Balinarska Zveza Slovenije
10.julij 2020ob 17:03 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: novice junij  (Prebrano 3273 krat)
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« dne:: 01.junij 2010ob 12:54 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANICE DVOJICE

V nedeljo 30. maja je bilo v Žireh prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANICE DVOJICE. Med sedmimi pari sta slavili Jelka VRHOVEC in Saša MATOŠEVIČ.

REZULTATI

1.skupina
KOLEKTOR IDRIJA I.  :  LOŠKA DOLINA I.   13:1
ŽIRI III.  :  ŽIRI I.   1:13
LOŠKA DOLINA I.  :  ŽIRI III.   9:10
KOLEKTOR IDRIJA I.  :  ŽIRI I.   9:8
ŽIRI III.  :  ŽIRI I.   2:10   naprej KOLEKTOR IDRIJA I. in ŽIRI I.

2.skupina

KOLEKTOR IDRIJA II.  :  ŽIRI II.   9:8
KOLEKTOR II.  :  LOŠKA DOLINA II.   7:5
ŽIRI II.  :  LOŠKA DOLINA II.   10:8   naprej KOLEKTOR IDRIJA II. in ŽIRI II.

VRSTNI RED

1. KOLEKTOR IDRIJA I. (VRHOVEC/MATOŠEVIČ
2. ŽIRI I. (FRELIH PETERNELJ)
3. ŽIRI II. (CAPUDER/MLINAR)
4. KOLEKTOR IDRIJA II. (PRIMOŽIČ/NOVAK)
5. LOŠKA DOLINA I. (ZRIMŠEK/BARTOLJ)
6. ŽIRI III. (POLJANEC/GREGUROVIČ)
7. LOŠKA DOLINA II. (KANDARE/HOČEVAR
« Zadnje urejanje: 03.junij 2010ob 10:52 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 03.junij 2010ob 07:22 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI POSAMEZNO B

V sredo 2. junija je bilo na Vrhniki in Sinji Gorici odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI POSAMEZNO B.

REZULTATI

1. skupina – Vrhnika
TRUDEN ZDENKO  :  STRAŽIŠAR JANEZ   13:12
HITI BRANKO  :  RUDOLF JANEZ   0:6
HITI BRANKO  :  STRAŽIŠAR JANEZ   0:6
RUDOLF JANEZ  :  TRUDEN ZDENKO   4:13
STRAŽIŠAR JANEZ  :  RUDOLF JANEZ   13:12   naprej v skupino A TRUDEN ZDENKO (B1) in STRAŽIŠAR JANEZ (B2)

2. skupina - Vrhnika
KOKELJ JURE  :  MIKLAVČIČ FRANC   11:10
FORJANIČ MARJAN  :  FILIPIČ BORIS   3:13
FORJANIČ MARJAN  :  MIKLAVČIČ FRANC   9:11
FILIPIČ BORIS  :  KOKELJ JURE   9:13
FILIPIČ BORIS  :  MIKLAVČIČ FRANC   13:8   naprej v skupino A KOKELJ JURE (B3) in FILIPIČ BORIS (B4)

3. skupina – Sinja Gorica
BOGATAJ PRIMOŽ  :  PAJSAR MIRO   13:6
UMEK MIHA  :  PIVK STANE   13:7
PIVK STANE  :  PAJSAR MIRO   6:13
BOGATAJ PRIMOŽ  :  UMEK MIHA   5:13
BOGATAJ PRIMOŽ  :  PAJSAR MIRO   13:3   naprej v skupino A UMEK MIHA (B5) in BOGATAJ PRIMOŽ (B6)

4. skupina – Sinja Gorica
SEDEJ GREGOR  :  JERAJ MILAN   9:11
ŠEFRAN BRANKO  :  GODNJAVEC ZDRAVKO  6:13
ŠEFRAN BRANKO  :  SEDEJ GREGOR   6:12
GODNJAVEC ZDRAVKO  :  JERAJ MILAN  13:6
JERAJ MILAN  :  SEDEJ GREGOR   13:8  naprej v skupino A GODNJAVEC ZDRAVKO (B7) in JERAJ MILAN (B8)

___________________________________________________________


V nedeljo 13. junija ob 9.00 uri bo na Vrhniki in Sinji Gorici FINALE ČLANOV POSAMEZNO A.

1. skupina – SINJA GORICA
SEDEJ BRANKO  :  JERAJ MILAN
JERINA MARJAN*  :  TRUDEN ZDENKO - *SEDEJ GREGOR

2. skupina – SINJA GORICA
LUKAN BOŠTJAN  :  GODNJAVEC ZDRAVKO
LESKOVEC SREČKO  :  STRAŽIŠAR JANEZ

3. skupina – VRHNIKA

KOMAR MILOŠ  :  BOGATAJ PRIMOŽ
PETROVIČ SLAVKO  :  KOKELJ JURE

4. skupina – VRHNIKA
VINDIŠAR DAMJAN  :  UMEK MIHA
KOPRIVEC VINKO  :  FILIPIČ BORIS

* - namesto JERINE MARJANA, ki v tej sezoni ni registriran za noben klub NOBZ, si je pravico nastopa v skupini A po rezultatih skupine B priboril SEDEJ GREGOR

_____________________________________________________

V SREDO 9. JUNIJA OB 17.00 URI BO V ŽIREH PRVENSTVO NOTRANJSKE V DISCIPLINI

HITROSTNO ZBIJANJE + ŠTAFETA

Vsak klub NOBZ je dolžan zagotoviti vsaj enega predstavnika.
[/b]
« Zadnje urejanje: 03.junij 2010ob 14:56 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 10.junij 2010ob 09:50 »

STAREJŠI ČLANI - POKAL

V nedeljo 6. junija je bilo v Logatcu prvenstvo Notranjske v disciplini POKAL - STAREJŠI ČLANI. Ponovno je slavila ekipa Logatca, ki je še vedno aktualni državni prvak.

REZULTATI

BLAGAJANA  :  JAMA   6:13
KOLEKTOR IDIRIJA  :  BLAGAJANA   3:13
KOLEKTOR IDRIJA  :  LOGATEC   0:13
LOGATEC  :  JAMA   13:5
KOLEKTOR IDRIJA  :  JAMA   2:13
LOGATEC  :  BLAGAJANA   13:2

VRSTNI RED:

1. LOGATEC
2. JAMA
3. BLAGAJANA
4. KOLEKTOR IDRIJA
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 10.junij 2010ob 10:01 »

HITROSTNO ZBIJANJE + ŠTAFETA - ČLANI

V sredo 9. junija je bilo v Žireh člansko prvenstvo Notranjske v hitrostnem zbijanju in štafeti. Oba naslova sta odšla v Dragomer. Za to sta poskrbela Andraž PETEH in Primož MESTEK.

REZULTATI - HITROSTNO ZBIJANJE

1. Andraž PETEH (Dragomer GUT & PET)    26
2. Jure KOKELJ (Žiri)    23
3. Boštjan LUKAN (Kolektor Idrija)    22
4. Peter RODIČ (Sinja Gorica)    19

REZULTATI - ŠTAFETA

1. DRAGOMER GUT & PET    37
2. ŽIRI    32
3. KOLEKTOR IDRIJA    27
4. SINJA GORICA    19
« Zadnje urejanje: 10.junij 2010ob 10:03 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 10.junij 2010ob 10:03 »

V SREDO 16. JUNIJA OB 17.00 URI BO V IDRIJI PRVENSTVO NOTRANJSKE V DISCIPLINI

NATANČNO ZBIJANJE - ČLANI

Vsak klub NOBZ je dolžan zagotoviti vsaj enega predstavnika.
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 14.junij 2010ob 08:24 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI POSAMEZNO A

1. skupina – Sinja Gorica


SEDEJ BRANKO  :  JERAJ MILAN   6:13
SEDEJ GREGOR  :  TRUDEN ZDENKO   13:6
SEDEJ BRANKO  :  TRUDEN ZDENKO   13:11
SEDEJ GREGOR  :  JERAJ MILAN   11:13
SEDEJ GREGOR  :  SEDEJ BRANKO   13:11  naprej Jeraj Milan (A1) in Sedej Gregor (A2)

2. skupina – Sinja Gorica

LUKAN BOŠTJAN  :  GODNJAVEC ZDRAVKO   13:7
LESKOVEC SREČKO  :  STRAŽIŠAR JANEZ   11:12
LESKOVEC SREČKO  :  GODNJAVEC ZDRAVKO   13:3
LUKAN BOŠTJAN  :  STRAŽIŠAR JANEZ   13:8
LESKOVEC SREČKO  :  STRAŽIŠAR JANEZ   13:2 naprej Lukan Boštjan (A3) in Leskovec Srečko (A4)

3. skupina – Vrhnika

KOMAR MILOŠ  :  BOGATAJ PRIMOŽ   8:13
PETROVIČ SLAVKO  :  KOKELJ JURE   12:1
KOMAR MILOŠ  :  KOKELJ JURE   13:0
BOGATAJ PRIMOŽ  :  PETROVIČ SLAVKO   3:13
KOMAR MILOŠ  :  BOGATAJ PRIMOŽ   1:13    naprej Petrovič Slavko (A5) in Bogataj Primož (A6)

4. skupina – Vrhnika

VINDIŠAR DAMJAN  :  UMEK MIHA   13:2
KOPRIVEC VINKO  :  FILIPIČ BORIS   13:2
FILIPIČ BORIS  :  UMEK MIHA   11:10
KOPRIVEC VINKO  :  VINDIŠAR DAMJAN   9:13
KOPRIVEC  VINKO  :  FILIPIČ BORIS   0:6    naprej Vindišar Damjan (A7) in Filipič Boris (A8)

Četrtfinale – Vrhnika

JERAJ MILAN  :  FILIPIČ BORIS   13:10
SEDEJ GREGOR  :  VINDIŠAR DAMJAN   7:13
LUKAN BOŠTJAN  :  BOGATAJ PRIMOŽ   2:13
LESKOVEC SREČKO  :  PETROVIČ SLAVKO   3:13

Polfinale – Vrhnika

JERAJ MILAN  :  PETROVIČ SLAVKO   5:13
VINDIŠAR DAMJAN  :  BOGATAJ PRIMOŽ   11:13

Finale – za 3.mesto

JERAJ MILAN  :  VINDIŠAR DAMJAN  0:6

Finale – za 1. mesto

PETROVIČ SLAVKO  :  BOGATAJ PRIMOŽ  11:4

VRSTNI RED:

1. PETROVIČ SLAVKO (Logatec)
2. BOGATAJ PRIMOŽ (Žiri)
3. VINDIŠAR DAMJAN (Dragomer GUT & PET)

4. JERAJ MILAN (Jama)
5. FILIPIČ BORIS (Žiri)
6. SEDEJ GREGOR (Kolektor Idrija)
7. LESKOVEC SREČKO (Logatec)
8. LUKAN BOŠTJAN (Kolektor Idrija)
9. SEDEJ BRANKO (Kolektor Idrija)
10. KOPRIVEC VINKO (Dragomer GUT & PET)
11. STRAŽIŠAR JANEZ (Jama)
12. KOMAR MILOŠ (Blagajana Vrhnika)
13. TRUDEN ZDENKO (Loška dolina)
14. UMEK MIHA (Sinja Gorica)
15. KOKELJ JURE (Žiri)
16. GODNJAVEC ZDRAVKO (Logatec)
« Zadnje urejanje: 14.junij 2010ob 08:25 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 17.junij 2010ob 21:01 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - NATANČNO ZBIJANJE ČLANI

V sredo 16. Junija je bilo izvedeno prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI NATANČNO ZBIJANJE. Ob odlični udeležbi je zmagal LUKAN BOŠTJAN iz Idrije.

REZULTATI:

1. LUKAN BOŠTJAN (Kolektor Idrija)   16   9 (18)   14
2. SEDEJ BRANKO (Kolektor idrija)   10   16   10

3. MLINAR FRANCI (Žiri)      14   13   4
4. BRANISELJ DAMJAN (Cerkniško jez.)   15   11   0
5. UMEK MIHA (Sinja Gorica)      10   9  (9)
6. MIKLAVČIČ FRANC (Kolektor Idrija)   9   8
7. LESKOVEC SREČKO (Logatec)   15   5
8. MALOVRH JANEZ (Blagajana)   9   4
9. ČEPON MILAN (Logatec)      7
9. PETROVIČ SLAVKO (Logatec)   7
11. BOLČINA ZDRAVKO (Kolektor Idr.)   5
12. KOMAR MILOŠ (Blagajana)   4
13. PAVŠIČ JERNEJ (Kolektor Idrija)   3
14. FILIPIČ BORIS (Žiri)      1
15. MESTEK PRIMOŽ(Dragomer)   0
« Zadnje urejanje: 17.junij 2010ob 21:08 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 21.junij 2010ob 09:40 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANICE POKAL

V nedeljo 20. junija je bilo v Idriji prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANICE POKAL. Prvenstva so se udeležile vse tri ekipe naše zveze.

REZULTATI

KOLEKTOR IDRIJA   :   LOŠKA DOLINA  13:0
ŽIRI   :   KOLEKTOR IDRIJA   6:7
LOŠKA DOLINA   :   ŽIRI   9:7

VRSTNI RED

1. KOLEKTOR IDRIJA   4 točke
2. LOŠKA DOLINA   2 točki
3. ŽIRI   0 točk

KOLEKTOR IDRIJA in LOŠKA DOLINA sta se uvrstili na državno prvenstvo, ki bo 27. junija na Miljah.
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 21.junij 2010ob 09:56 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI DVOJICE A - finale

V nedeljo 27. junija, s pričetkom ob 9.00 uri, bo v Logatcu in v Cerknici (dopoldan) finale prvenstva Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A.

1. skupina - CERKNICA
DRAGOMER 1   :   DRAGOMER 3
CERKNIŠKO JEZERO 3   :   ŽIRI 2

2. skupina - CERKNICA
DRAGOMER 2   :   SINJA GORICA
CERKNIŠKO JEZERO 2   :   KOLEKTOR IDRIJA I/1

3. skupina - LOGATEC
CERKNIŠKO JEZERO 1   :   JAMA
LOGATEC   :   KOLEKTOR IDRIJA II

4. skupina - LOGATEC
ŽIRI 1   :   BLAGAJANA
LOŠKA DOLINA   :   KOLEKTOR IDRIJA I/2

Vodja tekmovanja v Logatcu: ŠPAREMBLEK ANTON

Sodnik v Cerknici: BARAGA BRANKO
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 29.junij 2010ob 14:30 »

PRVANSTVO NOTRANJSKE – ČLANI DVOJICE A

V nedeljo 27. junija je bilo v Logatcu in v Cerknici izvedeno prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A. Prvaka Notranjske za leto 2010 sta postala domačina Petrovič Slavko in Leskovec Srečko.

REZULTATI

1. skupina - CERKNICA
DRAGOMER 1 : DRAGOMER 3   6:0
CERKNIŠKO JEZERO 3 : ŽIRI 2   13:2
ŽIRI 2  :  DRAGOMER 3   6:0
DRAGOMER 1  :   CERKNIŠKO JEZERO 3   5:13
ŽIRI 2  :  DRAGOMER 1   11:6   naprej CERKNIŠKO JEZERO 3 (A1) in ŽIRI 2 (A2)

2. skupina - CERKNICA
DRAGOMER 2 : SINJA GORICA   1:9
CERKNIŠKO JEZERO 2 : KOLEKTOR IDRIJA I/1   6:0
DRAGOMER 2  : KOLEKTOR IDRIJA I/1   6:0
CERKNIŠKO JEZERO 2  : SINJA GORICA   4:9
DRAGOMER 2  : CERKNIŠKO JEZERO 2   13:4 naprej SINJA GORICA (A3) in DRAGOMER 2 (A4)

3. skupina - LOGATEC
CERKNIŠKO JEZERO 1 : JAMA   13:3
LOGATEC : KOLEKTOR IDRIJA II   12:10
JAMA  :  KOLEKTOR IDRIJA II   8:9
CERKNIŠKO JEZERO 1  : LOGATEC   9:8
KOLEKTOR IDRIJA II  : LOGATEC   3:13   naprej CERKNIŠKO JEZERO 1 in LOGATEC (A6)

4. skupina - LOGATEC
ŽIRI 1 : BLAGAJANA   11:12
LOŠKA DOLINA : KOLEKTOR IDRIJA I/2   6:13
LOŠKA DOLINA : ŽIRI 1   1:12
KOLEKTOR IDRIJA I/2  : BLAGAJANA   10:9
BLAGAJANA  :  ŽIRI   1:13   naprej KOLEKTOR IDRIJA I/2 in ŽIRI 1

VRSTNI RED:

1. LOGATEC (PETROVIČ Slavko/LESKOVEC Srečko)
2. CERKNIŠKO JEZERO 1 (MESTEK Ivo/BROVET Darko)
3. ŽIRI 2 (FILIPIČ Boris/MLINAR Franci)
4. CERKNIŠKO JEZERO 3 (HITI Branko/GRUDEN Janko)
5. SINJA GORICA (UMEK Miha/PLESTENJAK Franci)
6. ŽIRI 1 (BOGATAJ Primož/KOKELJ Jure)
7. DRAGOMER GUT & PET 2 (KOPRIVEC Vinko/ZUPANČIČ Tomaž)
8. KOLEKTOR IDRIJA I/2 (BOLČINA Zdravko/KENDA Sašo)
9. DRAGOMER GUT & PET 1
10. KOLEKTOR IDRIJA II/1
11. CERKNIŠKO JEZERO 2
12. BLAGAJANA
13. LOŠKA DOLINA
14. JAMA
15. DRAGOMER GUT & PET 3
15. KOLEKTOR IDRIJA I/1
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!