Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2020ob 21:06 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območni ligi OBZ Postojna 2020/21  (Prebrano 733 krat)
Herman
moderator
član
*****
Objave: 84


Ogled Profila Email
« dne:: 22.avgust 2020ob 17:54 »

1. območna liga OBZ Postojna:

1. krog, petek 28.8.2020 ob 17.00 uri

Grmada Planina - Postojna 2
Koseze - Košana mladi
Bistrc - prosti

2. območna liga OBZ Postojna:

1. krog, petek 28.8.2020 ob 17.00 uri

Palčje - Diabetiki
Postojna (ženske) - Orlek Oro Met 2
Pivka (ženske) - Frnantovi
Hrašče - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 84


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 01.september 2020ob 08:31 »

Rezultati 1. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna:

Grmada Planina - Postojna 2                  11:11
Koseze - Košana mladi                           11:11
Bistrc - prosti

2. krog, petek 4.9.2020 ob 17.00 uri:

Postojna 2 - Koseze
Bistrc - Grmada Planina
Košana mladi - prosti


2. območna liga OBZ Postojna:

Palčje - Diabetiki                                     4:8
Postojna (ženske) - Orlek Oro Met 2          8:4
Pivka (ženske) - Frnantovi                        6:6
Hrašče - prosti

2. krog, petek 4.9.2020 ob 17.00 uri:

Frnantovi - Hrašče
Orlek Oro Met 2 - Pivka (ženske)
Palčje - Postojna (ženske)
Diabetiki - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 84


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 08.september 2020ob 08:28 »

Rezultati 2. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna:

Postojna 2 - Koseze                         11:11
Bistrc - Grmada                                18:4
Košana mladi - prosti

3. krog, petek 11.9.2020 ob 17.00 uri:

Koseze - Bistrc
Košana mladi - Postojna 2
Grmada Planina - prosti


2. območna liga OBZ Postojna:
 
Frnantovi - Hrašče                             6:6
Orlek Oro Met 2 - Pivka (ženske)        9:3
Palčje - Postojna (ženske)                  7:5
Diabetiki - prosti

3. krog, petek 11. 9.2020 ob 17.00 uri:

Postojna (ženske) - Diabetiki
Pivka (ženske) - Palčje
Hrašče - Orlek Oro Met 2
Frnantovi - prosti

Lestvice sledijo po naslednjem krogu.
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 84


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 14.september 2020ob 14:04 »

Rezultati 3. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna, 3. krog:

Koseze - Bistrc                               19:3
Košana mladi - Postojna 2               14:8
Grmada Planina - prosti

Lestvica po 3. krogu:

1. Koseze                    4 točke
2. Košana mladi            3 (-1 tekma)
3. Bistrc                       2 (-1)
4. Postojna 2                2
5. Grmada Planina        1 (-1) 

pari 4. kroga, petek 18.9.2020 ob 17.00 uri:

Bistrc - Košana mladi
Grmada Planina - Koseze
Postojna 2 - prosti


2. območna liga OBZ Postojna, 3. krog:

Postojna (ženske) - Diabetiki             7:5
Pivka (ženske) - Palčje                      5:7
Hrašče - Orlek Oro Met 2                   8:4
Frnantovi - prosti

Lestvica po 3. krogu:

1. Postojna (ženske)               4 točke
2. Palčje                                    4
3. Hrašče                                   3 (-1)
4. Diabetiki                                2 (-1)
5. Frnantovi                               2 (-1)
6. Orlek Oro Met 2                      2   
7. Pivka (ženske)                        1

pari 4. kroga, petek 18.9.2020 ob 17.00 uri:

Diabetiki - Frnantovi
Palčje - Hrašče
Postojna (ženske) - Pivka (ženske)
Orlek Oro met 2 - prosti
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!