Balinarska Zveza Slovenije
10.julij 2020ob 18:04 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: ZIMSKA LIGA KRIM 2019/2020  (Prebrano 2736 krat)
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« dne:: 26.november 2019ob 13:48 »

1.KROG
TOREK
5.11.2019 ob 17.00
1   TRNOVO       :GRADIŠČE     
2   UPSSS       :POLJE       
   
SREDA
6.11.2019 ob 17.00
1    VRBA       :JACK TEAM   
2    SVOBODA   :ISOGLAS     
3    STRMEC       :DU KRIM     
4    KRŠKO       :BŠK KRIM     
   
PETEK
8.11.2019 ob 17.00
1    GROSUPLJE :STAFF       
4    SODČEK       :SODRAŽICA   
2    BIČEVJE   :KRIMČEK BAR 
3    ANA GAJ   :MRAVLJICA   
2.KROG
TOREK
12.11.2019 ob 17.00
1   GRADIŠČE  :SODRAŽICA   
2   TRNOVO       :UPSSS       
   
SREDA
13.11.2019 ob 17.00
1    JACK TEAM   :SVOBODA   
2    ISO GLAS    :STRMEC     
3    BŠK KRIM    :GROSUPLJE 
4    DU KRIM     :KRŠKO     
   
PETEK
15.11.2019 ob 17.00
1    STAFF       :BIČEVJE   
4    KRIMČEK BAR :ANA GAJ   
2    POLJE       :VRBA       
3    MRAVLJICA   :SODČEK     
3.KROG
TOREK
19.11.2019 ob 17.00
1    UPSSS         6:0GRADIŠČE   
2    SVOBODA     1:5POLJE       
   
SREDA
20.11.2019 ob 17.00
1    VRBA         2:4TRNOVO       
2    STRMEC         0:6JACK TEAM 
3    KRŠKO         4:2ISO GLAS   
4    SODRAŽICA   2:4MRAVLJICA 
   
PETEK
22.11.2019 ob 17.00
1    GROSUPLJE     2:4DU KRIM       
2    BIČEVJE     0:6BŠK KRIM   
3    ANA GAJ     2:4STAFF     
4    SODČEK         5:1KRIMČEK BAR
4.KROG
TOREK
26.11.2019 ob 17.00
1    UPSSS       6:0VRBA       
2    KRIMČEK BAR 2:4SODRAŽICA 
   
SREDA
27.11.2019 ob 17.00
1    TRNOVO      4:2SVOBODA       
2    BŠK KRIM    6:0ANA GAJ       
3    DU KRIM     6:0BIČEVJE       
4    ISOGLAS     2:4GROSUPLJE 
   
PETEK
29.11.2019 ob 17.00
1    JACK TEAM   6:0KRŠKO     
2    POLJE       4:2STRMEC     
3    STAFF       4:2SODČEK     
4    GRADIŠČE    0:6MRAVLJICA 
5.KROG
TOREK
03.12.2019 ob 17.00
1    VRBA         4:2GRADIŠČE   
2    SVOBODA     2:4UPSSS       
   
SREDA
4.12.2019 ob 17.00
1    SODRAŽICA     0:6STAFF       
2    KRŠKO         2:4POLJE       
3    GROSUPLJE     0:6JACK TEAM   
4    BIČEVJE     0:6ISOGLAS       
   
PETEK
06.12.2019 ob 17.00
1    ANA GAJ     0:6DU KRIM       
2    SODČEK         2:4BŠK KRIM   
3    STRMEC         2:4TRNOVO       
4    MRAVLJICA     0:6KRIMČEK BAR   
6.KROG
TOREK
10.12.2019 ob 17.00
1    GRADIŠČE     1:5KRIMČEK BAR   
2    STAFF         0:6MRAVLJICA   
   
SREDA
11.12.2019 ob 17.00
1    BŠK KRIM     4:2SODRAŽICA   
2    TRNOVO         4:2KRŠKO       
3    ISOGLAS     6:0ANA GAJ       
4    JACK TEAM   6:0BIČEVJE       
   
PETEK
13.12.2019 ob 17.00
1    POLJE         2:4GROSUPLJE   
2    DU KRIM     3?3SODČEK       
3    UPSSS         6:0STRMEC       
4    VRBA        4:2SVOBODA       
7.KROG
TOREK
17.12.2019 ob 17.00
1    SVOBODA     5:1GRADIŠČE   
2    SODRAŽICA     6:0DU KRIM       
   
SREDA
18.12.2019 ob 17.00
1    BIČEVJE     0:6POLJE       
2    GROSUPLJE     6:0TRNOVO       
3    SODČEK         0:6ISOGLAS       
4    ANA GAJ     0:6JACK TEAM   
   
PETEK
20.12.2019 ob 17.00
1    KRŠKO         6:0UPSSS       
2    STRMEC         2:4VRBA       
3    MRAVLJICA     0:6BŠK KRIM   
4    KRIMČEK BAR 6:0STAFF       
« Zadnje urejanje: 16.januar 2020ob 22:12 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 26.november 2019ob 19:43 »

KONČNI VRSTNI RED ZL KRIM (PO 16.KROGU)

EKIPA   
   
  1  JACK TEAM    88   8
  2  BŠK KRIM      76 20
  3  UPSSS          70 26
  4  ISOGLAS        68 28
  5  SODČEK          59 37
  6  MRAVLJICA    57 39
  7  KRIMČEK BAR  55 41
  8  VRBA              52 44
  9  TRNOVO        51 45
10 STAFF            48 48
11 POLJE            46 50
11 KRŠKO            46 50
13 STRMEC          42 54
14 SODRAŽICA    40 56
15 SVOBODA      38 58
15 GROSUPLJE    38 58
17 DU KRIM        36 60
18 ANA GAJ        28 68
19 GRADIŠČE      25 71
20 BIČEVJE          2 94

« Zadnje urejanje: 15.marec 2020ob 20:00 od Mixa » Prijavljen
Mixa
ekspert
*****
Objave: 571


Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 26.december 2019ob 16:30 »

8.KROG
TOREK
7.01.2020 ob 17.00
1   GRADIŠČE    3:3STAFF     
2   BŠK KRIM    4:2KRIMČEK BAR   
   
SREDA
8.1.2020 ob 17.00
1    DU KRIM       2:4MRAVLJICA   
2    ISOGLAS   4:2SODRAŽICA     
3    JACK TEAM       4:2SODČEK     
4    POLJE       6:0ANA GAJ   
   
PETEK
10.01.2020 ob 17.00
1    TRNOVO  6:0BIČEVJE       
4    UPSSS       4:2GROSUPLJE   
2    VRBA   6:0KRŠKO 
3    SVOBODA    2:4STRMEC   
9.KROG
TOREK
14.01.2020 ob 17.00
1   STRMEC  6:0GRADIŠČE   
2   KRŠKO       4:2SVOBODA       
   
SREDA
15.01.2020 ob 17.00
1    GROSUPLJE   3:3VRBA   
2    BIČEVJE     0:6UPSSS     
3    ANA GAJ    2:4TRNOVO 
4    SODČEK     6:0POLJE     
   
PETEK
17.01.2020 ob 17.00
1    SODRAŽICA       0:6JACK TEAM   
4    MRAVLJICA 0:6ISOGLAS   
2    KRIMČEK BAR       4:2DU KRIM       
3    STAFF   0:6BŠK KRIM     
10.KROG
TOREK
21.01.2020 ob 17.00
1    GRADIŠČE         0:6BŠK KRIM     
2    DU KRIM     2:4STAFF       
   
SREDA
22.01.2020 ob 17.00
1    ISOGLAS         2:4KRIMČEK BAR       
2    JACK TEAM         6:0MRAVLJICA 
3    POLJE         4:2SODRAŽICA   
4    TRNOVO   2:4SODČEK 
   
PETEK
24.01.2020 ob 17.00
1    UPSSS     4:2ANA GAJ       
2    VRBA     6:0BIČEVJE   
3    SVOBODA     4:2GROSUPLJE     
4    STRMEC         4:2KRŠKO
11.KROG
TOREK
28.01.2020 ob 17.00
1    MRAVLJICA       6:0POLJE       
2    GROSUPLJE 4:2STRMEC 
   
SREDA
29.01.2020 ob 17.00
1    STAFF      2:4ISOGLAS       
2    ANA GAJ    0:6VRBA       
3    KRIMČEK BAR     0:6JACK TEAM       
4    SODRAŽICA     4:2TRNOVO 
   
PETEK
31.01.2020 ob 17.00
1    BIČEVJE   0:6SVOBODA     
2    SODČEK       4:2UPSSS     
3    KRŠKO        4:2GRADIŠČE     
4    BŠK KRIM      6:0DU KRIM 
12.KROG
TOREK
04.02.2019 ob 17.00
1    GRADIŠČE         4:2DU KRIM   
2    UPSSS     6:0SODRAŽICA       
   
SREDA
5.02.2020 ob 17.00
1    JACK TEAM     4:2STAFF       
2    POLJE         2:4KRIMČEK BAR       
3    ISOGLAS     4:2BŠK KRIM     
4    TRNOVO     0:6MRAVLJICA       
   
PETEK
07.02.2020 ob 17.00
1    VRBA     1:5SODČEK       
2    SVOBODA         6:0ANA GAJ   
3    STRMEC         6:0BIČEVJE       
4    KRŠKO     2:4GROSUPLJE   
13.KROG
TOREK
11.02.2020 ob 17.00
1    GROSUPLJE     2:4GRADIŠČE   
2    BIČEVJE         0:6KRŠKO   
   
SREDA
12.02.2020 ob 17.00
1    ANA GAJ     6:0STRMEC   
2    DU KRIM          2:4ISOGLAS       
3    SODRAŽICA     2:4VRBA       
4    MRAVLJICA   2:4UPSSS       
   
PETEK
14.02.2020 ob 17.00
1    KRIMČEK BAR         2:4TRNOVO   
2    STAFF     4:2POLJE       
3    SODČEK         6:0SVOBODA       
4    BŠK KRIM          2:4JACK TEAM       
14.KROG
TOREK
18.02.2020 ob 17.00
1    GRADIŠČE     2:4ISOGLAS   
2    UPSSS     4:2KRIMČEK BAR       
   
SREDA
19.02.2020 ob 17.00
1    POLJE     0:6BŠK KRIM         
2    TRNOVO     3:3STAFF       
3    JACK TEAM         6:0DU KRIM       
4    VRBA     3:3MRAVLJICA   
   
PETEK
21.02.2020 ob 17.00
1    SVOBODA         2:4SODRAŽICA       
2    STRMEC         2:4SODČEK       
3    KRŠKO      4:2ANA GAJ   
4    GROSUPLJE  6:0BIČEVJE       
15.KROG
TOREK
25.02.2020 ob 17.00
1    BIČEVJE     0:6GRADIŠČE   
2    ANA GAJ     3:3GROSUPLJE       
   
TOREK
27.02.2020 ob 17.00
1    STAFF         2:4UPSSS       
2    BŠK KRIM           6:0TRNOVO       
3    DU KRIM     1:5POLJE   
4    SODČEK 4:2KRŠKO       
   
SREDA
26.02.2020 ob 17.00
1    ISOGLAS     2:4JACK TEAM       
2    SODRAŽICA     0:6STRMEC       
3    MRAVLJICA         4:2SVOBODA       
4    KRIMČEK BAR     5:1VRBA   
16.KROG
TOREK
3.03.2020 ob 17.00
1    GRADIŠČE     0:6JACK TEAM   
2    POLJE     2:4ISOGLAS       
   
SREDA
04.03.2020 ob 17.00
1    TRNOVO     6:0DU KRIM       
2    UPSSS     4:2BŠK KRIM         
3    VRBA         4:2STAFF       
4    BIČEVJE     0:6ANA GAJ   
   
PETEK
06.03.2020 ob 17.00
1    STRMEC         0:6MRAVLJICA       
2    KRŠKO          4:2SODRAŽICA       
3    GROSUPLJE     0:6SODČEK   
4    SVOBODA 2:4KRIMČEK BAR       


TEKMOVANJE PREKINJENO ZARADI KORONA VIRUSA.

17.KROG
TOREK
10.03.2020 ob 17.00
1    DU KRIM      :UPSSS   
2    ISOGLAS     :TRNOVO       
   
SREDA
11.03.2020 ob 17.00
1    SODRAŽICA     :GROSUPLJE       
2    JACK TEAM     :POLJE       
3    KRIMČEK BAR         :STRMEC       
4    STAFF     :SVOBODA   
   
PETEK
13.03.2020 ob 17.00
1    BŠK KRIM           :VRBA       
2    SODČEK         :BIČEVJE       
3    ANA GAJ     :GRADIŠČE   
4    MRAVLJICA :KRŠKO       
18.KROG
TOREK
17.03.2020 ob 17.00
1    UPSSS     :ISOGLAS   
2    TRNOVO     :JACK TEAM       
   
SREDA
18.03.2020 ob 17.00
1    STRMEC     :STAFF       
2    GRADIŠČE     :POLJE       
3    VRBA         :DU KRIM         
4    SVOBODA     :BŠK KRIM     
   
PETEK
20.03.2020 ob 17.00
1    KRŠKO         :KRIMČEK BAR       
2    GROSUPLJE         :MRAVLJICA       
3    BIČEVJE     :SODRAŽICA   
4    ANA GAJ :SODČEK       
19.KROG
TOREK
24.03.2020 ob 17.00
1    ISOGLAS     :VRBA   
2    SODRAŽICA     :ANA GAJ       
   
SREDA
25.03.2020 ob 17.00
1    KRIMČEK BAR     :GROSUPLJE       
2    JACK TEAM     :UPSSS       
3    STAFF         :KRŠKO       
4    BŠK KRIM       :STRMEC   
   
PETEK
27.03.2020 ob 17.00
1    DU KRIM          :SVOBODA       
2    POLJE          :TRNOVO       
3    SODČEK     :GRADIŠČE   
4    MRAVLJICA :BIČEVJE       
« Zadnje urejanje: 15.marec 2020ob 18:10 od Mixa » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!