Balinarska Zveza Slovenije
05.avgust 2020ob 11:39 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: PRVENSTVO POSAMEZNO OBZ Postojna  (Prebrano 9081 krat)
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« dne:: 28.december 2007ob 12:54 »

Prvenstvo POSAMEZNO v OBZ Postojna (Postojnski del) se začne v Soboto, 12.01.2008 in nedeljo 13.01.2008 ob 9.00 h v Zeleni dvorani POSTOJNA.
Prvenstvo POSAMEZNO v OBZ Postojna (Bistriški del) se začne v Soboto, 19.01.2008 ob 9.00 h v dvorani Mlaka v Zabičah.

Postojnski del:   prijavljeno 31 igralcev
Bistriški del:   prijavljeno 13 igralcev

SKUPINA POSTOJNA 12 in 13.01.2008 V POSTOJNI
Glede na rezultate prejšnjega leta in število prijav so nosilci 8. skupin v Postojni naslednji:Morelj Aljoša, Doles Jože, Sedmak Andrej, Milavec Danijel, Polh Evgen, Zorec Darko, Morelj Frane in Rebec Matej
TK Komisija OBZ Postojna je izžrebala »ZA POSTONJSKI DEL« naslednje skupine: »Cup sistem«
SKUPINA 1: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 12.01.2008 ob 9.00)
A1-MATKO MIRAN KOŠANA Mladi   / A4-KASTELIC ANDREJ KOŠANA 1
A2-REBEC MATEJ POSTOJNA   / A3-DEKANJ ADAM Sovič GR. BRKO

SKUPINA 2: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 12.01.2008 ob 9.00)
A5-KRAŠEVEC GAŠPER POSTOJNA   / A8-SEDMAK JANEZ ORLEK Javor 2
A6-MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1   / A7-ZEGA ALEŠ KOŠANA 1

SKUPINA 3: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 12.01.2008 ob 14.30)
A9-ŠPILAK MARJAN HRAŠČE   / A12-MEHANOVIĆ RIFET ORLEK Javor 2
A10-MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / A11-KASTELIC RENATO KOŠANA Videm

SKUPINA 4: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 12.01.2008 ob 14.30)
A13-MORELJ ERIK KOŠANA Videm   / A16-KAVČIČ BORUT ORLEK Javor 2
A14-POLH EVGEN ORLEK Javor 1   / A15-TOMŠIČ LEON ORLEK Javor 2

SKUPINA 5: IGRIŠČE 1 in 2 (NEDELJA 13.01.2008 ob 9.00)
A17-SOTLAR MATEJ ORLEK Javor 1   / A20-DEBEVEC DARKO POSTOJNA
A18-MORELJ FRANE KOŠANA 1   / A19-BOBEK SLAVKO KOŠANA 1

SKUPINA 6: IGRIŠČE 3 in 4 (NEDELJA 13.01.2008 ob 9.00)
A21-ŠTUNF LUKA C   / A24-MARUŠIČ JOŽE ORLEK Javor 1
A22-ZOREC DARKO ORLEK Javor 2   / A23-SUŠELJ STANE KOŠANA 1

SKUPINA 7: IGRIŠČE 1 in 2 (NEDELJA 13.01.2008 ob 14.30)
A25-KOVŠCA SREČKO ORLEK Javor 2   / A28-KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1
A26-SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2   / A27-HRVATIČ ALEŠ POSTOJNA

SKUPINA 8: IGRIŠČE 3 in 4 (NEDELJA 13.01.2008 ob 14.30)
A29-PENKO FRANC    ORLEK Javor 2/ A32-
A30-DOLES JOŽE ORLEK Javor 1   / A31-LEPČIHAR DUŠAN ORLEK Javor 1

SKUPINA BISTRICA 19.01.2008 V ZABIČAH
Glede na rezultate prejšnjega leta in število prijav so nosilci 4. skupin v ZABIČAH  naslednji:ŠKRLJ STANE, JENKO DUŠAN, ISKRA JOŽE IN DIMNIK VLADIMIR
OPOMBA: ŠIRCELJ DAVID JE NEPOSREDNO UVRŠČEN V DRUGI DEL TEKMOVANJA!
TK Komisija OBZ Postojna je izžrebala »ZA BISTRIŠKI DEL« naslednje 4 skupine: »Cup sistem«
SKUPINA 1: IGRIŠČE 1 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
A1-BOŠTJANČIČ JOŽE Zabiče 1    / A3-ŠKRLJ STANE Beu Kamn
A2-GAVRIČ GORAN Zabiče 2   /

SKUPINA 2: IGRIŠČE 2 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
A4-FATUR VILI Ilir. Bistrica   / A6-MALJAVEC SIMON Zabiče 1
A5-JENKO DUŠAN Ilir. Bistrica   /

SKUPINA 3: IGRIŠČE 3 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
A7-DIMNIK VLADIMIR Katarina   / A9-BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2
A8-ISKRA BOJAN Katarina   /

SKUPINA 3: IGRIŠČE 4 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
A10-ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1   / A12-HROVATIN  Ilir. Bistrica
A11-ISKRA JOŽE Zabiče 1   /

OPOMBA: DRUGI DEL TEKMOVANJA V ZABIČAH SE IGRA ISTI DAN 13.01.2008 POPOLDAN OB 14.30, DOBIMO 6. POSAMEZNIKOV ZA OBMOČNO »POSTOJNA/BISTRICA« DNE 26.01.2008 v POSTOJNI!
Lp MILAVEC Danijel
TK OBZ Postojna





Prijavljen
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 14.januar 2008ob 11:54 »

REZULTATI  POSAMEZNO v OBZ Postojna (Postojnski del)
POSTOJNA 12 in 13.01.2008 V POSTOJNI
SKUPINA 1: IGRIŠČE 1 in 2
A1-MATKO MIRAN KOŠANA Mladi   / A4-KASTELIC ANDREJ KOŠANA 1   7:13
A2-REBEC MATEJ POSTOJNA   / A3-DEKANJ ADAM Sovič GR. BRKO   5:13
Por: MATKO MIRAN / REBEC MATEJ         1:13
Zma: KASTELIC ANDREJ / DEKANJ ADAM      10:11
Rep: REBEC MATEJ / KASTELIC ANDREJ      13:2
B1: DEKANJ ADAM Sovič GR. BRKO      B2: REBEC MATEJ POSTOJNA

SKUPINA 2: IGRIŠČE 3 in 4
A5-KRAŠEVEC GAŠPER POSTOJNA   / A8-SEDMAK JANEZ ORLEK Javor 2   11:12
A6-MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1   / A7-ZEGA ALEŠ KOŠANA 1      13:5
Por: KRAŠEVEC GAŠPER / ZEGA ALEŠ         13:7
Zma: MORELJ ALJOŠA / SEDMAK JANEZ      13:4
Rep: KRAŠEVEC GAŠPER / SEDMAK JANEZ      13:4
B3: MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1      B4: KRAŠEVEC GAŠPER POSTOJNA

SKUPINA 3: IGRIŠČE 1 in 2
A9-ŠPILAK MARJAN HRAŠČE   / A12-MEHANOVIĆ RIFET ORLEK Javor 2   8:11
A10-MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / A11-KASTELIC RENATO KOŠANA Videm   13:3      
Por: ŠPILAK MARJAN / KASTELIC RENATO      13:9
Zma: MILAVEC DANIJEL / MEHANOVIĆ RIFET   13:8
Rep: ŠPILAK MARJAN / MEHANOVIĆ RIFET      9:12
B5: MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1      B6: MEHANOVIĆ RIFET ORLEK Javor 2

SKUPINA 4: IGRIŠČE 3 in 4
A13-MORELJ ERIK KOŠANA Videm   / A16-KAVČIČ BORUT ORLEK Javor 2   6:0
A14-POLH EVGEN ORLEK Javor 1   / A15-TOMŠIČ LEON ORLEK Javor 2   7:12
Por: MORELJ ERIK / POLH EVGEN      0:6
Zma: TOMŠIČ LEON / KAVČIČ BORUT      11:9
Rep: POLH EVGEN / KAVČIČ BORUT      13:1
B7: TOMŠIČ LEON ORLEK Javor 2      B8: POLH EVGEN ORLEK Javor 1

SKUPINA 5: IGRIŠČE 1 in 2
A17-SOTLAR MATEJ ORLEK Javor 1   / A20-DEBEVEC DARKO POSTOJNA   6:13
A18-MORELJ FRANE KOŠANA 1   / A19-BOBEK SLAVKO KOŠANA 1   13:2
Por: SOTLAR MATEJ / BOBEK SLAVKO      13:12
Zma: DEBEVEC DARKO / MORELJ FRANE   4:10
Rep: DEBEVEC DARKO / SOTLAR MATEJ   13:4
B9: MORELJ FRANE KOŠANA 1      B10: DEBEVEC DARKO POSTOJNA

SKUPINA 6: IGRIŠČE 3 in 4
A21-ŠTUNF LUKA ORLEK Javor 1   / A24-MARUŠIČ JOŽE ORLEK Javor 1   13:9
A22-ZOREC DARKO ORLEK Javor 2   / A23-SUŠELJ STANE KOŠANA 1   8:12
Por: ZOREC DARKO / MARUŠIČ JOŽE      12:8
Zma: ŠTUNF LUKA / SUŠELJ STANE      9:11
Rep: ZOREC DARKO / ŠTUNF LUKA      11:8
B11: SUŠELJ STANE KOŠANA 1      B12: ZOREC DARKO ORLEK Javor 2

SKUPINA 7: IGRIŠČE 1 in 2
A25-KOVŠCA SREČKO ORLEK Javor 2   / A28-KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1   8:9
A26-SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2   / A27-HRVATIČ ALEŠ POSTOJNA   13:8
Por: KOVŠCA SREČKO / HRVATIČ ALEŠ      13.6
Zma: SEDMAK ANDREJ / KREBELJ ANDREJ      13:1
Rep: KOVŠCA SREČKO / KREBELJ ANDREJ      11:6
B13: SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2      B14: KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1

SKUPINA 8: IGRIŠČE 3 in 4
A29-PENKO FRANC    ORLEK Javor 2/ A32-    6:0
A30-DOLES JOŽE ORLEK Javor 1   / A31-LEPČIHAR DUŠAN ORLEK Javor 1   12:5
Por: LEPČIHAR DUŠAN /            6:0
Zma: DOLES JOŽE / PENKO FRANC      13:5
Rep: PENKO FRANC / LEPČIHAR DUŠAN   13:5
B15: DOLES JOŽE ORLEK Javor 1      B16: PENKO FRANC   ORLEK Javor 2

lp DANE

Prijavljen
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 14.januar 2008ob 11:57 »

V 2. delu razigravanja OBČINSKO (POSTONJSKI DEL 2) se tako tvorijo naslednje skupine glede na predhodne razvrstitve od B1 do B16.

SKUPINA 1: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
B1- DEKANJ ADAM Sovič GR. BRKO   / B16- PENKO FRANC    ORLEK Javor 2
B9- MORELJ FRANE KOŠANA 1   / B8- POLH EVGEN ORLEK Javor 1
Dobimo oznake P1 in P2
SKUPINA 2: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
B3- MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1   / B14- KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1
B11- SUŠELJ STANE KOŠANA 1   / B6- MEHANOVIĆ RIFET ORLEK Javor 2
Dobimo oznake P3 in P4

SKUPINA 3: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 19.01.2008 ob 14.30)
B5- MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / B12- ZOREC DARKO ORLEK Javor 2
B13- SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2   / B4- KRAŠEVEC GAŠPER POSTOJNA
Dobimo oznake P5 in P6

SKUPINA 4: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 19.01.2008 ob 14.30)
B7- TOMŠIČ LEON ORLEK Javor 2      / B10- DEBEVEC DARKO POSTOJNA 2
B15- DOLES JOŽE ORLEK Javor 1   / B2- REBEC MATEJ POSTOJNA
Dobimo oznake P7 in P8
PRVA DVA PO SKUPINAH SE DIREKTNO UVRSTITA NA OBMOČNE KVALIFIKACIJE (POSTOJNA/ BISTRICA) V POSTOJNO 26 In 27 Januarja.
PORAŽENCI REPASAŽEV SKUPIN 1 in 2 ter 3 in 4, pa igrajo dodatno tekmo v trajanju 1 ure da dobimo oznake P9. in P10. za OBMOČNE KVALIFIKACIJE 16-ih parov.
V območnih kvalifikacijah (Postojna/Bistrica) se potem tvorijo nove 4. skupine po sistemu.
Skupina 1:   P1, P4, Z2, P10
Skupina 2:   P3, P6, Z4, Z5
Skupina 3:   P5, P8, Z1, Z6
Skupina 4:   P7, P2, Z3, P9
lp dane
Prijavljen
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 23.januar 2008ob 09:23 »

Rezultati 2. dela OBČINSKO (POSTONJSKI DEL 2).

SKUPINA 1: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
B1- DEKANJ ADAM Sovič GR. BRKO   / B16- PENKO FRANC ORLEK Javor 2 6:0
B9- MORELJ FRANE KOŠANA 1   / B8- POLH EVGEN ORLEK Javor 1   12:10
Por: POLH EVGEN / PENKO FRANC      6:0
Zma: MORELJ FRANE / DEKANJ ADAM      10:7
Rep: DEKANJ ADAM/ POLH EVGEN      11:10
P1: MORELJ FRANE KOŠANA 1      P2: POLH EVGEN ORLEK Javor 1

SKUPINA 2: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 19.01.2008 ob 9.00)
B3- MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1   / B14- KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1   12:13
B11- SUŠELJ STANE KOŠANA 1   / B6- MEHANOVIĆ RIFET ORLEK Javor 2   10:7
Por: MORELJ ALJOŠA / MEHANOVIĆ RIFET      13:6
Zma: SUŠELJ STANE / KREBELJ ANDREJ      9:13
Rep: SUŠELJ STANE / MORELJ ALJOŠA      13:9
P3: KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1      P4: SUŠELJ STANE KOŠANA 1

PORAŽENCI REPASAŽEV SKUPIN 1 in 2 za oznako P9
MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1   / DEKANJ ADAM Sovič GR. BRKO   13:1

SKUPINA 3: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 19.01.2008 ob 14.30)
B5- MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / B12- ZOREC DARKO ORLEK Javor 2   9:13   
B13- SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2   / B4- KRAŠEVEC GAŠPER POSTOJNA   13:6
Por: MILAVEC DANIJEL / KRAŠEVEC GAŠPER   13:6
Zma: SEDMAK ANDREJ / ZOREC DARKO      13:2
Rep: MILAVEC DANIJEL / ZOREC DARKO      9:7
P5: SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2      P6: MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1

SKUPINA 4: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 19.01.2008 ob 14.30)
B7- TOMŠIČ LEON ORLEK Javor 2      / B10- DEBEVEC DARKO POSTOJNA   6:13
B15- DOLES JOŽE ORLEK Javor 1   / B2- REBEC MATEJ POSTOJNA   13:8
Por: TOMŠIČ LEON / REBEC MATEJ         4:13
Zma: DOLES JOŽE / DEBEVEC DARKO         6:13
Rep: DOLES JOŽE / REBEC MATEJ         13:4
P7: DEBEVEC DARKO POSTOJNA      P8: DOLES JOŽE ORLEK Javor 1

PORAŽENCI REPASAŽEV SKUPIN 3 in 4 za oznako P10
REBEC MATEJ POSTOJNA   / ZOREC DARKO ORLEK Javor 2   9:8

OZNAKE P1-P10 SO UVRŠČENE NA OBMOČNE KVALIFIKACIJE  (POSTOJNA (P1-P10)/ BISTRICA (Z1-Z6)) V POSTOJNO oz. PIVKO 26 Januarja ob 9.00 uri!

LP Dane!
Prijavljen
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 23.januar 2008ob 09:27 »

Rezultati 1 in 2 dela OBČINSKO (BISTRIŠKI DEL ).

ZABIČE 19.01.2008 ob 9.00 PRVI DEL
SKUPINA 1: IGRIŠČE 1
A1-BOŠTJANČIČ JOŽE Zabiče 1   / A3-ŠKRLJ STANE Beu Kamn   0:6
A2-GAVRIČ GORAN Zabiče 2   /      0:6
Por: BOŠTJANČIČ JOŽE /         B:B
Zma: ŠKRLJ STANE / GAVRIČ GORAN      13:4
Rep: GAVRIČ GORAN /         B:B
B1: ŠKRLJ STANE Beu Kamn      B2: GAVRIČ GORAN Zabiče 2

SKUPINA 2: IGRIŠČE 2
A4-FATUR VILI Ilirs. BISTRICA   / A6-MALJAVAC SIMON Zabiče 2   11:8
A5-JENKO DUŠAN Ilirs. BISTRICA   /      6:0
Por: MALJAVAC SIMON /            6:0
Zma: FATUR VILI / JENKO DUŠAN         11:10
Rep: MALJAVAC SIMON / JENKO DUŠAN      5:13
B3: FATUR VILI Ilirs. BISTRICA      B4: JENKO DUŠAN Ilirs. BISTRICA

SKUPINA 3: IGRIŠČE 3
A7-DIMNIK VLADIMIR Katarina   / A9-BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2   10:13
A8-ISKRA BOJAN Katarina   /      6:0
Por: DIMNIK VLADIMIR /         6:0
Zma: BOŠTJANČIČ ANTON / ISKRA BOJAN   13:11
Rep: ISKRA BOJAN / DIMNIK VLADIMIR      10:9
B5: BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2      B6: ISKRA BOJAN Katarina

SKUPINA 4: IGRIŠČE 4
A10- ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1   / A12-HRVATIN  Ilirs. BISTRICA   13:3
A11-ISKRA JOŽE Zabiče 1   /      6:0
Por: HRVATIN /            6:0
Zma: ŠIRCELJ IGOR / ISKRA JOŽE      13:10
Rep: ISKRA JOŽE / HRVATIN         10:7
B7: ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1      B8: ISKRA JOŽE Zabiče 1

ZABIČE 19.01.2008 ob 14.30 DRUGI DEL

SKUPINA B1: IGRIŠČE 1
B6- ISKRA BOJAN Katarina   / ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1   13:3
B1- ŠKRLJ STANE Beu Kamn   /      6:0
Por: ISKRA BOJAN /         6:0
Zma: ŠKRLJ STANE / ŠIRCELJ DAVID      6:13
Rep: ŠKRLJ STANE / ISKRA BOJAN      13:4
Z1: ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1      Z2: ŠKRLJ STANE Beu Kamn

SKUPINA B2: IGRIŠČE 2
B2- GAVRIČ GORAN Zabiče 2   / B7- ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1   2:13
B3- FATUR VILI Ilirs. BISTRICA   /      6:0
Por: GAVRIČ GORAN /            6:0
Zma: FATUR VILI / ŠIRCELJ IGOR         2:13
Rep: FATUR VILI / GAVRIČ GORAN         13:4
Z3: ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1      Z4: FATUR VILI Ilirs. BISTRICA

SKUPINA B3: IGRIŠČE 3
B4- JENKO DUŠAN Ilirs. BISTRICA   / B8- ISKRA JOŽE Zabiče 1   13:5
B5- BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2   /      6:0
Por: ISKRA JOŽE /               6:0
Zma: JENKO DUŠAN / BOŠTJANČIČ ANTON      6:13
Rep: JENKO DUŠAN / ISKRA JOŽE         13:3
Z5: BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2      Z6: JENKO DUŠAN Ilirs. BISTRICA

OZNAKE Z1 - Z6 SO UVRŠČENE NA OBMOČNE KVALIFIKACIJE V POSTOJNO oz. PIVKO 26 Januarja ob 9.00 uri ZJUTRAJ!

LP dane
Prijavljen
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 23.januar 2008ob 09:31 »

OBMOČNE kvalifikacije (Postojna/Bistrica)
Skupina 1 in 2 : DVORANA POSTOJNA ob 9.00 uri zjutraj!
Skupina 3 in 4 : DVORANA PIVKA ob 9.00 uri zjutraj!

Vnaprej določene skupine in sistem nasprotnikov za OBMOČNI DEL glede na tekmovanje v OBČINSKEM delu RAZIGRAVANJ!
Skupina 1:   P1, P4, Z2, P10
Skupina 2:   P3, P6, Z4, Z5
Skupina 3:   P5, P8, Z1, Z6
Skupina 4:   P7, P2, Z3, P9

DVORANA POSTOJNA
SKUPINA C1: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P1- MORELJ FRANE KOŠANA 1   / P10- REBEC MATEJ POSTOJNA
P4- SUŠELJ STANE KOŠANA 1   / Z2- ŠKRLJ STANE Beu Kamn BAČ
Oznake C1 in C2
SKUPINA C2: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P3- KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1   / Z5- BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2
P6- MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / Z4- FATUR VILI Ilirska Bistica
Oznake C3 in C4

DVORANA PIVKA
SKUPINA C3: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P5- SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2   / Z6- JENKO DUŠAN Ilirska Bistica
P8- DOLES JOŽE ORLEK Javor 1   / Z1- ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1
Oznake C5 in C6

SKUPINA C4: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P7- DEBEVEC DARKO POSTOJNA      / P9- MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1
P2- POLH EVGEN ORLEK Javor 1   / Z3- ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1
Oznake C7 in C8

PRVA DVA PO SKUPINAH IGRATA ISTI DAN POPOLDAN OB 14.00 V Dvorani POSTOJNA NAPREJ PO KLASIČNEM SISTEMU NAPREJ ZA PRVAKA oz. DA PRIDEMO DO RAZVRSTITVE »OBZ POSTOJNE« ZA DRŽAVNO PRVENSTVO POSAMEZNIKOV dne 10.02.2008
Skupina D1:   C1, C5, C4, C8
Skupina D2:   C3, C7, C2, C6

Lp Dane
Prijavljen
Danijel Milavec
moderator
balinarski navdušenec
*****
Objave: 186


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 28.januar 2008ob 09:34 »

KONČNI REZULTATI OBMOČNIH kvalifikacij OBZ Postojna

DVORANA POSTOJNA
SKUPINA C1: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P1- MORELJ FRANE KOŠANA 1   / P10- REBEC MATEJ POSTOJNA   5:10
P4- SUŠELJ STANE KOŠANA 1   / Z2- ŠKRLJ STANE Beu Kamn BAČ      0:6
Por: SUŠELJ STANE / MORELJ FRANE         0:6
Zma: ŠKRLJ STANE / REBEC MATEJ         12:8
Rep: MORELJ FRANE / REBEC MATEJ         3:13
C1: ŠKRLJ STANE Beu Kamn BAČ         C2: MORELJ FRANE KOŠANA 1

SKUPINA C2: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P3- KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1   / Z5- BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2   6:0
P6- MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / Z4- FATUR VILI Ilirska Bistica   13:9
Por: BOŠTJANČIČ ANTON / FATUR VILI         0:6
Zma: MILAVEC DANIJEL / KREBELJ ANDREJ         13:6
Rep: KREBELJ ANDREJ / FATUR VILI            9:13
C3: MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1         C4: FATUR VILI Ilirska Bistica

DVORANA PIVKA
SKUPINA C3: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P5- SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2   / Z6- JENKO DUŠAN Ilirska Bistica      10:11
P8- DOLES JOŽE ORLEK Javor 1   / Z1- ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1   13:8
Por: SEDMAK ANDREJ / ŠIRCELJ DAVID      4:13
Zma: DOLES JOŽE / JENKO DUŠAN         10:11
Rep: DOLES JOŽE / ŠIRCELJ DAVID         10:12
C5: JENKO DUŠAN Ilirska Bistica      C6: ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1

SKUPINA C4: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 26.01.2008 ob 9.00)
P7- DEBEVEC DARKO POSTOJNA      / P9- MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1   0:6
P2- POLH EVGEN ORLEK Javor 1   / Z3- ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1   2:13
Por: POLH EVGEN / DEBEVEC DARKO         6:0
Zma: ŠIRCELJ IGOR / MORELJ ALJOŠA      13:4
Rep: POLH EVGEN / MORELJ ALJOŠA         13:9
C7: ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1      C8: POLH EVGEN ORLEK Javor 1
****************************************************************************************************************************************************

DVORANA POSTOJNA (SOBOTA 26.01.2008 ob 14.00)
Skupina D1:   C1, C5, C4, C8
Skupina D2:   C3, C7, C2, C6

SKUPINA D1: IGRIŠČE 1 in 2 (SOBOTA 26.01.2008 ob 14.00)
C1- ŠKRLJ STANE Beu Kamn BAČ   / C8- POLH EVGEN ORLEK Javor 1      8:13
C5- JENKO DUŠAN Ilirska Bistica   / C4- FATUR VILI Ilirska Bistica      8:13
Por: ŠKRLJ STANE / JENKO DUŠAN         9:13
Zma: POLH EVGEN / FATUR VILI         10:11
Rep: POLH EVGEN / JENKO DUŠAN         13:5
D1: FATUR VILI Ilirska Bistica         D2: POLH EVGEN ORLEK Javor 1   

SKUPINA D2: IGRIŠČE 3 in 4 (SOBOTA 26.01.2008 ob 14.00)
C3- MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   / C6- ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1   13:7
C7- ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1   / C2- MORELJ FRANE KOŠANA 1   13:7
Por: ŠIRCELJ DAVID / ŠIRCELJ IGOR            13:11
Zma: MILAVEC DANIJEL / MORELJ FRANE         9:5
Rep: ŠIRCELJ DAVID / MORELJ FRANE         13:4
D3: MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1         D4: ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1

Za 3. MESTO
D2- POLH EVGEN ORLEK Javor 1   / D4- ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1      10:13
Za 1. MESTO
D1- FATUR VILI Ilirska Bistica   / D3- MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1   9:6

KONČNI VRSTNI RED »POSAMEZNO« OBZ Postojna 2008

1.   FATUR VILI Ilirska Bistica
2.   MILAVEC DANIJEL KOŠANA 1
3.   ŠIRCELJ DAVID Zabiče 1
4.   POLH EVGEN ORLEK Javor 1

5.   MORELJ FRANE KOŠANA 1
6.   JENKO DUŠAN Ilirska Bistica
7.   ŠIRCELJ IGOR Zabiče 1
8.   ŠKRLJ STANE Beu Kamn BAČ
9.   DOLES JOŽE ORLEK Javor 1
10.   REBEC MATEJ POSTOJNA
11.   KREBELJ ANDREJ KOŠANA 1
12.   MORELJ ALJOŠA KOŠANA 1
13.   SEDMAK ANDREJ ORLEK Javor 2
14.   DEBEVEC DARKO POSTOJNA
15.   SUŠELJ STANE KOŠANA 1
16.   BOŠTJANČIČ ANTON Zabiče 2

Tekmovalna komisija OBZ Postojna   28.01.2008
Danijel MILAVEC
lp Dane
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!