Balinarska Zveza Slovenije
24.februar 2020ob 13:23 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki 1. liga ČLANI - JESEN 2019  (Prebrano 2199 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 855



Ogled Profila
« dne:: 26.avgust 2019ob 08:28 »

1. kolo, 31.08.2019 ob 16 uri

VELENJE-PREMOGOVNIK : ČIRČE VAN DEN         Zupanc - Salkič
SLOGA : CENTER KRANJ                                   Kosar - Obolnar
ORLEK ORO MET PIVKA : GRADNA GIK OBROV   Dolgan - Janev
CESTA : JADRAN IZOLA                                    Žvokelj - Ferfolja
PLANINA KRANJ : LOGATEC                               Lanišek - Žavbi

2. kolo. 07.09.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : LOGATEC                          Bajželj - Anderle
JADRAN IZOLA : PLANINA KRANJ                  Šubelj - Jakomin Z.
GRADNA GIK OBROV : CESTA                       Likar - Kraševec
CENTER KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA        Drožina - Tomše
VELENJE-PREMOGOVNIK : SLOGA                 Taškar B. - Zupanc
« Zadnje urejanje: 08.september 2019ob 09:38 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 855



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 09.september 2019ob 12:30 »

3. kolo, 14.09.2019 ob 16 uri

SLOGA : ČIRČE VAN DEN                                           Tomažič - Dolenc
ORLEK ORO MET PIVKA : VELENJE PREMOGOVNIK        Bašič - Zakrajšek J.
CESTA : CENTER KRANJ                                              Marc - Žvokelj
PLANINA KRANJ : GRADNA GIK OBROV                        Tomše - Bajželj
LOGATEC : JADRAN IZOLA                                           Žavbi - Lanišek

4. kolo, 21.09.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : JADRAN IZOLA       Žavbi - Haclar
GRADNA GIK OBROV : LOGATEC        Štemberger - Maljevac
CENTER KRANJ : PLANINA KRANJ       Nikolič - Hervol B.
VELENJE PREMOGOVNIK : CESTA       Verk - Salkič
SLOGA : ORLEK ORO MET PIVKA        Lanišek - Radoš
« Zadnje urejanje: 03.oktober 2019ob 06:22 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 855



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 19.september 2019ob 20:07 »

5. kolo, 28.09.2019 ob 16 uri

ORLEK ORO MET PIVKA : ČIRČE VAN DEN     Zakrajšek H. - Bašič
CESTA : SLOGA                                           Žvokelj - Marc     Petek 27.09.2019 ob 18 uri
PLANINA KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK    Anderle - Mohorč
LOGATEC : CENTER KRANJ                           Kirik - Hvalec
JADRAN IZOLA : GRADNA GIK OBROV           Šubelj - Taškar  

6. kolo, 29.09.2019 ob 10 uri - Nedelja

ČIRČE VAN DEN : GRADNA GIK OBROV          Lanišek - Bajželj
CENTER KRANJ : JADRAN IZOLA                    Mohorč - Anderle
VELENJE PREMOGOVNIK : LOGATEC               Zupanc - Salkič
SLOGA : PLANINA KRANJ                              Žavbi - Haclar
ORLEK ORO MET PIVKA : CESTA                    Bašič - Maček  Četrtek 03.10.2019 ob 18 uri
« Zadnje urejanje: 30.september 2019ob 14:19 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 855



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 30.september 2019ob 12:11 »

7. kolo, 05.10.2019 ob 16 uri

CESTA : ČIRČE VAN DEN                              Žvokelj - Marc
PLANINA KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA      Tomše - Tomažič
LOGATEC : SLOGA                                        Založnik - Kosar
JADRAN IZOLA : VELENJE PREMOGOVNIK       Jakomin D. - Šubelj
GRADNA GIK OBROV : CENTER KRANJ            Milavec - Zakrajšek J.

8. kolo, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ                            Lanišek. - Žavbi
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV        Zupanc - Frelih
SLOGA : JDRAN IZOLA                                            Naglič - Hervol B.
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC                          Milavec - Janev
CESTA : PLANINA KRANJ                                         Marc - Žvokelj

9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

PLANINA KRANJ : ČIRČE VAN DEN                      Bajželj - Nikolič
LOGATEC : CESTA                                              Obolnar - Dolenc
JADRAN IZOLA : ORLEK ORO MET PIVKA             Jakomin D. - Taškar
GRADNA GIK OBROV : SLOGA                            Zakrajšek J. - Maček
CENTER KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK            Tomše - Žavbi
« Zadnje urejanje: 10.oktober 2019ob 07:40 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!