Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 13:31 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2012  (Prebrano 13133 krat)
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« dne:: 10.maj 2012ob 13:56 »

DRŽAVNO PRVENSVO 2012 - ČLANICE POSAMEZNO - FINALE
LJUBLJANA, NEDELJA,13.MAJ 2012 OB 9.00
sodnika: ŠTUPICA Miran in ŠEFRAN Branko

1.SKUPINA - DVORANA KRIM
BORČNIK Mija/KRIM - TINTA Maruša/DESKLE         9:10
REPOLUSK Slavica/HOČE - URBANČ Marjeta/MILJE  8:13
REPOLUSK - BORČNIK  8:13
URBANČ - TINTA        7:8
BORČNIK - URBANČ    13:4
V 2.KROG: TINTA Maruša in BORČNIK Mija

2.SKUPINA - DVORANA KRIM
JELEN ŠAJN Vida/ŠIŠKA - ČARGO Jelka/DESKLE   13:3
SOSIČ Janja/HRAST - SODEC Tadeja/KRIM          3:13
SOSIČ - ČARGO                                             6:10
SODEC - JELEN ŠAJN                                     13:6
ČARGO  - JELEN ŠAJN                                      6:11
V 2.KROG: SODEC Tadeja in JELEN ŠAJN Vida

3.SKUPINA - ZUNANJA IGRIŠČA KRIM ( DVORANA ŠIŠKA )
NOVAK Nina/KRIM - KOGOJ Dani/BISTRICA        13:2
FRELIH Marta/ŽIRI - JENČIČ Sara/SVOBODA       9:13
KOGOJ - FRELIH                                            9:11
NOVAK - JENČIČ                                            8:9
NOVAK - FRELIH                                           12:10
NAPREJ: JENČIČ Sara in NOVAK Nina

4.SKUPINA - ZUNANJA IGRIŠČA KRIM ( DVORANA ŠIŠKA
VALJAVEC Ana/BISTRICA - ČANKUŠIČ Zumra/ŠIŠKA                  12:7
ZULE Polona/KOLEKTOR - RADOLIČ Branka/ANGEL BESEDNJAK       6:7
ČANKUŠIČ - ZULE                                                               13:3
VALJAVEC - RADULIČ                                                            5:8
VALJAVEC - ČANKUŠIČ                                                          7:12
NAPREJ: RADOLIČ Branka in ČANKUŠIČ Zumra

« Zadnje urejanje: 11.junij 2012ob 07:22 od BZS » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #1 dne:: 13.maj 2012ob 23:45 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANICE POSAMEZNO - LJUBLJANA/KRIM, 13.MAJ 2012
TADEJA SODEC/KRIM - DRŽAVNA PRVAKINJA

2.KROG

TINTA/DESKLE - ČANKUŠIČ/ŠIŠKA                12:6
BORČNIK/KRIM - RADOLIČ/ANGEL BESEDNJAK  13:3
SODEC T/KRIM - NOVAK/KRIM                      11:7
JELEN ŠAJN/ŠIŠKA - JENČIČ/SVOBODA            4:13

POLFINALE

TINTA Maruša - JENČIČ Sara                         8:7
BORČNIK Mija - SODEC Tadeja                       5:13

ZA 1.MESTO
SODEC Tadeja/KRIM - TINTA MARUŠA/DESKLE  13:10

ZA 3.MESTO
BORČNIK Mija/KRIM - JENČIČ Sara/SVOBODA     10:9
« Zadnje urejanje: 14.maj 2012ob 06:50 od BZS » Prijavljen

BZS
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 14.maj 2012ob 05:44 »

za tretje mesto Borčnik - Jenčič  10-9 !!!
Prijavljen
Brane
pridruženi član
*
Objave: 42


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 28.maj 2012ob 09:31 »

V nedeljo 27. 05. 2012 je bilo v Bistrici pri Tržiču državno prvenstvo članice natančno in hitrosno izbijanje. Ker nikjer na strani BZS nisem zasledil rezultatov, sem se odločil, da jih posredujem v imenu organizatorja.
NATANČNO IZBIJANJE : 1. Sodec Tadeja - Krim, 2. Čankušič Žumra - Šiška, 3. Kopač Mojca - Milje in 4. Jelen Šajn Vida - Šiška.
HITROSNO IZBIJANJE : 1. Novak Nina, 2. Sodec Tadeja, 3. Vorih Ana vse Krim in 4. Tinta Ana - Deskle.
LP iz Gorenjske.
Prijavljen
11115
ekspert
*****
Objave: 602


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 09.junij 2012ob 16:43 »

Član BŠK Sodražica Stane PETRIČ, je danes odpovedal sodelovanje na polfinalu DP jutri v Bistrici pri Tržiču.
Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #5 dne:: 11.junij 2012ob 07:17 »

GRAFIKONI DRŽAVNEGA PRVENSTVA - ČLANI POSAMEZNO POLFINALE, SI LAHKO OGLEDATE POD DRŽAVNA PRVENSTVA 2012
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #6 dne:: 13.junij 2012ob 11:26 »

DRŽAVNO PRVENSTVO - POKAL STAREJŠI ČLANI  
MILJE, NEDELJA, 17.JUNIJ OB 9.00 URI


Sodnik-vodja: Selan Bojan
Sodnik: Faganel Jože

PRIJAVLJENI:

OBZ DOLENJSKA: GAJ KOČEVJE
OBZ GORENJSKA: HUJE, MILJE, PREDOSLJE, PRIMSKOVO
OBZ LJUBLJANA: SLOGA, ŠIŠKA
OBZ MARIBOR: ANGEL BESEDNJAK
OBZ NOTRANJSKA: LOGATEC, DRAGOMER GUT&PET
OBZ NOVA GORICA: PLANINA PETRIČ, GORICA, GORIŠKA BRDA
OBZ POSTOJNA: KOŠANA
OBZ SEŽANA: HRAST
OBZ SLOVENSKA ISTRA: OLJKA ŠKOFIJE

Žreb parov za prvi krog bo opravljen pol ure pred začetkom prvenstva.
Igra se po sistemu na izpadanje.
Igralni čas je 90 minut.
« Zadnje urejanje: 14.junij 2012ob 07:08 od BZS » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #7 dne:: 17.junij 2012ob 17:57 »

POKAL 2012 - STAREJŠI ČLANI
MILJE, 17.06.2012

GORIŠKA BRDA OSVOJILA POKAL V KATEGORIJI ČLANOV NAD 55 LET

1.KROG

OLJKA ŠKOFIJE - ŠIŠKA            4:10
GORIŠKA BRDA - DRAGOMER      6:0 b.b.
HUJE - SLOGA                         1:13
KOŠANA - PLANINA PETRIČ      13:0
PREDOSLJE - GORICA                4:13
MILJE - ANGEL BESEDNJAK         7:3
PRIMSKOVO - HRAST                5:6
GAJ KOČEVJE - LOGATEC           3:13

2.KROG

GORICA - SLOGA                      1:13
MILJE - GORIŠKA BRDA              8:9
HRAST - ŠIŠKA                        2:13
LOGATEC - KOŠANA                  4:8

POLFINALE

GORIŠKA BRDA - KOŠANA          10:2
SLOGA- ŠIŠKA                        10:11

ZA 1.MESTO
GORIŠKA BRDA - ŠIŠKA             8:7

ZA 3.MESTO
KOŠANA - SLOGA                   12:5

1.GORIŠKA BRDA: MISIGOJ DarkO, PRINČIČ Zvezdan, GABROVEC Zdravko, KONCUT Radoš, SIMČIČ Vinko
2.ŠIŠKA: ROZMAN Franc, ĐUKIČ Milan, FILIPIČ Boris, ROUDI Karel
3.KOŠANA: SUŠELJ Stanko, DOLGAN Miro, MORELJ Franc, BOBEK Slavko, URH Ivan
4.SLOGA: KEBER Dušan, ANŽUR Janez, KOVAČ Milan, ŠINKOVEC Janez, MEJAČ Ivan
5.MILJE, 6.LOGATEC, 7.HRAST, 8.GORICA,
9.PRIMSKOVO, 10,ANGEL BESEDNJAK, 11.OLJKA ŠKOFIJE, 12.PREDOSLJE, 13.GAJ KOČEVJE, 14.HUJE, 15.PLANINA PETRIČ. / DRAGOMER se ni udeležil tekmovanja.
« Zadnje urejanje: 17.junij 2012ob 20:38 od BZS » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #8 dne:: 17.junij 2012ob 18:19 »

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI POSAMEZNO - FINALE
NOVA GORICA, 17.06.2012

MIHA TOMŠE/LOKATEKS TRATA - DRŽAVNI PRVAK 2012 V KLASIKI

1.SKUPINA

ŠTANCER Jurij/LOKATEKS TRATA - ŠUKLJAN Vlado/MLINAR PADNA     7:13
KEBER Dušan ml/SLOGA - PETROVIČ Slavko/LOGATEC                      6:11
ŠTANCER - KEBER ml                                                                 7:13
ŠUKLJAN - PETROVIČ                                                               10:11
KEBER ml - ŠUKLJAN                                                                 13:2

2.SKUPINA

TOMŠE Miha/LOKATEKS TRATA - DOLES Jože/ORLEK JAVOR               9:11
VEHAR Uroš/LOKATEKS Trata - MORELJ Aljoša/KOŠANA                    11:10
TOMŠE - MORELJ                                                                      13:1
DOLES - VEHAR                                                                          6:13
TOMŠE - DOLES                                                                        10:5

POLFINALE
PETROVIČ Slavko/LOGATEC - TOMŠE Miha/LOKATEKS TRATA              4:13
KEBER Dušan mL - VEHAR Uroš/LOKATEKS TRATA                              3:9

ZA 1.MESTO
TOMŠE Miha/LOKATEKS TRATA - VEHAR Uroš/LOKATEKS TRATA          9:8

ZA 3.MESTO
PETROVIČ Slavko/LOGATEC - KEBER Dušan ml/SLOGA                       13:0

VRSTNI RED
1. TOMŠE Miha/LOKATEKS TRATA, 2. VEHAR Uroš/LOKATEKS TRATA, 3.PETROVIČ Slavko/LOGATEC, 4.KEBER Dušan ml/SLOGA,
5.ŠUKLJAN Vlado/MLINAR PADNA, 6.DOLES Jože/ORLEK JAVOR, 7.ŠTANCER Jurij/LOKATEKS TRATA, 8.MORELJ Aljoša/KOŠANA
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #9 dne:: 30.junij 2012ob 22:42 »

DRŽAVNO PRVENSTVO 2012 MLADINCI - DVOJICE
VIPOLŽE, 30.06.2012

PRVAKA - LIČAN, LIČAN/ZABIČE

1.SKUPINA
SKALA - ZABIČE                1:10
TRŽIČ - JADRAN HRPELJE   13:2
SKALA - JADRAN HRPELJE    5:7
ZABIČE - TRŽIČ                7:10
JADRAN HRPELJE - ZABIČE  5:6

2.SKUPINA
DRAGA ORLEK - GORIŠKA BRDA  9:2
KORTE - PLISKOVICA               5:6
GORIŠKA BRDA - KORTE           9:7
DRAGA ORLEK - PLISKOVICA     9:6
GORIŠKA BRDA - PLISKOVICA    8:5

POLFINALE
TRŽIČ - GORIŠKA BRDA           5:9
ZABIČE - DRAGA ORLEK           8:2

ZA 3.MESTO
TRŽIČ - DRAGA ORLEK           11:10

ZA 1.MESTO
GORIŠKA BRDA - ZABIČE          4:6

VRSTNI RED
1. LIČAN, LIČAN / ZABIČE
2.KORENČIČ, BIZJAK / GORIŠKA BRDA
3.KOSIRNIK, KIHLER / TRŽIČ
4.PIRJEVEC, HUSU / DRAGA ORLEK
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #10 dne:: 30.junij 2012ob 23:17 »

DRŽAVNO PRVENSTVO 2012 ČLANICE - DVOJICE
MILJE, 30.6.2011

ZMAGALI - TADEJA SODEC IN NINA NOVAK / KRIM

1.SKUPINA
ŠIŠKA 2 - DESKLE 2      6:3
ŽIRI - MILJE 1             1:8
DESKLE 2 - ŽIRI           6:5
ŠIŠKA 2 - MILJE 1        1:13
DESKLE 2 - ŠIŠKA 2      8:7

2.SKUPINA
MILJE 2 - DESKLE 1       12:11
HOČE - SVOBODA 3        9:10
DESKLE 1 - HOČE          13:12
MILJE 2 - SVOBODA 3    11:4
DESKLE 1 - SVOBODA 3  13:6

3.SKUPINA
BRINJ POVIR - KRIM 1      3:13
SVOBODA 2 - BISTRICA  10:3
BRINJ POVIR - BISTRICA   1:9
KRIM 1 - SVOBODA 2       9:7
BISTRICA - SVOBODA 2    5:8

4.SKUPINA
KOLEKTOR - MILJE 3        5:10
ŠIŠKA 1 - VOLIČINA        6:10
KOLEKTOR - ŠIŠKA 1       5:10
MILJE 3 - VOLIČINA         3:8
MILJE 3 - ŠIŠKA 1          13:6

2.KROG
MILJE 1 - MILJE 3           11:10
DESKLE 2 - VOLIČINA      13:3
MILJE 2 - SVOBODA 2       4:12
DESKLE 1 - KRIM 1           1:13

POLFINALE
MILJE 1 - KRIM 1             0:13
DESKLE 2 - SVOBODA 2    4:11

ZA 3.MESTO
MILJE 1 - DESKLE 2        11:6

ZA 1.MESTO
KRIM 1 - SVOBODA 2      13:0

VRSTNI RED
1.SODEC Tadeja, NOVAK Nina / KRIM 1
2.JENČIČ Sara, VRABEC Romana/ SVOBODA 2
3.KOPAČ Mojca, ZRINSKI Mojca / MILJE 1
4.TINTA Ana, ČARGO Jelka / DESKLE 2
« Zadnje urejanje: 30.junij 2012ob 23:23 od BZS » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #11 dne:: 01.julij 2012ob 14:01 »

POKAL 2012 - ČLANI
OZELJAN, 01.07.2012

HRAST OSVOJIL POKAL

1. KROG

HRAST - BRATOV SMUK                  13:4
BULDOG - LOKATEKS TRATA             0:13
MLINAR PADNA - BRDO                   12:11
SLOGA - ORLEK JAVOR                     4:8
KRŠKO - ANGEL BESEDNJAK              6:7
CENTER KRANJ - LOGATEC                3:13
HRVATINI - ILIRSKA BISTRICA           0:13
KRIM - PLANINA PETRIČ                   5:7

2. KROG

MLINAR PADNA - LOGATEC                      6:13
LOKATEKS TRATA - ANGEL BESEDNJAK     13:3
HRAST - ILIRSKA BISTRICA                    10:6
ORLEK JAVOR - PLANINA PETRIČ               4:8

POLFINALE

HRAST - LOGATEC                              13:0
PLANINA PETRIČ - LOKATEKS TRATA        5:13

ZA 3. MESTO:
LOGATEC - PLANINA PETRIČ                  11:4

ZA 1. MESTO
HRAST - LOKATEKS TRATA                     8:7

VRSTNI RED:
1.HRAST
2.LOKATEKS TRATA
3.LOGATEC
4.PLANINA PETRIČ                  
« Zadnje urejanje: 01.julij 2012ob 20:17 od BZS » Prijavljen

BZS
Jožko Petrič
ekspert
*****
Objave: 868



Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: 02.julij 2012ob 08:32 »

Pohvalil bi balinarski klub Goriška Brda za res izjemno lepo izpeljano DP MLADINCI - DVOJICE
Na začetku je bila v živo zapeta HIMNA, kar mislim, da je bilo prvič na kakšnem balinarskem tekmovanju. Na razpolago je bila ves dan brezplačna pijača in trije obroki hrane.
Res je bilo za vse lepo poskrbljeno.
                                                     Hvala!
Prijavljen
Smozina
pridruženi član
*
Objave: 39


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 02.julij 2012ob 13:07 »

Že od nekdaj so najlepše in najboljše izpeljana prvenstva po "drugorazrednih" klubih,kjer se za razliko od "prvorazrednih"ne gleda na profit ampak dobro počutje igralcev,kar posledično pelje do lepših in kakovostnejših iger.Naj se uveljavi v praksi:-)
Prijavljen
Ciko
balinarski navdušenec
***
Objave: 119



Ogled Profila
« Odgovori #14 dne:: 03.julij 2012ob 13:08 »

Sigurno je bilo to najboljše organizirano državno prvenstvo, kjer sem bil zraven.
Vse najboljše Bricem še naprej in ko se jim uresniči še želja po strehi ne bo boljšega organizatorja daleč naokoli. Le tako naprej.
Prijavljen
Strani: [1] 2 3
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!