Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:00 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 2 [3]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva - mladinci  (Prebrano 12223 krat)
Brane
pridruženi član
*
Objave: 42


Ogled Profila Email
« Odgovori #30 dne:: 27.avgust 2013ob 19:16 »

Darja naj ti kot vodja tekmovanja odgovorim iz prve roke. V vseh skupinah se je igral kup sistem, samo da rezultati parov kjer ni bilo nasprotnika in so regestrirani z rezultatom 6:0 niso napisani. Primer v prvi skupini Kosirnik zmaga prvo tekmo 6:0 ker nima nasprotnika in zmaga drugo tekmo zmagovalcev in je uvrščen v drugi krog. Navodila za pare drugega kroga sem dobil od zveze in sem se točno držal grafikona.
LP Brane
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #31 dne:: 06.oktober 2013ob 14:16 »

DP HITROSTNO ZBIJANJE - MLADINCI,
NEDELJA, 06.10.2013 9:00, SEŽANA


KONČNI VRSTNI RED:
1. Urbančič Damjan    29/34/38
2. Skok Luka              23/28/31
3. Požar Simon          35/31/29
 4. Ličan Lan Timotej   29/27/27
 5. Pirjevec Rok            27/26
 6. Žerjal Nejc              26/26
 7. Zakrajšek Jan         24/23
 8. Kurinčič Ruben        23/16
 9. Povh Matija            22
10. Janev Blaž            20
11. Pipan Domen        19
11. Božič Kevin           19
13. Durcik Primož       13
14. Hujič Anel             12
14. Černigoj Kevin      12
16. Vehovec Luka       10

URBANČIČ Damjan - Zarja DRŽAVNI PRVAK!! ČESTITKE
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #32 dne:: 21.oktober 2013ob 09:22 »

DP MLADINCI - DVOJICE, 20.10.2013, ZABIČE


1. skupina
Skala 1 : Postojnska jama                   13:2
Čirče VAN-DEN 2 : X                               6:0
Postojnska jama : X                              6:0
Skala 1 : Čirče VAN-DEN 2                    13:2
Postojnska jama : Čirče VAN-DEN 2     13:2

V drugi krog: Skala 1 in Postojnska jama


2. skupina
Zabiče : Goriška Brda 2                        13:2
Čirče VAN-DEN 1 : X                               6:0
Goriška Brda 2 : X                                  6:0
Zabiče : Čirče VAN-DEN                        11:7
Goriška Bda  : Čirče VAN-DEN 1           10:11

V drugi krog: Zabiče in Čirče VAN-DEN 1


3. skupina
Planina Ribnikar AS 1 : Skala 2            12:9
Brinj Povir : X                                         6:0
Skala 2 : X                                             6:0
Planina Ribnikar AS 1 : Brinj Povir        13:0
Skala 2 : Brinj Povir                              13:7

V drugi krog: Planina Ribnikar AS 1 in Skala 2


4. skupina
Goriška Brda 1 : Pliskovica                     2:13
Kolektor Idrija : Planina Ribnikar AS 2   13:2
Goriška Brda 1 : Planina Ribnikar AS 2    9:10
Pliskovica : Kolektor Idrija                     10:11
Planina Ribnikar AS 2 : Pliskovica           13:6

V drugi krog: Kolektor Idrija in Planina Ribnikar AS 2


2. krog
Skala 1 : Planina Ribnikar AS 2                   9:5
Postojnska jama : Kolektor Idrija               6:8
Zabiče : Skala 2                                        13:7
Čirče VAN-DEN 1 : Planina Ribnikar AS 1    3:10


POLFINALE
Skala 1 : Planina Ribnikar AS 1                  9:10
Kolektor Idrija : Zabiče                              9:12


Za 3. mesto
Kolektor Idrija : Skala 1                             2:13


Za 1. mesto
Zabiče : Planina Ribnikar AS 1                   13:9


KONČNI VRSTNI RED:
1. ZABIČE (Ličan Andraž, Ličan Lan Timotej)
2. PLANINA RIBNIKAR AS 1 (Kosirnik Jaka, Vehovec Žan)
3. SKALA 1 (Povh Matija, Pirjevec Rok)
4. KOLEKTOR IDRIJA (Skok Luka, Drnovšček Simon)
5. POSTOJNSKA JAMA (Zakrajšek Jan, Janev Blaž)
6. PLANINA RIBNIKAR AS 2 (Pipan Domen, Vehovec Luka)
7. SKALA 2 (Požar Simon, Černigoj Kevin)
8. ČIRČE VAN-DEN 1 (Mlinar Mario, Basta Nik)
9. PLISKVOVICA (Žerjal Nejc, Durcik Primož)
10. GORIŠKA BRDA 2 (Kocina Žan, Rusjan Dominik)
11. BRINJ POVIR (Štok Matic, Merslavič Žiga)
12. ČIRČE VAN-DEN 2 (Basta Jan, Basta Tim)
13. GORIŠKA BRDA 1 (Kurinčič Ruben, Korenjak Jure)
Prijavljen
Ciko
balinarski navdušenec
***
Objave: 119



Ogled Profila
« Odgovori #33 dne:: 24.november 2013ob 09:20 »

MLADINCI ŠTAFETA ČETRT FINALE

SKALA 1    40
POSTOJNSKA JAMA    36
KORTE  26
PLANINA RIBNIKAR AS. 25
-----------------------
SKALA 2   24
POVIR  21
« Zadnje urejanje: 24.november 2013ob 09:41 od Ciko » Prijavljen
Ciko
balinarski navdušenec
***
Objave: 119



Ogled Profila
« Odgovori #34 dne:: 24.november 2013ob 11:06 »

MLADINCI ŠTAFETA KONČNI VRSTNI RED


1.Mesto    SKALA 1  ( Pirjevec, Povh)     40      40
2.Mesto    POSTOJNSKA JAMA( Zakrajšek, Janev) 36  32
3.Mesto    KORTE    (Hujič, Božič)       26     27
4.Mesto    PLANINA RIBNIKAR AS.(Pipan, Vehovec)25 18
5.Mesto    SKALA 2   (Požar, Černigoj)    24
6.Mesto    POVIR       (Merslavić, Štok)    21
Prijavljen
Strani: 1 2 [3]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!