Slovenije
05.junij 2020ob 19:25 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2013 - Člani  (Prebrano 11240 krat)
A.Kastelic
pridruženi član
*
Objave: 17



Ogled Profila Email
« dne:: 10.april 2013ob 10:01 »

Živjo,

Zanima me kdaj in kje bodo letos državna prvenstva za posamezne discipline?

Na spletni strani nisem nikjer zasledil informacij glede tega, ali pa sem morda spregledal.

Hvala v naprej!

Andrej K.
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1098


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 11.april 2013ob 11:14 »

Moje mnenje je, da se slabo ažurira stran.
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 20.april 2013ob 17:47 »

NASTOPAJOČI NA DP ČLANI NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA, 21. 4. 2013, ROGAŠKA SLATINA

1.   Žuran Sandi         Center Kranj      Gorenjska
2.   Žuran Srečo      Center Kranj      Gorenjska
3.   Možina Simon      Lokateks Trata      Gorenjska
4.   Sofronievski Damjan   Lokateks Trata      Gorenjska
5.   Štancar Jurij      Lokateks Trata      Gorenjska
6.   Vehar Uroš         Lokateks Trata      Gorenjska
7.   Novak Anže         Planina Ribnikar AS   Gorenjska
8.   Stenovec Jaka      Planina Ribnikar AS   Gorenjska
9.   Bence Jani         Trata mladi              Gorenjska
10.   Berčič Bojan      Trata mladi              Gorenjska
11.   Midžan Ale         Trata mladi              Gorenjska
12.   Ramič Senad      Krim                      Ljubljana
13.   Jerkin Dalas       Brdo                      Ljubljana
14.   Krompič Samo      Krim                      Ljubljana
15.   Magerl Brane      EIS Budničar      Ljubljana
16.   Šubert Zdravko      Domžale              Ljubljana
17.   Tuš Branko         Voličina              Maribor
18.   Hadžiselimovič Esher   Voličina              Maribor
19.   Brkljačič Tomo      Voličina              Maribor
20.   Sreš Jože         Angel Besednjak      Maribor
21.   Bešter Rok         Hoče                      Maribor
22.   Šmid Iztok         Hoče                      Maribor
23.   Fele Janez         Buldog              Šaleška
24.   Narat Jani         Buldog              Šaleška
25.   Grenko Dejan      Rogaška Crystal      Šaleška
26.   Kulič Atif         Rogaška Crystal      Šaleška
27.   Verk Marko         Rogaška Crystal      Šaleška
28.   Žvokelj Matej      Planina Petrič      Nova Gorica
29.   Peric Rajko         Nova Gorica TITA      Nova Gorica
30.   Petrovič Slavko      Logatec              Notranjska
31.   Jagodnik Marko       Ilirska Bistrica      Postojna
32.   Kastelic Renato      Košana              Postojna
33.   Morelj Erik         Košana              Postojna
34.   Urh Ivan         Košana              Postojna
35.   Zega Aleš         Košana              Postojna
36.   Drožina Elvis      GIC Gradna Obrov      Sežana
37.   Sosič Klemen      Hrast                      Sežana
38.   Margon Borut      Skala Sežana      Sežana
39.   Kristančič Matej      Jadran HK              Sežana
40.   Vouk Gregor      Jadran HK              Sežana
41.   Fabec Anton      Luka Koper              Slovenska Istra
42.   Kastelic Andrej      Luka Koper              Slovenska Istra

V drugi krog se uvrsti 12 tekmovalcev, v finalni tretji krog pa 4 igralci.

Zbor tekmovalcev ob 8:30, sledita prijava in žreb, začetek tekmovanja ob 9:00!
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 21.april 2013ob 20:11 »

SIMON MOŽINA DRŽAVNI PRVAK!

1. SIMON MOŽINA (Lokateks Trata)                  14  23  30
2. KLEMEN SOSIČ (Hrast)                                    20  22  19
3. DAMJAN SOFRONIEVSKI (Lokateks Trata)   20  27  16/28
4. MATEJ ŽVOKELJ (Planina Petrič)                   15  23  16/16
 5. ELVIS DROŽINA (GIK Gradna Obrov)             15  18
 6. ALEN MIĐAN (Trata Mladi)                          16  16
 7. MITJA PETRIČ (Tita DU Šempeter)               14  16
 8. ANDREJ KASTELIC (Luka Koper)                   13  15
 9. JAKA STENOVEC (Planina Ribnikar AS)          14  14
10. SLAVKO PETROVIČ (Logatec)                     14  12
11. DEJAN GRENKO (Rogaška Crystal)               19   7
12. BORUT MARGON (Skala)                            18   4

Državnega prvenstva se je udeležilo 35 od prijavljenih 42 tekmovalcev.


« Zadnje urejanje: 22.april 2013ob 16:57 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 30.april 2013ob 11:53 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO-POLFINALE, NEDELJA 05.05.2013 OB 9:00

1. SKUPINA - BISTRICA
BEŠTER Rok : ŠTANCER Jurij              11:9
ŽURAN Sandi : ŠINKOVEC Žiga           11:8
ŠTANCER Jurij : ŠINKOVEC Žiga         13:10
BEŠTER Rok : ŽURAN Sandi                9:13
BEŠTER Rok : ŠTANCER Jurij              11:4

V drugi krog: ŽURAN Sandi, BEŠTER Rok

2. SKUPINA - BISTRICA
PINTARIČ Drago : SMAJLI Azem          6:12
KEBER Dušan st. : STENOVEC Jaka     13:8
PINTARIČ Drago : STENOVEC Jaka       2:13
KEBER Dušan st. : SMAJLI Azem          8:11
KEBER Dušan st. : STENOVEC Jaka      9:13

V drugi krog: SMAJLI Azem, STENOVEC Jaka

ŽURAN Sandi : STENOVEC Jaka          11:13
BEŠTER Rok : SMAJLI Azem                13:5


V finale: STENOVEC Jaka, BEŠTER Rok

3. SKUPINA - TRATA
KROMPIČ Samo : VERK Marko                 8:13
MOŽINA Simon : BUTINAR Miha               13:2
KROMPIČ Samo : BUTINAR Miha              13:0
VERK Marko : MOŽINA Simon                  13:11
KROMPIČ Samo : MOŽINA Simon              8:13

V drugi krog: VERK Marko, MOŽINA Simon

4. SKUPINA - TRATA
ŠUBERT Zdravko : TOMŠE Miha              1:13
KOROŠAK Silvo : GRENKO Dejan              13:4
ŠUBERT Zdravko : GRENKO Dejan            9:10
TOMŠE Miha : KOROŠAK Silvo                13:7
GRENKO Dejan : KOROŠAK Silvo              11:10

V drugi krog: TOMŠE Miha, GRENKO Dejan

VERK Marko : GRENKO Dejan             13:3
MOŽINA Simon : TOMŠE Miha              13:9


V finale: VERK Marko, MOŽINA Simon

5. SKUPINA - JADRAN HK
MARJANOVIČ Aljoša : PERIČ Rajko        7:13
MORELJ Franc : FRANK David              2:13
MARJANOVIČ Aljoša : MORELJ Franc     11:3
FRANK David : PERIČ Rajko                 12:4
MARJANOVIČ Aljoša : PERIČ Rajko        13:9

V drugi krog: FRANK David, MARJANOVIČ Aljoša

6. SKUPINA - JADRAN HK
JAKOPIČ Igor : MARGON Borut             11:7
FABEC Anton : MORELJ Aljoša             13:6
MARGON Borut : MORELJ Aljoša           10:7
FABEC Anton : JAKOPIČ Igor               11:8
MARGON Borut : JAKOPIČ Igor             13:4

V drugi krog: FABEC Anton, MARGON Borut

FRANK David : MARGON Borut            13:11
MARJANOVIČ Aljoša : FABEC Anton       13:3


V finale: FRANK David, MARJANOVIČ Aljoša

7. SKUPINA - ANTENA PORTOROŽ
LESKOVEC Srečko : ĐORĐEVIČ Nikola      6:7
PENKO Franc : FERFOLJA Aljoša            10:11
LESKOVEC Srečko : PENKO Franc          13:8
ĐORĐEVIČ Nikola : FERFOLJA Aljoša        4:13
LESKOVEC Srečko : ĐORĐEVIČ Nikola      5:11

V drugi krog: FERFOLJA Aljoša, ĐORĐEVIČ Nikola

8. SKUPINA - ANTENA PORTOROŽ
PETROVIČ Slavko : FATUR Vlado            13:1
ČERNE Sandi : JAGODNIK Marko             11:10
FATUR Vlado : JAGODNIK Marko              7:13
PETROVIČ Slavko : ČERNE Sandi            13:9
ČERNE Sandi : JAGODNIK Marko              3:13

V drugi krog: PETROVIČ Slavko, JAGODNIK Marko

FERFOLJA Aljoša : JAGODNIK Marko      13:8
ĐORĐEVIČ Nikola : PETROVIČ Slavko      13:11


V finale: FERFOLJA Aljoša, ĐORĐEVIČ Nikola
« Zadnje urejanje: 07.maj 2013ob 13:10 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #5 dne:: 05.maj 2013ob 21:27 »

Zaradi številnih klicev na moj naslov, vam s tega mesta še enkrat sporočam, da jaz od 1.aprila dalje, nisem več zadolžen za objavo rezultatov na forumu, teletekstu in v Statistiki. In tega več ne počnem.

Dušan Butinar
Prijavljen

BZS
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 06.maj 2013ob 09:13 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO - FINALE,
NEDELJA 19.05.2013 OB 9:00 NA TRATI


1. SKUPINA
STENOVEC Jaka : ĐORĐEVIČ Nikola
VERK Marko : MARJANOVIČ Aljoša

2. SKUPINA
BEŠTER Rok : FERFOLJA Aloša
MOŽINA Simon : FRANK David
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 07.maj 2013ob 13:11 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO-POLFINALE, NEDELJA 05.05.2013 OB 9:00

1. SKUPINA - BISTRICA
BEŠTER Rok : ŠTANCER Jurij              11:9
ŽURAN Sandi : ŠINKOVEC Žiga           11:8
ŠTANCER Jurij : ŠINKOVEC Žiga         13:10
BEŠTER Rok : ŽURAN Sandi                9:13
BEŠTER Rok : ŠTANCER Jurij              11:4

V drugi krog: ŽURAN Sandi, BEŠTER Rok

2. SKUPINA - BISTRICA
PINTARIČ Drago : SMAJLI Azem          6:12
KEBER Dušan st. : STENOVEC Jaka     13:8
PINTARIČ Drago : STENOVEC Jaka       2:13
KEBER Dušan st. : SMAJLI Azem          8:11
KEBER Dušan st. : STENOVEC Jaka      9:13

V drugi krog: SMAJLI Azem, STENOVEC Jaka

ŽURAN Sandi : STENOVEC Jaka          11:13
BEŠTER Rok : SMAJLI Azem                13:5


V finale: STENOVEC Jaka, BEŠTER Rok

3. SKUPINA - TRATA
KROMPIČ Samo : VERK Marko                 8:13
MOŽINA Simon : BUTINAR Miha               13:2
KROMPIČ Samo : BUTINAR Miha              13:0
VERK Marko : MOŽINA Simon                  13:11
KROMPIČ Samo : MOŽINA Simon              8:13

V drugi krog: VERK Marko, MOŽINA Simon

4. SKUPINA - TRATA
ŠUBERT Zdravko : TOMŠE Miha              1:13
KOROŠAK Silvo : GRENKO Dejan              13:4
ŠUBERT Zdravko : GRENKO Dejan            9:10
TOMŠE Miha : KOROŠAK Silvo                13:7
GRENKO Dejan : KOROŠAK Silvo              11:10

V drugi krog: TOMŠE Miha, GRENKO Dejan

VERK Marko : GRENKO Dejan             13:3
MOŽINA Simon : TOMŠE Miha              13:9


V finale: VERK Marko, MOŽINA Simon

5. SKUPINA - JADRAN HK
MARJANOVIČ Aljoša : PERIČ Rajko        7:13
MORELJ Franc : FRANK David              2:13
MARJANOVIČ Aljoša : MORELJ Franc     11:3
FRANK David : PERIČ Rajko                 12:4
MARJANOVIČ Aljoša : PERIČ Rajko        13:9

V drugi krog: FRANK David, MARJANOVIČ Aljoša

6. SKUPINA - JADRAN HK
JAKOPIČ Igor : MARGON Borut             11:7
FABEC Anton : MORELJ Aljoša             13:6
MARGON Borut : MORELJ Aljoša           10:7
FABEC Anton : JAKOPIČ Igor               11:8
MARGON Borut : JAKOPIČ Igor             13:4

V drugi krog: FABEC Anton, MARGON Borut

FRANK David : MARGON Borut            13:11
MARJANOVIČ Aljoša : FABEC Anton       13:3


V finale: FRANK David, MARJANOVIČ Aljoša

7. SKUPINA - ANTENA PORTOROŽ
LESKOVEC Srečko : ĐORĐEVIČ Nikola      6:7
PENKO Franc : FERFOLJA Aljoša            10:11
LESKOVEC Srečko : PENKO Franc          13:8
ĐORĐEVIČ Nikola : FERFOLJA Aljoša        4:13
LESKOVEC Srečko : ĐORĐEVIČ Nikola      5:11

V drugi krog: FERFOLJA Aljoša, ĐORĐEVIČ Nikola

8. SKUPINA - ANTENA PORTOROŽ
PETROVIČ Slavko : FATUR Vlado            13:1
ČERNE Sandi : JAGODNIK Marko             11:10
FATUR Vlado : JAGODNIK Marko              7:13
PETROVIČ Slavko : ČERNE Sandi            13:9
ČERNE Sandi : JAGODNIK Marko              3:13

V drugi krog: PETROVIČ Slavko, JAGODNIK Marko

FERFOLJA Aljoša : JAGODNIK Marko      13:8
ĐORĐEVIČ Nikola : PETROVIČ Slavko      13:11


V finale: FERFOLJA Aljoša, ĐORĐEVIČ Nikola
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 07.maj 2013ob 13:21 »

No pa imate rezultate tudi s Trate, kjer sodniki niso bili obveščeni?! Zakaj in kako? Kot je rekel Sodnik, pa je res Forum uradno glasilo BZS?

Na ostalo se pa še oglasim, komu všeč ali pač ne!!



« Zadnje urejanje: 07.maj 2013ob 17:38 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 16.maj 2013ob 15:58 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO FINALE,

NEDELJA 19.05.2013 ob 9:00, Trata

1. SKUPINA
Stenovec Jaka : Đorđevič Nikola
Verk Marko : Marjanovič Aljoša

2. SKUPINA
Bešter Rok : Ferfolja Aljoša
Možina Simon : Frank David
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 19.maj 2013ob 15:47 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO FINALE,

NEDELJA 19.05.2013 ob 9:00, Trata


REZULTATI SO NA TELETEKSTU DO TEDAJ DA VSE SPIŠEM!!!!

JAKA STENOVEC DRŽAVNI PRVAK, ZA TRETJE MESTO SE ŠE IGRA (MOŽINA:FRANK)
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 19.maj 2013ob 16:24 »

JAKA STENOVEC DRŽAVNI PRVAK

DP ČLANI POSAMEZNO FINALE, NEDELJA 19.05.

1. SKUPINA
Stenovec Jaka: Đorđevič Nikola     13:5
Verk Marko :Marjanovič Aljoša        6:13
Đorđevič Nikola: Verk Marko          13:11
Stenovec Jaka: Marjanovič Alj.      13:6
Đorđevič Nikola: Marjanovič A.      13:10

2. SKUPINA
Bešter Rok: Ferfolja Aljoša             6:0
Možina Simon: Frank David           13:1
Ferfolja Aljoša :Frank David            0:6
Bešter Rok:Možina Simon              4:13
Frank David: Bešter Rok              13:11

POLFINALE:
Stenovec Jaka: Frank David        13:10
Đorđevič Nikola: Možina Simon     13:11

FINALE:
Možina Simon: Frank David          13:7
Đorđevič Nikola :Stenovec Jaka    2:13

KONČNI VRSTNI RED:
1. STENOVEC Jaka                        Planina Ribnikar AS
2. ĐORĐEVIĆ Nikola                      Antena Portorož
3. MOŽINA Simon                          LokateksTrata
4. FRANK David                          Jadran HK
5. MARJANOVIČ Aljoša                Trta Sv. Anton
6. BEŠTER Rok                           Hoče
7. VERK Marko                           Rogaška Crystal
-  FERFOLJA Aljoša                     Tabor Ozeljan          PRVENSTVA SE NI UDELEŽIL!!

LPS
Prijavljen
Simon Maljevac
veteran
******
Objave: 1025


Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: 20.maj 2013ob 09:45 »

Slovenska tiskovna agencija -

Stenovec balinarski državni prvak

Škofja Loka, 20. maja (STA) - Škofja Loka je v nedeljo gostila državno posamično balinarsko prvenstvo. Naslov državnega prvaka je osvojil član kranjske Planine Ribnikar As Jaka Stenovec, ki je v velikem finalu prepričljivo ugnal Portorožana Nikolo Đorđevića s 13:2. V tekmi za tretje mesto je domačin Simon Možina ugnal balinarja Jadrana HK Davida Franka s 13:7.

http://www.ekipa.org/2013/05/stenovec-balinarski-drzavni-prvak/
« Zadnje urejanje: 20.maj 2013ob 09:48 od Mali » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 28.maj 2013ob 15:01 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI - DVOJICE - POLFINALE, 02. 06. 2013

TRŽIČ - sodnik HERVOL Marjan

1. skupina
Lokateks Trata I. : Hoče
Buldog : EIS Budničar

2. skupina
Sloga III. : Lokateks Trata II.
Tržič   : Duplica

ŠIŠKA - sodnik BANJAC Čedomir

1. skupina
Sloga II. : Center Kranj
Trata mladi : Brdo

2. skupina
Sodražica   : Lokateks Trata III.
Sloga I. : Rogaška Crystal

TABOR OZELJAN - sodnik POBERAJ Zoran

1. skupina
Košana II. : Hrast II.
Luka Koper : TITA N. Gorica I.

2. skupina
Jadran HK    : TITA N. Gorica II.
Košana I. : Mlinar Padna

HRVATINI - sodnik JAKOMIN Zvezdan

1. skupina
Modri val II. : Planina Petrič
Žiri : Orlek Javor

2. skupina
Hrast I. : Ilirska Bistrica
Modri val I. : Logatec
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 02.junij 2013ob 15:43 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI - DVOJICE - POLFINALE, 02. 06. 2013

TRŽIČ - sodnik HERVOL Marjan

1. skupina
Lokateks Trata I. : Hoče               13:0
Buldog : EIS Budničar                    9:10
Buldog : Hoče                                6:11
Lokateks Trata I. : EIS Budničar    11:7
EIS Budničar : Hoče                      12:10

V drugi krog: Lokateks Trata I. in EIS Budničar

2. skupina
Krim : Lokateks Trata II.               2:12
Tržič   : Duplica                             10:3
Krim : Duplica                               13:7
Tržič : Lokateks Trata II.               3:13
Tržič : Krim                                    10:3

V drugi krog: Lokateks Trata II. in Tržič

Drugi krog:
Lokateks Trata I. : Tržič                 7:3
EIS Budničar : Lokateks Trata II.   9:10


NAPREDUJETA: Lokateks Trata I. (Sofronievski, Mlinar) in Lokateks Trata II. (Tomše, Bence)


ŠIŠKA - sodnik BANJAC Čedomir

1. skupina
Sloga II. : Center Kranj                  7:9
Trata mladi : Brdo                          4:11
Trata mladi : Sloga II.                    7:5
Center Kranj : Brdo                        0:13
Center Kranj : Trata mladi            11:13

V drugi krog: Brdo in Trata mladi

2. skupina
Sodražica   : Lokateks Trata III.     10:4
Sloga I. : Rogaška Crystal              11:5
Lokateks Trata III. : Rog. Crystal    13:4
Sloga I. : Sodražica                         13:1
Sodražica : Lokateks Trata III.        3:13

V drugi krog: Sloga I. in Lokateks Trata III.

Drugi krog:
Brdo : Lokateks Trata III.                13:7
Trata mladi : Sloga I.                       10:8


NAPREDUJETA: Brdo (Pelc, Gorjanc) in Trata mladi (Korošak, Korenčič)


TABOR OZELJAN - sodnik POBERAJ Zoran

1. skupina
Košana II. : Hrast II.                        5:6
Luka Koper : TITA N. Gorica I.          9:11
Luka Koper : Košana II.                   9:11
TITA N. Gorica I. : Hrast II.               9:11
TITA N. Gorica I. : Košana II.            7:13

V drugi krog: Hrast II. in Košana II.

2. skupina
Jadran HK    : TITA N. Gorica II.        12:5
Košana I. : Mlinar Padna                  13:3
TITA N. Gorica II. : Mlinar Padna       11:7
Košana I. : Jadran HK                       4:13
Košana I. : TITA N. Gorica II.            2:13

V drugi krog: Jadran HK in TITA N. Gorica II.

Drugi krog:
Hrast II. : TITA N. Gorica II.              13:1
Košana II. : Jadran HK                     11:10


NAPREDUJETA: Hrast II. (Ravbar, Sosič I.) in Košana II. (Zega, Milavec)


HRVATINI - sodnik JAKOMIN Zvezdan

1. skupina
Modri val II. : Planina Petrič
Žiri : Orlek Javor

2. skupina
Hrast I. : Ilirska Bistrica
Modri val I. : Logatec

NAPREDUJETA: Logatec in Hrast I.
« Zadnje urejanje: 02.junij 2013ob 21:22 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!