Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:07 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI ZAHOD - JESEN 2019  (Prebrano 828 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 809



Ogled Profila
« dne:: 26.avgust 2019ob 08:44 »

1. kolo, 31.08.2019 ob 16 uri

NANOS : PLISKOVICA                                   Česnik - Petrič
CERKNIŠKO JEZERO : TABOR OZELJAN             Miklavčič - Truden
JADRAN HRPELJE-KOZINA : VIDEM KOŠANA      Likar - Kraševec
GORIŠKA BRDA : KOLEKTOR IDRIJA                 Arčon - Poberaj
KATARINA : PLANINA AJDOVŠČINA                  Maljevac - Štemberger

2. kolo, 07.09.2019 ob 16 uri
 
PLISKOVICA : PLANINA AJDOVŠČINA               Rupnik - Guštin
KOLEKTOR IDRIJA : KATARINA                       Petrič - Zakrajšek H.
VIDEM KOŠANA : GORIŠKA BRDA                    Milavec - Maček
TABOR OZELJAN : JADRAN HRPELJE-KOZINA    Marc - Arčon
NANOS : CERKNIŠKO JEZELO                        Žvokelj - Česnik
« Zadnje urejanje: danes ob 08:09 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 809



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 09.september 2019ob 12:56 »

3. kolo, 14.09.2019 ob 16 uri

CERKNIŠKO JEZERO : PLISKOVICA               Šefran - Kastelic
JADRAN HRPELJE KOZINA : NANOS              Jakomin D. - Taškar
GORIŠKA BRDA : TABOR OZELJAN               Ferfolja - Arčon
KATARINA : VIDEM KOŠANA                        Doldan - Štemberger
PLANINA AJDOVŠČINA : KOLEKTOR IDRIJA     Rupnik - Likar

4. kolo, 21.09.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : KOLEKTOR IDRIJA                       Guštin - Rupnik
VIDEM KOŠANA : PLANINA AJDOVŠČINA            Bašič - Maček
TABOR OZELJAN : KATARINA                           Marc - Žvokelj
NANOS : GORIŠKA BRDA                                 Petrič - Česnik
CERNIŠKO JEZERO : JADRAN HRPELJE KOZINA    Truden - Miklavčič
« Zadnje urejanje: danes ob 08:10 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 809



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 22.september 2019ob 18:21 »

5. kolo, 28.09.2019 ob 16 uri

JADRAN HRPELJE KOZINA : PLISKOVICA        Kraševec - Jakomin Z.
GORIŠKA BRDA : CERKNIŠKO JEZERO            Arčon - Žvokelj
KATARINA : NANOS                                   Dolgan - Štemberger
PLANINA AJDOVŠČINA : TABOR OZELJAN      Česnik - Petrič
KOLEKTOR IDRIJA : VIDEM KOŠANA             Šefran - Kastelic

6. kolo, 29.09.2019 ob 10 uri - Nedelja

PLISKOVICA : VIDEM KOŠANA                       Kraševec - Guštin
TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA              Marc - Žvokelj
NANOS : PLANINA AJDOVŠČINA                     Petrič - Česnik
CERKNIČKO JEZERO : KATARINA                    Truden - Kastelic
JADRAN HRPELJE KOZINA : GORIŠKA BRDA      Jakomin D. : Jakomin Z.


« Zadnje urejanje: danes ob 07:55 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!