Balinarska Zveza Slovenije
23.september 2019ob 09:09 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2019/2020  (Prebrano 3037 krat)
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« dne:: 06.avgust 2019ob 19:46 »

Razpored državnih lig za sezono 2019-20 na strani: https://www.balinarska-zveza.si, zavihek državne lige 2019/2020
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 23.avgust 2019ob 16:44 »

Zaradi reprezentančnih obveznosti se tekma 3.kroga članic 7.9.2019 med ekipama MILJE - KRIM prestavi na 11.9.2019 ob 17.30 .
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 27.avgust 2019ob 13:17 »

1. DRŽAVNA LIGA

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00
VELENJE PREMOGOVNIK – ČIRČE VAN DEN
SLOGA – CENTER KRANJ
ORLEK ORO MET PIVKA – GRADNA GIK OBROV
CESTA – JADRAN IZOLA
PLANINA KRANJ – LOGATEC

1. DRŽAVNA LIGA ŽENSKE

1. krog, 31.8.2019 ob 10:00
KRIM LJUBLJANA – ŠIŠKA
DESKLE – KOLEKTOR IDRIJA
MILJE – AGROCHEM HRAST
BISTRICA PRI TRŽIČU – PIVKA ORO MET PIVKA

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

1. krog, 30.8.2019 ob 18:00
SODRAŽICA – JESENICE
BUDNIČAR – ROGOVILA 10 : 12
BISTRICA PRI TRŽIČU – TRŽIČ AC ŽEPIČ 11 : 11
ROGAŠKA CYRSTAL – MENGEŠ RAKOLL 14 : 8
TRATA MLADI – ZARJA

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00
NANOS – PLISKOVICA
CERKNIŠKO JEZERO – TABOR OZELJAN
JADRAN HRPELJE KOZINA – VIDEM KOŠANA
GORIŠKA BRDA – KOLEKTOR IDRIJA
KATARINA – PLANINA AJDOVŠČINA
« Zadnje urejanje: 31.avgust 2019ob 20:40 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Vladimir Blažević
pridruženi član
*
Objave: 1


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 29.avgust 2019ob 07:58 »

Kaj je razlog in kaj pridobi na kvaliteti ligaških tekmovanj dejstvo, da se tekme 2. državne lige vzhod igrajo ob petkuih ( delovni dan ) tekme vseh ostalih državnih lig, ( člani in članice ) se igrajo ob sobotah.
Hvala za odgovor.
Prijavljen
Stane
balinarski navdušenec
***
Objave: 122


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 29.avgust 2019ob 11:46 »

Nekdo,ki se mu ne da igrati v soboto se je to spomnil.
Sicer je pa tako,če se vse državne lige igrajo v soboto potem naj to velja za vse klube,ki v njih nastopajo.
Komur to ne paše naj igra v območni ligi.Petek je delavni dan pa še gneča na cesti pol pa pridi na tekmo
pravočasno recimo z Jesenic v Rogaško in obratno pa še je takih primerov.
Prijavljen
Sodnik
balinarski navdušenec
***
Objave: 238


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 29.avgust 2019ob 14:53 »

Glavni pobudnik igranja tekem v petek je že nekaj časa pokojni (Milan Djukić). Ko se je Šiška uvrstila iz LOBZ-a v II, BZS ligo je bil BZS-ju postavljen ta pogoj, ker v nasprotnem nebi šli v višji rang. BZS je seveda rade volje ugodil temu predlogu saj je bilo še kar nekaj klubov, ki so se strinjali z tekmovanjem ob petkih. Ko je Šiška zopet padla v nižji rang je vseeno ostalo pri tekmovanju na delovni dan, kar očitno ljudem v tej ligi odgovarja, da imajo sobote in nedelje proste.
Lahko, da se pri tej zadevi motim, ker pač nikoli nisem bil v nobeni BZS komisiji, sem se pa o tem pozanimal kot sodnik, ker je tudi meni včasih zmanjkalo časa za pravočasni prihod na tekmo, ker pač sodniki morajo priti na tekmo 1 uro prej.

LP
Č.B.
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 30.avgust 2019ob 22:05 »

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

1. krog, 30.8.2019 ob 18:00

SODRAŽICA – JESENICE 14:8
BUDNIČAR – ROGOVILA 10 : 12
BISTRICA PRI TRŽIČU – TRŽIČ AC ŽEPIČ 11 : 11
ROGAŠKA CYRSTAL – MENGEŠ RAKOLL 14 : 8
TRATA MLADI – ZARJA 15 : 7

1 TRATA MLADI 1 1 0 0 2 +8
2. SODRAŽICA 1 1 0 0 2 +6
3. ROGAŠKA CRYSTAL 1 1 0 0 2 +6
4. ROGOVILA 1 1 0 0 2 +2
5. TRŽIČ AC ŽEPIČ 1 0 1 0 1 0
6. BISTRICA 1 0 1 0 1 0
7. BUDNIČAR 1 0 0 1 0 -2
8. JESENICE 1 0 0 1 0 -6
9. MENGEŠ RAKOLL 1 0 0 1 0 - 6
10. ZARJA 1 0 0 1 0 -8
« Zadnje urejanje: 30.avgust 2019ob 22:32 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 31.avgust 2019ob 13:32 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

1. krog, 31.8.2019 ob 10:00

KRIM LJUBLJANA – ŠIŠKA 12:12
DESKLE – KOLEKTOR IDRIJA 8:16
MILJE – AGROCHEM HRAST 10:14
BISTRICA PRI TRŽIČU – PIVKA ORO MET PIVKA 16:8

1. BISTRICA 1 1 0 0 2 +8
2. KOLEKTOR IDRIJA 1 1 0 0 2 +8
3. AGROCHEM HRAST 1 1 0 0 2 +4
4. KRIM 1 0 1 0 1 0
5. ŠIŠKA 1 0 1 0 1 0
6. MILJE 1 0 0 1 0 -4
7. DESKLE 1 0 0 1 0 - 8
8. PIVKA ORO MET 1 0 0 1 0 -8
« Zadnje urejanje: 31.avgust 2019ob 20:27 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 31.avgust 2019ob 20:33 »

1. DRŽAVNA LIGA

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00

VELENJE PREMOGOVNIK – ČIRČE VAN DEN 14:8
SLOGA – CENTER KRANJ 14: 8
ORLEK ORO MET PIVKA – GRADNA GIK OBROV 18.4
CESTA – JADRAN IZOLA 14:8
PLANINA KRANJ – LOGATEC 11:11
 
1. ORLEK ORO MET 1 1 0 0 2 +14
2. VELENJE PREMOGOVNIK 1 1 0 0 2 +6
3. SLOGA 1 1 0 0 2 +6
4. CESTA 1 1 0 0 2 +6
5. PLANINA KRANJ 1 0 1 0 1 0
6. LOGATEC 1 0 1 0 1 0
7. JADRAN IZOLA 1 0 0 1 0 -6
8. CENTER KRANJ 1 0 0 1 0 -6
9. ČIRČE VAN DEN 1 0 0 1 0 -6
10. GRADNA GIK  1 0 0 1 0 -14
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 31.avgust 2019ob 20:34 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

1. krog, 31.8.2019 ob 16:00

NANOS – PLISKOVICA 14:8
CERKNIŠKO JEZERO – TABOR OZELJAN 6:16
JADRAN HRPELJE KOZINA – VIDEM KOŠANA 16:6
GORIŠKA BRDA – KOLEKTOR IDRIJA 14:8
KATARINA – PLANINA AJDOVŠČINA 10:12

1. TABOR OZELJAN 1 1 0 0 2 +10
2. JADRAN H.K. 1 1 0 0 2 +10
3. NANOS 1 1 0 0 2 +6
4. GORIŠKA BRDA 1 1 0 0 2 +6
5. PLANINA AJDOVŠČINA 1 1 0 0 2 +2
6. KATARINA 1 0 0 1 0 -2
7. KOLEKTOR IDRIJA  1 0 0 1 0 -6
8. PLISKOVICA  1 0 0 1 0 -6
9. VIDEM KOŠANA  1 0 0 1 0 -10
10. CERKNIŠKO JEZERO  1 0 0 1 0 -10
« Zadnje urejanje: 31.avgust 2019ob 20:39 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 01.september 2019ob 13:21 »

PRVA DRŽAVNA LIGA ČLANICE

NEDELJA, 01.09.2019 ob 10:00, 2. krog

Šiška : Pivka ORO MET            12:12
Agrochem Hrast : Bistrica        20:4
Kolektor Idrija : Milje          17:7
Krim : Deskle                    19:5

Lestvica:
1.Agrochem Hrast         2 2 0 0 4 +20
2.Kolektor Idrija        2 2 0 0 4 +18
3.Krim                   2 1 1 0 3 +14
4.Šiška                  2 0 2 0 2   0
5.Bistrica               2 1 0 1 2  -8
6.Pivka ORO MET          2 0 1 1 1  -8
7.Milje                  2 0 0 2 0 -14
8.Deskle                 2 0 0 2 0 -22
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 06.september 2019ob 07:02 »

1. DRŽAVNA LIGA

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN DEN - LOGATEC
JADRAN IZOLA - PLANINA KRANJ
GRADNA GIK OBROV - CESTA
CENTER KRANJ - ORLEK ORO MET PIVKA
VELENJE PREMOGOVNIK - SLOGA

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. krog, 7.9.2019 ob 10:00

DESKLE - ŠIŠKA
MILJE - KRIM LJUBLJANA (8.9.)
BISTRICA PRI TRŽIČU - KOLEKTOR IDRIJA
PIVKA ORO MET - AGROCHEM HRAST

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - PLANINA AJDOVŠČINA
KOLEKTOR IDRIJA - KATARINA
VIDEM KOŠNA - GORIŠKA BRDA
TABOR OZELJAN - JADRAN HRPELJE-KOZINA
NANOS - CERKNIŠKO JEZERO

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

2. krog, 6.9.2019 ob 18:00

JESENICE - ZARJA
MENGEŠ RAKOLL - TRATA MLADI (11.9.)
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ROGAŠKA CRYSTAL
ROGOVILA - BISTRICA PRI TRŽIČU
SODRAŽICA - BUDNIČAR

DRŽAVNA LIGA U14

7. krog, 8.9.2019

B.K. PLISKOVICA - Š.B. KORTE-IZOLA 1
Š.B. KORTE-IZOLA 2 - B.K. KOLEKTOR IDRIJA (7.9.)
BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA - B.K. KOŠANA
B.K. POSTOJNSKA JAMA - B.K. REPENTABOR
B.K. AGROCHEM HRAST (PROST)
« Zadnje urejanje: 07.september 2019ob 22:07 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 07.september 2019ob 08:51 »

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD

2. krog, 6.9.2019 ob 18:00

JESENICE - ZARJA 11:11
MENGEŠ RAKOLL - TRATA MLADI (11.9.)
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ROGAŠKA CRYSTAL 20:2
ROGOVILA - BISTRICA PRI TRŽIČU 12:10
SODRAŽICA - BUDNIČAR 14:8

LESTVICA:
1. SODRAŽICA 2 2 0 0 4 +12
2. ROGOVILA 2 2 0 0 4 +4
3. TRŽIČ AC ŽEPIČ 2 1 1 0 3 +18
4. TRATA MLADI 1 1 0 0 2 +8
5. ROGAŠKA CRYSTAL 2 1 0 1 2 -12
6. BISTRICA 2 0 1 1 1 -2
7. JESENICE 2 0 1 1 1 -6
8. ZARJA 2 0 1 1 1 -8
9. MENGEŠ RAKOLL 1 0 0 1 0 -6
10. BUDNIČAR 2 0 0 2 0 -8
« Zadnje urejanje: 07.september 2019ob 09:00 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 07.september 2019ob 19:35 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. krog, 7.9.2019 ob 10:00

DESKLE - ŠIŠKA 9 : 15
MILJE - KRIM LJUBLJANA (8.9.)
BISTRICA PRI TRŽIČU - KOLEKTOR IDRIJA 7 : 17
PIVKA ORO MET - AGROCHEM HRAST 9 : 15

LESTVICA PO 3. KROGU                     

1   KOLEKTOR IDRIJA   3   3   0   0   28   6
2   AGROCHEM HRAST   3   3   0   0   26   6
3   ŠIŠKA   3   1   2   0   6   4
4   KRIM   2   1   1   0   14   3
5   BISTRICA   3   1   0   2   -18   2
6   PIVKA ORO MET   3   0   1   2   -14   1
7   MILJE   2   0   0   2   -14   0
8   DESKLE   3   0   0   3   -28   0
« Zadnje urejanje: 07.september 2019ob 22:08 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 891


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 07.september 2019ob 20:02 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - PLANINA AJDOVŠČINA 13:9
KOLEKTOR IDRIJA - KATARINA 15:7
VIDEM KOŠNA - GORIŠKA BRDA 14:8
TABOR OZELJAN - JADRAN HRPELJE-KOZINA 16:6
NANOS - CERKNIŠKO JEZERO 14:8

LESTVICA PO 2. KROGU
1   TABOR OZELJAN   2   2   0   0   20   4
2   NANOS   2   2   0   0   12   4
3   KOLEKTOR IDRIJA   2   1   0   1   2   2
4   JADRAN H.K.   2   1   0   1   0   2
5   GORIŠKA BRDA   2   1   0   1   0   2
6   PLANINA AJDOVŠČINA   2   1   0   1   -2   2
7   PLISKOVICA   2   1   0   1   -2   2
8   VIDEM KOŠANA   2   1   0   1   -4   2
9   KATARINA   2   0   0   2   -10   0
10   CERKNIŠKO JEZERO   2   0   0   2   -16   0
Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!