Balinarska Zveza Slovenije
17.oktober 2019ob 05:04 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 2 [3] 4
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2019/2020  (Prebrano 5277 krat)
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #30 dne:: 28.september 2019ob 21:00 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
5. krog, 28.9.2019 ob 16:00

JADRAN HRPELJE-KOZINA : PLISKOVICA 14:8
GORIŠKA BRDA   : CERKNIŠKO JEZERO 20:2
KATARINA : NANOS 2:20
PLANINA AJDOVŠČINA :   TABOR OZELJAN 15:7   
KOLEKTOR IDRIJA : VIDEM KOŠANA 16.6

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   NANOS   5   5   0   0   38   10
2   PLANINA AJDOVŠČINA   5   4   0   1   10   8
3   TABOR OZELJAN   5   3   0   2   28   6
4   GORIŠKA BRDA   5   3   0   2   14   6
5   PLISKOVICA   5   2   0   3   0   4
6   JADRAN H.K.   5   2   0   3   0   4
7   KOLEKTOR IDRIJA   5   2   0   3   -4   4
8   CERKNIŠKO JEZERO   5   2   0   3   -24   4
9   VIDEM KOŠANA   5   1   0   4   -26   2
10   KATARINA   5   1   0   4   -36   2

     
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #31 dne:: 28.september 2019ob 21:03 »

1. DRŽAVNA LIGA
5. krog, 28.9.2019 ob 16:00

ORLEK ORO MET PIVKA    : ČIRČE VAN DEN 13:9 
CESTA  : SLOGA 10:12
PLANINA KRANJ : VELENJE-PREMOGOVNIK 8:14   
LOGATEC : CENTER KRANJ 13:9
JADRAN IZOLA   : GRADNA GIK OBROV 13:9

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   5   5   0   0   30   10
2   LOGATEC   5   3   2   0   20   8
3   SLOGA   5   3   1   1   8   7
4   PLANINA KRANJ   5   2   1   2   12   5
5   CESTA   5   2   0   3   -2   4
6   ČIRČE VAN-DEN   5   1   2   2   -4   4
7   ORLEK ORO MET   5   2   0   3   -4   4
8   JADRAN IZOLA   5   2   0   3   -20   4
9   CENTER KRANJ   5   1   0   4   -10   2
10   GRADNA GIK   5   1   0   4   -30   2
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #32 dne:: 29.september 2019ob 13:45 »

1. DRŽAVNA LIGA
6. krog, 29.9.2019 ob 10:00

ČIRČE VAN DEN : GRADNA GIK OBROV 13:9  
CENTER KRANJ   : JADRAN IZOLA 12:10
VELENJE-PREMOGOVNIK : LOGATEC 16:6
SLOGA : PLANINA KRANJ 10:12  
ORLEK ORO MET PIVKA    : CESTA (3.10.2019 ob 18:00)

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   6   6   0   0   40   12
2   LOGATEC   6   3   2   1   10   8
3   PLANINA KRANJ   6   3   1   2   14   7
4   SLOGA   6   3   1   2   6   7
5   ČIRČE VAN-DEN   6   2   2   2   0   6
6   CESTA   5   2   0   3   -2   4
7   ORLEK ORO MET   5   2   0   3   -4   4
8   CENTER KRANJ   6   2   0   4   -8   4
9   JADRAN IZOLA   6   2   0   4   -22   4
10   GRADNA GIK   6   1   0   5   -34   2
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #33 dne:: 29.september 2019ob 13:47 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
6. krog, 29.9.2019 ob 10:00

PLISKOVICA : VIDEM KOŠANA 17:5   
TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA 8:14
NANOS   : PLANINA AJDOVŠČINA 14:8   
CERKNIŠKO JEZERO : KATARINA  11:11   
JADRAN HRPELJE-KOZINA : GORIŠKA BRDA 12:10

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   NANOS   6   6   0   0   44   12
2   PLANINA AJDOVŠČINA   6   4   0   2   4   8
3   TABOR OZELJAN   6   3   0   3   22   6
4   GORIŠKA BRDA   6   3   0   3   12   6
5   PLISKOVICA   6   3   0   3   12   6
6   JADRAN H.K.   6   3   0   3   2   6
7   KOLEKTOR IDRIJA   6   3   0   3   2   6
8   CERKNIŠKO JEZERO   6   2   1   3   -24   5
9   KATARINA   6   1   1   4   -36   3
10   VIDEM KOŠANA   6   1   0   5   -38   2
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #34 dne:: 02.oktober 2019ob 12:13 »

Na sporedu:

2. LIGA VZHOD
6. krog, 02.10.2019 ob 18 uri - Sreda

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ (Hervol B. - Mervol M.)
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL (Bajželj - Legat)
SODRAŽICA : ZARJA (Šubert - Naglič)
BUDNIČAR : TRATA MLADI (Založnik - Kosar)
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL (Anderle - Štancer)

1. LIGA
Četrtek 03.10.2019 ob 18 uri (zaostala tekma 6. kroga)
ORLEK ORO MET PIVKA : CESTA (Bašič - Maček)

2. LIGA VZHOD
7. krog, 04.10.2019 ob 18 uri

ROGAŠKA CRYSTAL: JESENICE (Taškar B. - Brčič)
TRATA MLADI : BISTRICA PRI TRŽIČU (Štancer - Bajželj)
ZARJA : BUDNIČAR (Kosar - Hvalec)
MENGEŠ RAKOLL : SODRAŽICA (Obolnar - Založnik)
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ROGOVILA (Hervol B. - Hervol M)

1. LIGA
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

CESTA : ČIRČE VAN DEN (Žvokelj - Marc)
PLANINA KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA (Tomše - Tomažič)
LOGATEC : SLOGA (Založnik - Kosar)
JADRAN IZOLA : VELENJE PREMOGOVNIK (Jakomin D. - Šubelj)
GRADNA GIK OBROV : CENTER KRANJ (Milavec - Zakrajšek J.)

1. LIGA ČLANICE
6. krog, 05.10.2019 ob 10 uri

ŠIŠKA - KOLKETOR IDRIJA
KRIM LJUBLJANA - AGROCHEM HRAST
DESKLE - PIVKA OMO MET
MILJE - BISTRICA PRI TRŽIČU

2. LIGA ZAHOD
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : PLISKOVICA (Arčon - Ferfolja)
KATARINA : JADRAN HRPELJE KOZINA (Maljevac - Štemberger)
PLANINA : CERKNIŠKO JEZERO (Česnik - Petrič)
KOLEKTOR IDRIJA : NANOS (Šefran - Kastelic)
VIDEM KOŠANA : TABOR OZELJAN (Bašič - Maček)

1. LIGA ČLANICE
7. krog, 06.10.2019 ob 10 uri - NEDELJA

BISTRICA PRI TRŽIČU : ŠIŠKA (Selan)
PIVKA ORO MET : MILJE (Zakrajšek J.)
AGROCHEM HRAST : DESKLE ( Likar)
KOLEKTOR IDRIJA : KRIM LJUBLJANA (Sedej B.)

6.10.2019 - NEDELJA, POLJE - LJUBLJANA
ČLANI, IGRA V KROG, FINALE
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/dp_krog_clani_2019.pdf
« Zadnje urejanje: 05.oktober 2019ob 08:09 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #35 dne:: 03.oktober 2019ob 06:46 »

2. LIGA VZHOD
6. krog, 02.10.2019 ob 18 uri - Sreda

JESENICE : TRŽIČ AC ŽEPIČ 2:20
ROGOVILA : MENGEŠ RAKOLL 8:14
SODRAŽICA : ZARJA 16:6
BUDNIČAR : TRATA MLADI 7:15
BISTRICA PRI TRŽIČU : ROGAŠKA CRYSTAL 16:6

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   6   4   1   1   54   9
2   BISTRICA   6   4   1   1   32   9
3   MENGEŠ RAKOLL   6   4   0   2   50   8
4   TRATA MLADI   6   4   0   2   4   8
5   ROGOVILA   6   4   0   2   0   8
6   ROGAŠKA CRYSTAL   6   3   1   2   -6   7
7   SODRAŽICA   6   3   0   3   -8   6
8   BUDNIČAR   6   1   1   4   -22   3
9   JESENICE   6   0   1   5   -44   1
10   ZARJA   6   0   1   5   -60   1
« Zadnje urejanje: 04.oktober 2019ob 17:04 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #36 dne:: 04.oktober 2019ob 12:41 »

1. LIGA
Četrtek 03.10.2019 ob 18 uri (zaostala tekma 6. kroga)
ORLEK ORO MET PIVKA : CESTA 12:10

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   6   6   0   0   40   12
2   LOGATEC   6   3   2   1   10   8
3   PLANINA KRANJ   6   3   1   2   14   7
4   SLOGA   6   3   1   2   6   7
5   ČIRČE VAN-DEN   6   2   2   2   0   6
6   ORLEK ORO MET   6   3   0   3   -2   6
7   CESTA   6   2   0   4   -4   4
8   CENTER KRANJ   6   2   0   4   -8   4
9   JADRAN IZOLA   6   2   0   4   -22   4
10   GRADNA GIK   6   1   0   5   -34   2
« Zadnje urejanje: 04.oktober 2019ob 17:03 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #37 dne:: 04.oktober 2019ob 21:43 »

2. LIGA VZHOD
7. krog, 04.10.2019 ob 18 uri

ROGAŠKA CRYSTAL: JESENICE 18:4
TRATA MLADI : BISTRICA PRI TRŽIČU 6:16
ZARJA : BUDNIČAR 10:12
MENGEŠ RAKOLL : SODRAŽICA 16:6
TRŽIČ AC ŽEPIČ : ROGOVILA 15:7

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   TRŽIČ AC ŽEPIČ   7   5   1   1   62   11
2   BISTRICA   7   5   1   1   42   11
3   MENGEŠ RAKOLL   7   5   0   2   60   10
4   ROGAŠKA CRYSTAL   7   4   1   2   8   9
5   TRATA MLADI   7   4   0   3   -6   8
6   ROGOVILA   7   4   0   3   -8   8
7   SODRAŽICA   7   3   0   4   -18   6
8   BUDNIČAR   7   2   1   4   -20   5
9   JESENICE   7   0   1   6   -58   1
10   ZARJA   7   0   1   6   -62   1

« Zadnje urejanje: 05.oktober 2019ob 13:07 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #38 dne:: 05.oktober 2019ob 14:50 »

1. LIGA ČLANICE
6. krog, 05.10.2019 ob 10 uri

ŠIŠKA - KOLKETOR IDRIJA 14:10
KRIM LJUBLJANA - AGROCHEM HRAST 14:10
DESKLE - PIVKA OMO MET 14:10
MILJE - BISTRICA PRI TRŽIČU 10:14

LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   KRIM   6   5   1   0   56   11
2   AGROCHEM HRAST   6   4   1   1   30   9
3   KOLEKTOR IDRIJA   6   3   1   3   22   7
4   ŠIŠKA   6   2   2   2   -2   6
5   BISTRICA   6   3   0   3   -30   6
6   DESKLE   6   2   0   4   -20   4
7   PIVKA ORO MET   6   1   1   4   -32   3
8   MILJE   6   1   0   5   -24   2
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #39 dne:: 05.oktober 2019ob 20:00 »

2. LIGA ZAHOD
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : PLISKOVICA 12:10
KATARINA : JADRAN HRPELJE KOZINA 10:12
PLANINA : CERKNIŠKO JEZERO 12:10
KOLEKTOR IDRIJA : NANOS 10:12
VIDEM KOŠANA : TABOR OZELJAN 16:6

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   NANOS   7   7   0   0   46   14
2   PLANINA AJDOVŠČINA   7   5   0   2   6   10
3   GORIŠKA BRDA   7   4   0   3   14   8
4   JADRAN H.K.   7   4   0   3   4   8
5   TABOR OZELJAN   7   3   0   4   12   6
6   PLISKOVICA   7   3   0   4   10   6
7   KOLEKTOR IDRIJA   7   3   0   4   0   6
8   CERKNIŠKO JEZERO   7   2   1   4   -26   5
9   VIDEM KOŠANA   7   2   0   5   .28   4
10   KATARINA   7   1   1   5   -38   3
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #40 dne:: 05.oktober 2019ob 20:05 »

1. LIGA
7. krog, 05.10.2019 ob 16 uri

CESTA : ČIRČE VAN DEN 6:16
PLANINA KRANJ : ORLEK ORO MET PIVKA 12:10
LOGATEC : SLOGA 12:10
JADRAN IZOLA : VELENJE PREMOGOVNIK 10:12
GRADNA GIK OBROV : CENTER KRANJ 15:7

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   7   7   0   0   42   14
2   LOGATEC   7   4   2   1   12   10
3   PLANINA KRANJ   7   4   1   2   16   9
4   ČIRČE VAN-DEN   7   3   2   2   10   8
5   SLOGA   7   3   1   3   4   7
6   ORLEK ORO MET   7   3   0   4   -4   6
7   CESTA   7   2   0   5   -14   4
8   CENTER KRANJ   7   2   0   5   -16   4
9   JADRAN IZOLA   7   2   0   5   -24   4
10   GRADNA GIK   7   2   0   5   -26   4
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #41 dne:: 06.oktober 2019ob 15:49 »

1. LIGA ČLANICE
7. krog, 06.10.2019 ob 10 uri - NEDELJA

BISTRICA PRI TRŽIČU : ŠIŠKA 14:10
PIVKA ORO MET : MILJE 14.10
AGROCHEM HRAST : DESKLE 20:4
KOLEKTOR IDRIJA : KRIM LJUBLJANA 2:22

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   KRIM   7   6   1   0   76   13
2   AGROCHEM HRAST   7   5   1   1   43   11
3   BISTRICA   7   4   0   3   -26   8
4   KOLEKTOR IDRIJA   7   3   1   3   2   7
5   ŠIŠKA   7   2   2   3   -6   6
6   PIVKA ORO MET   7   2   1   4   -28   5
7   DESKLE   7   2   0   5   -36   4
8   MILJE   7   1   0   6   -28   2
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #42 dne:: 09.oktober 2019ob 09:50 »

2. LIGA VZHOD
8. krog, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA (Mohorč - Bajželj)
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ (Naglič - Šubert)
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL (Kirik - Haclar)
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA (Tomše - Štancar)
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI (Taškar B. - Krčmar)

1. LIGA
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ (Hervol B. - Žavbi)
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV (Zupanc - Frelih)
SLOGA : JDRAN IZOLA (Naglič - Lanišek)
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC (Milavec - Janev)
CESTA : PLANINA KRANJ (Marc - Žvokelj)

2. LIGA ZAHOD
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN (Likar - Guštin)
NANOS : VIDEM KOŠANA  (Petrič - Česnik
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA (Šefran - Kastelic)
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA (Kraševec - Taškar)
GORIŠKA BRDA : KATARINA (Ferfolja - Arčon)

9. krog, Mladinci U-18

13.10.2019 ob 9 uri, BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : OBZ Sežana (Naglič)
13.10.2019 ob 9 uri, BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola (Mače)

9. krog, Dečki U-14

12.10.2019 ob 9 uri,  BK Pliskovica : ŠB Korte - Izola 2  (Rupnik)
13.10.2019 ob 9 uri,  BŠD Zmajčki Krim Ljubljana : BK Agrochem Hrast (Kirik)
20.10.2019 ob 9 uri,  BK Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 1 (Bašič)
13.10.2019 ob 9 uri,  BK Košana : BK Kolektor Idrija (Milavec)

Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #43 dne:: 11.oktober 2019ob 21:59 »

2. LIGA VZHOD
8. krog, 11.10.2019 ob 18 uri

JESENICE : ROGOVILA 6:16
SODRAŽICA : TRŽIČ AC ŽEPIČ 12:10
BUDNIČAR : MENGEŠ RAKOLL 8:14
BISTRICA PRI TRŽIČU : ZARJA 18:4
ROGAŠKA CRYSTAL : TRATA MLADI 10:12

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   BISTRICA   8   6   1   1   56   13
2   MENGEŠ RAKOLL   8   6   0   2   66   12
3   TRŽIČ AC ŽEPIČ   8   5   1   2   60   11
4   ROGOVILA TELE TV   8   5   0   3   2   10
5   TRATA MLADI   8   5   0   3   -4   10
6   ROGAŠKA CRYSTAL   8   4   1   3   6   9
7   SODRAŽICA   8   4   0   4   -16   8
8   BUDNIČAR   8   2   1   5   -26   5
9   JESENICE   8   0   1   7   -68   1
10   ZARJA   8   0   1   7   -76   1

Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 966


Ogled Profila Email
« Odgovori #44 dne:: 12.oktober 2019ob 19:38 »

1. LIGA
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

ČIRČE VAN DEN : CENTER KRANJ 14:8
VELENJE PREMOGOVNIK : GRADNA GIK OBROV 16:6
SLOGA : JADRAN IZOLA 18:4
ORLEK ORO MET PIVKA : LOGATEC 10:12
CESTA : PLANINA KRANJ 10:12

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   8   8   0   0   52   16
2   LOGATEC   8   5   2   1   14   12
3   PLANINA KRANJ   8   5   1   2   18   11
4   ČIRČE VAN-DEN   8   4   2   2   16   10
5   SLOGA   8   4   1   3   18   9
6   ORLEK ORO MET   8   3   0   5   -6   6
7   CESTA   8   2   0   6   -16   4
8   CENTER KRANJ   8   2   0   6   -22   4
9   GRADNA GIK   8   2   0   6   -36   4
10   JADRAN IZOLA   8   2   0   6   -38   4
Prijavljen
Strani: 1 2 [3] 4
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!