Balinarska Zveza Slovenije
12.april 2021ob 07:36 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2 3
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2020/2021  (Prebrano 4151 krat)
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« dne:: 28.avgust 2020ob 21:49 »

2. LIGA VZHOD

1. KROG

ZARJA - SODRAŽICA 10:12
ROGAŠKA CRYSTAL - TRATA MLADI 14:8
TRŽIČ AC ŽEPIČ   - BISTRICA PRI TRŽIČU 14:8
BUDNIČAR - ROGOVILA 12:10

LESTVICA PO 1. KROGU
                     
1   ROGAŠKA CRYSTAL   1   1   0   0   6   2
2   TRŽIČ AC ŽEPIČ   1   1   0   0   6   2
3   SODRAŽICA   1   1   0   0   2   2
4   BUDNIČAR   1   1   0   0   2   2
5   KRŠKO   0   0   0   0   0   0
6   ROGOVILA   1   0   0   1   -2   0
7   ZARJA   1   0   0   1   -2   0
8   BISTRICA PRI TRŽIČU   1   0   0   1   -6   0
9   TRATA MLADI   1   0   0   1   -6   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 29.avgust 2020ob 18:00 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

1. KROG

AGROCHEM HRAST - KRIM 10:14
KOLEKTOR IDRIJA - MILJE 13:11
PIVKA ORO MET - DESKLE 24:0
ŠIŠKA - BISTRICA PRI TRŽIČU 8.16

LESTVICA PO 1. KROGU   
                  
1   PIVKA ORO MET   1   1   0   0   24   2
2   BISTRICA PRI TRŽIČU   1   1   0   0   8   2
3   KRIM   1   1   0   0   4   2
4   KOLEKTOR IDRIJA   1   1   0   0   2   2
5   MILJE   1   0   0   1   -2   0
6   AGROCHEM HRAST   1   0   0   1   -4   0
7   ŠIŠKA   1   0   0   1   -8   0
8   DESKLE   1   0   0   1   -24   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 29.avgust 2020ob 19:54 »

1. DRŽAVNA LIGA

LOGATEC - KOŠANA 10:12
JADRAN IZOLA - MENGEŠ RAKOLL 8:14
CENTER KRANJ - ČIRČE VAN-DEN 11:11
ORLEK ORO MET - GRADNA GIK 14:8
SLOGA - PLANINA KRANJ 9:13

LESTVICA PO 1. KROGU                     

1   MENGEŠ RAKOLL   1   1   0   0   6   2
2   ORLEK ORO MET   1   1   0   0   6   2
3   PLANNA KRANJ   1   1   0   0   4   2
4   KOŠANA   1   1   0   0   2   2
5   ČIRČE VAN DEN   1   0   1   0   0   1
6   CENTER KRANJ   1   0   1   0   0   1
7   CESTA   0   0   0   0   0   0
8   LOGATEC   1   0   0   1   -2   0
9   SLOGA   1   0   0   1   -4   0
10   GRADNA KIK   1   0   0   1   -6   0
11   JADRAN IZOLA   1   0   0   1   -6   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 29.avgust 2020ob 19:57 »

2. LIGA ZAHOD

1. KROG

JADRAN H.K. - TABOR OZELJAN 16:6
CERKNIŠKO JEZERO - KOZLEK 8:14
KATARINA - KOLEKTOR IDRIJA 10:12
GORIŠKA BRDA - PLISKOVICA 15.7
NANOS - PLANINA AJDOVŠČINA 11:11

LESTVICA PO 1. KROGU                     

1   JADRAN H.K.   1   1   0   0   10   2
2   GORIŠKA BRDA   1   1   0   0   8   2
3   KOZLEK   1   1   0   0   6   2
4   KOLEKTOR IDRIJA   1   1   0   0   2   2
5   PLANINA AJDOVŠČINA   1   0   1   0   0   1
6   NANOS   1   0   1   0   0   1
7   VIDEM KOŠANA   0   0   0   0   0   0
8   KATARINA   1   0   0   1   -2   0
9   CERKNIŠKO JEZERO   1   0   0   1   -6   0
10   PLISKOVICA   1   0   0   1   -8   0
11   TABOR OZELJAN   1   0   0   1   -10   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 04.september 2020ob 21:28 »

2. LIGA VZHOD

2. KROG

SODRAŽICA - ROGOVILA 13:9
KRŠKO - BUDNIČAR 11:11
TRATA MLADI - TRŽIČ AC ŽEPIČ 10:12
ZARJA - ROGAŠKA CRYSTAL 14:8
BISTRICA PRI TRŽIČU - PROST

LESTVICA PO 2. KOLU

1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   2   2   0   0   8   4
2   SODRAŽICA   2   2   0   0   6   4
3   BUDNIČAR   2   1   1   0   2   3
4   ZARJA   2   1   0   1   4   2
5   ROGAŠKA CRYSTAL   2   1   0   1   0   2
6   KRŠKO   1   0   1   0   0   1
7   ROGOVILA   2   0   0   2   -6   0
8   BISTRICA PRI TRŽIČU   1   0   0   1   -6   0
9   TRATA MLADI   2   0   0   2   -8   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 05.september 2020ob 14:24 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

2. KROG

KRIM - BISTRICA PRI TRŽIČU 12:12
DESKLE - ŠIŠKA 20:4
MILJE - PIVKA ORO MET 10:14
AGROCHEM HRAST - KOLEKTOR IDRIJA 11:13

LESTVICA PO 2. KOLU

PIVKA ORO MET   2   2   0   0   28   4
KOLEKTOR IDRIJA   2   2   0   0   4   4
BISTRICA PRI TRŽIČU   2   1   1   0   8   3
KRIM   2   1   1   0   4   3
DESKLE   2   1   0   1   -8   2
MILJE   2   0   0   2   -6   0
AGROCHEM HRAST   2   0   0   2   -6   0
ŠIŠKA   2   0   0   2   -24   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 05.september 2020ob 19:07 »

1. DRŽAVNA LIGA

2. KROG

GRADNA GIK - SLOGA 20:2
ČIRČE VAN DEN - ORLEK ORO MET 15:7
MENGEŠ RAKOLL - CENTER KRANJ 14:8
KOŠANA - JADRAN IZOLA 16:6
CESTA - LOGATEC 12:10
PLANINA KRANJ - PROST

LESTVICA PO 2. KROGU

1   MENGEŠ RAKOLL   2   2   0   0   12   4
2   KOŠANA   2   2   0   0   12   4
3   ČIRČE VAN DEN   2   1   1   0   8   3
4   GRADNA GIK   2   1   0   1   12   2
5   PLANINA KRANJ   1   1   0   0   4   2
6   CESTA   1   1   0   0   2   2
7   ORLEK ORO MET   2   1   0   1   -2   2
8   CENTER KRANJ   2   0   1   1   -6   1
9   LOGATEC   2   0   0   2   -4   0
10   JADRAN IZOLA   2   0   0   2   -16   0
11   SLOGA   2   0   0   2   -22   0
« Zadnje urejanje: 05.september 2020ob 19:48 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 05.september 2020ob 19:51 »

2. LIGA ZAHOD

2. KROG

PLISKOVICA - NANOS 10:12
KOLEKTOR IDRIJA - GORIŠKA BRDA 11:11
KOZLEK - KATARINA 14:8
TABOR OZELJAN - CERKNIŠKO JEZERO 13:9
VIDEM KOŠANA - JADRAN H.K. 6:16
PLANINA AJDOVŠČINA - PROST

 LESTVICA PO 2. KROGU

1   JADRAN H.K.   2   2   0   0   20   4
2   KOZLEK   2   2   0   0   12   4
3   GORIŠKA BRDA   2   1   1   0   8   3
4   KOLEKTOR IDRIJA   2   1   1   0   2   3
5   NANOS   2   1   1   0   2   3
6   TABOR OZELJAN   2   1   0   1   -6   2
7   PLANINA AJDOVŠ.   1   0   1   0   0   1
8   KATARINA   2   0   0   2   -8   0
9   VIDEM KOŠANA   1   0   0   1   -10   0
10   CERKNIŠKO JEZERO   2   0   0   2   -10   0
11   PLISKOVICA   2   0   0   2   -10   0
« Zadnje urejanje: 05.september 2020ob 23:43 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 06.september 2020ob 18:40 »

1. DRŽAVNA LIGA

3. KROG

JADRAN IZOLA   15 : 7   CESTA
CENTER KRANJ   13 : 9   KOŠANA
ORLEK ORO MET   10 : 12   MENGEŠ RAKOLL
SLOGA   5 : 17   ČIRČE VAN DEN
PLANINA KRANJ   16 : 6   GRADNA GIK
LOGATEC      PROST

LESTVICA PO 3. KROGU

1   MENGEŠ RAKOLL   3   3   0   0   14   6
2   ČIRČE VAN DEN   3   2   1   0   20   5
3   PLANINA KRANJ   2   2   0   0   14   4
4   KOŠANA   3   2   0   1   8   4
5   CENTER KRANJ   3   1   1   1   -2   3
6   GRADNA GIK   3   1   0   2   2   2
7   ORLEK ORO MET   3   1   0   2   -4   2
8   CESTA   2   1   0   1   -6   2
9   JADRAN IZOLA   3   1   0   2   -8   2
10   LOGATEC   2   0   0   2   -4   0
11   SLOGA   3   0   0   3   -34   0
« Zadnje urejanje: 06.september 2020ob 19:24 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 06.september 2020ob 19:24 »

2. LIGA ZAHOD

3. KROG

CERKNIŠKO JEZERO   16 : 6   VIDEM KOŠANA
KATARINA   16 : 6   TABOR OZELJAN
GORIŠKA BRDA   3 : 19   KOZLEK
NANOS   11 : 11   KOLEKTOR IDRIJA
PLANINA AJDOVŠČINA   17 : 5   PLISKOVICA
JADRAN H.K.      PROST

LESTVICA PO 3. KROGU

M   EKIPA   T   Z   N   P   +/-   T
1   KOZLEK   3   3   0   0   28   6
2   JADRAN H.K.   2   2   0   0   20   4
3   KOLEKTOR IDRIJA   3   1   2   0   2   4
4   NANOS   3   1   2   0   2   4
5   PLANINA AJD.   2   1   1   0   12   3
6   GORIŠKA BRDA   3   1   1   1   -8   3
7   KATARINA   3   1   0   2   2   2
8   CERKNIŠKO JEZERO   3   1   0   2   0   2
9   TABOR OZELJAN   3   1   0   2   -16   2
10   VIDEM KOŠANA   2   0   0   2   -20   0
11   PLISKOVICA   3   0   0   3   -22   0
« Zadnje urejanje: 07.september 2020ob 09:26 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 11.september 2020ob 21:54 »

2. LIGA VZHOD

3. KROG

ROGAŠKA CRSYTAL   14 : 8   SODRAŽICA
TRŽIČ AC ŽEPIČ   21 : 1   ZARJA
BUDNIČAR   13 : 9   BISTRICA PRI TRŽIČU
ROGOVILA   13 : 9   KRŠKO
TRATA MLADI      PROST

LESTVICA PO 3. KOLU

1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   3   3   0   0   28   6
2   BUDNIČAR   3   2   1   0   6   5
3   ROGAŠKA CRYSTAL   3   2   0   1   6   4
4   SODRAŽICA   3   2   0   1   0   4
5   ROGOVILA   3   1   0   2   -2   2
6   ZARJA   3   1   0   2   -16   2
7   KRŠKO   2   0   1   1   -4   1
8   TRATA MLADI   2   0   0   2   -8   0
9   BISTRICA PRI TRŽIČU   2   0   0   2   -10   0

« Zadnje urejanje: 12.september 2020ob 00:41 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 12.september 2020ob 13:38 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. KROG

KOLEKTORIDRIJA   8 : 16   KRIM
PIVKA ORO MET   12 : 12   AGROCHEM HRAST
ŠIŠKA   18 : 6   MILJE
BISTRICA PRI TRŽIČU   10 : 14   DESKLE

LESTVICA PO 3. KROGU

1   PIVKA ORO MET   3   2   1   0   28   5
2   KRIM   3   2   1   0   14   5
3   DESKLE   3   2   0   1   -4   4
4   KOLEKTOR IDRIJA   3   2   0   1   -6   4
5   BISTRICA PRI TRŽIČU   3   1   1   1   4   3
6   ŠIŠKA   3   1   0   2   -12   2
7   AGROCHEM HRAST   3   0   1   2   -6   1
8   MILJE   3   0   0   3   -18   0
« Zadnje urejanje: 12.september 2020ob 19:13 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 12.september 2020ob 19:13 »

1. DRŽAVNA LIGA

4. KROG

ČIRČE VAN DEN   11 : 11   PLANINA KRANJ
MENGEŠ RAKOLL   18 : 4   SLOGA
KOŠANA   10 : 12   ORLEK ORO MET
CESTA   4 : 18   CENTER KRANJ
LOGATEC   15 : 7   JADRAN IZOLA
GRADNA GIK      PROST

LESTVICA PO 4. KROGU

1   MENGEŠ RAKOLL   4   4   0   0   28   8
2   ČIRČE VAN DEN   4   2   2   0   20   6
3   PLANINA KRANJ   3   2   1   0   14   5
4   CENTER KRANJ   4   2   1   1   12   5
5   KOŠANA   4   2   0   2   6   4
6   ORLEK ORO MET   4   2   0   2   -2   4
7   LOGATEC   3   1   0   2   4   2
8   GRADNA GIK   3   1   0   2   2   2
9   JADRAN IZOLA   4   1   0   3   -16   2
10   CESTA   3   1   0   2   -20   2
11   SLOGA   4   0   0   4   -48   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 12.september 2020ob 19:39 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

4. KROG

KOLEKTOR IDRIJA   16 : 6   PLANINA AJDOVŠČINA
KOZLEK   18 : 4   NANOS
TABOR OZELJAN   12 : 10   GORIŠKA BRDA
VIDEM KOŠANA   14 : 8   KATARINA
JADRAN H.K.   18 : 4   CERKNIŠKO JEZERO
PLISKOVICA      PROST

 LESTVICA PO 4. KROGU

M   EKIPA   T   Z   N   P   +/-   T
1   KOZLEK   4   4   0   0   42   8
2   JADRAN H.K.   3   3   0   0   34   6
3   KOLEKTOR IDRIJA   4   2   2   0   12   6
4   NANOS   4   1   2   1   -12   4
5   TABOR OZELJAN   4   2   0   2   -14   4
6   PLANINA AJD.   3   1   1   1   2   3
7   GORIŠKA BRDA   4   1   1   2   -10   3
8   KATARINA   4   1   0   3   -4   2
9   CERKNIŠKO JEZERO   4   1   0   3   -14   2
10   VIDEM KOŠANA   3   1   0   2   -14   2
11   PLISKOVICA   3   0   0   3   -22   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1218


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 18.september 2020ob 21:14 »

2. LIGA VZHOD

4. KROG

SODRAŽICA   16 : 6   KRŠKO
BISTRICA PRI TRŽIČU   9 : 13   ROGOVILA
TRATA MLADI   8 : 14   BUDNIČAR
ROGAŠKA CRYSTAL   4 : 18   TRŽIČ AC ŽEPIČ
ZARJA   :   PROST

LESTVICA PO 4. KROGU

1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   4   4   0   0   42   8
2   BUDNIČAR   4   3   1   0   12   7
3   SODRAŽICA   4   3   0   1   10   6
4   ROGOVILA   4   2   0   2   2   4
5   ROGAŠKA CRYSTAL   4   2   0   2   -8   4
6   ZARJA   3   1   0   2   -16   2
7   KRŠKO   3   0   1   2   -14   1
8   TRATA MLADI   3   0   0   3   -14   0
9   BISTRICA PRI TRŽIČU   3   0   0   3   -14   0
Prijavljen
Strani: [1] 2 3
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!