Balinarska Zveza Slovenije
26.maj 2020ob 14:05 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Državna prvenstva 2012 - dečki  (Prebrano 5600 krat)
Zdravc
poslanec
Objave: 259

Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 30.oktober 2012ob 22:00 »

G. Herman oglešam se ker ste me neposredno izval in napadel ter vam bom le v kratkem odgovoril;
- predloge sem pripravil kot predsednik komisije in jih posredoval tekmovalni komisiji in IO BZS, ki sta edina pristojne za njihov sprejem in njihove spremembe. te pristojnosti komisija za delo z mladino nima.
- jaz sem kot sodnik ravnal v skladu z veljavnimi predpisi. Vi ste glede mojega pravilnega ravnanja dobil  odgovor od predsednika sodniške komisije BZS.
- jaz se nisem nikomu zamiril in tudi dečke in mladince iz OBZ Postojna ter tiste, ki delajo z njimi sem vedno pohvalil in imel spoštliv odnos do njih ( o tem se lahko prepričaš tudi na forumu pod rubriko delo komisije z mladino- to še obstaja).
- želel bi le, da bi imel ti g. Herman in tisti gospod iz Postojne, ki ga navajaš tudi takšen odnos do mene.

Nenazadnje pa sem vesel , da so neketeri pred tabo vsaj nekaj dobrega napisali o meni.

Vsem tistim, ki cenite moje delo pa hvala za izrečene besede. Je še prezgodaj, da bi se vrnil na prešnje mesto. Sedaj mi je lažje in lepše, brez stresnih problemov.

Pa lep pozdrav.
Prijavljen
Zarjan
balinarski navdušenec
Objave: 132

Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 30.oktober 2012ob 22:31 »

Vsem tistim, ki lahko spremljate program na TV ViTel, sporočam, da bo 1. 11. 2012 ob 22 uri in 20 minut reportaža finala 1. Državne lige za dečke, ki se je odvijal 28. 10 2012 v novogoriški balinarski dvorani. Oddajo bodo še dvakrat ponovili, nimam pa še podatkov gdaj. TV ViTel lahko spremljate na Siolu 140 kanal in na T2 - treba jo je poiskati.

LP Zarjan
Prijavljen
Mixa
ekspert
Objave: 571

Ogled Profila
« Odgovori #17 dne:: 31.oktober 2012ob 07:59 »

Jest pa že nekaj časa prebiram tele vrstice pa sem se na koncu odločil, da vseeno nekaj napišem!
Na kratko bi predlagal, da se  na tem mestu ne pere umazanega perila in se za sredstvo uporablja našo mladino!
Dejmo vsaj pri mladih biti konstruktivni in pišimo o dobrih rečeh, ki se dogajajo!
Slišal in prebral sem veliko takih in drugačnih zgodb, moj zaključek pa je , da se v tej preljubi Sloveniji koplja lomijo vedno na tistemu ki dela, pa čeprav  po veljavnih pravilih in aktih, ki mogoče kdaj niso v skladu z splošnim razmišljanjem in logiko vendar so veljavna! Podobne zadeve se dogajajo tudi s sodniki!  Če sodi po pravilih MTP je v očeh staršev in vodij milo rečeno zoprnež, ker to počne??
Vprašam se, kdo je dober sodnik ali vodja tekmovanja? Tisti, ki bo sodil po pravilnikih in se držal napisanega in s tem , verjemite mi dolgoročno pravilno vzgaja naše otroke ali tisti ki mladim ne bo piskal po pravilh saj so otroci???

Moje mišljenje je , da si vsak ZASLUŽI sojenje ali vodenje  po pravilniku in ne s ''popustom''!

lep pozdrav,

Miha
« Zadnje urejanje: 31.oktober 2012ob 08:02 od Mixa » Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
Objave: 868

Ogled Profila
« Odgovori #18 dne:: 31.oktober 2012ob 09:04 »

Osebno mislim, da je več resnice kot perila.
Hermanu pa odgovor, kot sodnik bi pa lahko videl razliko med sistemom v klasiki, ki ti je posredovan kot sodniku za vodenje DP v katerega nimaš pravice posredovati ampak samo izvajati in DP v hitrostnem, kjer se opravi žreb na licu mesta.
Se pa strinjam glede datuma prijav!!!

Lp
Prijavljen
Mixa
ekspert

Ogled Profila
« Odgovori #19 dne:: 01.november 2012ob 11:20 »

No se en morem strinjati !
 po tvojih besedah Jožko, je Zdravko possredoval popolnoma pravilno, saj se je držal po tvojem navedku:

... med sistemom v klasiki, ki ti je posredovan kot sodniku za vodenje DP v katerega nimaš pravice posredovati ... !!!1

kar se pa OBZ ljubljana in datumov tiče pa, udeležence polfinala se je poznalo že 19.9 se pravi enajst dni pred polfinalom DP!!

Polfinale in finale OBZL pa se je igralo 26.9 štiri dni pred polfinalom DP!!
Prijavljen
Danijel Milavec
balinarski navdušenec
Objave: 186

Ogled Profila Email
« Odgovori #20 dne:: 01.november 2012ob 12:18 »

g. Zdravko mislim, da do tebe nisem bil nikoli nespoštljiv, ampak sem samo burno reagiral v smislu zaščite mladine ,
kajti gre, kot sem že navedel, za najobčutljvejšo populacijo (če bi se meni to zgodilo se ne bi sekiral dosti).

g. Miha, že res, da so bili udeleženci dvojic iz OBZ Ljubljana znani že prej ker so se pač 4 uvrstile v polfinale že pred
tem, saj je kvota OBZ Ljubljana za polfinale DP dvojice ravno 4 pari), ampak vrstni red pa zagotovo ni bil znan prej
in mislim, da prav vrstni red uvrstitve na ravni OBZ vpliva kam si potem (skupina) uvrščen na DP, tako da vodja tekmovalne
komisije ni mogel uvrstiti teh dvojic v tekmovalni sistem do končnih razvrstitev (SREDA).
Ravno tako sta imela dva mladinca iz OBZ Postojna zagotovljeni mesti v polfinalu DP v Kortah po propozicijah, ki jih je
pripravil g. Zdravko, konkretne uvrstitve in imena pa so bile prav tako vodji tekmovalne komisije znane v SREDO.

P.S. S tem primerom bom sedaj zaključil, ker ne želim več pogrevati stvari, upam pa le, da bodo pristojni na BZS ta primer
kljub temu obravnavali in prišli do kakšnih pametnih in za vse sprejemljivih zaključkov, ne pa oviranja, predvsem v dobro
naše mladine. No, ena dobra ideja je že ta aktualen predlog o druženju mladine z članskimi reprezentanti.

Herman Zakrajšek

« Zadnje urejanje: 01.november 2012ob 12:25 od Danijel Milavec » Prijavljen
Mixa
ekspert

Ogled Profila
« Odgovori #21 dne:: 01.november 2012ob 14:07 »

no pa se vidi res napredek, naj  o tem odločajo organi BZS Smeško pravilno in pohvalno!
LP
Prijavljen
Jožko Petrič
ekspert
Objave: 868

Ogled Profila
« Odgovori #22 dne:: 01.november 2012ob 19:04 »

Po moje popolnoma pravilno, saj je bil moj odgovor za konkretni primer, ko je ostal sodnik sam, vsi vodilni in odgovorni pa v tujini.
Ne vem kako bi lahko Zdravko iz sistema 12, vse spremenil na 14.

Miha jaz govorim o DP mladinci KROG Korte v mesecu avgustu in ne o 19.9.

Je pa res, da nismo na pravem naslovu.

lp
« Zadnje urejanje: 01.november 2012ob 19:06 od Jožko Petrič » Prijavljen
Mixa
ekspert

Ogled Profila
« Odgovori #23 dne:: 01.november 2012ob 21:27 »

Jožko
Razumem vse in iz tvojega sem navedel, da je Zdravko posredoval pravilno! Tudi zame!

Odgovoril pa sem tudi na primer dvojice OBZL, ki je bil naveden! Smeško
pa sedaj bom res nehal !
LP
Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  

Pojdi na: