Balinarska Zveza Slovenije
04.julij 2020ob 04:01 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki SUPER LIGA ČLANI - 2019/2020  (Prebrano 7929 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« dne:: 22.oktober 2019ob 11:09 »

Delegirani sodniki SUPER LIGA ČLANI - 2019/2020

1. kolo, 26.10.2019 ob 15 uri

POSTOJNA : ZABIČE                             Štancer - Hervol B. - Bajželj - Tomše
AGROCHEM HRAST : KRIM LJUBLJANA      Petrič - Česnik - Arčon - Žvokelj  
TRATA : MARJETICA KOPER                    Žavbi - Lanišek - Obolnar - Đokić
SKALA : ILIRSKA BISTRICA                    Šefran - Miklavčič - Mestek - Vindišar
KOŠANA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ       Likar - Čepar - Kraševec - Rupnik
« Zadnje urejanje: 28.oktober 2019ob 06:05 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 28.oktober 2019ob 07:33 »

2. kolo, 02.11.2019 ob 15 uri

ZABIČE : ANTENA AIKEA PORTOROŽ   Založnik - Tomažič - Šubert - Naglič
ILIRSKA BISTRICA : KOŠANA             Jakomin D. - Jakomin Z. - Taškar - Šubelj
MARJETICA KOPER : SKALA               Žvokelj - Petrič - Česnik - Ferfolja
KRIM LJUBLJANA : TRATA                  Tomše - Bajželj - Žavbi - Lanišek
POSTOJNA : AGROCHEM HRAST         Nikolič - Mohorč - Đokić - Hervol B.

3. kolo, 09.11.2019 ob 15 uri

AGROCHEM HRAST : ZABIČE                                Taškar - Šubelj - Jakomin Z. - Jakomin D.
TRATA : POSTOJNA                                            Lanišek - Kirik - Đokić - Obolnar
SKALA : KRIM LJUBLJANA                                    Petrovič - Mestek - Truden - Miklavčič
KOŠANA : MARJETICA KOPER                               Bajželj - Štancer - Tomše - Anderle
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : ILIRSKA BISTRICA       Kraševec - Hrvatin - Čepar - Rupnik      
« Zadnje urejanje: 18.november 2019ob 10:52 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 11.november 2019ob 12:49 »

4. kolo, 16.11.2019 ob 15 uri

ZABIČE : ILIRSKA BISTRICA                                  Tomažič - Lanišek - Kirik - Založnik
MARJETICA KOPER : ANTENA AIKEA PORTOROŽ       Rupnik - Hrvatin - Čepar - Likar
KRIM LJUBLJANA : KOŠANA                                   Nikolič - Bajželj - Štabcer - Tomše
POSTOJNA : SKALA                                               Mohorč - Hervol B. - Obolnar - Đokić
AGROCHEM HRAST : TRATA                                   Arčon - Česnik - Žvokelj - Petrič
« Zadnje urejanje: 16.november 2019ob 11:24 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 14.november 2019ob 09:41 »

5. kolo, 23.11.2019 ob 15 uri

TRATA : ZABIČE                                                Kirik - Žavbi - Založnik - Naglič
SKALA : AGROCHEM HRAST                               Jakomin Z. - Jakomin D. - Taškar - Šubelj
KOŠANA : POSTOJNA                                         Hervol B. - Anderle - Bajželj - Mohorč
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : KRIM LJUBLJANA     Likar - Kraševec - Rupnik - Hrvatin
ILIRSKA BISTRICA : MARJETICA KOPER               Miklavčič - Petrovič - Šefran - Vindišar

6. kolo, 30.11.2019 ob 15 uri

ZABIČE : MARJETICA KOPER                              Petrovič - Truden - Mestek - Miklavčič
KRIM LJUBLJANA : ILIRSKA BISTRICA                Tomše - Štancer - Hervol B. - Nikolič
POSTOJNA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ              Žavbi - Založnik - Lanišek - Kirik
AGROCHEM HRAST : KOŠANA                            Česnik - Žvokelj - Arčon - Petrič
TRATA : SKALA                                                 Obolnar - Naglič - Tomažič - Đokić
« Zadnje urejanje: 29.november 2019ob 10:26 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 02.december 2019ob 13:08 »

7. kolo, 07.12.2019 ob 15 uri

SKALA : ZABIČE                                                  Ferfolja - Petrič - Česnik - Žvokelj
KOŠANA : TRATA                                                 Založnik - Kirik - Naglič - Tomažič
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : AGROCHEM HRAST    Mestek - Truden - Šefran - Vindišar
ILIRSKA BISTRICA : POSTOJNA                            Šubelj - Taškar - Jakomin D. - Jakomin Z.
MARJETICA KOPER : KRIM LJUBLJANA                   Čepar - Likar - Hrvatin - Kraševec
« Zadnje urejanje: 03.december 2019ob 17:09 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #5 dne:: 03.december 2019ob 17:08 »

8. kolo, 14.12.2019 ob 15 uri

ZABIČE : KRIM LJUBLJANA                       Kraševec - Likar - Hrvatin - Rupnik
POSTOJNA : MARJETICA KOPER                Mohorč - Anderle - Đokić - Bajželj
AGROCHEM HRAST : ILIRSKA BISTRICA      žvokelj - Česnik - Petrič - Arčon
TRATA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ           Naglič - Obolnar - Založnik - Lanišek
SKALA : KOŠANA                                   Jakomin D. - Taškar - Šubelj - Jakomin Z.

9. kolo, 21.12.2019 ob 15 uri

KOŠANA : ZABIČE                                    Bajželj - Štancer - Tomše - Tomažič
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : SKALA             Petrič - Ferfolja - Žvokelj - Česnik                       11.01.2020 ob 15 uri
ILIRSKA BISTRICA : TRATA                        Taškar - Šubelj - Jakomin Z. - Jakomin D.
MARJETICA KOPER : AGROCHEM HRAST        Vindišar - Šefran - Truden - Miklavčič                   15.12.2019 ob 13,30 uri
KRIM LJUBLJANA : POSTOJNA                     Bajželj - Tomše - Hervol B. - Vindišar                11.01.2020 ob 15 uri
« Zadnje urejanje: 19.januar 2020ob 11:53 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #6 dne:: 07.januar 2020ob 18:01 »

9. kolo, 11.01.2020 ob 15 uri

PRESTAVLJENI TEKMI

ANTENA AIKEA PORTOROŽ : SKALA            Petrič - Ferfolja - Žvokelj - Česnik                       

KRIM LJUBLJANA : POSTOJNA                     Bajželj - Tomše - Hervol B. - Vindišar                 
Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #7 dne:: 12.januar 2020ob 21:27 »

10. kolo, 18.01.2020 ob 15 uri

ZABIČE : POSTOJNA                             Lanišek - Žavbi - Naglič - Kirik
KRIM LJUBLJANA : AGROCHEM HRAST      Selan - Nikolič - Štancer - Anderle
MARJETICA KOPER : TRATA                   Šefran - Vindišar - Miklavčič - Truden
ILIRSKA BISTRICA : SKALA                    Česnik - Žvokelj - Petrič - Suša
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : KOŠANA      Čepar - Likar - Kraševec - Hrvatin

11. kolo, 25.01.2020 ob 15 uri

ANTENA AIKEA PORTOROŽ : ZABIČE      Petrovič - Mestek - Šefran - Vindišar
KOŠANA : ILIRSKA BISTRICA                Tomše - Tomažič - Hervol B. - Petrič
SKALA : MARJETICA KOPER                  Obolnar - Đokić - Naglič - Šubert
TRATA : KRIM LJUBLJANA                    Selan - Bajželj - Lanišek - Kirik
AGROCHEM HRAST : POSTOJNA            Jakomin Z. - Jakomin D. - Taškar - Šubelj

12. kolo, 01.02.2020 ob 15 uri

ZABIČE : AGROCHEM HRAST                              Štancer - Bajželj - Anderle - Hervol B.
POSTOJNA : TRATA                                         Žavbi - Naglič - Lanišek - Tomažič
KRIM LJUBLJANA : SKALA                                  Miklavčič - Šefran - Mestek - Vindišar
MARJETICA KOPER : KOŠANA                             Ferfolja - Česnik - Žvokelj - Petrič
ILIRSKA BISTRICA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ      Likar - Čepar - Hrvatin - Krasevec
« Zadnje urejanje: 31.januar 2020ob 19:32 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #8 dne:: 31.januar 2020ob 21:09 »

13. kolo, 08.02.2020 ob 15 uri

ILIRSKA BISTRICA : ZABIČE                              Žvokelj - Ferfolja - Petrič - Česnik  
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : MARJETICA KOPER    Jakomin Z. - Taškar - Šubelj - Čepar
KOŠANA : KRIM LJUBLJANA                               Hervol B. - Truden - Štancer - Đokić
SKALA : POSTOJNA                                         Selan - Bajželj - Nikolič - Tomše
TRATA : AGROCHEM HRAST                               Kirik - Žavbi - Obolnar - Tomažič

14. kolo, 15.02.2020 ob 15 uri

ZABIČE : TRATA                                             Truden - Miklavčič - Hrvatin - Mestek
AGROCHEM HRAST : SKALA                              Šubelj - Jakomin D. - Taškar - Jakomin Z.
POSTOJNA : KOŠANA                                      Lanišek - Obolnar - Žavbi - Naglič
KRIM LJUBLJANA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ      Bajželj - Štancer - Hervol B. -Tomše
MARJETICA KOPER : ILIRSKA BISTRICA               Rupnik - Kraševec - Čepar - Petrič


« Zadnje urejanje: 13.februar 2020ob 16:51 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #9 dne:: 19.februar 2020ob 08:04 »

15. kolo, 29.02.2020 ob 15 uri

MARJETICA KOPER : ZABIČE                    Kraševec - Likar - Hrvatin - Čepar
ILIRSKA BISTRICA : KRIM LJUBLJANA        Česnik - Ferfolja - Žvokelj - Petrič
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : POSTOJNA     Mestek - Truden - Šefran - Vindišar
KOŠANA : AGROCHEM HRAST                  Bajželj - Selan -Tomše - Štancer
SKALA : TRATA                                    Žavbi - Obolnar - Naglič - Tomažič

16. kolo, 07.03.2020 ob 15 uri

ZABIČE : SKALA                                            Jakomin D. - Taškar - Jakomin Z. - Šubelj
TRATA : KOŠANA                                           Tomažič - Đokić - Naglič - Lanišek
AGROCHEM HRAST : ANTENA AIKEA PORTOROŽ   Petrič - Žvokelj - Česnik - Ferfolja
POSTOJNA : ILIRSKA BISTRICA                         Čepar - Kraševec - Likar - Hrvatin
KRIM LJUBLJANA : MARJETICA KOPER                Hervol B. - Bajželj - Nikolič - Tomše

« Zadnje urejanje: 07.marec 2020ob 12:26 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #10 dne:: 06.marec 2020ob 13:57 »

17. kolo, 14.03.2020 ob 15 uri

KRIM LJUBLJANA : ZABIČE                    Taškar B. - Zupanc - Salkič - Brčič
MARJETICA KOPER : POSTOJNA             Likar - Rupnik - Kraševec - Čepar
ILIRSKA BISTRICA : AGROCHEM HRAST   Založnik - Kirik - Đokić - Obolnar
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : TRATA        Vindišar - Šefran - Truden - Mestek
KOŠANA : SKALA                                Taškar - Šubelj - Jakomin Z. - Jakomin D.

18. kolo, 21.03.2020 ob 15 uri

ZABIČE : KOŠANA                               Ferfolja - Petrič - Žvokelj - Suša
SKALA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ        Štancer - Tomše - Bajželj - Hervol B.
TRATA : ILIRSKA BISTRICA                    Lanišek - Kirik - Založnik - Obolnar
AGROCHEM HRAST : MARJETICA KOPER   Truden - Miklavčič - Vindišar - Šefran
POSTOJNA : KRIM LJUBLJANA                Rupnik - Likar - Kraševec - Hrvatin
Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #11 dne:: 13.maj 2020ob 13:51 »

Sodniki za sojenje 17. in 18. kola SUPER LIGE ostajajo isti

17. kolo, 13.06.2020 ob 15 uri

KRIM LJUBLJANA : ZABIČE                    Taškar B. - Zupanc - Salkič - Selan
MARJETICA KOPER : POSTOJNA             Likar - Rupnik - Kraševec - Čepar
ILIRSKA BISTRICA : AGROCHEM HRAST   Založnik - Kirik - Đokić - Obolnar
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : TRATA        Vindišar - Šefran - Truden - Mestek
KOŠANA : SKALA                                Taškar - Šubelj - Jakomin Z. - Jakomin D.

18. kolo, 20.06.2020 ob 15 uri

ZABIČE : KOŠANA                               Žvokelj - Česnik - Poberaj - Petrič
SKALA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ        Štancer - Tomše - Bajželj - Hervol B.
TRATA : ILIRSKA BISTRICA                    Lanišek - Kirik - Založnik - Obolnar
AGROCHEM HRAST : MARJETICA KOPER   Truden - Miklavčič - Mestek - Šefran
POSTOJNA : KRIM LJUBLJANA                Rupnik - Likar - Kraševec - Hrvatin
« Zadnje urejanje: 19.junij 2020ob 07:20 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 879



Ogled Profila
« Odgovori #12 dne:: 19.junij 2020ob 07:19 »

18. kolo, 20.06.2020 ob 15 uri

ZABIČE : KOŠANA                               Rupnik - Likar - Kraševec - Hrvatin
SKALA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ        Štancer - Tomše - Bajželj - Hervol B.
TRATA : ILIRSKA BISTRICA                    Lanišek - Kirik - Založnik - Obolnar
AGROCHEM HRAST : MARJETICA KOPER   Žvokelj - Česnik - Poberaj - Petrič
POSTOJNA : KRIM LJUBLJANA                Truden - Miklavčič - Mestek - Šefran
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!