Balinarska Zveza Slovenije
07.avgust 2020ob 23:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: 2. DRŽAVNA LIGA 2010  (Prebrano 10837 krat)
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« dne:: 03.maj 2010ob 19:02 »

CENTER

1.KROG - PETEK, 7.MAJ ob 17.30 URI
SVOBODA - BREZJE /sodnika: Djokič, Petojevič
MENGEŠ RAKOLL - SODČEK / sodnika: Žaubi, Lanišek
LOKA 1000 - TRŽIČ / sodnika: Vrhovnik, Bajželj
ROGOVILA TELE TV - ŠIŠKA / sodnika: Hervol B, Hervol M

ZAHOD

1. KROG - SOBOTA, 8.MAJ ob 16. URI
ŽIRI - JADRAN HRPELJE KOZINA / sodnika: Petrovič; Koler
DRAGA ORLEK - MLINAR PADNA / sodnika: sodnika: Hrvatin, Kraševec
KORTE - MODRI VAL / sodnika: Centa T, Taškar Z  v petek 7. maja ob 18. uri
CERKNIŠKO JEZERO - ORLEK JAVOR / sodnika: Jerina, Šefran   v petek 7. maja ob 18. uri

SEVER

Pričetek tekmovanja v 2. ligi SEVER je v petek 15. 5. oz v soboto 16.5

1. KROG - PETEK, 15.MAJ OZ. SOBOTA 16.MAJ
BULDOG  - VOLIČINA / sodnika: Trkmić, Žunk  - v soboto, 16.5 ob 16. uri
HOČE - TEZNO CIMOS / sodnika: Brčič, Kovačič   v soboto; 16.5. ob 10. uri
ANGEL BESEDNJAK - VELENJE PREMOGOVNIK / sodnika: Taškar B, Fajdiga   v petek 17.5. ob 17. uri
« Zadnje urejanje: 03.maj 2010ob 19:15 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #1 dne:: 07.maj 2010ob 21:03 »

2.DRŽAVNA LIGA CENTER
REZULTATI 1.KROGA

SVOBODA - BREZJE  14:8
MENGEŠ RAKOLL - SODČEK  19:3
LOKA 1000 - TRŽIĆ  12:10
ROGOVILA TELE TV - ŠIŠKA  18:4

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
REZULTATI 1.KROGA

KORTE - MODRI VAL   12:11
CERKNIŠKO JEZERO - ORLEK JAVOR  8:14
ŽIRI - JADRAN HRPELJE   18:4
DRAGA ORLEK - MLINAR PADNA   8:14
« Zadnje urejanje: 08.maj 2010ob 22:51 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #2 dne:: 08.maj 2010ob 19:49 »

2. DRŽAVNA LIGA SEVER ZAČNE S TEKMOVANJEM V PETEK 14. OZ. V SOBOTO 15. MAJA
« Zadnje urejanje: 09.maj 2010ob 08:16 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #3 dne:: 15.maj 2010ob 08:00 »

 
REZULTATI 2.KROGA - 14.05.2010

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
BREZJE - ŠIŠKA  10:12
SODČEK - LOKA 1000  8:14
TRŽIČ - ROGOVILA TELE TV  14:8
SVOBODA - MENGEŠ RAKOLL  9:13

2 DRŽAVNA LIGA ZAHOD
MODRI VAL - CERKNIŠKO JEZERO  15:7
ORLEK JAVOR - DRAGA ORLEK  18:4
JADRAN HRPELJE KOZINA - MLINAR PADNA  5:17
ŽIRI - KORTE  15:7

2.DRŽAVNA LIGA SEVER
REZULTATI 1.KROGA
ANGEL BESEDNJAK - VELENJE PREMOGOVNIK  12:10
HOČE - TEZNO CIMOS   10:12
BULDOG - VOLIČINA  16:6
« Zadnje urejanje: 15.maj 2010ob 20:58 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #4 dne:: 21.maj 2010ob 21:15 »

REZULTATI 3. KROGA - 21.05.2010

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD - CENTER

MENGEŠ RAKOLL - BREZJE 16:6
ROGOVILA TELE TV - SODČEK 18:4
ŠIŠKA - TRŽIČ 13:9
LOKA 1000 - SVOBODA 14:8

http://portal.balinarska-zveza.si/doc/sezona2010/drugaliga_vzhod_center_2010.pdf
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #5 dne:: 22.maj 2010ob 17:40 »

REZULTATI 3. KROGA - 22.5.2010

2.DRŽAVNA LIGA SEVER

VOLIČINA - VELENJE PREMOGOVNIK  14:8
TEZNO CIMOS - ANGEL BESEDNJAK  15:7
BULDOG - HOČE  14:8

2.DRŽAVNA LIGA ZAHOD

DRAGA ORLEK - MODRI VAL  12:10
KORTE - JADRAN HRPELJE KOZINA  2:20
MLINAR PADNA - ORLEK JAVOR  12:10
CERKNIŠKO JEZERO - ŽIRI  9:13
« Zadnje urejanje: 22.maj 2010ob 19:27 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #6 dne:: 28.maj 2010ob 21:29 »

II. LIGA CENTER - REZULTATI 4.KROGA

BREZJE - TRŽIČ  8:14
SODČEK - ŠIŠKA  4:18
SVOBODA - ROGOVILA TELE TV  12:10
MENGEŠ RAKOLL - LOKA 1000  15:7


II.LIGA CENTER - REZULTATI 3.KROGA

HOČE - VOLIČINA  12:11
ANGEL BESEDNJAK - BULDOG  6:16
VELENJE PREMOGOVNIK - TEZNO CIMOS    20:2

II.LIGA ZAHOD - REZULTATI 4.KROGA

KORTE - CERKNIŠKO JEZERO   10:12
JADRAN HRPELJE KOZINA - ORLEK JAVOR   6:16
MODRI VAL - MLINAR PADNA  12:10
ŽIRI - DRAGA ORLEK   17:5
« Zadnje urejanje: 31.maj 2010ob 13:00 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #7 dne:: 29.maj 2010ob 20:59 »


2. LIGA - SEVER - UVRSTITEV PO 3.KROGU

Buldog 9 točk, Tezno Cimos 6, Voličina 4, Velenje Premogovnik in Angel Besednjak po 3, Hoče 2 točki

2. LIGA - CENTER - UVRSTITEV PO 4.KROGU

Mengeš 12 točk, Šiška in Loka 1000 po 9, Rogovila TELE TV, Tržič in Svoboda po 6, Brezje in Sodček 0 točk.

2. LIGA ZAHOD - UVRSTITEV PO 4.KROGU

Žiri 12 točk, Orlek Javor in Mlinar Padna po 9, Modri val 7, Jadran HK, Cerniško jezero in Draga Orlek po 3, Korte 2 točki.

Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #8 dne:: 03.junij 2010ob 22:00 »

II.LIGA CENTER - 5.KROG - PETEK, 04.06. ob 17.30 uri

LOKA 1000 - BREZJE / sodnika: Vehar, Bence
TRŽIČ - SODČEK / sodnika: Hervol, Hervol
ŠIŠKA - SVOBODA / sodnika:Lorenčič, Založnik
ROGOVILA TELE TV - MENGEŠ RAKOLL / sodnika: Vrhovnik; Bajželj

II.LIGA SEVER - 4.KROG - SOBOTA, 05.06. ob 16.uri

HOČE - ANGEL BESEDNJAK    14:8
BULDOG - VELENJE PREMOGOVNIK / sodnika: Salkič, Trkmič
VOLIČINA - TEZNO CIMOS / sodnika: Gregorič, Gregorič - igrajo v petek, 04.06. ob 17,uri

II.LIGA ZAHOD - 5.KROG - SOBOTA, 05.06. ob 17.uri

CERKNIŠKO JEZERO - JADRAN HRPELJE KOZINA / sodnika: Koler, Petrovič
MLINAR - PADNA ŽIRI / sodnika: Šubelj, Pahor
ORLEK JAVOR - MODRI VAL / sodnika: Jenko, Milavec - igrajo v petek, 04.06. ob 18.uri
DRAGA ORLEK - KORTE / sodnika: Čepar, Likar - - igrajo v petek, 04.06. ob 18.uri
« Zadnje urejanje: 04.junij 2010ob 08:54 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #9 dne:: 04.junij 2010ob 20:54 »

I.LIGA CENTER - REZULTATI 5.KROGA - 4.6.2010

LOKA 1000 - BREZJE  17:5
TRŽIČ - SODČEK  18:4
ŠIŠKA - SVOBODA  13:9
ROGOVILA TELE TV - MENGEŠ RAKOLL  9:13

II.LIGA SEVER - REZULTATI 4.KROGA - 4.6.2010

HOČE - ANGEL BESEDNJAK  14:8
VOLIČINA - TEZNO CIMOS  12:10
BULDOG - VELENJE PREMOGOVNIK    16:6

II.LIGA ZAHOD - REZULTATI 5.KROGA - 4.6.2010

ORLEK JAVOR - MODRI VAL  13:9
DRAGA ORLEK - KORTE  14:8
CERKNIŠKO JEZERO - JADRAN HRPELJE    13:9
MLINAR PADNA - ŽIRI   10:12

« Zadnje urejanje: 05.junij 2010ob 20:45 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #10 dne:: 05.junij 2010ob 20:47 »

V DRUGIH DRŽAVNIH LIGAH OSTAJAJO NEPORAŽENI - MENGEŠ RAKOLL (CENTER), ŽIRI (ZAHOD) IN BULDOG (SEVER)
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #11 dne:: 09.junij 2010ob 17:19 »

II.LIGA CENTER - 6.KROG - PETEK, 11.6. OB 17.30 URI

BREZJE - SODČEK    19:3
MENGEŠ RAKOLL - ŠIŠKA    12:10
LOKA 1000 - ROGOVILA TELE TV   12:10
SVOBODA - TRŽIČ / sodnika: Banjac, Pungartnik - v sredo 16.6 ob 17.30 uri

II. LIGA ZAHOD - 6.KROG - SOBOTA, 12.6. OB 17.URI

JADRAN HRPELJE - MODRI VAL   10:12
KORTE - MLINAR PADNA  13:9
ŽIRI - ORLEK JAVOR / Čot, Pivk - 10:12
CERKNIŠKO JEZERO - DRAGA ORLEK    18:4

II. LIGA SEVER - 5. KROG - PETEK, 11.6 OB 17. URI

ANGEL BESEDNJAK - VOLIČINA  22:0 b.b.
TEZNO CIMOS - BULDOG    7:15
VELENJE PREMOGOVNIK - HOČE   11:12
« Zadnje urejanje: 12.junij 2010ob 22:30 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #12 dne:: 12.junij 2010ob 22:32 »

PRVI PORAZ ŽIROV

REZULTATI TEKEM 6. KROGA 2. DRŽAVNIH LIG SO OBJAVLJENI ZGORAJ
« Zadnje urejanje: 13.junij 2010ob 07:26 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #13 dne:: 16.junij 2010ob 18:02 »

2. DRŽAVNA LIGA - 7.KROG

II. LIGA CENTER - PETEK, 18.6. OB 17.30 URI

ROGOVILA TELE TV - BREZJE / sodnika: Bajželj, Vrhovnik
SODČEK - SVOBODA / sodnika: Štupica, Založnik
TRŽIČ - MENGEŠ RAKOLL / sodnika: Hervol, Hervol
ŠIŠKA - LOKA 1000 / sodnika: Obolnar, Naglič

II. LIGA ZAHOD - SOBOTA, 19.6 OB 17. URI

DRAGA ORLEK - JADRAN HRPELJE / sodnika: Urh, Rupnik
MODRI VAL - ŽIRI / sodnika: Šubelj, Centa V.
MLINAR PADNA - CERKNIŠKO JEZERO / sodnika: Mezgec,Pahor
ORLEK JAVOR - KORTE / sodnika: Milavec, Jenko - v petek, 18.6. ob 18.uri

II.LIGA SEVER - 6. KROG - PETEK, 19.6. OB 17.URI

VOLIČINA - BULDOG / sodnika: Krčmar, Micič
TEZNO CIMOS - HOČE / sodnika: Taškar, Kovačič -   8:14
VELENJE PREMOGOVNIK - ANGEL BESEDNJAK / sodnika: Gregorič V, Zupanc - v soboto, 19.6. ob 9. uri

« Zadnje urejanje: 18.junij 2010ob 06:36 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #14 dne:: 16.junij 2010ob 20:37 »

REZULTAT ZAOSTALE TEKME 6. KROGA 2. DRŽAVNE LIGE CENTER
SVOBODA - TRŽIČ   7:15
Prijavljen

BZS
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!