Balinarska Zveza Slovenije
17.oktober 2019ob 05:03 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20  (Prebrano 1139 krat)
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« dne:: 28.avgust 2019ob 15:02 »

Po reorganizaciji območnih lig OBZ Postojna v petek 30.8.2019 pričnemo s tekmovanjem v obeh območnih ligah
(vsaka šteje po 7 ekip) po naslednjem razporedu:

I. območna liga, 1. krog, petek 30.8.2019 ob 17.00 uri:

POSTOJNA 2 - KOSEZE
KOZLEK KUTEŽEVO - KOŠANA MLADI
GRMADA PLANINA - BISTRC
HRAŠČE - prosti

II. območna liga, 1. krog, petek 30.8.2019 ob 17.00 uri:

FRNANTOVI - BEU KAMN
ORLEK ORO MET 2 - PALČJE
POSTOJNA (ženske) -   DIABETIKI
PIVKA (ženske) - proste
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 05.september 2019ob 10:13 »

Rezultati tekem 1. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Koseze                        11:11
Kozlek Kuteževo - Košana mladi       18:4
Grmada - Bistrc                              15:7
Hrašče - prosti

Rezultati tekem 1. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Beu kamn                     10:2
Orlek Oro Met 2 - Palčje                  12:0
Postojna (ženske) - Diabetiki            4:8 
Pivka (ženske) - proste

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

BISTRC - HRAŠČE
KOŠANA MLADI - GRMADA PLANINA
POSTOJNA 2 - KOZLEK KUTEŽEVO
KOSEZE - prosti

II. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - DIABETIKI
PALČJE - POSTOJNA (ženske)
FRNANTOVI - ORLEK ORO MET 2
BEU KAMN - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 12.september 2019ob 09:03 »

Rezultati tekem 2. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Bistrc - Hrašče                                  preloženo
Košana mladi - Grmada                     14:8
Postojna 2 - Kozlek Kuteževo             10:12
Koseze - prosti

Rezultati tekem 2. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Diabetiki                    6:6
Palčje - Postojna (ženske)                    8:4
Frnantovi -Orlek Oro Met 2                  2:10
Beu kamn - prosti

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

KOZLEK KUTEŽEVO - KOSEZE
GRMADA PLANINA - POSTOJNA 2
HRAŠČE - KOŠANA MLADI
BISTRC - prosti

II. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) - FRNANTOVI
PIVKA (ženske) - PALČJE
DIABETIKI - prosti

P.S. objavljanje rezultatov je v začetku lig potekalo dokaj pozno (po 1. krogu je bila razlog
odsotnost, po 2. krogu pa večina preloženih tekem zaradi neugodnega vremena), zato naj
bi to v bodoče potekalo takoj po odigranem vikendu. Ob tem pa je potrebno še enkrat poudariti,
da je potrebno preloženo tekmo odigrati do naslednjega kroga, razen resnično v izjemnih primerih. 
Že v začetku tekmovanja se je namreč dogodilo, da preložena tekma ni (ne bo) odigrana
pred naslednjim krogom (kar je slaba popotnica za naprej), kljub temu, da so vremenske
razmere v tem tednu ugodne. V primeru nadaljevanje oziroma ponavljanja take prakse se bodo
podvzeli dodatni ukrepi.
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 16.september 2019ob 20:02 »

Rezultati tekem 3. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Kozlek Kuteževo - Koseze                       19:3
Grmada - Postojna 2                              18:4
Hrašče - Košana mladi                            8:14
Bistrc - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          6 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4
4. Koseze                                          1 (-1 tekma)
5. Postojna 2                                     1
6. Hrašče                                          0 (-2)
7. Bistrc                                            0 (-2)

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - BISTRC
POSTOJNA 2 - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO -   GRMADA PLANINA
KOŠANA MLADI   - prosti


Rezultati tekem 3. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Orlek Oro Met 2                         10:2
Postojna (ženske) - Frnantovi                        8:4
Pivka (ženske) - Palčje                                  6:6
Diabetiki - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         4 točke
2. Diabetiki                                     3 (-1 tekma)
3. Palčje                                         3
4. Pivka (ženske)                            2 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Postojna (ženske)                        2
7. Frnantovi                                    2

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - DIABETIKI
FRNANTOVI - PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - POSTOJNA (ženske)
PALČJE - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 23.september 2019ob 12:42 »

Rezultati tekem 4. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Koseze - Bistrc                                   12:10
Postojna 2 - Hrašče                             14:8
Kozlek Kuteževo - Grmada                   13:9
Košana mladi - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          8 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4 (-1 tekma)
4. Postojna 2                                     3
5. Koseze                                          3 (-1)
6. Bistrc                                            0 (-2)
7. Hrašče                                          0 (-2)

5. krog, petek 27.9.2019 ob 17.00 uri:

GRMADA PLANINA - KOSEZE
HRAŠČE - KOZLEK KUTEŽEVO
BISTRC - KOŠANA MLADI
POSTOJNA 2 - prosti


Rezultati tekem 4. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Diabetiki                                4:8
Frnantovi - Pivka (ženske)                        10:2
Orlek Oro Met 2 - Postojna (ženske)          10:2
Palčje - prosti

Lestvica po 4. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         6 točk
2. Diabetiki                                     5 (-1 tekma)
3. Frnantovi                                    4
4. Palčje                                         3 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Pivka (ženske)                            2 (-1)
7. Postojna (ženske)                        2

5. krog, petek 27.9.2019 ob 17.00 uri:

POSTOJNA (ženske) -   BEU KAMN
PIVKA (ženske) - ORLEK ORO MET 2
DIABETIKI - PALČJE
FRNANTOVI - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 01.oktober 2019ob 19:34 »

Rezultati tekem 5. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Grmada Planina - Koseze                          16:6
Hrašče - Kozlek Kuteževo                          8:14
Bistrc - Košana mladi                                17:5
Postojna 2 - prosti

Zaostala tekma 2. kroga: Bistrc - Hrašče    20:2

Lestvica po 5. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                         10 točk
2. Grmada Planina                             6
3. Bistrc                                            4 (-1 tekma)
4. Košana mladi                                 4 (-1)
5. Postojna 2                                     3 (-1)
6. Koseze                                          3 (-1)
7. Hrašče                                          0 (-1)

6. krog, petek 4.10.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - KOŠANA MLADI
POSTOJNA 2 - BISTRC
GRMADA PLANINA - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO - prosti


Rezultati tekem 5. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna (ženske) - Beu kamn                        5:7
Pivka (ženske) - Orlek Oro Met 2                    4:8   
Diabetiki - Palčje                                          12:0
Frnantovi - prosti

Lestvica po 5. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         8 točk
2. Diabetiki                                     7 (-1 tekma)
3. Frnantovi                                    4 (-1)
4. Beu kamn                                   4 (-1)
5. Palčje                                         3 (-1)
6. Pivka (ženske)                            2 (-1)
7. Postojna (ženske)                        2

6. krog, petek 4.10.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - PALČJE
FRNANTOVI - DIABETIKI
POSTOJNA (ženske) -   PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 07.oktober 2019ob 16:28 »

Rezultati tekem 6. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Koseze - Košana mladi                              14:8
Postojna 2 - Bistrc                                    12:10
Grmada Planina - Hrašče                           16:6
Kozlek Kuteževo - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                         10 točk (-1 tekma)
2. Grmada Planina                             8
3. Postojna 2                                     5 (-1)
4. Koseze                                          5 (-1)
5. Bistrc                                            4 (-1)
6. Košana mladi                                 4 (-1)
7. Hrašče                                          0 (-1)

7. krog, petek 11.10.2019 ob 17.00 uri:

HRAŠČE - KOSEZE
BISTRC - KOZLEK KUTEŽEVO
KOŠANA MLADI - POSTOJNA 2
GRMADA PLANINA - prosti


Rezultati tekem 6. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Palčje                                         8:4
Frnantovi - Diabetiki                                      4:8   
Postojna  (ženske) - Pivka (ženske)                8:4
Orlek Oro Met 2 - prosti

Lestvica po 6. krogih:

1. Diabetiki                                    9 točk (- 1 tekma)
2. Orlek Oro Met 2                           8 (-1)
3. Beu kamn                                   6 (-1)
4. Frnantovi                                    4 (-1)
5. Postojna (ženske)                        4
6. Palčje                                         3 (-1)
7. Pivka (ženske)                            2 (-1)

7. krog, petek 11.10.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - BEU KAMN
PALČJE - FRNANTOVI
DIABETIKI - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) -   proste
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 72


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 14.oktober 2019ob 12:10 »

Rezultati tekem 7. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Hrašče - Koseze                                       10:12
Bistrc - Kozlek Kuteževo                           11:11
Košana mladi - Postojna 2                         13:9
Grmada - prosti

Lestvica po 7. krogih (jesenskem delu):

1. Kozlek Kuteževo                         11 točk
2. Grmada Planina                             8
3. Koseze                                          7
4. Košana mladi                                 6
5. Postojna 2                                     5
6. Bistrc                                            5
7. Hrašče                                          0


Rezultati tekem 7. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Beu kamn                            8:4
Palčje - Frnantovi                                          4:8   
Diabetiki - Orlek Oro Met 2                            7:5
Postojna (ženske) - proste

Lestvica po 7. krogih (jesenskem delu):

1. Diabetiki                                   11 točk
2. Orlek Oro Met 2                           8
3. Frnantovi                                    6
4. Beu kamn                                   6
5. Postojna (ženske)                        4
6. Pivka (ženske)                            4
7. Palčje                                         3

Tekmovanje v obeh ligah se nadaljuje z 8. krogom v petek 24.4.2020.
V tednu pred tem sledi podrobnejši razpored.
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!