Balinarska Zveza Slovenije
25.februar 2020ob 09:11 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2] 3 4 ... 8
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2011 / 2012  (Prebrano 41264 krat)
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #15 dne:: 31.avgust 2011ob 20:52 »

ZAOSTALA TEKMA 2.LIGE VZHOD-CENTER
MENGEŠ RAKOLL - ZARJA    14:8
Zapisnik tekme si lahko ogledate v Statistiki
« Zadnje urejanje: 31.avgust 2011ob 21:27 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #16 dne:: 01.september 2011ob 07:09 »

DANES NA SPOREDU - ČETRTEK, 01.09.2011

2. LIGA VZHOD-CENTER
SODRAŽICA - TRATA MLADI 12:10 150.139
sodnika: Truden, Mestek

2. LIGA ZAHOD
DRAGOMER GUT&PET - LOGATEC   5:17  139:167
sodnika: Kožman, Šparemblek

ZAPISNIKA omenjenih tekem, z rezultati posameznih iger, si lahko ogledate pod Statistiko.
« Zadnje urejanje: 01.september 2011ob 22:28 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #17 dne:: 02.september 2011ob 20:45 »

DANES NA SPOREDU - PETEK, 02.09.2011

2. LIGA VZHOD-CENTER

ZARJA - TRŽIČ   8:14  154:185
SVOBODA - ROGOVILA TELE TV  15:7  154:146
BRDO - MENGEŠ RAKOLL  12:11  137:167

2. LIGA VZHOD-SEVER

VOLIČINA - AMD TRBOVLJE  8:14  116:118

2.LIGA ZAHOD

PLANINA PETRIČ - KORTE A.Š. CAPRIS   16:6  170:118
« Zadnje urejanje: 02.september 2011ob 21:24 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #18 dne:: 03.september 2011ob 14:01 »

DANES NA SPOREDU - SOBOTA, 03.09.2011

1.LIGA VZHOD - 2.KROG

EIS BUDNIČAR - ČIRČE VAN DEN     7:15
SLOGA - LOKA 1000                    18:4
BISTRICA - CENTER KRANJ           14:8
GIC GRADNJE ROGAŠKA - LESCE    22:0 b.b.

1.LIGA ZAHOD - 2.KROG

ANTENA PORTOROŽ - KOŠANA        13:9
KOLEKTOR IDRIJA - TRTA SV ANTON  7:15
ORLEK JAVOR - MODRI VAL             12:10
POSTOJNA - ILIRSKA BISTRICA         5:17

2.LIGA VZHOD-SEVER - 1.KROG

HOČE - VELENJE PREMOGOVNIK   12:10
BULDOG - ANGEL BESEDNJAK       16:6

2.LIGA ZAHOD - 2.KROG

JADRAN HRPELJE KOZINA - TITA DU ŠEMPETER  8:14
MLINAR PADNA - CERKNIŠKO JEZERO              12:10

1.LIGA ČLANICE - 1.KROG

KRIM - SVOBODA                      22:0
MILJE - DESKLE                        16:4
KOLEKTOR IDRIJA - ŠIŠKA          14:6

2.LIGA ČLANICE - 1.KROG

BISTRICA - VOLIČINA                11:9
LENART - prost
« Zadnje urejanje: 03.september 2011ob 20:14 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #19 dne:: 03.september 2011ob 20:13 »

NEDELJA, 04.09.2011 ob 10.00 URI

1.LIGA DEČKI - VZHOD[ - 6.KROG/b]

HRAST - PLANINA RIBNIKAR    8:16
KOLEKTOR IDRIJA - SKALA     0:14

1.LIGA DEČKI - ZAHOD - 6.KROG

KOŠANA - PLANINA PETRIČ   11:3
KORTE - ILIRSKA BISTRICA   14:0 b.b.
POSTOJNA - GORIŠKA BRDA   v nedeljo 11.09. ob 10.00 uri
« Zadnje urejanje: 04.september 2011ob 15:04 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #20 dne:: 03.september 2011ob 20:17 »

Vsi ZAPISNIKi tekem državnih lig, ki so bile odigrane 02. in 03. septembra, so objavljene v STATISTIKI pod Sezona 2011, prav tako ZAPISNIKI, 6.kroga državnih lig za dečke, odigranih 4.9.2011.
« Zadnje urejanje: 04.september 2011ob 15:06 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #21 dne:: 09.september 2011ob 20:07 »

DANES NA SPOREDU - PETEK,09.09.2011

2.LIGA VZHOD-SEVER - 2.KROG
AMD TRBOVLJE - ANGEL BESEDNJAK        9:13
VOLIČINA - HOČE                                6:16

2.LIGA VZHOD-CENTER - 3.KROG
TRŽIČ - BRDO                                     16:6
ROGOVILA TELE TV - SODRAŽICA           15:7
TRATA MLADI - ZARJA                         12:10
MENGEŠ RAKOLL - SVOBODA                 18:4

2.LIGA ZAHOD - 3.KROG
KORTE - JADRAN HRPELJE KOZINA               7:15
TITA DU ŠEMPETER - DRAGOMER GUT&PET 17:5
« Zadnje urejanje: 10.september 2011ob 08:54 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #22 dne:: 10.september 2011ob 14:36 »

DANES NA SPOREDU - SOBOTA,10.09.2011

1. ŽENSKA LIGA - 2.KROG
SVOBODA - MILJE   10:11
ŠIŠKA - DESKLE      11:9
KOLEKTOR IDRIJA - KRIM - preloženo na sredo 21.09. ob 17.30 uri v Idriji

2.ŽENSKA LIGA - 2.KROG
LANART - BISTRICA  6:14

1.LIGA VZHOD - 3.KROG
CENTER KRANJ - EIS BUDNIČAR   18:4
LESCE - SLOGA    3:19
ČIRČE VAN DEN - GIC GRADNJE ROGAŠKA  9:13
LOKA 1000 - BISTRICA   14:8

1.LIGA ZAHOD - 3.KROG
MODRI VAL - KOLEKTOR IDRIJA  18:4
KOŠANA - ORLEK JAVOR   10:12
TRTA SVETI ANTON - POSTOJNA  13:9
ILIRSKA BISTRICA - ANTENA PORTOROŽ - preloženo na 17.09.
2.LIGA ZAHOD
CERKNIŠKO JEZERO - PLANINA PETRIČ   7:15
LOGATEC - MLINAR PADNA   12:10

2.LIGA VZHOD-SEVER
VELENJE PREMOGOVNIK - BULDOG   11:12
« Zadnje urejanje: 10.september 2011ob 21:11 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #23 dne:: 17.september 2011ob 07:24 »

4.KROG DRŽAVNIH LIG NA SPOREDU V SOBOTO, 24.SEPTEMBRA OZ. V PETEK 23. SEPTEMBRA

Tistim, ki so spregledali obširno obvestilo na FORUMU objavljenem 12. avgusta, kot tudi objavljeni spored tekem državnih lig na spletni strani BZS in na teletekstu, ponovno sporočamo, da je redno 4. kolo državnih lig prestavljeno (velja tudi za 3.krog v 2.ligi sever in v obeg državnih ligah za članice) in bo na sporedu v SOBOTO 24. SEPTEMBRA oz V PETEK 23. SEPTEMBRA 2011.
Danes v soboto 17.septembra sta na sporedu, le zaostala tekma 3. kroga 1.lige zahod med Ilirsko Bistrico in Anteno Portorož, ker je bila na željo Antene in s soglasjem Ilirske Bistrice prestavljena, zaradi odsotnosti igralca Antene Cente Tomaže, ki je v tem času kot mednarodni sodnik sodil na SP članov in tekma 1. mladinske lige med Goriškimi Brdami in Planino Ribnikar AS.
Prijavljen

BZS
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1414


Ogled Profila Email
« Odgovori #24 dne:: 17.september 2011ob 17:12 »

Tekma med Goriškimi Brdi in Planino Ribnikar AS se je končala z rezultatom 1 : 13.
Rezultate si lahko ogledate v statistiki.

Lp, S.

PS: Čestitke vsem dekletom, še posebej pa Ani. Samo tako naprej!
Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #25 dne:: 17.september 2011ob 19:09 »

PRELOŽENA TEKMA 3.KROGA 1.DRŽAVNE LIGE ZAHOD
ILIRSKA BISTRICA - ANTENA PORTOROŽ      14:8
zapisnik tekme je objavljen v Statistiki, prav tako tudi lestvica in statistika igralcev.
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #26 dne:: 20.september 2011ob 19:35 »

DELEGIRANI SODNIKI ZA TEKME DRŽAVNIH LIG - 23. IN 24. SEPTEMBRA 2011

1. LIGA VZHOD - 4.KROG - SOBOTA, 24.09. ob 16.00

EIS BUDNIČAR - GIC GRADNJE ROGAŠKA
sodnika: Banjac, Naglič
SLOGA - ČIRČE VAN DEN
sodnika: Štupica, Obolnar
BISTRICA - LESCE
sodnika: Ješe, Mežnarec
CENTER KRANJ - LOKA 1000
sodnika: Bajželj, Faganel

1.LIGA ZAHOD - 4.KROG - SOBOTA,24.09. ob 16.00

ANTENA PORTOROŽ - ORLEK JAVOR
sodnika: Bratož, Pahor
KOLEKTOR IDRIJA - KOŠANA
sodnika: Pivk,Novak
ILIRSKA BISTRICA - TRTA SVETI ANTON
sodnika: Dolgan, Štemberger
POSTOJNA - MODRI VAL - v četrtek, 22.09. ob 17.30
sodnika: Sedmak, Srebotnjak
« Zadnje urejanje: 23.september 2011ob 06:40 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #27 dne:: 20.september 2011ob 19:56 »

2.LIGA VZHOD-CENTER - 4.KROG - PETEK, 23.09 ob 17.30

SODRAŽICA - ZARJA
sodnika: Truden, Kocjan
BRDO - TRATA MLADI
sodnika: Banjac, Naglič
SVOBODA - TRŽIČ
sodnika: Petojevič, Tomažič
ROGOVILA TELE TV - MENGEŠ RAKOLL
sodnika: Vrhovnik, Hervol M

2.LIGA VZHOD-SEVER - 3.KROG - SOBOTA, 24.09. ob 16.00

BULDOG - VOLIČINA   - v ponedeljek, 26.09 ob 17.00
sodnika: Salkič, Trkmič
AMD TRBOVLJE - HOČE  - 24.09. ob 10.00
sodnika: Trkmič, Salkič
ANGEL BESEDNJAK - VELENJE PREMOGOVNIK  - petek, 23.09. ob 17.00
sodnika: Taškar, Kovačič

2.LIGA ZAHOD - 4.KROG - SOBOTA, 24.09. ob 16.00

PLANINA PETRIČ - JADRAN HK
sodnika: Petrič, Suša
MLINAR PADNA - TITA DU ŠEMPETER
sodnika: Centa V, Mezgec
CERKNIŠKO JEZERO - LOGATEC
sodnika: Truden, Kožman
DRAGOMER GUT&PET - KORTE A.Š. CAPRIS  v petek, 23.09. ob 17.30 uri
sodnika; Založnik, Dobraš
« Zadnje urejanje: 23.september 2011ob 06:39 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #28 dne:: 20.september 2011ob 22:37 »

1.DRŽAVNA LIGA ČLANICE - 3.KROG - SOBOTA, 24.09. OB 10.00

DESKLE - SVOBODA
sodnik: Suša Joško
MILJE - KOLEKTOR IDRIJA
sodnik: Selan Bojan
KRIM - ŠIŠKA    - v petek, 23.09, ob 17.00
sodnik: Djokič Marko

ZAOSTALA TEKMA 2.KROGA
KOLEKTOR IDRIJA - KRIM  - 5:15
sodnik: Sedej Branko

2.DRŽAVNA LIGA - 3.KROG - PETEK, 30.09. ob 17.00
VOLIČINA - LENART
sodnik: Brčič Jadranko
« Zadnje urejanje: 21.september 2011ob 21:30 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #29 dne:: 20.september 2011ob 22:51 »

1.DRŽAVNA LIGA ZA DEČKE -  VZHOD - 7. KROG - NEDELJA, 25.09. ob 09.00

LOKATEKS TRATA - HRAST
sodnik: Bence Roman
PLANINA RIBNIKAR AS - KRIM  - v soboto, 24.09. ob 9.00
sodnik: Hervil Brane
Prosti SKALA in KOLEKTOR IDRIJA

1.DRŽAVNA LIGA ZA DEČKE - ZAHOD - 7.KROG - NEDELJA, 25.09. ob 10.00
LUKA KOPER - KORTE A.Š. CAPRIS
sodnik: Centa Tomaž
GORIŠKA BRDA - KOŠANA
sodnik: sodnik: Petrič Jožko
Prosti PLANINA PETRIČ in POSTOJNA.

« Zadnje urejanje: 23.september 2011ob 06:41 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
Strani: 1 [2] 3 4 ... 8
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!