Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:09 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI VZHOD - JESEN 2019  (Prebrano 708 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 809



Ogled Profila
« dne:: 27.avgust 2019ob 09:40 »

1. kolo, 30.08.2019 ob 18 uri

SODRAŽICA : JESENICE                            Kirik - Đokić
BUDNIČAR : ROGOVILA                             Naglič - Radoš
BISTRICA PRI TRŽIČU : TRŽIČ AC ŽEPIČ     Mohorč - Štancer
ROGAŠKA KRYSTAL : MENGEŠ RAKOLL        Taškar B. - Zupanc
TRATA MLADI : ZARJA                                Hervol B. - Legat

2..kolo. 06.09.2019 ob 18 uri

JESENICE : ZARJA                                  Hervol B. - Hervol M.
MENGEŠ RAKOLL : TRATA MLADI             Šubert - Đokić  Sreda, 11. 9. 2019 ob 18 uri
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ROGAŠKA KRYSTAL      Bajželj - Mohorč
ROGOVILA : BISTRICA PRI TRŽIČU          Štancer - Tomše
SODRAŽICA : BUDNIČAR                        Tomažič - Hvalec
« Zadnje urejanje: 22.september 2019ob 18:05 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 809



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 09.september 2019ob 12:44 »

3. kolo, 13.09.2019 ob 18 uri

BUDNIČAR : JESENICE                        Naglič - Šubert
BISTRICA PRI TRŽIČU : SODRAŽICA    Štancer - Legat
ROGAŠKA CRYSTAL : ROGOVILA          Zupanc - Frelih
TRATA MLADI : TRŽIČ AC ŽEPIČ          Mohorč - Hervol M.
ZARJA : MENGEŠ RAKOLL                    Đokić - Radoš

4. kolo, 20.09.2019 ob 18 uri

JESENICE : MENGEŠ RAKOLL             Štancar - Čepon
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ZARJA                  Mohorč - Hervol B.
ROGOVILA : TRATA MLADI                Obolnar - Đokić
SODRAŽICA : ROGAŠKA CRYSTAL      Kirik - Šubert
BUDNIČAR : BISTRICA PRI TRŽIČU    Tomažič - Hvalec
« Zadnje urejanje: 11.september 2019ob 09:33 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 809



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 22.september 2019ob 18:03 »

5. kolo, 27.09.2019 ob 18 uri

BISTRICA PRI TRŽIČI : JESENICE       Tomše - Štancer
ROGAŠKA CRYSTAL : BUDNIČAR        Taškar B. - Krčmar
TRATA MLADI : SODRAŽICA               Mohorč - Anderle
ZARJA : ROGOVILA                           Đokić - Tomažič
MENGEŠ RAKOLL : TRŽIČ AC ŽEPIČ    Naglič - Haclar

6. kolo, 02.10.2019 ob 18 uri - Sreda

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ                         Hervol B. - Mervol M.
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL                       Bajželj - Mohorč
SODRAŽICA : ZARJA                                     Šubert - Naglič
BUDNIČAR : TRATA MLADI                            Založnik - Kosar
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL    Anderle - Čepon

« Zadnje urejanje: 22.september 2019ob 18:05 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!