Balinarska Zveza Slovenije
05.julij 2020ob 18:12 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: novice sodniki  (Prebrano 22178 krat)
Branko
veteran
Objave: 1041

Ogled Profila Email
« dne:: 08.maj 2012ob 14:56 »

NOVICE ZA SODNIKE

Vse novosti, pripombe, tolmačenja, nova delegiranja bom objavljal na FORIMU pod Sodniška komisija.

lp BRANKO
Prijavljen
Sodnik
balinarski navdušenec
Objave: 239

Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 22.junij 2013ob 10:55 »

Kdo za 'vraga' danes sodi v MENGEŠU? Nikjer nisem zasledil objave!
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
Objave: 1415

Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 22.junij 2013ob 12:00 »

Hehe, kot vidiš nihče!

Pa jutri v Hočah tudi ne Wink

Lepo se imej Sodnik
Prijavljen
Jerry
veteran
Objave: 2425

POLOVIČNO ZNANJE JE ... NEVARNEJŠE OD NEZNANJA!!!

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #3 dne:: 22.junij 2013ob 16:51 »

Kaj je z Bistrico? Ali noče igrati v prvi ligi!?
Prijavljen

POLOVIČNO ZNANJE JE NEVARNEJŠE
Brane
pridruženi član
*
Objave: 42

Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 23.junij 2013ob 09:54 »

Bistrico nihče ni nič uprašal. Uradno iz prve roke. Zveza zopet dela nekaj po svoje izven vseh pravil za popolnevanje lig.
LP iz vroče gorenjske
Prijavljen
Sodnik
balinarski navdušenec

Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 17.september 2014ob 10:00 »

Iz spoštovanja mojih kolegov iz LOBZ-a, ki bi morali na licenci sami posredovati, ker so bili nezadovoljni z lanskoletnim delegiranjem pa tega niso naredili sprašujem, zakaj se do sedaj v letošnjih ligah ni delegiralo nekaterih sodnikov? Ker tedensko spremljam na tem forumu kdo je delegiran, sem prišel do ugotovitve, da nekateri sodijo skoraj vsaki teden, nekateri sodimo kar dosti, so pa takšni ki v dosedanjih  tekmah niso dobili niti ene priložnosti (Tomažič, Francelj, Pungartnik in naj mi oprosti tisti, ki ni naveden). Žal so časi delegiranja sodnikov za celo sezono ali vsaj pol sezone očitno MIMO!

Pa brez zamere.

Čedomir Banjac
Prijavljen
Branko
veteran
Objave: 1041

Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 17.september 2014ob 13:21 »

Pojasnujem:
Kar se tiče navedenih sodnikov. Francelj Vesna ni opravila licence, Tomažič Tomaž je igralec Svobode in tudi v lanski sezoni večkrat odpovedal sojenje, bil pa je že delegiran. Kvaliteta sojenja g. Pungartnika pa je vprašljiva. Glede polletnega, oziroma celoletnega delegiranja pa naslednje. Večino dnevov v tednu popravljam delegiranje, zato je nesmiselno delegirati za celo sezono. Bom pa to na tvojo željo opravil že v naslednjem tednu, vendar bom istočasno zadolžil predsednike zborov sodnikov, da vse zamenjave opravljajo sami, ker enostavno se nočem počutiti, kot bi bil telefonist na pošti. Rad bi ti zaupal to delo, pa bi morda spremenil mišljenje.
Pa še to, ker se že oglašam. Na licenciranju je bilo dovolj jasno povedano o vseh spremembah v letošnji sezoni in to po vrstnem redu od najnižje do najvišje lige. Seveda pa smo se najdlje zadržali pri super ligi, ker je v tej ligi največ sprememb. Morda pa bodo popravki pravil tudi kdaj objavljeni, kar pa ni delo sodniške komisije.

lp Branko
Prijavljen
Sodnik
balinarski navdušenec

Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 18.september 2014ob 08:54 »

Branko,
hvala za pojasnila in upam, da bodo omenjeni zadovoljni z tem pojasnilom. Kar se tiče pa zamenjav med tednom me pa nič ne čudi saj se ligaši kar naprej izmišljajo in prestavljajo tekme. Logično je da si sodniki planiramo teden tudi za druge stvari razen 'sojenja' in ne moremo soditi preloženih tekem.

LP

Čedo
Prijavljen
Balinc
pridruženi član
*
Objave: 40

Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 17.september 2015ob 22:22 »

Glede na to, da klubom poizkusate cim bolj zmanjsate stroske me zanima, zakaj rabimo v II. Ligi dva sodnika?
Moje mnenje ke, da je zadosti en sodnik + obe vodji ekip z veljavno licenco.
Tako tudi ne bi bilo problem poiskati zadostno stevilo sodnikov
Pricakujem odgovor koga izmed odgovornih ljudi.
Hvala 

Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  

Pojdi na: