Balinarska Zveza Slovenije
05.april 2020ob 15:24 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Masters  (Prebrano 9401 krat)
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« dne:: 11.november 2007ob 08:52 »

Kot sem že objavila bo letosženski masters 1.12. in 2.12-2007 v dvorani na Krimu.Spodaj so pravila mastersa:PRAVILA MASTERSA 2007

Tekmovalke nastopajo v 4 disciplinah:
1.dan: -  igra v krog
           -  natančno izbijanje
2.dan: -  posamezno
           -  hitrostno izbijanje

1.dan 1.12.2007
DISCIPLINA IGRA V KROG
Opravi se deligirani žreb prvih štirih tekmovalk po seštevku za balinarko leta, ki žrebajo igrišča od 1-4, nato  ostale tekmovalke 5-8.
Po opravljenem žrebu se odigra:
1.krog – 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.

Zmagovalke v1.krogu in poraženke v 1.krogu tvorijo dve skupini.Opravi se žreb zmagovalk in žreb poraženk.
Igrajo 1-4. 2-3 ; 5-8, 6-7.

Zmagovalki 1-4 in 2-3 igrata za 1.mesto, poraženki 1-4 in 2-3 igrata za 3.mesto
zmagovalki 5-8 in 6-7 igrata za 5.mesto, poraženki 5-8 in 6-7 igrata  za 7.mesto.

NATANČNO IZBIJANJE
Tekmovalke nastopajo v parih po vrstnem redu v disciplini v igri v krog.
8-7,6-5,4-3, 2-1.
Zbijata se dve seriji ,od katerih se pri vsaki tekmovalki upošteva najboljši doseženi rezultat.V primeru enakega števila doseženih točk se za uvrstitev upošteva drugi doseženi rezultat.


2.dan  2.12.2007
POSAMEZNO

Odigrajo se trije krogi. Prvi parise določijo po uvrstitvah po prvih dveh disciplinah.

1.krog : 8-1, 7-2, 6-3, 4-5 .

Zmagovalke v 1.krogu in poraženke v 1.krogu tvorijo dve skupini.Opravi se ćžreb zmagovalk in žreb poraženk.
Igrajo : 1-4, 2-3 5-8,6-7.

Zmagovalki 1-4 in 2-3 igrata za 1.mesto, poraženki 1-4 in 2-3 igrata za 3.mesto
zmagovalki 5-8 in 6-7 igrata za 5.mesto, poraženki 5-8 in 6-7 igrata  za 7.mesto.

Igralni čas je 60 minut, v primeru neodločenega rezultata dodatni obrat s fiksnim balinom.

HITROSTNO IZBIJANJE
Tekmovalke zbijajo po uvrstitvi v treh disciplinah, ( od 8.mesta do 1.mesta) v eni seriji.


Točkovanje: prva-10, druga-8,tretja-6, četrta- 5, peta-4, šesta-3, sedma-2, osma-1.
Če tekmovalka ne nastopi v kateri disciplini dobi  0 točk.                                                                                                                                                     
« Zadnje urejanje: 25.november 2007ob 08:37 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 27.november 2007ob 19:08 »

Vabim Vas, da vsi,ki imate rade žensko balinanje oglasite na Krimu.

lp Wink
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 04.december 2007ob 19:23 »

Letošnjo sezono smo zaključili in to uspešno.Pohvala vsem akterjem mastersa in upam, da jih bo še veliko.
Vsi skupaj se bomo trudili še naprej.
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 09.november 2011ob 06:20 »

VABIM VSE BALINARJE IN BALINARKE NA MASTERS NAJBOLJŠIH 8 BALINARK SEZONE 2011, KI BO V SOBOTP 12.11. IN V NEDELJO 13.11.2011 V DVORANI NA RAKOVNIKU-KRIM!
uDELEŽENKE: SODEC TADEJA, VIDMAR DEENIS,VORIH ANA, NOVAK NINA, BORČNIK MARIJA,KOPAČ MOJCA, TINTA ANA IN HERVOL EVA.

SODNIKA:BRANKO ŠEFRAN IN JELKA KOŽMAN

VABLJENI!
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 12.november 2011ob 16:15 »

Rezultati 1.dneva MASTERSA:
1.DISCIPLINA KROG:
1. NOVAK NINA          10 TOČK
2. VIDMAR DENIS         8 TOČK
3. TINTA ANA              6 TOČK
4. VORIH ANA              5
5. SODEC TADEJA         4
6.BORČNIK MARIJA        3
7. KOPAČ MOJCA          3
8. HERVOL EVA             1

2-DISCPLINA NATANČNO IZBIJANJE
1. SODEC TADEJA        10 TOČK
2. NOVAK NINA             8
3. VIDMAR DENIS          6
4. HERVOL EVA             5
5. VORIH   ANA             4
6. TINTA ANA               3
7. BORČNIK MARIJA        2
8. KOPAČ MOJCA           1

SKUPNI VRSTNI RED PO 2.DISCIPLINAH:
1. NOVAK NINA  18
2. SODEC TADEJA 14
    VIDMAR DENIS 14
4. VORIH ANA       9
    TINTA ANA       9
6. HERVOL EVA      6
7. BORČNIK M.       5
8. KOPAČ MOJCA    4
« Zadnje urejanje: 13.november 2011ob 15:31 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 13.november 2011ob 15:59 »

2.del mastersa 13.11.2011
Disciplina posamezno-točke
1. VIDMAR DENIS      10
2. SODEC TADEJA       8
3. BORČNIK MARIJA     6
    KOPAČ MARIJA       6
5. VORIH ANA            4
6. TINTA ANA            3
7. HERVOL EVA          2
8. NOVAK NINA          1

Disciplina-hitrostno zbijanje:
1. VORIH ANA           10
2. NOVAK NINA          8
3. SODEC TADEJA       6
4. TINTA ANA            5
5. VIDMAR DENIS        4
6. BORČNIK MARIJA     3
7. HERVOL EVA           2
8. KOPAČ MOJCA        1

SKUPNO- ZMAGOVALKA SODEC TADEJA
1. SODEC TADEJA   28
2. VIDMAR DENIS    28
3. NOVAK NINA       27
4. VORIH ANA         23
5. TINTA ANA         17
6. BORČNIK MARIJA  14
7. KOPAČ MOJCA     11
8. HERVOL EVA        10

LP
Prijavljen

smrekca
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!