Balinarska Zveza Slovenije
14.julij 2020ob 18:19 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2] 3
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2009  (Prebrano 10613 krat)
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #15 dne:: 28.avgust 2009ob 18:43 »

ZAČETEK TEKEM 15. KROGA I. IN II. DRŽAVNE LIGE V SOBOTO 29. 08. ob 16.00 URI

Začetek tekem jesenskega dela I. in II. državne lige je v soboto, 29. 08. ob 16.00 uri in ne ob 17.00 uri, kot je zapisano v nekaterih virih.
Tej odločitvi gre "na roko" tudi slaba vremenska napoved za soboto.

« Zadnje urejanje: 28.avgust 2009ob 18:45 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #16 dne:: 29.avgust 2009ob 11:54 »

ČLANICE

I. DRŽAVNA LIGA ČLANICE - 8. KROG - 29. 08. 2009

MILJE - KOLEKTOR IDRIJA  6:12  99:96
ŠIŠKA - VOLIČINA  16:2  108:67
SVOBODA - KRIM STIKING  1:17  57:120

Zaostala tekma 7.kroga KRIM STIKING TSL - ŠIŠKA bo na sporedu v četrtek 10. septembra ob 17.00 uri


II. DRŽAVNA LIGA ČLANICE - 8. KROG - 29. 08. 2009

BISTRICA - BULDOG  16:2  84:61
GIC GRADNJE ROGAŠKA - DESKLE  8:10  70:81
TIVOLI - prost

Zaostala tekma 7.kroga TIVOLI - GIC GRADNJE ROGAŠKA bo na sporedu v sredo 2. septembra ob 17.00 uri
« Zadnje urejanje: 05.september 2009ob 16:55 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #17 dne:: 29.avgust 2009ob 21:33 »

ČLANI

I.DRŽAVNA LIGA ČLANI - 15. KROG - 29. 08. 2009

RADOVLJICA ALPETOUR - DRAGOMER GUT&PET  18:4  181:115
ČIRČE VAN-DEN - BISTRICA   8:14  159:187
BRDO - SLOGA   8:14  147:168
SKALA - EIS BUDNIČAR   11:12  185:192
PLANINA PETRIČ - KOLEKTOR IDRIJA  6:16  134:175


II. DRŽAVNA LIGA VZHOD - ČLANI - 15.KROG - 29. 08. 2009

TRŽIČ - VELENJE PREMOGOVNIK  12:10  157:142
MENGEŠ RAKOLL - SVOBODA   16:6  174:83
CENTER KRANJ - LESCE  16:6  182:139
VOLIČINA - ANGEL BESEDNJAK  17:5 163:108
GIC GRADNJE ROGAŠKA - BULDOG  16:6 192:115


II. DRŽAVNA LIGA ZAHOD - ČLANI - 15.KROG - 29. 08. 2009

MODRI VAL - JADRAN HRPELJE KOZINA  16:6  179:124
TRTA SVETI ANTON - KOŠANA  18:4  182:145
LUCIJA - ANTENA PORTOROŽ  16:6  195:132
TITA NOVA GORICA - CERKNIŠKO JEZERO  13:9  182:139
ILIRSKA BISTRICA - ORLEK JAVOR  14:8  165:130
« Zadnje urejanje: 02.september 2009ob 20:11 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #18 dne:: 30.avgust 2009ob 14:33 »

DEČKI

I.DRŽAVNA LIGA DEČKI - 5. in 6. krog - 30. 08. 2009

LJUBLJANA/ZARJA
ZARJA BALINČEK - LOKATEKS TRATA  10:4  75:54
ZARJA - DRAGA ORLEK 8:6 70:69
DRAGA ORLEK - LOKATEKS TRATA  14:0 89:48

IDRIJA/KOLEKTOR
KOLEKTOR IDRIJA - POSTOJNA 2:12 67:114
KOLEKTOR IDRIJA -KRIM STIKING 12:2 109:57
POSTOJNA -KRIM STIKING 13:1 113:65

SEŽANA/dvorana
HRAST - KOŠANA 10:4 95:43
HRAST -GORIŠKA BRDA 10:4 95:46
KOŠANA -GORIŠKA BRDA 8:6 42:46

KORTE
KORTE - ZABIČE  0:14  88:117
KORTE -LUKA KOPER  14:0 bb
ZABIČE -LUKA KOPER 14:0 bb

KRANJ/PLANINA
PLANINA RIBNIKAR AS - PLANINA PETRIČ 6:8 75:109
PLANINA RIBNIKAR -ILIRSKA BISTRICA  14:0 bb
PLANINA PETRIČ -ILIRSKA BISTRICA 14:0 bb
« Zadnje urejanje: 30.avgust 2009ob 14:46 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #19 dne:: 03.september 2009ob 21:19 »

ČLANI

I.LIGA

16. KROG - SOBOTA 5. SEPTEMBER OB 16.00 URI

DRAGOMER GUT&PET - PLANINA PETRIČ
BISTRICA - RADOVLJICA ALPETOUR
SLOGA - ČIRČE VAN DEN
EIS BUDNIČAR - BRDO
KOLEKTOR IDRIJA - SKALA

17. KROG - NEDELJA 6. SEPTEMBER OB 10.00 URI

BISTRICA - DRAGOMER GUT&PET
RADOVLJICA ALPETOUR - SLOGA
ČIRČE VAN DEN - EIS BUDNIČAR
BRDO - KOLEKTOR IDRIJA
SKALA - PLANINA PETRIČ


II.LIGA - ZAHOD

16.KROG - SOBOTA 6. SEPTEMBER OB 16.00 URI

VELENJE PREMOGOVNIK - CENTER KRANJ
SVOBODA - TRŽIČ
ANGEL BESEDNJAK - MENGEŠ RAKOLL  v petek, 11.9. ob 17.00 uri
BULDOG - VOLIČINA
LESCE - GIC GRADNJE ROGAŠKA

17.KROG - NEDELJA 6. SEPTEMBER OB 10.00 URI

SVOBODA - VELENJE PREMOGOVNIK
TRŽIČ - ANGEL BESEDNJAK  18:4 190:103
MENGEŠ RAKOLL - BULDOG  13:9 172:126
VOLIČINA - LESCE
GIC GRADNJE ROGAŠKA - CENTER KRANJ


II.LIGA - ZAHOD

16.KROG - SOBOTA 5.SEPTEMBER OB 16.00 URI

JADRAN HRPELJE KOZINA - ILIRSKA BISTRICA
KOŠANA - MODRI VAL
ANTENA PORTOROŽ - TRTA SVETI ANTON
CERKNIŠKO JEZERO - LUCIJA
ORLEK JAVOR - TITA NOVA GORICA  v četrtek 10. septembra ob 18.00 uri

17.KROG - NEDELJA 6.SEPTEMBER OB 10.00 URI

KOŠANA - JADRAN HRPELJE KOZINA
MODRI VAL - ANTENA PORTOROŽ
CERKNIŠKO JEZERO - TRTA SVETI ANTON
LUCIJA - ORLEK JAVOR
TITA NOVA GORICA - ILIRSKA BISTRICA




« Zadnje urejanje: 05.september 2009ob 08:42 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #20 dne:: 03.september 2009ob 23:21 »

ČLANICE

I.LIGA

9.KROG - SOBOTA 5.SEPTEMBER  OB 10.URI

ŠIŠKA - KOLEKTOR IDRIJA
VOLIČINA - SVOBODA
KRIM STIKING - MILJE 

ZAOSTALA TEKMA 7.KROGA KRIM STIKING TSL - ŠIŠKA, BO V ČETRTEK 17. SEPTEMBRA OB 17.00 URI

II.LIGA

9.KROG - SOBOTA 5.SEPTEMBER OB 10 URI

BULDOG - GIC GRADNJE ROGAŠKA  sreda, 9.septembra ob 17.uri
DESKLE - TIVOLI 
BISTRICA - prosta
« Zadnje urejanje: 05.september 2009ob 13:08 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #21 dne:: 03.september 2009ob 23:28 »

DEČKI

I.LIGA

7. in 8.KROG - NEDELJA 13. SEPTEMBER OB 9.00 URI
razen na Krimu v Ljubljani, kjer KRIM - ZABIČE - KOŠANA, igrajo v NEDELJO, 6. SEPTEMBRA OB 9.00 URI

Prijavljen

BZS
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #22 dne:: 04.september 2009ob 07:33 »


Tekma 9.kroga
1.ženske državne lige
Krim Stiking TSL : Milje
05.09.2009

se po dogovoru obeh ekip začne


ob 9.00 uri![/b]
Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #23 dne:: 05.september 2009ob 13:19 »

ČLANICE

REZULTATI 9.KROGA - 5. SEPTEMBER 2009

I.LIGA

ŠIŠKA - KOLEKTOR IDRIJA  6:12   75:92
VOLIČINA - SVOBODA  8:10  69:91
KRIM STIKING TSL - MILJE  14:4 132:59

Zaostala tekma 7.kroga KRIM STIKING TSL - ŠIŠKA bo na sporedu v četrtek 17. septembra ob 17.00 uri.

II.LIGA

DESKLE - TIVOLI  18:0 54:0
BULDOG - GIC GRADNJE ROGAŠKA  v torek, 8. septembra ob 16.00 uri
BISTRICA - prosta

« Zadnje urejanje: 05.september 2009ob 19:52 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #24 dne:: 05.september 2009ob 20:22 »

ČLANI

REZULTATI 16.KROGA - 5. SEPTEMBER 2009

I.LIGA

DRAGOMER GUT&PET - PLANINA PETRIČ 14:8   138:126
BISTRICA - RADOVLJICA ALPETOUR  12:11 191:176
SLOGA - ČIRČE VAN DEN  8:14 153:177
EIS BUDNIČAR - BRDO  17:5 188:146
KOLEKTOR IDRIJA - SKALA 10:12 157:149

II.LIGA - VZHOD

VELENJE PREMOGOVNIK - CENTER KRANJ  5:17 155:175
SVOBODA - TRŽIČ  5:17 116:161
BULDOG - VOLIČINA  8:14  139:162
LESCE - GIC GRADNJE ROGAŠKA  10:12  161:178
ANGEL BESEDNJAK - MENGEŠ RAKOLL  v petek, 11.09. ob 17.00 uri

II.LIGA - ZAHOD

JADRAN HRPELJE KOZINA - ILIRSKA BISTRICA 12:10 152:141
KOŠANA - MODRI VAL  18:4 158:103
ANTENA PORTOROŽ - TRTA SVETI ANTON  12:11  158:168
CERKNIŠKO JEZERO - LUCIJA  8:14  157:183
ORLEK JAVOR - TITA NOVA GORICA   v četrtek, 10. septembra ob 18.00 uri
« Zadnje urejanje: 05.september 2009ob 20:25 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #25 dne:: 06.september 2009ob 16:09 »

ČLANI

REZULTATI 17. KROGA - NEDELJA, 6.9.2009

I.LIGA

BISTRICA - DRAGOMER GUT&PET  18:4
RADOVLJICA ALPETOUR - SLOGA  14:8
ČIRČE VAN DEN - EIS BUDNIČAR  18:4
BRDO - KOLEKTOR IDRIJA   11:12
SKALA - PLANINA PETRIČ  19:3

II.LIGA - VZHOD

SVOBODA - VELENJE PREMOGOVNIK  8:14
TRŽIČ - ANGEL BESEDNJAK  18:4
MENGEŠ RAKOLL - BULDOG  13:9
VOLIČINA - LESCE   10:12
GIC GRADNJE ROGAŠKA - CENTER KRANJ  14:8

II.LIGA - ZAHOD

KOŠANA - JADRAN HRPELJE KOZINA  20:2
MODRI VAL - ANTENA PORTOROŽ  11:12
CERKNIŠKO JEZERO - TRTA SVETI ANTON  15:7
LUCIJA - ORLEK JAVOR  20:2
TITA NOVA GORICA - ILIRSKA BISTRICA  18:4
« Zadnje urejanje: 06.september 2009ob 20:01 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #26 dne:: 06.september 2009ob 18:45 »

DEČKI

I. DRŽAVNA LIGA DEČKI
NAPREJ ODIGRANO SREČANJE 7. IN 8. KROGA - NEDELJA, 6. 9. 2009

LJUBLJANA/KRIM
KRIM STIKING - KOŠANA  7:7 64:53
ZABIČE - KRIM STIKING  8:6 131:98
KOŠANA - ZABIČE  4:10 31:82

Ostala srečanja 7. in 8. kroga bodo na sporedu v nedeljo 13. septembra ob 9.00 uri, v Postojni, v Kopru, v Sežani in v Portorožu.
Prijavljen

BZS
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #27 dne:: 10.september 2009ob 22:13 »

ZAOSTALA TEKMA 16. KROGA II. LIGE ZAHOD
PIVKA: ORLEK JAVOR - TITA NOVA GORICA  12:10  148:150

NAPREJ ODIGRANA TEKMA 18. KROGA II. LIGE VZHOD
VELENJE PREMOGOVNIK - GIC GRADNJE ROGAŠKA  9:13 142:161
Prijavljen

BZS
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #28 dne:: 11.september 2009ob 07:12 »

Čestitke igralcem in vodstvu Rogaške za naslov prvaka in uvrstitev v 1.državno ligo!!!
Prijavljen
BZS
veteran
******
Objave: 2402



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #29 dne:: 11.september 2009ob 07:31 »

NAPREJ ODIGRANA TEKMA 18. KROGA I. DRŽAVNE LIGE
KOLIČEVO: EIS BUDNIČAR - RADOVLJICA ALPETOUR  14:8 165:185
« Zadnje urejanje: 11.september 2009ob 17:47 od Dušan Butinar » Prijavljen

BZS
Strani: 1 [2] 3
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!