Balinarska Zveza Slovenije
05.julij 2020ob 18:32 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52
  Natisni  
avtor Tema: Mednarodne novice  (Prebrano 221302 krat)
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #525 dne:: 07.junij 2016ob 19:56 »

EVROPSKI POKAL - ČLANICE - IDRIJA 2016

EKIPE

    KOLEKTOR IDRIJA (Slovenija)
    KRIM LJUBLJANA (Slovenija)
    FLORIDA (Italija)
    SAINT VULBAS (Francija)
    ČAVLE ŠB (Hrvaška)
    CBR MONACO (Monako)
    DALMATINAC (Srbija)
    BARTIN (Turčija)

Program

    petek, 10. junij 2016
        20:00 slavnostna otvoritev in žreb
    sobota, 11. junij 2016
        ČETRTFINALE (A-B, C-D, E-F, G-H)
            09:00 Štafeta (G-H, E-F, C-D, A-B) - Idrija
            10:00 Natančno zbijanje + krog (A-B, C-D) - Idrija
            10:00 Natančno zbijanje + krog (E-F, G-H) - Žiri
            11:30 Hitrostno zbijanje (A-B, C-D, E-F, G-H) - Idrija
            14:15 Klasične igre (A-B, C-D) - Idrija + Žiri
            16:00 Klasične igre (E-F, G-H) - Idrija + Žiri
        POLFINALE (A-B, C-D)
            18:00 Štafeta (A-B, C-D) - Idrija
            19:00 Natančno zbijanje + krog (A-B) - Žiri
            19:00 Natančno zbijanje + krog (C-D) - Idrija
    nedelja, 12. junij 2016
        POLFINALE (A-B, C-D)
            08:30 Hitrostno zbijanje (A-B, C-D) - Idrija
            09:00 Klasične igre (A-B) - Idrija
            09:00 Klasične igre (C-D) - Žiri
        FINALE in tekma za 3. mesto
            11:00 Štafeta (Idrija)
            11:30 Natančno zbijanje + krog (Idrija + Žiri)
            14:30 Hitrostno zbijanje (Idrija)
            15:00 Klasične igre (Idrija + Žiri)
            16:30 Zaključek tekmovanja

Na voljo bo tudi neposredni prenos.
V ŽIVO iz Idrije samo na HEGY web TV
http://www.hegy.si

Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #526 dne:: 07.junij 2016ob 20:34 »

V tekmi je možno doseči 18 točk !

- 1x štafeta
- 2x natančno zbijanje
- 1x igra v krog
- 1x hitrostno zbijanje
- 2x dvojice
- 2x posamezno klasično (igralni čas 90 minut)
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #527 dne:: 10.junij 2016ob 22:49 »

EVROPSKI POKAL  - ŽENSKE - IDRIJA

ČETRTFINALE

- KOLEKTOR IDRIJA : BARTIN
- SAINT VULBAS : ŠB ČAVLE
- KRIM : DALMATINAC
- FLORIDA : CB MONACO

EVROPSKI POKAL - MOŠKI - SAVIGLIANO

POLFINALE

- LOKATEKS TRATA : CRO LYON
- PONTESE : LA PEROSINA
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #528 dne:: 11.junij 2016ob 19:09 »

COPPA EUROPA 2016 SAVIGLIANO FINAL 4

LOKATEKS TRATA V FINALU!!!!!


Lokateks Trata : CRO Lyon 12-10

Štafeta: Kokelj/Rode : Abelfo/Chirat 32/55 - 57/59
Natančno: Možina : Majorel 15-16
Natančno: Tomše : Alcaraz 14-7
Krog: Premru : Abelfo 26-19
Krog: Vehar : Micoud 25-22
Hitrostno: Vujanović : Chirat 33/45 - 42/48
Hitrostno: Rode : Abelfo 24/45 - 43/48
Trojka: Progar, Tomše, Možina : Dubois, Abelfo, Abelfo 8-6 zadetega balina od Mozine se niso nasli....
Dvojka: Vujanović, Sofronievski : Amar, Alcaraz 8-3
Dvojka: Mlinar, Vehar : Bianchi, Majorel 4-9
Posamezno: Premru : Micoud 13-5

Pontese : La Perosina 15-7

Štafeta: Borčnik/Ziraldo : Longo/Micheletti 52/60 - 50/59
Natančno: Sever : Grattapaglia 9-13
Natančno: Janžič : Manolino 24-22
Krog: Čaušević : Melignano 30-30
Krog: Marčelja : Nari 21-28
Hitrostno: Ziraldo : Micheletti 41/48 - 40/48
Hitrostno: Borčnik : Aliverti 46/48 - 35/47
Trojka: Zambon, Cumero, Feruglio : Manolino, Nari, Pastre 7-4
Dvojka: Ziraldo, Marčelja : Cavagnarro, Grattapaglia 13-3
Dvojka: Sever, Čaušević : Longo, Collet 7-4
Posamezno: Janžič : Melignano 5-8
Prijavljen
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #529 dne:: 11.junij 2016ob 19:13 »

V IDRIJI DVE ŽENSKI EKIPI MED 4 V EVROPI !

IDRIJA, EVROPSKI KLUBSKI POKAL 2016

KOLEKTOR IDRIJA - BARTIN 14-4

Štafeta: Volčina/Pivk Lukančič : Samin/Samin 34/52 - 28/51
Krog: Jenčič : Bilgizi 18-7
Natančno: Vrhovec : Demir 4-9
Natančno: Zule : Sahin 13-4
Hitrostno: Volčina : Sahin 35/42 - 33/45
Dvojka: Miklavčič/Bašič : Karatas/Guzelocah 8-6
Dvojka: Novak/Volčina : Samin/Demir 13-0
Posamezno: Vrhovec : Bilgili 9-11
Posamezno: Zule : Samin 12-9

KRIM - DALMATINAC RUMA 14:4

Štafeta: Vorih/Vidmar : Kolundžija/Popović 31/50 - 29/52
Krog: Vorih : Popović 25-16
Natančno: Vidmar : Kolundžija 7-19
Natančno: Škoberne : Stupar 11-8
Hitrostno: Vorih : Popović 31/38 - 19/36
Dvojka: Dolenc/Vidmar : Stupar/Kačaveda 13-3
Dvojka: Škoberne/Borčnik : Zelenković/Nedeljković 13-3
Posamezno: Vehovec : Popović 13-9
Posamezno: Škoberne : Kolundžija 9-13

SAINT VULBAS - ČAVLE 14:4
FLORIDA - CBR MONACO 12-6

Bravo punce   Roll Eyes

POLFINALE:

KOLEKTOR IDRIJA - ST. VULBAS 2-16

Štafeta: Volčina/Pivk Lukančič : Barthet/Fabry 36/54 - 46/56
Krog: Jenčič : Rives 21-24
Natančno: Pivk Lukančič : Barthet 6-14
Natančno: Zule : Jouve 21-7
Hitrostno: Volčina : Barthet 33/43 - 40/45
Dvojka: Miklavčič/Bašič/*Vrhovec : Barthet/Richard/*Cherie 3-11
Dvojka: Novak/Volčina : Fabry/Giannone/*Vyt 5-12
Posamezno: Jenčič : Jouve 4-13
Posamezno: Zule : Rives 3-13

KRIM - FLORIDA 6-12

Štafeta: Vorih/Vidmar : Traversa/Falconieri 23/49 - 42/54
Krog: Vorih : Basei 13-15
Natančno: Vidmar : Falconieri 22-4
Natančno: Škoberne : Boteon 4-11
Hitrostno: Vorih : Traversa 22/38 - 30/42
Dvojka: Dolenc/Vidmar : Piccoli/Zanette 4-13
Dvojka: Škoberne/Borčnik : Falconieri/Basei 8-3
Posamezno: Vehovec : Traversa 8-7
Posamezno: Škoberne : Boteon 4-13
« Zadnje urejanje: 12.junij 2016ob 18:25 od Matevž » Prijavljen
11111
poslanec
****
Objave: 326


Ogled Profila
« Odgovori #530 dne:: 11.junij 2016ob 19:35 »

BRAVO SLOVENCI IN SLOVENKE!!!
Prijavljen
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #531 dne:: 12.junij 2016ob 17:31 »

SAVIGLIANO COPPA EUROPA 2016 - FINAL 4

PONTESE MOŠKI KLUBSKI EVROPSKI PRVAK

FINALE:
LOKATEKS TRATA (SLO) : PONTESE (ITA)
             6                                        16

Štafeta: Vujanović/Rode : Borčnik/Ziraldo 41/56 - 50/59
Natančno: Možina Simon : Sever Gregor 17-26
Natančno: Tomše Miha : Janžič Davor 20-26
Krog: Vehar Uroš : Marčelja Roland 27-23
Krog: Premru Tadej : Čaušević Jasmin 27-28
Hitrostno: Vujanović Goran : Ziraldo Marco 33/45 - 43/48
Hitrostno: Rode Žan : Borčnik Aleš 23/46 - 46/49
Posamezno: Tomše Miha : Sever Gregor 6-9
Dvojka: Sofronievski Damjan/Vehar Uroš : Čaušević Jasmin/Cumero Davide 7-1
Dvojka: Mlinar Dejan*/Premru Tadej/Rode Žan : Marčelja Roland/Zambon Denis 2-8
Trojka: Kokelj Luka/Možina Simon/Progar Matjaž : Feruglio Francesco/Janžič Davor/Ziraldo Marco 10-5

1990 Junior Casale (Ita); 1991 Chiavarese (Ita); 1992 Chiavarese (Ita), 1993 Chiavarese(Ita), 1994 Chiavarese (Ita); 1995 Chiavarese (Ita), 1996 Ferrero (Ita), 1997 B.K Zrinjevac(Cro); 1998 Chiavarese (Ita), 1999 Ferrero Caudera (Ita); 2000 Ferrero Caudera (Ita), 2001 Ferrero Caudera (Ita), 2002 Brb Ivrea (Ita), 2003 Ferrero Caudera (Ita), 2004 Cro Lyon Boules (Fra), 2005 Ferrero Ciriè (Ita), 2006 Cro Lyon Boules (Fra), 2007 Tubosider Asti (Ita); 2008 Cro Lyon Boules (Fra) ; 2009 Trio Buzet (Cro); 2010 Brb Ivrea (Ita), 2011 Pontese Tv (Ita), 2012 Brb Ivrea(Ita); 2013 Brb Ivrea(Ita); 2014 Brb Ivrea (Ita); 2015 Brb Ivrea(Ita); 2016 Pontese(Ita)
« Zadnje urejanje: 12.junij 2016ob 18:08 od Matevž » Prijavljen
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #532 dne:: 12.junij 2016ob 18:07 »

IDRIJA COPPA EUROPA - FINAL 4

ST. VULBAS ŽENSKI KLUBSKI EVROPSKI PRVAK

FINALE:
SAINT VULBAS (FRA) : FLORIDA (ITA)
          15                                   3

Štafeta: Barthet/Fabry : Falconieri/Traversa 50-37
Krog: Rives : Traversa 17-17
Natančno: Barthet : Boteon 23-16
Natančno: Jouve : Piccoli 22-10
Hitrostno: Barthet : Traversa 44-35
Dvojka: Fabry/Vyt : Piccoli/Zavette 13-4
Dvojka: Barthet/Cherie : Cescon/Falconieri 13-4
Posamezno: Giannone : Basei 6-13
Posamezno: Jouve : Boteon 13-8
« Zadnje urejanje: 12.junij 2016ob 18:26 od Matevž » Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #533 dne:: 21.junij 2016ob 08:37 »

MEDNARODNI TURNIR - U18 - EYBENS 2016

Selektor mladinske izbrane vrste Anton Kosar bo na mednarodni turnir v Francijo, ki bo na sporedu ta konec tedna, popeljal sledečo zasedbo.

- ERIK ČEH
- NIK ŠVARA
- GAŠPER POVH
- ŽAN SODEC


Tekmovanje se bo odvijalo po posebnem programu.
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #534 dne:: 26.junij 2016ob 08:11 »

Včerajšnja rezultata iz Francije.

SLOVENIJA - RHONE ALPES 6:4
SLOVENIJA - FRANCIJA 2:8
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #535 dne:: 26.junij 2016ob 17:20 »

MEDNARODNI TURNIR U18 - EYBENS
Slovenija osvojila 4. mesto

Finale
HRVAŠKA - FRANCIJA A 7:1

Za 3. mesto
SLOVENIJA - FRANCIJA B 2:6
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Matevž
balinarski navdušenec
***
Objave: 158


Ogled Profila Email
« Odgovori #536 dne:: 30.junij 2016ob 21:48 »

MEDNARODNI TURNIR U18 - EYBENS

SLOVENIJA
vodja:Bozovičar Milan
selektor: Kosar Anton
igralci: Čeh Erik, Povh Gašper, Sodec Žan, Švara Nik

Rezultati:

Skupina A:

1.kolo
Isere : Francija B 3-7
R. Alpes 1 : Hrvaška 5-5

2.kolo
Isere : R. Alpes 1 6-4
Francija B : Hrvaška 2-8

3.kolo
Isere : Hrvaška 2-8
Francija B : R. Alpes 1 10-0

Vrstni red, skupina A
1. Hrvaška 7
2. Francija B 6
3. Isere 3
4. R. Alpes 1 1


Skupina B:

1.kolo
R. Alpes Francija : Francija A 2-8
R. Alpes 2 : Slovenija 4-6
Natančno: Bonnassieux - Čeh 7-17
Krog: Gaudin - Povh 20-17
Posamezno: Baulmont - Sodec 13-6
Dvojka: Meilland,Bonnassieux - Čeh,Švara 0-13
Štafeta: Gaudin,Baulmont - Povh,Švara 37-40

2.kolo
R. Alpes 2 : R. Alpes Francija 4-6
Slovenija : Francija A 2-8
Natančno: Čeh - Graud 22-7
Krog: Povh - Andres 17-24
Posamezno: Čeh - Graud 7-10
Dvojka: Sodec,Švara - Perrault,Andres 9-11
Štafeta: Povh,Švara - Seve,Perrault 32-45

3.kolo
R. Alpes 2 : Francija A 4-6
Slovenija : R. Alpes Francija
Natančno: Čeh - Perrin 18-11
Krog: Povh - Leygnader 22-21
Posamezno: Sodec - Pernet 13-8
Dvojka: Čeh,Švara - Perrin,Bruni 1-13
Štafeta: Povh,Švara - Bruni,Pernet 40-31

Vrstni red, skupina B
1. Francija A 9
2. Slovenija 6
3. R. Alpes Francija 3
4. R. Alpes 2 0

Za 1. mesto A1:B1

Hrvaška : Francija A 8-2

Natančno: Šaban - Perrault 7-19
Krog: Naćinović - Andres 24-17
Posamezno: Naćinović - Graud 13-1
Dvojka: Zvonimir,Čorić - Seve,Andres 8-7
Štafeta: Naćinović,Šaban - Perrault,Seve 42-36

Za 3. mesto A2:B2

Francija B : Slovenija

Natančno: Dupuy - Čeh 22-10
Krog: Vercher - Povh 21-20
Posamezno: Dupuy - Sodec 13-11
Dvojka: Vercher,Garnier - Čeh,Švara 7-9
Štafeta: Peyron Gerrard,Vercher - Povh,Švara 32-38

Za 5. mesto
Isere - R. Alpes Francija 6-4

Za 7. mesto
R. Alpes 1 - R. Alpes 2 8-2

Tekmovanja se ni udeležila reprezentanca Italije, saj je pri njih potekalo drżavno prvenstvo v tehničnih disciplinah.
Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #537 dne:: 09.julij 2016ob 06:02 »

TURNIR GDP VENDOME 2016

V Franciji na mednarodnem turnirju četvork, ki poteka danes in jutri,  slovenske barve zastopajo Jaka Kosirnik, Gregor Sever, Gregor Oprešnik in Aleš Škoberne.

PREDTEKMOVANJE

Skupina A

LUXEMBOURG NUTELLA - ŠVICA
NICE - PLAINE DE L'AIN

Skupina B

LYON SPORT METROPOLE - GAP
LA MOTTE SERVOLEX - RUMILLY

Skupina C

TURIN PEROSINA - VALENCIN
SLOVENIJA - ANNNECY

Skupina D

OLIMPIQUE LYONNAIS - BOURGOIN
SAINT MAURICE L'EXIL - FONTAINE


http://www.meetinggdpvendome.fr
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #538 dne:: 09.julij 2016ob 12:20 »

Slovenija - Annecy 4:3
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #539 dne:: 09.julij 2016ob 14:58 »

Slovenija - Turin Perosina 8:11

Ob 18.00 repasaž
Slovenija - Valencin

Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Strani: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 52
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!