Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2020ob 20:36 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: MBL 2020  (Prebrano 707 krat)
11115
ekspert
*****
Objave: 604


Ogled Profila Email
« dne:: 21.maj 2020ob 09:11 »


1. LIGA

PVD SEVER VRHNIKA, LOGATEC- DRAGOMER GUT PET
HORJUL- BARON LOGATEC
BLAGAJANA VRHNIKA-SINJA GORICA
JAMA-DREN

2. LIGA

ŠD POVŽ - RADNA BREZOVICA PRI LJ
OZVVS VRHNIKA BOROVNICA - INVALIDI VRHNIKA
BŠD DRAGOMER - PODPEČ PRESERJE
F BAR DRAGOMER - KRANJCI VRHNIKA
Prijavljen
11115
ekspert
*****
Objave: 604


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 07.september 2020ob 20:29 »

končni vrstni red v obeh ligah MBL 2020 po enokrožnem sistemu

1. liga

1   PVD SEVER             7   5   1   1   42:14   +28   42
2   HORJUL                     7   5   1   1   38:18   +20   38
3   DRAGOMER GUT PET    7   3   2   2   34:22   +12   34
4   BLAGAJANA VRHNIKA   7   3   2   2   30:26   +4   30
5   DREN DRENOV GRIČ    7   1   4   2   26:30   -4   26
6   ŠD BARON LOGATEC     7   1   3   3   18:38   -20   18
   JAMA                     7   1   2   4   18:38   -20   18
   SINJA GORICA             7   1   1   5   18:38   -20   18
                        

2. liga


1   BŠK RADNA BREZOVICA           7   6   0   1   44:12   +32   44
2   F BAR DRAGOMER                   7   6   1   0   42:14   +28   42
3   OZVVS VRHNIKA BOROVNICA   7   4   1   2   33:23   +10   33
4   ŠD POVŽ                                   7   3   1   3   26:30   -4   26
5   BŠD DRAGOMER                   7   1   3   3   24:32   -8   24
6   KRANJCI VRHNIKA                   7   1   2   4   19:37   -18   19
   INVALIDI VRHNIKA                   7   1   1   5   19:37   -18   19
8   PODPEČ PRESERJE                   7   1   1   5   17:39   -22   17
                        
Prijavljen
11115
ekspert
*****
Objave: 604


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 14.september 2020ob 18:09 »

rezultati zaključnega turnirja včeraj na igriščih Sinje gorice

1   
1   1-4   SINJA GORICA      RADNA   13:6   BLAGAJANA   1
2   2-3   BLAGAJANA      KRANJCI   13:6   RADNA   2
1   Por   RADNA       KRANJCI   13:4
2   Zmag   SINJA GORICA      BLAGAJANA   1:13
1   Rep.   SINJA GORICA      RADNA   2:8


2.   
   5-7   BARON      PODPEČ PRESERJE   8:6   BARON   3
   6   ŠD DRAGOMER      BARON   3:10   ŠD DRAGOMER   4
      ŠD DRAGOMER      PODPEČ PRESERJE   11:8


3   
   8-10   F BAR      PVD SEVER   5:13   PVD SEVER   5
   9   DREN      PVD SEVER   6:7   DREN   6
      F BAR      DREN   6:13

4   
   11-14   OZVVS      INVALIDI   2:5   GUT-PET   7
   12-13   GUT-PET      POVŽ   10:6   POVŽ   8
   Por   POVŽ      OZVVS   10:3
   Zmag   GUT-PET      INVALIDI   13:2
   Rep.   POVŽ      INVALIDI   13:0

ČETRTFINALE

3   1-8   BLAGAJANA      POVŽ   5:6   POVŽ   1
2   2-7   RADNA      GUT PET   4:10   GUT PET   2
1   3-6   BARON      DREN   5:13   DREN   3
4   4-5   ŠD DRAGOMER      PVD SEVER   4:13   PVD SEVER   4

POLFINALE

2   
   1-4   POVŽ      SEVER   1:13   
4   
   2-3   GUT-PET      DREN   4:13


FINALE


za 3.mesto    POVŽ-GUTPET        6:8

za 1. mesto   PVD SEVER - DREN    13:1                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       








Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!