Balinarska Zveza Slovenije
25.februar 2020ob 10:00 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:

Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Superligaši bodo zadnje štiri kroge SUPER LIGE 2009, odigrali v novembru 2009  (Prebrano 7029 krat)
Jerry
veteran
Objave: 2425

POLOVIČNO ZNANJE JE ... NEVARNEJŠE OD NEZNANJA!!!

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #15 dne:: 16.november 2009ob 10:48 »

Zanimivo razmišljanje!
Torej ne potrebujemo nič koledarja in razporeda tekmovanj - pove se samo imena klubov, ki nastopajo v določeni ligi, sedaj se pa zmenite med seboj kdaj boste igrali (seveda, ko boste imeli čas)!

Sistem: stara dunajska šola - smer Balkan!!!
Prijavljen

POLOVIČNO ZNANJE JE NEVARNEJŠE
Mali
veteran
Objave: 1006

Ogled Profila
« Odgovori #16 dne:: 16.november 2009ob 11:02 »

Zanimivo razmišljanje!
Torej ne potrebujemo nič koledarja in razporeda tekmovanj - pove se samo imena klubov, ki nastopajo v določeni ligi, sedaj se pa zmenite med seboj kdaj boste igrali (seveda, ko boste imeli čas)!

Sistem: stara dunajska šola - smer Balkan!!!

Mislim da ni bilo tako mišljeno.

Mislim da ni nujno, da se vse tekme odigrajo ob istem dnevu in istem času, saj tudi v večini drugih športov ni tako. Tekma se lahko zmeraj prestavi na primernejšo uro, saj je lahko ob istem času kakšna druga športna prireditev in tako je takoj opazno manjše število gledalcev. Dober primer je bila ta sobota-mislim, da smo edino mi balinarji imeli tekme od 15.00 naprej, medtem, ko je cela slovenija spremljala nogometno tekmo po TV. Tako, da je bilo na naši tekmi v Zabičah sigurno 100-150 gledalcev manj, kot bi jih bilo sicer.  Podobni primeri se vsako leto dogajajo tudi, ko naši klubi igrajo tekme v Evropskem pokalu, mi pa seveda ob isti uri igramo ligo. Pač za balinanje se zanima določeno število ljudi, zato bi morala balinarska zveza in vsi skupaj narediti vse, da je vsem zainteresiranim omogočen ogled tekme.
Prijavljen
Willy
balinarski navdušenec
Objave: 168

Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 16.november 2009ob 12:25 »

potem takem pa bi morali priredi že sam koledat tekmovanja.... ne pa da se tekme prestavljajo med sezono!!!!!!! predvsem na tak način ki sem ga napisal v primeru gorice!!!!!

ja  zdravc,,, res je... tudi mi smo preložili tekmo z vami.... ampak ne zaradi tega, ker je nam tako odgovarjalo..... ampak zato, ker smo vedno bili in smo pripravljeni tekmo preložiti, če nas kdo vpraša....... takrat se nismo niti mogli zbrat za na tekmo k vam, konec koncev !!!!!!  takrat ste vi nas prišli vprašat....... kar pa sploh ni važno kdo koga upraša, ampak zakaj???!!!!!!

nisem zagovornik tega, da se kar povprek tekme prestavljajo.... en igralec manjka v ekipi, pa gremo tekmo preložit !!!!!! pri nas sva oba z drugim vilijem (fatur) zaposlena v izmenah!!!!! skoraj za vsako tekmo sem si vzel dopust ali si zamenjal smeno, da sem lahko šel balinat!!!!! v zadnjih odločilnih 3 kolih pa si nisem mogel vzet niti dopusta niti smene zamenjet.... pa je klub odigral tekme brez preložitve in brez mene..... pa čeprav sem bil pomemben člen ekipe... pa kaj zato......
to sem hotel povedat....... sej se razumemo!!!!! tekmo se preloži vemo kdaj..... in kakšni so lahko razlogi zato !!!!! v odločilnih kolih pa ni prestavljanja!!!!!!! ga ne bi smelo bit!!!!!!!

sam sem zato, da se vsi skupaj držimo napisanega koledarja tekmovanja!!!! nič drugega
Prijavljen

willy
Willy
balinarski navdušenec
Objave: 168

Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 16.november 2009ob 12:37 »

pa še to..... miha...... ne, ni res, da ni važno, kdaj se odigra tekma........

mali...... res ni nujno, da se vse tekme odigrajo v istem terminu.... ampak potem mora tako biti napisan tudi koledar tekmovanja..... fuzbal tudi igrajo eni v soboto eni v nedeljo.... al celo ponedeljek... ampak je koledar tako napisan... ne pa da se tekma preloži iz sobote na nedeljo!!!!!!!!!!
glede zanimanja in ogleda balinarskih tekem....... tisti, ki je balinar si bo šel ogledat balinanje četudi po tv kaže chelsea - manchester utd !!!!!!!!! kaj ti misliš?Huh? vsem je omogočeno, da si tekmo ogledajo!!!!!! pri nas v bistrici je naprimer problem, da si nekateri raje ogledajo tekmo lige prvakov na tv, kot pa da pride na trening!!!!!!! kaj češ pol govort........

glede na situacijo kot je bila v soboto, ko smo igrali z rusi fuzbal...... v takih primerih bi mogoče res lahko zveza predlagala preložitev celotnega kroga !!!!! ne vem........ je pa tudi tako.. v športu ne moreš vsega imet.... se moraš velik stvarem odpovedat...... al ne?Huh če bi vsi hoteli v času pustovanja se šemit, ne bi nobedn igral državnih prvenstev..... če bi hoteli pogledat vse pomembne nogometne tekme, pa košarkaške..... pa rokomet....... sej kdaj pa bi imeli čas za balinanje....... tako, da menim, se more človek sam odločit za kaj mu je mar...... če si balinar, pol boš balinal.... če pa ti več pomeni nogometna tekma, pol pa kurc in takemu balinarju !!!!!!
Prijavljen

willy
Mali
veteran
Objave: 1006

Ogled Profila
« Odgovori #19 dne:: 16.november 2009ob 12:57 »

glede na situacijo kot je bila v soboto, ko smo igrali z rusi fuzbal...... v takih primerih bi mogoče res lahko zveza predlagala preložitev celotnega kroga !!!!! ne vem........ je pa tudi tako.. v športu ne moreš vsega imet.... se moraš velik stvarem odpovedat...... al ne? če bi vsi hoteli v času pustovanja se šemit, ne bi nobedn igral državnih prvenstev..... če bi hoteli pogledat vse pomembne nogometne tekme, pa košarkaške..... pa rokomet....... sej kdaj pa bi imeli čas za balinanje....... tako, da menim, se more človek sam odločit za kaj mu je mar...... če si balinar, pol boš balinal.... če pa ti več pomeni nogometna tekma, pol pa kurc in takemu balinarju !!!!!!

sej ni fora zarad balinarju-fora je v tem, ker bi na tekmo pršlo več gledalcev...
Prijavljen
Mixa
ekspert
Objave: 571

Ogled Profila
« Odgovori #20 dne:: 16.november 2009ob 13:45 »

Jerry je pa čist odlutou od bistva   Cheesy  Cheesy  Cheesy

A veš kako zgleda določitev datumov za odigravanje tekem recimo za kvalifikacije za SP ki je ravno aktualno?Huh

Po tvoje, po BALKANSKO,  opa opa !!!
pa spet vprašanje , če je vse zanič kar je po tvoje ''balkansko''?  Huh   Cry

Prijavljen
Samson
pridruženi član
*
Objave: 27

Bedak vedno najde večjega bedaka, ki ga občuduje.

sniper.sam@hotmail.com
Ogled Profila Email
« Odgovori #21 dne:: 16.november 2009ob 15:46 »

Prestavljanje tekem zaradi drugih športnih dogodkov je totalna neumnost!!! A je mogoče kakšen hokejski klub ali rokometni ipd. prestavu tekmo k je bla pač nogometna tekma!!! Mislim, da noben...zakaj bi potem morali mi BALINARJI prestavlat! Dajte že enkrat začet razmišljat, da je mogoče naš šport prav tako pomemben kot nogomet, košarka,...pa se raje posvetite razvoju tega športa!!!

LP Samo
Prijavljen

Ko zmagate, vas nič ne boli.
Jerry
veteran
Objave: 2425

POLOVIČNO ZNANJE JE ... NEVARNEJŠE OD NEZNANJA!!!

Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #22 dne:: 16.november 2009ob 17:53 »

Jerry je pa čist odlutou od bistva   Cheesy  Cheesy  Cheesy

Glede gledalcev pa je bistvo takole - šanki so prazni in ni zaslužka!
Prijavljen

POLOVIČNO ZNANJE JE NEVARNEJŠE
Gordano
član
**
Objave: 51

Ogled Profila Email
« Odgovori #23 dne:: 16.november 2009ob 19:25 »

v Sežani so zmeraj dobro obiskane tekme v sobotah in sredah
Prijavljen
BZS
veteran