Balinarska Zveza Slovenije
02.april 2020ob 04:52 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: TURNIRJI  (Prebrano 9398 krat)
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« dne:: 15.februar 2009ob 09:01 »

22.02.2009 BO OB 9.URI PRIČETEK V DVORANI NA KRIMU TURNIR ŽENSKIH DVOJIC V ORGANIZACIJI KOMISIJE ZA ŽENSKO BALINANJE!

VABLJENI!
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 25.februar 2009ob 11:43 »

22.02.2009 je bil v dvorani BŠK Krim turnir ženskih dvojic pod okriljem Komisije za žensko balinanje pri BZS. Na turnirju je sodelovalo 12 dvojic. Organizacija je bila dobra in vsa zahvala BŠK Krim, da nas je vzel pod svoje okrilje. Srečanja so bila zanimiva in do neke mere kvalilitetna. Na  turnirju je bil prisoten tudi selektor državne ženske reprezentance, g.Aleš škobrne.
Turnir naj bi postal tradicionalen, vsako leto še bolj kakovosten.

Rezultati:
1.KOLO
1.skupina: KRIM - MILJE 4:12; DESKLE - MILJE 5:5; KRIM1 - DESKLE 13:2, naprej MILJE in DESKLE
2.skupina: KRIM 2 - TIVOLI 2 9:4 ; KOLEKTOR 2: KRIM 2 3:12 ; TIVOLI 2 - KOLEKTOR 2 0:13, naprej KRIM 2 in KOLEKTOR 2
3.skupina: KOLEKTOR 1 - SVOBODA 10:9 ; BISTRICa - KOLEKTOR 1 11:10; SVOBODA - BISTRICA 10:3 , naprej SVOBODA in KOLEKTOR 1
4.skupina: TIVOLI 1 - KRIM 3 13:5, ŠIŠKA - TIVOLI 1 7:10; KRIM 3 - ŠIŠKA 0:13, naprej TIVOLI 1 in ŠIŠKA.

2.KOLO
MILJE - ŠIŠKA 0: 13
KRIM 1 - TIVOLI 1 13:1
KRIM 2 - KOLEKTOR 1 13 : 0
KOLEKTOR 2 - SVOBODA 12 :7

POLFINALE:
ŠIŠKA -KOLEKTOR 2 4 : 10
KRIM 1 - KRIM 2 10:9

FINALE :
KOLEKTOR 2 - KRIM 1 13 : 7
ŠIŠKA -KRIM 2 5:13

KONČNI VRSTNI RED: 1. KOLEKTOR 2 ( Pivk Petra, Matoševič Saša) 2. KRIM 1 ( Sodec Tadeja, Vidmar Denis)
3. KRIM 2 ( Sodec Nina, Novak Nina) 4. ŠIŠKA (Čankušić Zumra, Brumen Antonija
) 5. SVOBODA ( Francelj Vesna, Mestinšek Joži)
6. TIVOLI 1 ( Zule Polona, Banjac Anka ) 7. MILJE (Kopač Mojca, Jerman Anica ) 8. KOLEKTOR 1 ( Novak Tinka, Vrhovec Jelka )
9. BISTRICA (Hervol Eva, Grof Monika ) 10. DESKLE ( Ana Tinta, Maruša Tinta) 11. TIVOLI 2 (Kožman Jelka, Pirnar Dragica) 12. KRIM 3 ( Vorih Ana, Kastelic Nevenka).

Celotni turnir je sodil g. Lojze Pungartnik.
Izbrani sta bili tudi najboljša bližalka in najboljša zbijalka turnirja. Najboljša bližalka je tako postala Sodec Nina in najboljša zbijalka Novak Nina.


PRIHODNJE LETO V ISTEM ČASU SE ZOPET SREČAMO!

lp, Jelka Kožman, predsednica KŽB


Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 15.maj 2009ob 07:46 »

V SOBOTO 20.6.2009 JE DAN ŽENSKEGA BALINANJA..
vABLJENE VSE BALINARKE , DA SE SKUPAJ POVESELIMO!

JELKA KOŽMAN
Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 30.marec 2011ob 08:32 »

V soboto 2.4.2011 bo ob 9.uri mednarodni turnir ženskih dvojic v organizaciji Komisije za žensko balinanje in BŠK Krim.
Vabljeni vsi ljubitelji ženskega balinanja!
« Zadnje urejanje: 30.marec 2011ob 08:36 od Jelka Kožman » Prijavljen

smrekca
Jelka Kožman
balinarski navdušenec
***
Objave: 229


balinarska navdušenka


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 02.april 2011ob 21:09 »

Rezultati 3.turnirja komisije za žensko balinanje,ki je bil na igriščih  BŠK Krim.
Organizacija in vreme odlično, tekmovanje pa izredno zanimivo in kakovostno.

Nastopilo je 11 dvojic iz Slovenije in Hrvaške.
1.KOLO
1.skupina: KRIM 2: ŠIŠKA 11:6
               BISTRICA:ŠIŠKA 1:13
               BISTRICA :KRIM2 9:12  naprej: KRIM 2 in ŠIŠKA
2.skupina: ŠPANSKO:KRIM4 9:1
               DESKLE: KRIM 4 13:2
               DESKLE:ŠPANSKO 1:7   naprej: DESKLE in ŠPANSKO
3.skupina: ŠKOLA BOČANJA ČAVLE : KRIM 1 5:13
               KOLEKTOR: ŠKOLA BOČANJA ČAVLE 6:10
               KOLEKTOR: KRIM 1  1:13 naprej :KRIM1 in ŠKOLA BOČANJA ČAVLE
4.skupina: KRIM 3 : MILJE 8:8
               KRIM 3: MILJE 13:3 naprej KRIM 3 in MILJE

2.KOLO: KRIM 2 :MILJE 6:7
           ŠIŠKA : KRIM 3 9:6
            DESKLE: ŠKOLA BOČANJA ČAVLE 9:6
            ŠPANSKO :KRIM 1 13:4
POLFINALE : MILJE :ŠPANSKO 10:11
                 ŠIŠKA :DESKLE 8:9
FINALE ZA 1.MESTO : DESKLE: ŠPANSKO 3:10
FINALE ZA 3.MESTO : ŠIŠKA:MILJE 3:13

KONĆNI VRSTNI RED: 1. ŠPANSKO (Kolobarić,Vlahek),2.DESKLE ( Tinta A.,Tinta M.,Koderman)3. MILJE ( Kopač M., Urbanč M.)
4.ŠIŠKA (Čankušič Z.,Jelen Š.Vida)5. KRIM 2 (Novak N, Borčnik M.) 6. KRIM 3 (Vorih A., Vidmar D.) 6. Škola bočanja Čavle (Čančarevič T., Čori E.,Matejčič K.) 8. KRIM 1 ( Sodec N.,Sodec T.) 9. BISTRICA ( E.Hervol...) 10. KOLEKTOR( Novak T., Zule P.) 11. KRIM 4(Kastelic N., Ilijaš A.
           
Prijavljen

smrekca
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!