Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 14:37 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2] 3
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2013 - dečki  (Prebrano 12244 krat)
Gregor Rudež
pridruženi član
*
Objave: 15


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 07.maj 2013ob 12:43 »

Pozdravljeni!

V nedeljo so kvalifikacije za dečke krog. A ve slučajno kdo kje igra in kje se dobi razpored ker na spletni strani ni še nič objavljeno,danes pa smo že 7. maja in se nič ne ve....

Hvala
Lep pozdrav!
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #16 dne:: 07.maj 2013ob 13:02 »

O tem kdo in kako igra, naj bi odgovoril predsednik komisije za mladino.
Kje pa se igra, je razvidno iz objavljenega Koledarja, na spletni strani - na Kortah in na Krimu. Ker pa je na isti dan na Krimu državno prvenstvo dvojic za ženske, z udeležbo 16 dvojic, je praktično nemogoče, da bi na Krimu lahko izvedli oba državna prvenstva. Edino če je kot kraj enega od prvenstev, mišljen hrib Krim. kar pa dvomim. Upam da boš resen odgovor od odgovornih prejel čimrej!
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1094


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 07.maj 2013ob 13:15 »

Potrplenje, potrplenje pa bo..................
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 08.maj 2013ob 08:38 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - KROG POLFINALE, NEDELJA 12.05.2013

1. SKUPINA - KRIM OB 14:00

1. krog
A) ŠVARA Nik : B) ZALETEL Kristjan                              ==>  zmagovalec=Z1, poraženec=P1
C) ŠTRAUS Matic : D) VOLČINA Nina                             ==>  zmagovalec=Z2, poraženec=P2
E) KRISTANČIČ David

2. krog
P1 : P2                                                                    ==> zmagovalec=Z3, poraženec=P3=IZLOČEN
E : Z2                                                                     ==> zmagovalec=Z4, poraženec=P4

3. krog
Z1 : Z4                                                                    ==> zmagovalec=Z5, poraženec=P5
Z3 : P4                                                                    ==> zmagovalec=Z6, poraženec=P6=IZLOČEN

4. krog
P5 : Z6                                                                    ==> zmagovalec=Z7, poraženec=P7=IZLOČEN

NAPREDUJETA Z5 IN Z7!

2. SKUPINA - KRIM OB 14:00

SODEC Žan : MOČNIK Luka
RUSJAN Jaša : DROFENIK Denis
VEHOVEC Leja

3. SKUPINA - KORTE OB 9:00

ŠKRLIČ Massimo : ZDRAVKOVIČ Mike
GRMEK Andraž

4. SKUPINA - KORTE OB 9:00

POLH Gašper : GRBEC Nejc
BENČIČ Sara

5. SKUPINA - KORTE OB 9:00

ČEH Erik : BURDYCH Jakob
DROŽINA Tim

6. SKUPINA - KORTE OB 9:00

FABJAN Jure : KOTRLE Kristjan
GRMEK Rok


Na primeru prve skupine imate razdelan sistem s petimi igralci. Upam, da je dovolj jasno.
LPS
« Zadnje urejanje: 08.maj 2013ob 12:05 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #19 dne:: 12.maj 2013ob 17:32 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - KROG POLFINALE, NEDELJA 12.05.2013

1. SKUPINA - KRIM OB 14:00

1. krog
ŠVARA Nik : ZALETEL Kristjan               23:9              
ŠTRAUS Matic : VOLČINA Nina              10:11              
ZALETEL Kristjan : ŠTRAUS Matic          10:17
VOLČINA Nina : KOCINA Rok                 14:3
ŠVARA Nik : VOLČINA Nina                   19:12
ŠTRAUS Matic : KOCINA Rok                 12:10
ŠTRAUS Matic : VOLČINA Nina              11:17

V FINALE NAPREDUJETA: ŠVARA Nik, VOLČINA Nina
 

2. SKUPINA - KRIM OB 14:00

SODEC Žan : MOČNIK Luka                  19:6
RUSJAN Jaša : DROFENIK Denis              8:12
MOČNIK Luka : RUSJAN Jaša                  4:6
DROFENIK Denis : VEHOVEC Leja            8:9
SODEC Žan : VEHOVEC Leja                 20:12
RUSJAN Jaša : DROFENIK Denis             8:12
VEHOVEC Leja : DROFENIK Denis           8:11

V FINALE NAPREDUJETA: SODEC Žan, DROFENIK Denis

3. SKUPINA - KORTE OB 9:00

ŠKRLIČ Massimo : ZDRAVKOVIČ Mike       9:7
GRMEK Andraž : ZDRAVKOVIČ Mike         4:14
GRMEK Andraž : ŠKRLIČ Massimo           10:12

NAPREDUJETA: ŠKRLIČ Massimo in ZDRAVKOVIČ Mike

4. SKUPINA - KORTE OB 9:00

POLH Gašper : GRBEC Nejc                    15:8
BENČIČ Sara : GRBEC Nejc                     6:5
BENČIČ Sara : POLH Gašper                   8:12

NAPREDUJETA: POLH Gašper in BENČIČ Sara

5. SKUPINA - KORTE OB 9:00

ČEH Erik : BURDYCH Jakob                    17:1
DROŽINA Tim : BURDYCH Jakob               7:3
DROŽINA Tim : ČEH Erik                       13:14

NAPREDUJETA: ČEH Erik in DROŽINA Tim

6. SKUPINA - KORTE OB 9:00

FABJAN Jure : KOTRLE Kristjan               8:5
GRMEK Rok : KOTRLE Kristjan                10:6
GRMEK Rok : FABJAN Jure                     10:7

NAPREDUJETA: GRMEK Rok in FABJAN Jure

IZLOČILNI BOJI:

ŠKRLIČ Massimo : FABJAN Jure             9:15
ZDRAVKOVIČ M. : GRMEK Rok               8:14
POLH Gašper : DROŽINA Tim                16:14
BENČIČ Sara : ČEH Erik                       9:13

V FINALE NAPREDUJEJO: FABJAN Jure, GRMEK Rok, POLH Gašper in ČEH Erik
« Zadnje urejanje: 12.maj 2013ob 17:50 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #20 dne:: 20.maj 2013ob 20:54 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA 26.05.2013 - GORIŠKA BRDA

PRIJAVLJENI TEKMOVALCI:

Sodec Žan - Krim
POvh Gašper - Skala
Drožina Tim - Skala
Švara Nik - Postojnska jama
Čeh Erik - Jadran HK
Zdravkovič Mike - Jadran HK
Zaletel Kristjan - Goriška brda
Zaletel Matjaž - Goriška brda
Kristanćić David - Goriška brda
Kristančič Tomaž - Goriška brda
Kocina Rok - Goriška brda
Rusjan Jaša - Goriška brda
Škrlič Massimo - Korte
Grmek Andraž - Hrast
Grmek Rok - Hrast
Vehovec Leja - Planina Ribnikar AS
Drofenik Denis - Rogaška Crystal
Štraus Matic - Rogaška Crystal
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #21 dne:: 26.maj 2013ob 10:30 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - NATANČNO ZBIJANJE, NEDELJA 26.05.2013 - GORIŠKA BRDA

POVH GAŠPER - SKALA DRŽAVNI PRVAK

 1. Povh Gašper              13              14           15
 2. Štraus Matic               4/9/4/11     10          14
 3. Švara Nik                  17              13           11
 4. Čeh Erik                     8               10          10
---------------------------------------------------
 5. Škrlič Massimo           11                7
 6. Sodec Žan                 4/9/6           5
 7. Zaletel Matjaž             8                4
 8. Drofenik Denis             6                2
---------------------------------------------------
 9. Zdravkovič Mike          4/9/4/5
10. Grmek Andraž              4/5
11. Mervič Patrik               3
11. Grmek Rok                  3
11. Kristančič Tomaž          3
14. Zaletel Kristjan             2
15. Kristančič David            0
15. Vehovec Leja               0
15. Kocina Rok                   0
15. Rusjan Jaša                  0
« Zadnje urejanje: 26.maj 2013ob 15:39 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #22 dne:: 06.junij 2013ob 12:58 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - KROG FINALE, NEDELJA 09.06.2013 - KORTE

1. skupina
ŠVARA Nik : ČEH Erik
DROFENIK Denis : FABJAN Jure

2. skupina
VOLČINA Nina : POLH Gašper
SODEC Žan : GRMEK Rok
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #23 dne:: 09.junij 2013ob 14:28 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - KROG FINALE, NEDELJA 09.06.2013 - KORTE


ČEH Erik - JADRAN HK - DRŽAVNI PRVAK

1. skupina
ŠVARA Nik : ČEH Erik                           22:23
DROFENIK Denis : FABJAN Jure           15:18
ŠVARA Nika : DROFENIK Denis            14:8
ČEH Erik : FABJAN Jure                        16:13
ŠVARA Nik : FABJAN Jure                     18:11

V polfinale: ČEH Erik in ŠVARA Nik

2. skupina
VOLČINA Nina : POLH Gašper              11:19
SODEC Žan : GRMEK Rok                     21:8
VOLČINA Nina : GRMEK Rok                 13:10
SODEC Žan : POLH Gašper                  16:15
POLH Gašper : VOLČINA Nina              21:17

V polfinale: SODEC Žan in POLH Gašper


POLFINALE:
ČEH Erik : POLH Gašper                       22:13
ŠVARA Nik : SODEC Žan                       26:17

ZA 3. MESTO:
SODEC Žan : POLH Gašper                  14:22

ZA 1. MESTO:
ŠVARA Nik : ČEH Erik                            20:21

KONČNI VRSTNI RED:
1. ČEH Erik
2. ŠVARA Nik
3. POLH Gašper
4. SODEC Žan
5. VOLČINA Nina
6. FABJAN Jure
7. GRMEK Rok
8. DROFENIK Denis
Prijavljen
Primož Marinko
balinarski navdušenec
***
Objave: 129


Ogled Profila Email
« Odgovori #24 dne:: 10.junij 2013ob 12:48 »

Krajši prispevek o tekmovanju si lahko ogledate tudi na: http://www.obz-slovenskaistra.si/v-kortah-je-slavil-erik-ceh-jadran-hk

Pohvale BK Kortam za organizacijo tekmovanja!


lp, Primož
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #25 dne:: 05.september 2013ob 07:40 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - DVOJICE FINALE, NEDELJA 08.09.2013 - POSTOJNA

1. skupina
Postojnska jama : Kolektor Idrija 2
Goriška Brda 1

2. skupina
Jadran HK : Hrast 2
Rogaška Crystal

3. skupina
Skala : Kolektor Idrija 1
Hrast 1

4. skupina
Krim : Goriška brda 2
Korte
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #26 dne:: 08.september 2013ob 13:27 »

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI - DVOJICE FINALE, NEDELJA 08.09.2013 - POSTOJNA

1. skupina
Post. jama: Kol. Idrija 2           13:0
Post. jama: Goriška Brda 1      13:3
Goriška Brda 1: Kol. Idrija 2     13:2
V 2. krog: Post. jama, Goriška Brda 2

2. skupina
Jadran HK: Hrast 2                     9:2
Jadran HK: Rogaška Crystal      12:4
Rogaška Crystal: Hrast 2            6:3
V 2. krog: Jadran HK, Rogaška Crystal

3. skupina
Skala: Kolektor Idrija 1               7:3
Skala: Hrast 1                           13:0
Hrast 1 :Kolektor Idrija 1            6:8
V 2. krog: Skala, Kolektor Idrija 1

4. skupina
Krim: Goriška brda 2                   8:1
Krim: Korte                                13:2
Korte: Goriška brda 2                 6:3
V 2. krog: Krim, Korte

2. krog:
Postojnska jama : Korte            13:2
Goriška Brda 2 : Krim                   6:7
Jadran HK : Kolektor Idrija 1       8:2
Rogaška Crystal : Skala              5:11

Polfinale:
Postojnska jama : Skala            11:10
Krim : Jadran HK                          6:7

Za 3. mesto:
Krim : Skala                                12:3

Za 1. mesto:
Postojnska jama : Jadran HK      13:7


KONČNI VRSTNI RED:
  1. Postojnska jama           Nik Švara, Mia Švara, Črt Gombač         
  2. Jadran HK                      Erik Čeh, Mike Zdravkovič         
  3. Krim                               Žan Sodec, Andrej Saje         
  4. Skala                              Gašper Povh, Tim Drožina, Blaž Požar         
  5. Goriška Brda 1                Kristjan Zaletel, Jaša Rusjan, Tomaž Kristančič         
  6. Rogaška Crystal              Matic Štravs, Denis Drofenik         
  7. Kolektor Idrija 1              Nina Vločina, Luka Močnik         
  8. Korte                               Massimo Škrlič, Sara Benčič, Kristjan Kotrle         
  9. Hrast 2                            Andraž Grmek, Jan Grmek         
10. Hrast 1                            Jure Fabjan, Jaka Štrempfel         
11. Goriška Brda 2                David Kristančič, Matjaž Zaletel, Rok Kocina         
12. Kolektor Idrija 2              Nina Kosmač, Ajša Podgornik         
« Zadnje urejanje: 08.september 2013ob 16:49 od Slavc Dobnikar » Prijavljen
Micka
član
**
Objave: 95


Ogled Profila
« Odgovori #27 dne:: 13.september 2013ob 09:39 »

Čestitke mladim nadobudnežem! Samo...medalje bi pa res lahko iz embalaže vzeli Huh Glej http://www.balinarska-zveza.si/index.php/novice/92-drzavna-prvenstva/229-zmaga-mladih-postojncanov
LP  Wink
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #28 dne:: 06.oktober 2013ob 14:04 »

DP HITROSTNO ZBIJANJE - DEČKI,
NEDELJA, 06.10.2013 9:00, SEŽANA


KONČNI VRSTNI RED:
1. Švara Nik           22/28/34
2. Povh Gašper      19/20/27
3. Čeh Erik             24/26/23
 4. Grmek Andraž     15/20/17
 5. Volčina Nina       15/19
 6. Štravs Matic       19/16
 7. Drofenik Denis   16/12
 8. Sodec Žan         13-10/11
 9. Zdravkovič Mike  13-7
10. Kotrle Kristjan   6
11. Vehovec Leja      5
11. Fabjan Jure       5

ŠVARA Nik - Postojnska jama DRŽAVNI PRVAK!! ČESTITKE
Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #29 dne:: 06.oktober 2013ob 14:35 »

Pri uvrstitvah nastopajočih na DP dečkov v hitrostnem zbijanju, sem opazil, da sta na prvenstvu dečkov nastopili tudi 2 deklici, ki pa po Pravilih o tekmovanju, ne bi smele nastopiti.
3. člen Pravil o tekmovanju se glasi: ....deklice nastopajo v kategorijah dečkov, razen pri zbijanjih, kjer nastopajo v kategoriji članic.

Če bi bil seznam nastopajočih objavljen pred državnim prvenstvom, bi na omenjeno napako opozoril že pred prvenstvom.

Dušan Butinar
Prijavljen
Strani: 1 [2] 3
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!