Balinarska Zveza Slovenije
24.oktober 2020ob 19:12 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območni ligi OBZ Postojna 2020/21  (Prebrano 1343 krat)
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« dne:: 22.avgust 2020ob 17:54 »

1. območna liga OBZ Postojna:

1. krog, petek 28.8.2020 ob 17.00 uri

Grmada Planina - Postojna 2
Koseze - Košana mladi
Bistrc - prosti

2. območna liga OBZ Postojna:

1. krog, petek 28.8.2020 ob 17.00 uri

Palčje - Diabetiki
Postojna (ženske) - Orlek Oro Met 2
Pivka (ženske) - Frnantovi
Hrašče - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 01.september 2020ob 08:31 »

Rezultati 1. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna:

Grmada Planina - Postojna 2                  11:11
Koseze - Košana mladi                           11:11
Bistrc - prosti

2. krog, petek 4.9.2020 ob 17.00 uri:

Postojna 2 - Koseze
Bistrc - Grmada Planina
Košana mladi - prosti


2. območna liga OBZ Postojna:

Palčje - Diabetiki                                     4:8
Postojna (ženske) - Orlek Oro Met 2          8:4
Pivka (ženske) - Frnantovi                        6:6
Hrašče - prosti

2. krog, petek 4.9.2020 ob 17.00 uri:

Frnantovi - Hrašče
Orlek Oro Met 2 - Pivka (ženske)
Palčje - Postojna (ženske)
Diabetiki - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 08.september 2020ob 08:28 »

Rezultati 2. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna:

Postojna 2 - Koseze                         11:11
Bistrc - Grmada                                18:4
Košana mladi - prosti

3. krog, petek 11.9.2020 ob 17.00 uri:

Koseze - Bistrc
Košana mladi - Postojna 2
Grmada Planina - prosti


2. območna liga OBZ Postojna:
 
Frnantovi - Hrašče                             6:6
Orlek Oro Met 2 - Pivka (ženske)        9:3
Palčje - Postojna (ženske)                  7:5
Diabetiki - prosti

3. krog, petek 11. 9.2020 ob 17.00 uri:

Postojna (ženske) - Diabetiki
Pivka (ženske) - Palčje
Hrašče - Orlek Oro Met 2
Frnantovi - prosti

Lestvice sledijo po naslednjem krogu.
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 14.september 2020ob 14:04 »

Rezultati 3. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna, 3. krog:

Koseze - Bistrc                               19:3
Košana mladi - Postojna 2               14:8
Grmada Planina - prosti

Lestvica po 3. krogu:

1. Koseze                    4 točke
2. Košana mladi            3 (-1 tekma)
3. Bistrc                       2 (-1)
4. Postojna 2                2
5. Grmada Planina        1 (-1) 

pari 4. kroga, petek 18.9.2020 ob 17.00 uri:

Bistrc - Košana mladi
Grmada Planina - Koseze
Postojna 2 - prosti


2. območna liga OBZ Postojna, 3. krog:

Postojna (ženske) - Diabetiki             7:5
Pivka (ženske) - Palčje                      5:7
Hrašče - Orlek Oro Met 2                   8:4
Frnantovi - prosti

Lestvica po 3. krogu:

1. Postojna (ženske)               4 točke
2. Palčje                                    4
3. Hrašče                                   3 (-1)
4. Diabetiki                                2 (-1)
5. Frnantovi                               2 (-1)
6. Orlek Oro Met 2                      2   
7. Pivka (ženske)                        1

pari 4. kroga, petek 18.9.2020 ob 17.00 uri:

Diabetiki - Frnantovi
Palčje - Hrašče
Postojna (ženske) - Pivka (ženske)
Orlek Oro met 2 - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 21.september 2020ob 20:21 »

Rezultati 4. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna, 4. krog:

Bistrc - Košana mladi                          10:12
Grmada Planina - Koseze                    12:10
Postojna 2 - prosti

Lestvica po 4. krogu:

1. Košana mladi                      5 točk (-1 tekma)
2. Koseze                                 4
3. Grmada Planina                    3 (-1)
4. Bistrc                                   2 (-1)
5. Postojna 2                            2 (-1)

pari 5. kroga, petek 25.9.2020 ob 17.00 uri:

Košana mladi - Grmada Planina
Postojna 2 - Bistrc
Koseze - prosti


2. območna liga OBZ Postojna, 4. krog:

Diabetiki - Frnantovi                              7:5
Palčje - Hrašče                                      6:6
Postojna (ženske) - Pivka (ženske)          8:4   
Orlek Oro Met 2 - prosti

Lestvica po 4. krogu:

1. Postojna (ženske)                6 točk
2. Palčje                                     5
3. Hrašče                                   4 (-1)
3. Diabetiki                                4 (-1)
5. Frnantovi                               2 (-1)
5. Orlek Oro Met 2                      2 (-1)
7. Pivka (ženske)                        1

pari 5. kroga, petek 25.9.2020 ob 17.00 uri:

Pivka (ženske) - Diabetiki
Hrašče - Postojna (ženske)
Frnantovi - Orlek Oro Met 2
Palčje - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 05.oktober 2020ob 20:10 »

Rezultati 5. in 6. kroga (veliko tekem je bilo preloženih s prvotnih terminov zaradi neugodega vremena):

1. območna liga OBZ Postojna, 5. krog:

Košana mladi - Grmada Planina                  14:8
Postojna 2 - Bistrc                                     14:8
Koseze - prosti

6. krog:

Postojna 2 - Grmada Planina                      9:13
Košana mladi - Koseze                              12:10
Bistrc - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Košana mladi                                     9 točk
2. Grmada Planina                                   5
3. Koseze                                                4
4. Postojna 2                                           4
5. Bistrc                                                  2 (- 1 tekma)

pari 7. kroga, petek 9.10.2020 ob 17.00 uri:

Koseze - Postojna 2
Grmada Planina - Bistrc
Košana mladi - prosti


2. območna liga OBZ Postojna, 5. krog:

Pivka (ženske) - Diabetiki                    (še) neodigrano
Hrašče - Postojna (ženske)                   8:4
Frnantovi - Orlek Oro Met 2                  5:7
Palčje - prosti

6. krog:

Diabetiki - Orlek Oro Met 2                    8:4
Palčje - Frnantovi                                 2:10
Pivka (ženske) - Hrašče                         8:4
Postojna (ženske) - proste

Lestvica po 6. krogih:

1. Diabetiki                              6 točk (-1 tekma)
2. Hrašče                                  6
3. Postojna (ženske)                  6
4. Palčje                                   5
5. Frnantovi                              4
6. Orlek Oro Met 2                     4
7. Pivka (ženske)                       3   

pari 7. kroga, petek 9.10.2020 ob 17.00 uri:

Hrašče - Diabetiki
Frnantovi - Postojna (ženske)
Orlek Oro Met 2 - Palčje
Pivka (ženske) - proste
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 87


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 12.oktober 2020ob 16:36 »

Rezultati 7. kroga:

1. območna liga OBZ Postojna, 7. krog:

Koseze - Postojna 2                      10:12
Grmada Planina - Bistrc                 22:0
Košana mladi - prosti

Lestvica po 7. krogih (končna po jesenskem delu):

1. Košana mladi                        9 točk (-1 tekma)
2. Grmada Planina                      7
3. Postojna 2                              6
4. Koseze                                   4
5. Bistrc                                     2 (-1)


2. območna liga OBZ Postojna, 7. krog:

Hrašče - Diabetiki                            4:8
Frnantovi - Postojna (ženske)          10:2
Orlek Oro Met 2 - Palčje                   sreda 14.10.2020

Zaostala tekma 5. kroga: Pivka (ženske) - Diabetiki       2:10

Zaostala tekma 7. kroga: Orlek Oro Met 2 - Palčje          5:7

Končna lestvica po 7. krogih (jesenskem delu prvenstva):

1. Diabetiki                                            10 točk
2. Palčje                                                  7
3. Frnantovi                                             6
4. Hrašče                                                 6
5. Postojna (ženske)                                 6
6. Orlek Oro Met 2                                    4
7. Pivka (ženske)                                      3

Tekmovanje v obeh ligah se nadaljuje (naj bi se) pozno pomladi 30.4.2021 (1. liga) in 7.5.2021 (2. liga).
« Zadnje urejanje: 15.oktober 2020ob 19:48 od Herman » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!