Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 11:11 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Območni ligi OBZ Postojna 2019/20  (Prebrano 578 krat)
Herman
moderator
član
*****
Objave: 68


Ogled Profila Email
« dne:: 28.avgust 2019ob 15:02 »

Po reorganizaciji območnih lig OBZ Postojna v petek 30.8.2019 pričnemo s tekmovanjem v obeh območnih ligah
(vsaka šteje po 7 ekip) po naslednjem razporedu:

I. območna liga, 1. krog, petek 30.8.2019 ob 17.00 uri:

POSTOJNA 2 - KOSEZE
KOZLEK KUTEŽEVO - KOŠANA MLADI
GRMADA PLANINA - BISTRC
HRAŠČE - prosti

II. območna liga, 1. krog, petek 30.8.2019 ob 17.00 uri:

FRNANTOVI - BEU KAMN
ORLEK ORO MET 2 - PALČJE
POSTOJNA (ženske) -   DIABETIKI
PIVKA (ženske) - proste
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 68


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 05.september 2019ob 10:13 »

Rezultati tekem 1. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Postojna 2 - Koseze                        11:11
Kozlek Kuteževo - Košana mladi       18:4
Grmada - Bistrc                              15:7
Hrašče - prosti

Rezultati tekem 1. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Frnantovi - Beu kamn                     10:2
Orlek Oro Met 2 - Palčje                  12:0
Postojna (ženske) - Diabetiki            4:8 
Pivka (ženske) - proste

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

BISTRC - HRAŠČE
KOŠANA MLADI - GRMADA PLANINA
POSTOJNA 2 - KOZLEK KUTEŽEVO
KOSEZE - prosti

II. območna liga, 2. krog, petek 6.9.2019 ob 17.00 uri:

PIVKA (ženske) - DIABETIKI
PALČJE - POSTOJNA (ženske)
FRNANTOVI - ORLEK ORO MET 2
BEU KAMN - prosti
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 68


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 12.september 2019ob 09:03 »

Rezultati tekem 2. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Bistrc - Hrašče                                  preloženo
Košana mladi - Grmada                     14:8
Postojna 2 - Kozlek Kuteževo             10:12
Koseze - prosti

Rezultati tekem 2. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Pivka (ženske) - Diabetiki                    6:6
Palčje - Postojna (ženske)                    8:4
Frnantovi -Orlek Oro Met 2                  2:10
Beu kamn - prosti

Lestvice sledijo po 3. krogu.


I. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

KOZLEK KUTEŽEVO - KOSEZE
GRMADA PLANINA - POSTOJNA 2
HRAŠČE - KOŠANA MLADI
BISTRC - prosti

II. območna liga, 3. krog, petek 13.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - ORLEK ORO MET 2
POSTOJNA (ženske) - FRNANTOVI
PIVKA (ženske) - PALČJE
DIABETIKI - prosti

P.S. objavljanje rezultatov je v začetku lig potekalo dokaj pozno (po 1. krogu je bila razlog
odsotnost, po 2. krogu pa večina preloženih tekem zaradi neugodnega vremena), zato naj
bi to v bodoče potekalo takoj po odigranem vikendu. Ob tem pa je potrebno še enkrat poudariti,
da je potrebno preloženo tekmo odigrati do naslednjega kroga, razen resnično v izjemnih primerih. 
Že v začetku tekmovanja se je namreč dogodilo, da preložena tekma ni (ne bo) odigrana
pred naslednjim krogom (kar je slaba popotnica za naprej), kljub temu, da so vremenske
razmere v tem tednu ugodne. V primeru nadaljevanje oziroma ponavljanja take prakse se bodo
podvzeli dodatni ukrepi.
Prijavljen
Herman
moderator
član
*****
Objave: 68


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 16.september 2019ob 20:02 »

Rezultati tekem 3. kroga v I. območni ligi OBZ Postojna:

Kozlek Kuteževo - Koseze                       19:3
Grmada - Postojna 2                              18:4
Hrašče - Košana mladi                            8:14
Bistrc - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Kozlek Kuteževo                          6 točk
2. Grmada Planina                             4
3. Košana mladi                                 4
4. Koseze                                          1 (-1 tekma)
5. Postojna 2                                     1
6. Hrašče                                          0 (-2)
7. Bistrc                                            0 (-2)

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

KOSEZE - BISTRC
POSTOJNA 2 - HRAŠČE
KOZLEK KUTEŽEVO -   GRMADA PLANINA
KOŠANA MLADI   - prosti


Rezultati tekem 3. kroga v II. območni ligi OBZ Postojna:

Beu kamn - Orlek Oro Met 2                         10:2
Postojna (ženske) - Frnantovi                        8:4
Pivka (ženske) - Palčje                                  6:6
Diabetiki - prosti

Lestvica po 3. krogih:

1. Orlek Oro Met 2                         4 točke
2. Diabetiki                                     3 (-1 tekma)
3. Palčje                                         3
4. Pivka (ženske)                            2 (-1)
5. Beu kamn                                   2 (-1)
6. Postojna (ženske)                        2
7. Frnantovi                                    2

4. krog, petek 20.9.2019 ob 17.00 uri:

BEU KAMN - DIABETIKI
FRNANTOVI - PIVKA (ženske)
ORLEK ORO MET 2 - POSTOJNA (ženske)
PALČJE - prosti
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!