Balinarska Zveza Slovenije
06.julij 2020ob 09:06 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 2 3 [4] 5 6
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2019/2020  (Prebrano 13334 krat)
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #45 dne:: 12.oktober 2019ob 19:50 »

2. LIGA ZAHOD
8. krog, 12.10.2019 ob 16 uri

PLISKOVICA : TABOR OZELJAN 9:13
NANOS : VIDEM KOŠANA 16:6
CERKNIŠKO JEZERO : KOLEKTOR IDRIJA 13:9
JADRAN HRPELJE KOZINA : PLANINA AJDOVŠČINA 18:4
GORIŠKA BRDA : KATARINA 18:4

LESTVICA PO 8. KROGU                        
1   NANOS   8   8   0   0   56   16
2   GORIŠKA BRDA   8   5   0   3   28   10
3   JADRAN H.K.   8   5   0   3   18   10
4   PLANINA AJDOVŠČINA   8   5   0   3   -8   10
5   TABOR OZELJAN   8   4   0   4   16   8
6   CERKNIŠKO JEZERO   8   3   1   4   -22   7
7   PLISKOVICA   8   3   0   5   6   6
8   KOLEKTOR IDRIJA   8   3   0   5   -4   6
9   VIDEM KOŠANA   8   2   0   6   -38   4
10   KATARINA   8   1   1   6   -52   3
« Zadnje urejanje: 12.oktober 2019ob 21:00 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #46 dne:: 17.oktober 2019ob 08:40 »

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
9. kolo, 18.10.2019 ob 18 uri

TRATA MLADI : JESENICE - Bajželj – Legat
ZARJA : ROGAŠKA CRYSTAL 11:11
MENGEŠ RAKOLL : BISTRICA PRI TRŽIČU - Kirik – Založnik
TRŽIČ AC ŽEPIČ : BUDNIČAR - Anderle – Mohorč
ROGOVILA : SODRAŽICA  - Hervol B. - Žuran

1. DRŽAVNA LIGA
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

PLANINA KRANJ : ČIRČE VAN DEN  - Bajželj - Nikolič
LOGATEC : CESTA  - Obolnar - Dolenc
JADRAN IZOLA : ORLEK ORO MET PIVKA  - Jakomin D. - Taškar
GRADNA GIK OBROV : SLOGA - Zakrajšek J. - Maček
CENTER KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK - Tomše – Žavbi

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

KATARINA : PLISKOVICA - Dolgan - Maljevac
PLANINA AJDOVŠČINA : GORIŠKA BRDA - Česnik - Petrič
KOLEKTOR IDRIJA : JADRAN HRPELJE KOZINA - Šefran - Kastelic
VIDEM KOŠANA : CERKNIŠKO JEZERO - Bašič - Janev
TABOR OZELJAN : NANOS - Žvokelj - Marc
« Zadnje urejanje: 17.oktober 2019ob 09:08 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #47 dne:: 19.oktober 2019ob 07:16 »

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
9. kolo, 18.10.2019 ob 18 uri

TRATA MLADI : JESENICE 16:6
ZARJA : ROGAŠKA CRYSTAL 11:11
MENGEŠ RAKOLL : BISTRICA PRI TRŽIČU 18:4
TRŽIČ AC ŽEPIČ : BUDNIČAR 22:2
ROGOVILA : SODRAŽICA 16:6

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   MENGEŠ RAKOLL   9   7   0   2   80   14
2   TRŽIČ AC ŽEPIČ   9   6   1   2   82   13
3   BISTRICA   9   6   1   2   42   13
4   ROGOVILA TELE TV   9   6   0   3   12   12
5   TRATA MLADI   9   6   0   3   6   12
6   ROGAŠKA CRYSTAL   9   4   2   3   6   10
7   SODRAŽICA   9   4   0   5   -26   8
8   BUDNIČAR   9   2   1   6   -48   5
9   ZARJA   9   0   2   7   -76   2
10   JESENICE   9   0   1   8   -78   1

Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #48 dne:: 19.oktober 2019ob 20:12 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

KATARINA : PLISKOVICA 14:8
PLANINA AJDOVŠČINA : GORIŠKA BRDA 18:4
KOLEKTOR IDRIJA : JADRAN HRPELJE KOZINA 12:10
VIDEM KOŠANA : CERKNIŠKO JEZERO 19:3
TABOR OZELJAN : NANOS 11:11

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   NANOS   9   8   1   0   56   17
2   PLANINA AJDOVŠČINA   9   6   0   3   6   12
3   JADRAN H.K.   9   5   0   4   16   10
4   GORIŠKA BRDA   9   5   0   4   14   10
5   TABOR OZELJAN   9   4   1   4   16   9
6   KOLEKTOR IDRIJA   9   4   0   5   -2   8
7   CERKNIŠKO JEZERO   9   3   1   5   -38   7
8   PLISKOVICA   9   3   0   6   0   6
9   VIDEM KOŠANA   9   3   0   6   -22   6
10   KATARINA   9   2   1   6   -46   5
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #49 dne:: 19.oktober 2019ob 20:14 »

1. DRŽAVNA LIGA
9. kolo, 19.10.2019 ob 16 uri

PLANINA KRANJ : ČIRČE VAN DEN 16:6
LOGATEC : CESTA 11.11
JADRAN IZOLA : ORLEK ORO MET PIVKA 8:14
GRADNA GIK OBROV : SLOGA 6:16
CENTER KRANJ : VELENJE PREMOGOVNIK 11:11

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   9   8   1   0   52   17
2   PLANINA KRANJ   9   6   1   2   28   13
3   LOGATEC   9   5   3   1   14   13
4   SLOGA   9   5   1   3   28   11
5   ČIRČE VAN-DEN   9   4   2   3   6   10
6   ORLEK ORO MET   9   4   0   5   0   8
7   CESTA   9   2   1   6   -16   5
8   CENTER KRANJ   9   2   1   6   -22   5
9   GRADNA GIK   9   2   0   7   -46   4
10   JADRAN IZOLA   9   2   0   7   -44   4
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #50 dne:: 26.oktober 2019ob 21:12 »

SUPERLIGA
1. KROG, 26.10.2019 OB 15:00

POSTOJNA - ZABIČE 13:13
AGROCHEM HRAST - KRIM LJUBLJANA 15.11
TRATA - MARJETICA KOPER 17:9
SKALA - ILIRSKA BISTRICA 14:12
KOŠANA - AIKEA ANTENA 8:18

LESTVICA PO 1. KROGU                     
1   AIKEA ANTENA   1   1   0   0   10   2
2   TRATA   1   1   0   0   8   2
3   AGROCHEM HRAST   1   1   0   0   4   2
4   SKALA   1   1   0   0   2   2
5   POSTOJNA   1   0   1   0   0   1
6   ZABIČE   1   0   1   0   0   1
7   ILIRSKA BISTRICA   1   0   0   1   -2   0
8   KRIM   1   0   0   1   -4   0
9   MARJETICA KOPER   1   0   0   1   -8   0
10   KOŠANA   1   0   0   1   -10   0
« Zadnje urejanje: 29.oktober 2019ob 14:30 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Silvo Korošak
pridruženi član
*
Objave: 38


Ogled Profila Email
« Odgovori #51 dne:: 29.oktober 2019ob 14:08 »

Razliko v igrah Agrochem Hrast in Trate si zamenjal.
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #52 dne:: 02.november 2019ob 22:54 »

SUPERLIGA

2. KROG
Zabiče - Aikea Antena 21:5,
Ilirska Bistrica - Košana 20:6,
Marjetica Koper - Skala 13:13,
Krim - Trata 16:10,
Postojna - Agrochem Hrast 12:14

Lestvica po 2. krogu:
Agrochem Hrast   2   2   0   0   0   4   6   36
Zabiče   2   1   0   1   0   3   16   52
Skala   2   1   0   1   0   3   2   72
Ilirska Bistrica   2   1   0   0   1   2   12   20
Trata   2   1   0   0   1   2   2   23
Krim   2   1   0   0   1   2   2   -19
AIKEA Antena   2   1   0   0   1   2   -6   -38
Postojna   2   0   0   1   1   1   -2   11
Marjetica Koper   2   0   0   1   1   1   -8   -57
Košana   2   0   0   0   2   0   -24   -100
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #53 dne:: 06.november 2019ob 10:32 »

SUPERLIGA 2019/20
3. krog, 9.11.2019 ob 15.00


SKALA - KRIM
TRATA - POSTOJNA
KOŠANA - MARJETICA KOPER
AIKEA ANTENA - ILIRSKA BISTRICA
AGROCHEM HRAST - ZABIČE
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #54 dne:: 09.november 2019ob 22:29 »

SUPERLIGA 2019/20
3. krog, 9.11.2019 ob 15.00

SKALA - KRIM 21:5
TRATA - POSTOJNA 19:7
KOŠANA - MARJETICA KOPER 12:14
AIKEA ANTENA - ILIRSKA BISTRICA 12:14
AGROCHEM HRAST - ZABIČE 17:9

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   3   3   0   0   14   6
2   SKALA   3   2   1   0   18   5
3   TRATA   3   2   0   1   14   4
4   ILIRSKA BISTRICA   3   2   0   1   14   4
5   ZABIČE   3   1   1   1   8   3
6   MARJETICA KOPER   3   1   1   1   -6   3
7   AIKEA ANTENA   3   1   0   2   -8   2
8   KRIM   3   1   0   2   -14   2
9   POSTOJNA   3   0   1   2   -14   1
10   KOŠANA   3   0   0   3   -26   0

Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #55 dne:: 16.november 2019ob 21:06 »

SUPERLIGA 2019/20

4. krog, 16.11.2019 ob 15.00
 
ZABIČE - ILIRSKA BISTRICA 18:8
MARJETICA KOPER - ANTENA AIKEA PORTOROŽ 11:15
KRIM LJUBLJANA - KOŠANA 20:6
POSTOJNA - SKALA 19:7
AGROCHEM HRAST - TRATA 15:11

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   4   4   0   0   18   8
2   ZABIČE   4   2   1   1   18   5
3   SKALA   4   2   1   1   8   5
4   TRATA   4   2   0   2   10   4
5   ILIIRSKA BISTRICA   4   2   0   2   4   4
6   KRIM   4   2   0   2   0   4
7   AIKEA ANTENA   4   2   0   2   -4   4
8   POSTOJNA   4   1   1   2   -2   3
9   MARJETICA KOPER   4   1   1   2   -10   3
10   KOŠANA   4   0   0   4   -40   0
« Zadnje urejanje: 16.november 2019ob 22:36 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #56 dne:: 23.november 2019ob 23:09 »

Superliga, 5. krog, sobota ob 15. uri:

Skala - Agrochem Hrast 18:8
Trata - Zabiče 20:6
 Ilirska Bistrica - Marjetica Koper 14:12
Aikea Antena - Krim 9:17
Košana - Postojna 7:19

LESTVICA PO 5. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   5   4   0   1   8   8
2   SKALA   5   3   1   1   16   7
3   TRATA   5   3   0   2   24   6
4   KRIM   5   3   0   2   8   6
5   ILIRSKA BISTRICA   5   3   0   2   6   6
6   POSTOJNA   5   2   1   2   10   5
7   ZABIČE   5   2   1   2   4   5
8   AIKEA ANTENA   5   2   0   3   -12   4
9   MARJETICA KOPER   5   1   1   3   -12   3
10   KOŠANA   5   0   0   5   -52   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #57 dne:: 30.november 2019ob 20:11 »

Superliga, 6. kolo, 30.11.2019 ob 15 uri

ZABIČE : MARJETICA KOPER 20:6
KRIM LJUBLJANA : ILIRSKA BISTRICA 16:10
POSTOJNA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ 18:8
AGROCHEM HRAST : KOŠANA 24:2
TRATA : SKALA 16:10

       LESTVICA PO 6. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   6   5   0   1   30   10
2   TRATA   6   4   0   2   30   8
3   KRIM   6   4   0   2   14   8
4   POSTOJNA   6   3   1   2   20   7
5   ZABIČE   6   3   1   2   18   7
6   SKALA   6   3   1   2   10   7
7   ILIRSKA BISTRICA   6   3   0   3   0   6
8   AIKEA ANTENA   6   2   0   4   -22   4
9   MARJETICA KOPER   6   1   1   4   -26   3
10   KOŠANA   6   0   0   6   -74   0
                     
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #58 dne:: 07.december 2019ob 21:29 »

7. kolo, 07.12.2019 ob 15 uri

SKALA : ZABIČE 12:14
KOŠANA : TRATA 6:20
ANTENA AIKEA PORTOROŽ : AGROCHEM HRAST 11:15
ILIRSKA BISTRICA : POSTOJNA 16:10
MARJETICA KOPER : KRIM LJUBLJANA 15:11

LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   7   6   0   1   34   12
2   TRATA   7   5   0   2   44   10
3   ZABIČE   7   4   1   2   20   9
4   KRIM   7   4   0   3   10   8
5   ILIRSKA BISTRICA   7   4   0   3   6   8
6   POSTOJNA   7   3   1   3   14   7
7   SKALA   7   3   1   3   8   7
8   MARJETICA KOPER   7   2   1   4   -22   5
9   AIKEA ANTENA   7   2   0   5   -26   4
10   KOŠANA   7   0   0   7   -88   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1111


Ogled Profila Email
« Odgovori #59 dne:: 14.december 2019ob 20:30 »

8. kolo, 14.12.2019 ob 15 uri

ZABIČE : KRIM LJUBLJANA 15:11
POSTOJNA : MARJETICA KOPER 14:12
AGROCHEM HRAST : ILIRSKA BISTRICA 18:8
TRATA : ANTENA AIKEA PORTOROŽ 21:5
SKALA : KOŠANA 22:4

LESTVICA PO 8. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   8   7   0   1   44   14
2   TRATA   8   6   0   2   60   12
3   ZABIČE   8   5   1   2   24   11
4   SKALA   8   4   1   3   26   9
5   POSTOJNA   8   4   1   3   16   9
6   KRIM   8   4   0   4   6   8
7   ILIRSKA BISTRICA   8   4   0   4   -4   8
8   MARJETICA KOPER   8   2   1   5   -24   5
9   AIKEA ANTENA   8   2   0   4   -42   4
10   KOŠANA   8   0   0   8   -106   0
« Zadnje urejanje: 21.december 2019ob 20:08 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Strani: 1 2 3 [4] 5 6
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!