Balinarska Zveza Slovenije
05.julij 2020ob 17:30 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2011 / 2012  (Prebrano 41754 krat)
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #30 dne:: 21.september 2011ob 21:32 »

ZAOSTALA TEKMA 2. KROGA 1.LIGE ZA ČLANICE
KOLEKTOR IDRIJA - KRIM   5:15

Zapisnik tekme si lahko ogledate pod Statistiko 2011/2012 - 1.liga članice
« Zadnje urejanje: 21.september 2011ob 21:34 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #31 dne:: 22.september 2011ob 16:19 »

ĆETRTEK, 22.09. NA SPOREDU
TEKMA 4.KROGA 1.LIGE ZAHOD:
POSTOJNA - MODRI VAL        12:10

Zapisnik tekme je objavljen pod Statisiko - Sezona 2011/2012
« Zadnje urejanje: 23.september 2011ob 17:53 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #32 dne:: 23.september 2011ob 18:00 »

PETEK, 23.09.NA SPOREDU

2.LIGA VZHOD-CENTER - 4.KROG

SODRAŽICA - ZARJA         14:8
BRDO - TRATA MLADI       18:4
SVOBODA - TRŽIČ           12:10
ROGOVILA TELE TV MENGEŠ RAKOLL                12:10

2.LIGA VZHOD-SEVER - 3.KROG

ANGEL BESEDNJAK - VELENJE PREMOGOVNIK      10:12

2.LIGA ZAHOD - 4.KROG

DRAGOMER GUT&PET - KORTE A.Š. CAPRIS        22:0

1.LIGA ČLANICE - 3.KROG

KRIM - ŠIŠKA                  16:4
« Zadnje urejanje: 24.september 2011ob 18:46 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #33 dne:: 23.september 2011ob 21:44 »

Zapisniki vseh današnjih tekem (petek, 23.09), si lahko ogledate pod Statistiko - Sezona 2011/2912
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #34 dne:: 24.september 2011ob 13:16 »

SOBOTA, 24.09.2011 - DOPOLDNE

2.LIGA VZHOD-SEVER - 3.KROG
AMD TRBOVLJE - HOČE    6:16

1.LIGA ČLANICE - 3.KROG
MILJE - KOLEKTOR IDRIJA     9:11
DESKLE - SVOBODA           13:7

« Zadnje urejanje: 24.september 2011ob 18:38 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #35 dne:: 24.september 2011ob 18:45 »

SOBOTA, 24.09. 2011 - POPOLDNE

1.LIGA VZHOD - 4.KROG

EIS BUDNIČAR - GIC GRADNJE ROGAŠKA       14:8    
SLOGA - ČIRČE VAN DEN                           13:9
BISTRICA - LESCE                                    16:6
CENTER KRANJ - LOKA 1000                       13:9

1.LIGA ZAHOD - 4.KROG

ANTENA PORTOROŽ - ORLEK JAVOR            16:6
KOLEKTOR IDRIJA - KOŠANA                       7:15
ILIRSKA BISTRICA - TRTA SV.ANTON          14:8

2.LIGA ZAHOD - 4.KROG

PLANINA PETRIČ - JADRAN HK                    15:7
MLINAR PADNA - TITA DU ŠEMPETER          12:10
CERKNIŠKO JEZERO - LOGATEC                   9:13

Zapisniki vseh tekem so objavljeni pod Statistika - Sezona 2011/2012
« Zadnje urejanje: 24.september 2011ob 20:08 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #36 dne:: 27.september 2011ob 08:31 »

PRELOŽITEV TEKEM

VNAPREJ ODIGRANA TEKMA 5. KROGA 1.LIGE ZAHOD
ORLEK JAVOR - KOLEKTOR IDRIJA - sreda, 28.09. ob 17.30 uri
sodnika: Srebotnjak, Lepčihar

VNAPREJ ODIGRANA TEKMA 4. KROGA 2.LIGE SEVER
AMD TRBOVLJE - VELENJE PREMOGOVNIK - petek, 30.09. ob 16.00 uri
spdnika: Trkmič, Salkič

ZAOSTALA TEKMA 3.KROGA 2. LIGE ZA ČLANICE
LENART - VOLIČINA - petek, 30.09. ob 17.00 v Lenartu
sodnik: Brčič Jadranko
« Zadnje urejanje: 29.september 2011ob 07:43 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #37 dne:: 29.september 2011ob 07:40 »

V NAPREJ ODIGRANA TEKMA 1. LIGE - ZAHOD
ORLEK JAVOR - KOLEKTOR IDRIJA      18:4

Zapisnik je objavljen pod Statistiko - Sezona 2011/2012
« Zadnje urejanje: 29.september 2011ob 16:54 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #38 dne:: 29.september 2011ob 17:25 »

RAZPORED TEKEM IN DELEGIRANI SODNIKI - 1. DRŽAVNA LIGA - 5.KROG

1.LIGA VZHOD - SOBOTA, 1.10.2011 ob 16.00

LOKA 1000 - EIS BUDNIČAR / sodnika: Štancer, Selan
GIC GRADNJE ROGAŠKA - SLOGA / sodnika: Zupanc, Šimek
ČIRČE VAN DEN - BISTRICA / sodnika: Vrhovnik, Bence
LESCE - CENTER KRANJ / sodnika: Ješe, Faganel

1.LIGA ZAHOD - SOBOTA, 1.10.2011 ob 16.00

TRTA SVETI ANTON - ANTENA PORTOROŽ / sodnika: Šubelj, Centa V.
KOŠANA -POSTOJNA / sodnika: Bašič, Zakrajšek
MODRI VAL - ILIRSKA BISTRICA / sodnika: Jakomin, Mezgec
ORLEK JAVOR - KOLEKTOR IDRIJA     18:4

Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #39 dne:: 29.september 2011ob 17:50 »

RAZPORED TEKEM IN DELEGIRANI SODNIKI - 2. DRŽAVNA LIGA

2.LIGA VZHOD-CENTER - 5 KROG - PETEK, 30.09.2011 ob 17.30

MENGEŠ RAKOLL - SODRAŽICA / sodnika: Kirik, Založnik
ZARJA - BRDO / sodnika: Žavbi; Lanišek
TRATA MLADI - SVOBODA / sodnika: Štancer, Šumi
TRŽIČ - ROGOVILA TELE TV / sodnika: Švagelj, Hervol M

2.LIGA VZHOD-SEVER - 4. KROG - PETEK, 30,09.2011 ob 17.00

VOLIČINA - ANGEL BESEDNJAK / sodnika: Kocjančič, Krčmar /b]
AMD TRBOVLJE - VELENJE PREMOGOVNIK / sodnika: Trkmič, Salkič  - petek, ob 16.00
HOČE - BULDOG / sodnika: Krčmar , Mičič - sobota, 1.10. ob 10.00

2. LIGA - ZAHOD - 5.KROG - SOBOTA, 1.10.2011 ob 16.00

LOGATEC - PLANINA PETRIČ / sodnika: Kožman, Šparemblek
JADRAN HRPELJE KOZINA - DRAGOMER GUT&PET / sodnika: Hrvatin, Urh
KORTE - MLINAR PADNA / sodnika: Taškar, Pahor - v petek 30.09. ob 17.30. uri
TITA DU ŠEMPETER - CERKNIŠKO JEZERO / sodnika: Žvokelj, Pahor M - petek, 30.09. ob 17.30
« Zadnje urejanje: 30.september 2011ob 10:08 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #40 dne:: 29.september 2011ob 18:57 »

RAZPORED TEKEM DRŽAVNE LIGE ZA ČLANICE - 4.KROG

1. LIGA ČLANICE - SOBOTA, 1.10. ob 10.00

ŠIŠKA - SVOBODA / sodnik: Dobraš Milomir
KOLEKTOR IDRIJA - DESKLE / sodnik: Sedej Branko
KRIM - MILJE / sodnik: Banjac Čedomir

2.LIGA ČLANICE - SOBOTA, 1.10. ob 10.00

VOLIČINA - BISTRICA / sodnik: Kocjančič Roman

ZAOSTALA TEKMA 3.KROGA
VOLIČINA - LENART / sodnik: Brčič Jadranko - petek, 30.09. ob 17.00 v Lenartu
« Zadnje urejanje: 29.september 2011ob 19:04 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #41 dne:: 30.september 2011ob 10:18 »

DANES NA SPOREDU - PETEK, 30.09.2011

2. LIGA VZHOD-CENTER - 5.KROG - 30.09. ob 17.30

MENGEŠ RAKOLL - SODRAŽICA      22:0
ZARJA - BRDO                             8:14
TRATA MLADI - SVOBODA            12:11
TRŽIČ - ROGOVILA TELE TV          16:6

2.LIGA VZHOD-SEVER - 4.KROG - PETEK, 30.09.

AMD TRBOVLJE - VELENJE PREMOGOVNIK       2:20
VOLIČINA - ANGEL BESEDNJAK                     8:14

2.LIGA ZAHOD - 5.KROG  - PETEK, 30.09. ob 17.30

KORTE A.Š. CAPRIS - MLINAR PADNA         10:12
TITA DU ŠEMPETER - CERKNIŠKO JEZERO   16:6

2.LIGA ČLANICE - ZAOSTALA TEKMA 3.KROGA

VOLIČINA - LENART   10:12
« Zadnje urejanje: 30.september 2011ob 21:17 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #42 dne:: 30.september 2011ob 21:19 »

Zapisniki vseh današnjih tekem ( petek, 30.09.) so objavljeni v Statistiki - Sezona 2011/2012.
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #43 dne:: 01.oktober 2011ob 07:22 »

DANES ( SOBOTA, 1.10.) NA SPOREDU - 5.KROG DRŽAVNIH LIG

1.LIGA VZHOD

GIC GRADNJE ROGAŠKA - SLOGA  7:15
LOKA 1000 - EIS BUDNIČAR       14:8
ČIRČE VAN DEN - BISTRICA       17:5
LESCE - CENTER KRANJ              4:18

1.LIGA ZAHOD  

TRTA SVETI ANTON - ANTENA PORTOROŽ   5:17
KOŠANA - POSTOJNA                             13:9
MODRI VAL - ILIRSKA BISTRICA                16:6
ORLEK JAVOR - KOLEKTOR IDRIJA              18:4

2.LIGA VZHOD-SEVER - 4.KROG

HOČE - BULDOG                                   12:10
AMD TRBOVLJE - VELENJE PREMOGOVNIK    2:20
VOLIČINA - ANGEL BESEDNJAK                  8:14

2.LIGA ZAHOD

LOGATEC - PLANINA PETRIČ                             11:12
JADRAN HRPELJE KOZINA - DRAGOMER GUT&PET   17:5
KORTE - MLINAR PADNA                                   10:12
TITA DU ŠEMPETER - CERKNIŠKO JEZERO            16:6

1.LIGA ČLANICE - 4 KROG

KRIM - MILJE                              18:2
ŠIŠKA - SVOBODA                       14:6
KOLEKTOR IDRIJA - DESKLE           12:11

« Zadnje urejanje: 02.oktober 2011ob 00:23 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #44 dne:: 02.oktober 2011ob 07:24 »

ZAPISNIKI, vseh tekem, odigranih v petek 30.09 in v soboto 01,10. so objavljeni pod -  Statistika - Sezona 2011/2012
Prijavljen

BZS
Strani: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!