Balinarska Zveza Slovenije
26.januar 2020ob 23:14 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: 1. DRŽAVNA LIGA 2010  (Prebrano 9966 krat)
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #15 dne:: 09.junij 2010ob 16:59 »

I. LIGA VZHOD - 6. KROG - 12.6. OB 16.URI

GIC GRADNJE ROGAŠKA - BRDO / sodnika: Zupanc, Šimek
CENTER KRANJ - EIS BUDNIČAR / sodnika: Štancer, Bence
LESCE - BISTRICA / sodnika: Vrhovnik, Selan
SLOGA - ČIRČE VAN DEN / sodnika: Založnik, Tomažič

I.LIGA ZAHOD - 6. KROG -12.6. OB 17.URI

DRAGOMER GUT&PET - ILIRSKA BISTRICA / sodnika: Petojevič, Dobraš
KOŠANA - TRTA SV.ANTON / sodnika: Bašič, Srebotnjak
PLANINA PETRIČ - LUCIJA / sodnika: Poberaj, Pahor
ANTENA PORTOROŽ - KOLEKTOR IDRIJA / sodnika: Šubelj, Mezgec - v torek; 15.6. ob 18.uri
« Zadnje urejanje: 09.junij 2010ob 17:20 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #16 dne:: 12.junij 2010ob 22:05 »

REZULTATI - I. LIGA VZHOD - 6. KROG

GIC GRADNJE ROGAŠKA - BRDO  16:6
CENTER KRANJ - EIS BUDNIČAR  17:5
LESCE - BISTRICA  13:9
SLOGA - ČIRČE VAN DEN  12:10

REZULTATI - I. LIGA ZAHOD - 6. KROG

DRAGOMER GUT&PET - ILIRSKA BISTRICA  12:10
KOŠANA - TRTA SV.ANTON  13:9
PLANINA PETRIČ - LUCIJA  8:14
ANTENA PORTOROŽ - KOLEKTOR IDRIJA   igrata v torek 15.6 ob 18.uri
« Zadnje urejanje: 16.junij 2010ob 18:20 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #17 dne:: 16.junij 2010ob 08:19 »

ZAOSTALA TEKMA 6. KROGA I. DRŽAVNE LIGE ZAHOD
ANTENA PORTOROŽ - KOLEKTOR IDRIJA    10:12
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #18 dne:: 16.junij 2010ob 18:29 »

I. LIGA VZHOD - 7. KROG - SOBOTA, 19.6. OB 16. URI

ČIRČE VAN DEN - GIC GRADNJE ROGAŠKA / sodnika: Bajželj, Švagelj
BRDO - CENTER KRANJ / sodnika: Kožman,  Đokić
EIS BUDNIČAR - LESCE / Založnik, Obolnar
BISTRICA - SLOGA / sodnika: Vehar, Bence

I. LIGA ZAHOD - 7. KROG - SOBOTA, 19.6 OB 17. URI

LUCIJA - ANTENA PPORTOROŽ / sodnika: Bratož, Jakomin
KOLEKTOR IDRIJA - DRAGOMER GUT&PET / sodnika: Petrovič, Koler
ILIRSKA BISTRICA - KOŠANA / sodnika: Štemberger, Dolgan
TRTA SVETI ANTON - PLANINA PETRIČ / Likar, Peloz    - igrajo v četrtek, 24.6. ob 18.uri
« Zadnje urejanje: 18.junij 2010ob 13:02 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #19 dne:: 19.junij 2010ob 19:17 »

REZULTATI 7. KROGA - 19.6.2010

I. LIGA - VZHOD

ČIRČE VAN DEN - GIC GRADNJE ROGAŠKA   13:9
EIS BUDNIČAR - LESCE   18:4
BISTRICA - SLOGA  4:18
BRDO - CENTER KRANJ  10:12

I. LIGA - ZAHOD

LUCIJA - ANTENA PORTOROŽ   16:6
KOLEKTOR - DRAGOMER GUT&PET  15:7
ILIRSKA BISTRICA - KOŠANA  12:10
TRTA SV.ANTON - PLANINA PETRIČ - v četrtek, 24. 06 ob 18.uri
« Zadnje urejanje: 19.junij 2010ob 20:53 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #20 dne:: 19.junij 2010ob 21:12 »

V VODSTVU SLOGA IN LUCIJA

V 1. LIGI - VZHOD je po visoki zmagi z 18:4 proti Bistrici, vodstvo prevzela Sloga, ki je na lestvici prehitela doslej vodilne Lesce, ki so izgubile proti EIS Budničarju z 18:4.

V 1. LIGI - ZAHOD je Lucija zabeležila sedmo zaporedno zmago in povečala razliko pred Košano,(ki je izgubila z Ilirsko Bistrico z 10:12), na 6 točk razlike.
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #21 dne:: 25.junij 2010ob 08:37 »

I.DRŽAVNA LIGA VZHOD - 8. KROG - SOBOTA, 26.6. OB 16. URI

GIC GRADNJE ROGAŠKA - CENTER KRANJ   15:7
BRDO - LESCE    13:9
EIS BUDNIČAR - SLOGA   18:4
BISTRICA - ČIRČE VAN DEN   14:8

I. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 8. KROG -SOBOTA, 26.6. OB 17. URI

ANTENA PORTOROŽ - DRAGOMER GUT&PET  13:9
KOLEKTOR IDRIJA - KOŠANA   6:16
ILIRSKA BISTRICA - PLANINA PETRIČ   20:2
TRTA SV. ANTON - LUCIJA  10;12

ZAOSTALA TEKMA 7. KROGA
TRTA SV.ANTON - PLANINA PETRIČ  18:4
« Zadnje urejanje: 26.junij 2010ob 20:13 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #22 dne:: 26.junij 2010ob 20:22 »

ŠE 8 ZAPOREDNA ZMAGA LUCIJE

Lucija je s tesnim rezultatom 12:10 ugnala Trto iz Svetega Anona in je tudi po 8 krogu ostala kot edina neporažena ekipa v 1. državni ligi zahod.
V 2. državni ligi je doslej vodilna Sloga izgubila z visokim rezultatom 18:4 z EIS Budničarjem, ki jo je tako dohitel na lestvici, s 15 doseženimi točkami.
« Zadnje urejanje: 26.junij 2010ob 20:25 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #23 dne:: 02.julij 2010ob 22:52 »

I.DRŽAVNA LIGA VZHOD - SOBOTA, 3. 7. OB 16. URI

BISTRICA - GIC GRADNJE - ROGAŠKA   12:10
SLOGA - BRDO    12:11
ČIRČE VAN DEN - EIS BUDNIČAR   15:7
LESCE - CENTER KRANJ    12:10


I. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - SOBOTA, 3. 7. OB 17. URI

TRTA SVETI ANTON - ANTENA PORTOROŽ   7:15
PLANINA PETRIČ - KOLEKTOR IDRIJA  12:11
LUCIJA - ILIRSKA BISTRICA   16:6
KOŠANA - DRAGOMER GUT&PET   19:3
« Zadnje urejanje: 04.julij 2010ob 11:20 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #24 dne:: 04.september 2010ob 19:52 »

1.DRŽAVNA LIGA VZHOD - 11.KROG - 4.9.2010

EIS BUDNIČAR - GIC GRADNJE ROGAŠKA  11:12
BISTRICA - BRDO  16:6
ČIRČE VAN DEN - CENTER  12:11
SLOGA - LESCE  15:7

1.DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 11.KROG - 4.9.2010

ILIRSKA BISTRICA - ANTENA PORTOROŽ  16:6
TRTA SVETI ANTON - KOLEKTOR IDRIJA  16:6
LUCIJA - DRAGOMER GUT&PET  18:4
PLANINA PETRIČ - KOŠANA  5:17
« Zadnje urejanje: 04.september 2010ob 20:25 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #25 dne:: 11.september 2010ob 19:42 »

1.DRŽAVNA LIGA VZHOD - 12.KROG - 11.9.2010
GIC GRADNJE ROGAŠKA - SLOGA  14:8
BRDO - EIS BUDNIČAR  13:9
CENTER KRANJ - BISTRICA  12:11
LESCE - ČIRČE VAN DEN  9:13

1.DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 12.KROG - 11.9.2010
ANTENA - PLANINA PETRIČ   12:10
KOLEKTOR IDRIJA - ILIRSKA BISTRICA  8:14
DRAGOMER GUT PET - TRTA SV.ANTON  14:8
KOŠANA - LUCIJA  17:5
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #26 dne:: 18.september 2010ob 19:33 »

I.DRŽAVNA LIGA VZHOD - 13.KROG - 18.09.2010
BRDO - GIC GRADNJE ROGAŠKA  8:14
EIS BUDNIČAR - CENTER KRANJ  19:3
BISTRICA - LESCE  14:8
ČIRČE VAN DEN - SLOGA  13:9

I.DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 13.KROG - 18.09.2010
LUCIJA - PLANINA PETRIČ  20:2
TRTA SVETI ANTON - KOŠANA  12:10
 
Tekmi Kolektor Idrija - Antena Portorož in Ilirska Bistrica - Dragomer GUT&PET, sta bili zaradi poplav na Notranjskem, po sklepu tekmovalne komisije preloženi. Srečanje Ilirska Bistrica - Dragomer GUT&PET bo na sporedu v torek, 21. 09, medtem ko bo tekma Kolektor Idrija, zaradi saniranja dvorane v Idriji, na sporedu v četrtek, 23.oktobra.
« Zadnje urejanje: 23.september 2010ob 21:59 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #27 dne:: 23.september 2010ob 21:59 »

ZAOSTALI TEKMI 13.KROGA 1.DRŽAVNE LIGE ZAHOD

ILIRSKA BISTRICA - DRAGOMER GUT&PET   15:7
KOLEKTOR IDRIJA - ANTENA PORTOROŽ     13:9
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #28 dne:: 25.september 2010ob 21:39 »

I.DRŽAVNA LIGA VZHOD - ZADNJI - 14.KROG

GIC GRADNJE ROGAŠKA - ČIRČE VAN DEN  9:13
SLOGA - BISTRICA  14:8
CENTER - BRDO  20:2
LESCE - EIS BUDNIČAR  12:11

I.DRŽAVNA LIGA ZAHOD - ZADNJI - 14.KROG

ANTENA - LUCIJA  6:16
DRAGOMER GUT PET - KOLEKTOR IDRIJA  14:8
KOŠANA - ILIRSKA BISTRICA  14:8
PLANINA PETRIČ - TRTA SVETI ANTON  12:10

Prvaka 1. državne lige 2010 sta ČIRČE VAN DEN na vzhodu in LUCIJA na zahodu.
Prvaka obeh lig bosta na kvalifikacijah 9. in 16. oktobra, odločala kateri od njiju bo postal nov član Super lige 2011.
Gostitelj prve tekme so Čirče, druge pa Lucija.
Prijavljen

BZS
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!