Balinarska Zveza Slovenije
23.januar 2020ob 13:29 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: 2.državna liga 2009  (Prebrano 8753 krat)
Danijel Milavec
balinarski navdušenec
***
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 19.maj 2009ob 09:14 »

Pozdravljeni!
Daj "matek" če bi rad kaj povedal, povej to v normalnem jeziku in ne "kr neki" kot se ti izražaš!
Napiši konkretno kaj se je dogajalo na tekmi, da bomo videli ali sta vas "sodnika" oškodovala ali ne!
Če je to res, potem bi morali v zapisnik po koncu tekme napisati da sledi prijava (ALI ste to storili?)! Ker samo na osnovi tega lahko kaj dosežete, če ste bili res oškodovani!

lp Dane

Aja še to!
Kako bi ti razumel naslednji stavek!
Na "kr_neki" Belem Križu "kr_neki" se je "kr_neki" v soboto "kr_neki" odvijal derbi "kr_neki" druge lige "kr_neki" med "kr_neki" BK Anteno in "kr_neki" BK Lucijo!
To lahko vsak po svoje prebere! Kaj misliš? Pa lep pozdrav in brez zamere!
Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #16 dne:: 21.maj 2009ob 20:25 »

II. DRŽAVNA LIGA VZHOD - 7.KROG - SOBOTA, 23.5. OB 16.URI

CENTER KRANJ - VELENJE PREMOGOVNIK 19:3
TRŽIČ - SVOBODA 22:0
MENGEŠ RAKOLL - ANGEL BESEDNJAK  18:4
VOLIČINA - BULDOG  13:9
GIC GRADNJE ROGAŠKA - LESCE  18:4

II. DRŽAVNA LIGA VZHOD - 8.KROG - NEDELJA, 24.5 OB 10.URI

VELENJE PREMOGOVNIK - SVOBODA  15:7
ANGEL BESEDNJAK - TRŽIČ  10:12
LESCE - VOLIČINA  20:2
CENTER KRANJ - GIC GRADNJE ROGAŠKA  17:5
BULDOG - MENGEŠ RAKOLL  8:14





« Zadnje urejanje: 24.maj 2009ob 15:05 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #17 dne:: 21.maj 2009ob 20:37 »

II. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 7.KROG - SOBOTA, 23.5 OB 16.URI

ILIRSKA BISTRICA - JADRAN HRPELJE  13:9
MODRI VAL - KOŠANA  13:9
LUCIJA - CERKNIŠKO JEZERO  15:7
TITA NOVA GORICA - ORLEK JAVOR  20:2
TRTA SV.ANTON - ANTENA PORTOROŽ  13:9

II. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 8. KROG - NEDELJA 24.5 OB 10.URI

JADRAN HRPELJE - KOŠANA  13.9
ORLEK JAVOR - LUCIJA  12:10
ILIRSKA BISTRICA - TITA NOVA GORICA  16:6
CERKNIŠKO JEZERO - TRTA SV.ANTON - 6:16  odigrano na Sv. Antonu
ANTENA PORTOROŽ - MODRI VAL - v torek, 26.5. ob 17.30 uri

« Zadnje urejanje: 24.maj 2009ob 15:07 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #18 dne:: 26.maj 2009ob 21:42 »

Zaostala tekma 8. kroga II. lige zahod: ANTENA PORTOROŽ - MODRI VAL  12:10
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #19 dne:: 29.maj 2009ob 14:44 »

II.DRŽAVNA LIGA VZHOD - SOBOTA 30.5. OB 16.URI

GIC GRADNJE ROGAŠKA - VELENJE PREMOGOVNIK  16:6
SVOBODA - ANGEL BESEDNJAK  14:8
TRŽIČ - BULDOG  18:4
MENGEŠ RAKOLL - LESCE  9:13
VOLIČINA - CENTER KRANJ  10:12
« Zadnje urejanje: 30.maj 2009ob 20:59 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #20 dne:: 29.maj 2009ob 14:51 »

II. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - SOBOTA, 30.5. OB 16.URI

TITA NOVA GORICA - JADRAN HRPELJE  14:8
KOŠANA - ANTENA PORTOROŽ  9:13
MODRI VAL - CERKNIŠKO JEZERO  12:10
LUCIJA - ILIRSKA BISTRICA 15:7
TRTA SV.ANTON - ORLEK JAVOR  18:4
« Zadnje urejanje: 30.maj 2009ob 21:01 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #21 dne:: 05.junij 2009ob 17:52 »

II.DRŽAVNA LIGA VZHOD - 10 KROG, SOBOTA 06.06. ob 17. uri

VELENJE PREMOGOVNIK - ANGEL BESEDNJAK  16:6
SVOBODA - BULDOG  14:8
TRŽIČ - LESCE 18:4
MENGEŠ RAKOLL - CENTER KRANJ  16:6
VOLIČINA - GIC GRADNJE ROGAŠKA   10:12

ZAOSTALA TEKMA 6. KROGA - NEDELJA 07. 06. ob 10. uri
VELENJE PREMOGOVNIK - TRŽIČ 8:14


II.DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 10.KROG, SOBOTA 06. 06. ob 17. uri

JADRAN HRPELJE - ANTENA PORTOROŽ  15:7
KOŠANA - CERKNIŠKO JEZERO  18:4
TRTA  SV.ANTON - ILIRSKA BISTRICA  16:6
LUCIJA - TITA NOVA GORICA 14:8
MODRI VAL - ORLEK JAVOR  14:8
« Zadnje urejanje: 07.junij 2009ob 22:58 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #22 dne:: 13.junij 2009ob 20:39 »

II. DRŽAVNA LIGA VZHOD - 11. KROG - 13.6.2009

LESCE - SVOBODA  17:5
CENTER KRANJ - TRŽIČ  15:7
GIC GRADNJE ROGAŠKA - MENGEŠ RAKOLL  16:6
VOLIČINA - VELENJE PREMOGOVNIK  11:12
BULDOG - ANGEL BESEDNJAK  v nedeljo, 14.6.

VRSTNI RED: 1.GIC GRADNJE ROGAŠKA 27 (+84), 2.LESCE 27 (+42), 3.CENTER KRANJ 26 (+91), 4.TRŽIČ 22 (+41), 5.MENGEŠ RAKOLL 15 (+14), 6.VELENJE PREMOGOVNIK 15 (-10), 7.VOLIČINA 12 (-29), 8.SVOBODA 9 (-82), 9.BULDOG 6 (-56) tekma manj, 10.ANGEL BESEDNJAK 2 (-95) tekma manj


II. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - 11. KROG - 13.6.2009

LUCIJA - JADRAN HRPELJE  14:8
TITA NOVA GORICA - TRTA Sv.ANTON  12:10
CERKNIŠKO JEZERO ANTENA PORTOROŽ  14:8
ORLEK JAVOR - KOŠANA 10:12
ILIRSKA BISTRICA - MODRI VAL  12:10

VRSTNI RED: 1. LUCIJA 28 (+64), 2.TRTA Sv.ANTON 20 (+33), 3.KOŠANA 18 (+4), 4.TITA NOVA GORICA 18 (0), 5.ANTENA PORTOROŽ 17 (+15), 6.CERKNIŠKO JEZERO 15 (-18), 7. ILIRSKA BISTRICA 13 (-13), 8.MODRI VAL 13 (-23), 9. ORLEK JAVOR 13 (-34), 10.JADRAN HRPELJE 10 (-27)
« Zadnje urejanje: 16.junij 2009ob 21:25 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #23 dne:: 16.junij 2009ob 21:27 »

V zaostali tekmi 11. kroga je Ilirska Bistrica doma premagala Modri val iz Kopra, z 12:10. ( V vrstnem redu zgoraj, je upoštevan tudi današnji rezultat )
« Zadnje urejanje: 16.junij 2009ob 21:29 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #24 dne:: 19.junij 2009ob 21:06 »

II. LIGA VZHOD - 12. KROG  -  sobota, 20.06. ob 17. uri

VELENJE PREMOGOVNIK - BULDOG  14:8
SVOBODA - CENTER KRANJ  4:18
TRŽIČ - GIC GRADNJE ROGAŠKA  12:10
MENGEŠ RAKOLL - VOLIČINA  14:8
ANGEL BESEDNJAK - LESCE  0:22

II.LIGA ZAHOD - 12. KROG  -  sobota, 20.06. ob 17.uri

JADRAN HRPELJE - CERKNIŠKO JEZERO  12:10
MODRI VAL - TITA NOVA GORICA  14:8
TRTA SVETI ANTON - LUCIJA 13:9
ANTENA PORTOROŽ - ORLEK JAVOR  16:6
KOŠANA - ILIRSKA BISTRICA  13:9
« Zadnje urejanje: 20.junij 2009ob 22:47 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
Zarja07
pridruženi član
*
Objave: 29


Ogled Profila
« Odgovori #25 dne:: 20.junij 2009ob 14:00 »

Tekma 2. drž. lige vzhod med BK Angel B. in Lescami je bila predana, zaradi pomanjkanja igralcev s strani domače ekipe. Ključni igralci so v soboto igrali na DP delovnih invalidov. Kljub temu, da ima klub registriranih 20 igralcev, niso mogli sestaviti ekipe, ekipa Lesc pa ni bila pripravljena odigrati tekme v drugem terminu.

Čeprav iz Angel B. prihajajo najbolj zavzeti zagovorniki dveh drugih lig vzhoda, je žalostno, da tekme niso mogli izpeljati. Če so druga tekmovanja (beri prvenstvo invalidov) bolj pomembna od ligaškega tekmovanja, zakaj so potem sploh vztrajali pri dveh drugih ligah, ki bo kvaliteto kvečjemu poslabšala.

Lp, Bojan.
Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #26 dne:: 27.junij 2009ob 22:41 »

II.LIGA VZHOD - 13.KROG - 27.6.2009

MENGEŠ RAKOLL - VELENJE PREMOGOVNIK  12:10
GIC GRADNJE ROGAŠKA - SVOBODA  20:2
VOLIČINA - TRŽIČ  13:9
CENTER KRANJ - ANGEL BESEDNJAK  18:4
LESCE - BULDOG  16:6


II.LIGA ZAHOD - 13. krog - 27.6.2009

TRTA SVETI ANTON - JADRAN HRPELJE KOZINA  18:4
LUCIJA  - MODRI VAL  19:3
ILIRSKA BISTRICA - ANTENA PRTOROŽ  14:8
ORLEK JAVOR - CERKNIŠKO JEZERO  8:14
TITA NOVA GORICA - KOŠANA  10:12

« Zadnje urejanje: 03.julij 2009ob 01:34 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #27 dne:: 04.julij 2009ob 13:09 »

II. LIGA VZHOD - 14.KROG - 4.7.2009

VELENJE PREMOGOVNIK - LESCE  10:12
SVOBODA - VOLIČINA  12:11
TRŽIČ - MENGEŠ RAKOLL 8:14
ANGEL BESEDNJAK - GIC GRADNJE ROGAŠKA  6:16
BULDOG - CENTER KRANJ  5:17

II. LIGA ZAHOD - 14. KROG - 4.7.2009

KOŠANA - LUCIJA  13:9
MODRI VAL - TRTA SVETI ANTON  11:12
ANTENA PORTOROŽ - TITA NOVA GORICA  16:6
CERKNIŠKO JEZERO - ILIRSKA BISTRICA  9:13
JADRAN HRPELJE KOZINA - ORLEK JAVOR  17:5
« Zadnje urejanje: 02.september 2009ob 20:17 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #28 dne:: 02.september 2009ob 20:15 »

ZAOSTALA TEKMA 15.KROGA - II. LIGA VZHOD
ROGAŠKA SLATINA, 02.09: GIC GRADNJE ROGAŠKA - BULDOG  16:6 192:115
Prijavljen

BZS
stocky
član
**
Objave: 76


Vsi vidjo kok pijem, noben pa kok sem žejen.......


Ogled Profila
« Odgovori #29 dne:: 08.september 2009ob 06:29 »

Jaz bi pa rad čestital ekipi LUCIJE za osvojeno prvo mesto v 2. ligi zahod.   Wink
Bojda se da s homogeno in dobro ekipo narediti marsikaj.  Shocked  Kiss
BRAVO FANTJE.  Smeško  Smeško
Prijavljen

Dej še en litro...
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!