Balinarska Zveza Slovenije
10.julij 2020ob 16:16 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: novice april/maj  (Prebrano 3919 krat)
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« dne:: 24.april 2010ob 08:21 »

NOTRANJSKA PRVENSTVA ZA MLADINCE IN DEČKE

Prvenstva Notranjske za mladince in dečke bomo izvedli v naslednjem tednu. Prvenstva bodo v torek 27.4. in v četrtek 29.4. v balinarski dvorani v Idriji.

Razpored prvenstev:

Torek 27.4.
- ob 9.00 uri - MLADINCI POSAMEZNO
- ob 9.00 uri - DEČKI DVOJICE
- ob 13.00 uri - MLADINCI IN DEČKI NATANČNO ZBIJANJE

četrtek 29.4.- ob 9.00 uri - MLADINCI KROG
- ob 13.00 uri - MLADINCI IN DEČKI HITROSTNO ZBIJANJE


lp branko


Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 24.april 2010ob 08:43 »

SKUPŠČINA OBZ NOTRANJSKE

Redna letna skupščina OBZ Notranjske bo v sredo 5. maja v Sinji Gorici, s pričetkom ob 18.00 uri.

Na skupščino so vabljeni delegati klubov in sekcij. Za člane I.O. je udeležba obvezna.

__________________________________________________________________________________

LICENCIRANJE ZA VODJE EKIP IN SODNIKE

Istočasno s skupščino bo potekalo tudi licenciranje za vodje ekip državnih kot tudi območnih ligašev kot tudi državnih in območnih sodnikov. Licence bomo vpisali po skupščini.

Vsi sodniki in vodje ekip kot tudi klubi bodo tudi pismeno obveščeni, istočasno bodo prejeli potrebno gradivo.

Lp BRANKO
« Zadnje urejanje: 24.april 2010ob 08:45 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 28.april 2010ob 07:59 »

PRVENSTVA NOTRANJSKE ZA DEČKE IN MLADINCE - REZULTATI

Vsa prvenstva so bila oziroma bodo odigrana v balinarski dvorani v Idriji. Sodelovalo 6 dečkov, vsi iz  BK Kolektor Idrije

DEČKI POSAMEZNO
1. DOGŠA Tjan
2. POŽENEL Tadej

3. LAZAR Boštjan
4. RUPNIK Andraž
5.-6. MOČNIK Matic
5.-6. LESKOVEC Primož

DEČKI KROG
1. MOČNIK Matic
2. POŽENEL Tadej

3. DOGŠA Tjan
4. RUPNIK Andraž

Prvenstva sta vodila Franc Miklavčič in Branko Sedej.

DEČKI NATANČNO ZBIJANJE
1. POŽENEL Tadej 4
2. DOGŠA Tjan 3/10

3. MOČNIK Matic 3/0

MLADINCI POSAMEZNO
LUKA SKOK  :  MATIC KOSMAČ   11:8
PATRIK FAGANEL  :  SIMON DRNOVŠČEK   12:5
MATIC KOSMAČ  :  PATRIK FAGANEL  12:10
SIMON DRNOVŠČEK  :  LUKA SKOK   6:13
PATRIK FAGANEL  :  LUKA SKOK   13:9
MATIC KOSMAČ  :  SIMON DRNOVŠČEK   13:1

VRSTNI RED:
1. MATIC KOSMAČ (Kolektor Idrija)
2. PATRIK FAGANEL (Dragomer Gut & Pet)

3. LUKA SKOK (Kolektor Idrija)
4. SIMON DRNOVŠČEK (Kolektor Idrija)

MLADINCI NATANČNO ZBIJANJE
1. PATRIK FAGANEL   4/17
2. MATIC KOSMAČ   4/0

3. LUKA SKOK   1
4. SIMON DRNOVŠČEK 0

Prvenstvo mladincev in zbijanja vodila in sodila SAŠA MATOŠEVIČ.
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 28.april 2010ob 08:29 »

1. KROG NOTRANJSKE LIGE - petek 7. maj ob 17.00 uri

LOGATEC  :  KOLEKTOR IDRIJA   -   sodnik FILIPIČ Boris

SINJA GORICA  :  JAMA   -   sodnik LESKOVEC Jože

LOŠKA DOLINA  :  BLAGAJANA   -   sodnik BARAGA Branko
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 29.april 2010ob 08:29 »

PRVENSTVA NOTRANJSKE APRIL/MAJ

V mesecu aprilu smo že izvedli vsa prvenstva za dečke in mladince.

V mesecu maju bodo izvedena vsa prvenstva za članice.

sobota 8. maj - ČLANICE POSAMEZNO - Loška dolina ob 9.00 uri - vodja tekmovanja OŽBOLT Darko

nedelja 30. maj - ČLANICE DVOJICE - Žiri ob 9.00 uri - vodja tekmovanja FILIPIČ Boris

nedelja 20. junij - ČLANICE POKAL - Idrija ob 9.00 uri - vodja tekmovanja SEDEJ Branko

____________________________________________________________

nedelja 6. junij - STAREJŠI ČLANI (nad 55 let) - Logatec ob 9.00 uri - Vodja tekmovanja PETROVIČ Slavko
« Zadnje urejanje: 11.maj 2010ob 14:14 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 06.maj 2010ob 09:31 »

POPRAVKI TERMINOV NOTRANJSKIH PRVENSTEV - ČLANICE

nedelja 30. MAJ - ČLANICE DVOJICE - Žiri ob 9.00 uri - vodja tekmovanja FILIPIČ Boris

nadelja 20. JUNIJ - ČLANICE POKAL - Idrija ob 9.00 uri - vodja tekmovanja SEDEJ Branko

« Zadnje urejanje: 11.maj 2010ob 14:15 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 06.maj 2010ob 09:59 »

PRVENSTVO OBZ NOTRANJSKE - DEČKI IN MLADINCI

V Idriji so bila 29. 4. izpeljana še preostala prvenstva Notranjske v kategoriji dečko in mladincev. Tako se v teh dveh kategorijah "pod streho" vsa notraanjska prvenstva. Večino prvenstev je vodila in sodila SAŠA MATOŠEVIČ.

REZULTATI:

DEČKI  - HITROSTNO ZBIJANJE
1. Tadej POŽENEL (Kolektor Idrija)   8/4
2. Andraž RUPNIK (Kolektor Idrija)   8/3
3. Tjan DOGŠA (Kolektor Idrija)   5

4. Matic MOČNIK (Kolektor Idrija)  4
5. Boštjan LAZAR (Kolektor Idrija)  3

MLADINCI - HITROSTNO ZBIJANJE
1. Patrik FAGANEL (Dragomer Gut & Pet)   25
2. Matic KOSMAČ (Kolektor Idrija)   14
3. Luka SKOK (Kolektor Idrija)   12

4. Simon DRNOVŠČEK (Kolektor Idrija)   8

MLADINCI - KROG
SKOK LUKA  :  FAGANEL PATRIK   12:21
KOSMAČ MATIC  :  DRNOVŠČEK SIMON   19:6
FAGANEL PATRIK  :  MATIC KOSMAČ   20:14
SKOK LUKA  :  DRNOVŠČEK SIMON   14:12
KOSMAČ MATIC  :  SKOK LUKA 12:16

VRSTNI RED:
1. PATRIK FAGANEL (Dragomer Gut & Pet)
2. LUKA SKOK (Kolektor Idrija)

3. MATIC KOSMAČ (Kolektor Idrija)
4. SIMON DRNOVŠČEK (Kolektor Idrija)
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 13.maj 2010ob 05:50 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANICE POSAMEZNO

V nedeljo 9. maja je bilo v Loški dolini, in v nadaljevanju v Idriji prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANICE POSAMEZNO. Sodelovalo je 15 tekmovalk iz klubov Kolektor Idrija, Loške doline in Žirov. Slavila je Jelka VRHOVEC iz Kolektorja Idrije.

REZULTATI:

Četrtfinale
VRHOVEC Jelka  :  NOVAK Tinka   10:4
MATOŠEVIČ Saša  :  KANDARE Milka   11:8
FRELIH Marta  :  ZRIMŠEK Cilka   8:7
MARTINI Ana  :  PETERNEL Liljana   5:11

Polfinale

VRHOVEC Jelka  :  FRELIH Marta   6:7
MATOŠEVIČ Saša  :  PETERNEL Liljana   5:13

Finale
PETERNEL Liljana  :  VRHOVEC Jelka   6.7
MATOŠEVIČ Saša  :  FRELIH Marta   13:1

KONČNI VRSTNI RED:

1. VRHOVEC JELKA (Kolektor Idrija)
2. PETERNEL LILJANA (Žiri)
3. MATOŠEVIČ SAŠA (Kolektor Idrija)
4. FRELIH MARTA (Žiri)
5. ZRIMŠEK CILKA (Loška dolina)
6. KANDARE MILKA (Loška dolina)
7. MARTINI ANA (Kolektor Idrija)
8. NOVAK TINKA (Kolektor Idrija)
9. PRIMOŽIČ DARJA (Kolektor Idrija)
10. MLINAR CILKA (Žiri)
11. KOČEVAR IVANKA (Loška dolina)
12. BARTOL MILKA (Loška dolina)
13. ZGONEC MONIKA (Loška dolina)
14. CAPUDER FRANCKA (Žiri)
15. BARAGA METODA (Loška dolina)
« Zadnje urejanje: 13.maj 2010ob 08:50 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 13.maj 2010ob 09:00 »

PRVENSTVA NOTRANJSKE - ČLANICE - ČLANI 2010

ČLANICE DVOJICE   -   ŽIRI - 30. MAJ - nedelja   -   vodja FILIPIČ BORIS

ČLANICE POKAL   -   IDRIJA - 20. JUNIJ - nedelja   -   SEDEJ BRANKO

________________________________________________________________________
ČLANI POSAMEZNO C   -   ŽIRI in JAMA - 19. MAJ - sreda   -   NOVAK BOŠTJAN
                                                                                            PRISTAVEC MIRO

ČLANI POSAMEZNO B   -  BLAGAJANA in SINJA G. - 2. JUNIJ - sreda   -   LESKOVEC JOŽE
                                                                                                          OGRIN SIMON

STAREJŠI ČLANI POKAL   -   LOGATEC - 6. JUNIJ - nedelja   -   ŠPAREMBLEK ANTON

ČLANI POSAMEZNO A   -   BLAGAJANA in SINJA GORICA - 13. JUNIJ - nedelja   -   LESKOVEC JOŽE
                                                                                                            OGRIN SIMON

ČLANI DVOJICE B   -   IDRIJA in DRAGOMER – 26. MAJ sreda   -   VELIKANJE JOŽE
                                                                                                       ČOT ROMAN

ČLANI DVOJICE A   -   LOGATEC in CERKNICA – 27. JUNIJ – nedelja   -   ŠPAREMBLEK  ANTON
                                                                                                BARAGA BRANKO

ČLANI HITR. ZBIJANJE + ŠTAFETA   -   ŽIRI - 9. JUNIJ – sreda    -    ŠEFRAN BRANKO
                                                                                                     PIVK STANE

ČLANI NATANČNO ZBIJANJE   -   IDRIJA - 16. JUNIJ – sreda    -   ŠEFRAN BRANKO
                                                                                         MATOŠEVIČ SAŠA

ČLANI KROG   -   LOŠKA DOLINA - 12. SEPTEMBER – nedelja   -   BARAGA BRANKO

ČLANI POKAL   -   IDRIJA – 19. SEPTEMBER – nedelja   -   MATOŠEVIČ SAŠA



                            
« Zadnje urejanje: 13.maj 2010ob 12:49 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 15.maj 2010ob 06:12 »

UDELEŽENCI DRŽAVNIH PRVENSTEV 2010 - ČLANI

POSAMEZNO
1. SEDEJ BRANKO (Kolektor Idrija)
2. LUKAN BOŠTJAN (Kolektor Idrija)
3. KOMAR MILOŠ (Kolektor Idrija)

DVOJICE
1. DRAGOMER GUT & PET 1
2. DRAGOMER GUT & PET 2
3. CERKNIŠKO JEZERO

KROG
1. MESTEK IVO (Cerkniško jezero)
2. MESTEK PRIMOŽ (Dragomer Gut & Pet)
3. BOLČINA ZDRAVKO (Kolektor Idrija)

NATANČNO ZBIJANJE
1. VINDIŠAR DAMJAN (Dragomer Gut & Pet)
2. UMEK MIHA (Sinja Gorica)

HITROSTNO ZBIJANJE
1. RODIČ PETER (Sinja Gorica)
2. PETEH ANDRAŽ ((Dragomer Gut & Pet)

ŠTAFETA
1. KOLEKTOR IDRIJA
2. CERKNIŠKO JEZERO

POKAL
Prvenstvo 19. septembra v Idriji - Prvak sodeluje na državnem prvenstvu

Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 15.maj 2010ob 06:36 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - POSAMEZNO ČLANI C


Sreda 19. maja ob 17.00 uri

ŽIRI

1. skupina
FILIPIČ BORIS   LOGATEC 3
LOŠKA DOLINA 3   :   CERKNIŠKO JEZERO 3    naprej RUDOLF JANEZ (C1) in FILIPIČ BORIS (C2)

2. skupina
PIVK STANE   :   LOGATEC 4
LOŠKA DOLINA 4   :   CERKNIŠKO JEZERO 4     naprej PIVK STANE (C3) in GODNJAVEC ZDRAVKO (C4)

JAMA - Notranje gorice

3. skupina
JERAJ MILAN   :   PAJSAR MIRO
DRAGOMER 4   :   ŠRAJ STANE        naprej v skupino B - JERAJ MILAN (C5) in PAJSAR MIRO (C6)

4. skupina
STRAŽIŠAR JANEZ   :   KOLEKTOR II
DRAGOMER 5   :   BUH AVGUST     naprej v skupino B - MIKLAVČIČ FRANC (C7) in STRAŽIŠAR JANEZ (C8)
« Zadnje urejanje: 21.maj 2010ob 08:57 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 21.maj 2010ob 09:07 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI POSAMEZNO B

SREDA 2. JUNIJA OB 17.00 URI

BLAGAJANA - Vrhnika

1. skupina (igrišče 1-2)
TRUDEN ZDENKO  :  STRAŽIŠAR JANEZ
HITI BRANKO  :  RUDOLF JANEZ

2. skupina (igrišče 3-4)
KOKELJ JURE  :  MIKLAVČIČ FRANC
FORJANIČ MARJAN  :  FILIPIČ BORIS

SINJA GORICA

3. skupina (igrišče 1-2)
BOGATAJ PRIMOŽ  :  PAJSAR MIRO
UMEK MIHA  :  PIVK STANE

4. skupina (igrišče 3-4)
SEDEJ GREGOR  :  JERAJ MILAN
ŠEFRAN BRANKO  :  GODNJAVEC ZDRAVKO
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 21.maj 2010ob 09:16 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI DVOJICE B


SREDA 26. MAJA OB 17.00 URI

KOLEKTOR IDRIJA

1. skupina (igrišče 1-2)
KOLEKTOR IDRIJA I./1  :  LOGATEC 2
ŽIRI 2  :  ŽIRI 4

2. skupina (igrišče 3-4)
ŽIRI 3  :  KOLEKTOR IDRIJA II
KOLEKTOR IDRIJA I./2  :  LOGATEC 3

DRAGOMER

3.skupina (igrišče 1-2)
BLAGAJANA  :  JAMA 1
DRAGOMER 3  :  CERKNIŠKO JEZERO 4

4. skupina (igrišče 3-4)
SINJA GORICA  :  LOŠKA DOLINA 2
DRAGOMER 4  :  JAMA 2
« Zadnje urejanje: 21.maj 2010ob 09:18 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1042


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 26.maj 2010ob 21:07 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE - ČLANI DVOJICE B - REZULTATI


SREDA 26. MAJA OB 17.00 URI


Igrišče KOLEKTOR IDRIJA

1. skupina (igrišče 1-2)
KOLEKTOR IDRIJA I./1  :  LOGATEC 2   6:0
ŽIRI 2  :  ŽIRI 4   13:1
LOGATEC 2  :  žIRI 4   0:6
KOLEKTOR IDRIJA I./1  :  žIRI 2   4:13
ŽIRI 4  :  KOLEKTOR IDRIJA I./1   5:13    naprej v skupino A ŽIRI 2 (B1) in KOLEKTOR I./1 (B2)

2. skupina (igrišče 3-4)
ŽIRI 3  :  KOLEKTOR IDRIJA II.   4:9
KOLEKTOR IDRIJA I./2  :  LOGATEC 3   6:0
LOGATEC 3  :  ŽIRI 3   0:6
KOLEKTOR IDRIJA I./2  :  KOLEKTOR IDRIJA II.   6:7
ŽIRI 3  :  KOLEKTOR IDRIJA I./2   3:11    naprej v skupino A KOLEKTOR IDRIJA II. (B3) in KOLEKTOR IDRIJA I./2 (B4)


igrišče DRAGOMER

3.skupina (igrišče 1-2)
BLAGAJANA  :  JAMA 1   7:6
DRAGOMER 3  :  CERKNIŠKO JEZERO 4   6:0
CERKNIŠKO JEZERO 4  :  JAMA 1   6:0
DRAGOMER 3  :  BLAGAJANA   4:12
JAMA 1  :  DRAGOMER 3   13:9      naprej v skupino A BLAGAJANA (B5) in JAMA 1 (B6)

4. skupina (igrišče 3-4)
SINJA GORICA  :  LOŠKA DOLINA 2   13:4
DRAGOMER 4  :  JAMA 2   9:12
LOŠKA DOLINA 2  :  DRAGOMER 4   8:11
SINJA GORICA  :  JAMA 2   13:4
JAMA 2  :  DRAGOMER 4   3:13     naprej v skupino A SINJA GORICA (B7) in DRAGOMER 4 (B8)
« Zadnje urejanje: 27.maj 2010ob 08:49 od Branko » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!