Balinarska Zveza Slovenije
22.avgust 2019ob 13:31 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Mednarodni turnir U-15 - MILJE 2019  (Prebrano 789 krat)
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« dne:: 05.avgust 2019ob 12:37 »

V soboto dne 10. avgusta in v nedeljo 11. avgusta bo na Miljah pri Kranju potekal mednarodni mladinski turnir v kategoriji U-15. Nastopilo bo šest reprezentanc iz Črne gore, Italije, Francije, Hrvaške in Slovenije. Selektor slovenske mladinske reprezentance Anton Kosar je za nastop v tej reprezentančni akciji izbral:

SLOVENIJA 1

- ŠTREMFEL JAKA
- ŠKOBERNE NELLY
- BRIŠAR LUKA
- MARUŠIČ DOMEN
- OBOLNAR TIM

SLOVENIJA 2

- GUŠTIN IVA
- VRABEC JUSTIN
- JAKŠE JURE
- PANGER JAKA
- ČUK IZAK
- BOGATAJ TOMAŽ

Reprezentance bodo razdeljene v dve skupini, mladi balinarji bodo merili moči v štafetnemu in natančnemu zbijanju, igri posamezno klasično, v igri dvoji ter v igri bližanja in zbijanja v krog.

Program tekmovanja

SOBOTA - 10. avgust

- 08:00 - 1. kolo
- 14:00 - 2. kolo
- 17:30 - 3. kolo

NEDELJA - 11. avgust

- 08:00 - razigravanje za 1., 3. in 5. mesto
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
zf
poslanec
****
Objave: 273


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 09.avgust 2019ob 19:42 »

Žreb in spored turnirja

Skupina A: Italija, Slovenija I, Črna gora
Skupina B: Francija, Hrvaška, Slovenija II

Sobota, 10.8.

Ob 8.00: Slovenija I : Črna gora, Hrvaška : Slovenija II
Ob 14.00: Italija : Slovenija I, Francija : Hrvaška
Ob 17.30: Italija : Črna gora, Francija : Slovenija II

Nedelja, 11.8.

Tekme za končno uvrstitev.

Vabljeni na Milje!
Prijavljen
zf
poslanec
****
Objave: 273


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 10.avgust 2019ob 11:26 »

Rezultati -1.krog - skupina A:

Slovenija I : Črna gora 8:6

Štafeta: Štremfel, Škoberne : Stjepčević, Počanić 40/54:23/53
Dvojici: Škoberne, Brišar (Obolnar Zinkovič) : Belan, Radovanović 5:10
Klasično: Štremfel : Dašić 13:7
Natančno zbijanje: Štremfel : Stjepčević 4:18, Škoberne : Počanić 8:15
Krog: Škoberne : Stjepčević 12:11, Štremfel : Belan 9:6

Skupina B:

Slovenija II : Hrvaška 5:9

Štafeta: Vrabec, Lakše : Šipek, Jerčinović 10/50:45/56
Dvojici: Lakše, Vrabec, Vukelić, Načinović 9:8
Klasično: Guštin : Klarić 10:8
Natančno zbijanje: Guštin : Šipek 5:12, Tragin : Klarić 5:9
Krog: Guštin : Šipek 10:10, Lakše : Klarič 4:11


Pari 2.kroga ob 14.uri: Slovenija I : Italija, Francija : Hrvaška.
« Zadnje urejanje: 10.avgust 2019ob 11:29 od zf » Prijavljen
zf
poslanec
****
Objave: 273


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 10.avgust 2019ob 15:25 »

Rezultati - 2.krog, skupina A:

Slovenija I : Italija 6:8

Štafeta: Štremfel, Škoberne : Condolini, M.Golfetto 40/54 : 37/58
Dvojici: Škoberne (Obolnar Zinkovič), Brišar : F.Golfetto, Fasana 1:13
Klasično: Štremfel : Graziano 13:5
Natančno zbijanje: Štremfel : Breda 4:9, Škoberne : F.Golfetto 8:12
Krog: Štremfel : Candolini 8:4, Škoberne : M.Golfetto 8:10

Vrstni red: Italija in Slovenija I po 3, Črna gora 0.

Skupina B:

Francija : Hrvaška 6:8

Štafeta: Corgier, Vallier : Šipek, Jerčinović 38/56 : 45/56
Dvojici: Corgier, Paradis : Jerčinović, Štinović 1:13
Klasično: Lardet : Šipek 0:13
Natančno zbijanje: Lardet : Šipek 21:12, Dumarchet : Klarić 15:9
Krog: Jerčinović : Durmarcher 9:9, Šipek : Vallier 10:10

Vrstni red: Hrvaška 6, Francija in Slovenja II 0.

Pari 3.kroga ob 17.30: Slovenija II : Francija, Črna gora : Italija.
Prijavljen
zf
poslanec
****
Objave: 273


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 10.avgust 2019ob 18:31 »

Rezultati 3.krog, skupina A:

Črna gora : Italija 7:7

Štafeta: Stjepčević, Počanić : Condolini, M.Golfetto 23/53: 40/54 
Dvojici: Belan (Počanić), Čuk : Graziano, M.Galetto 1:13
Klasično: Stjepčević : F.Golfetto 10:13
Natančno zbijanje: Stjepčević : Breda 18:9, Počanić : F.Golfetto 15:12
Krog: Počanić : Fasana 9:9, Stjepčević : Brela 5:12

Vrstni red: 1. Italija 4, 2. Slovenija I 3, 3. Črna gora 1.

Skupina B:

Slovenija II : Francija 1:13

Štafeta: Vrabec, Lakše : Corgier, Vallier 10/50: 38/56
Dvojici: Vrabec, Lakše : Vercher, Paradis 1:13
Klasično: Guštin : Lardet 7:10
Natančno zbijanje: Guštin : Lardet 5:21, Tragin : Dumarchet 5:15
Krog: Tragin : Vallier 6:6, Lakše : Corgier 6:8

Vrstni red: 1. Hrvaška 6, 2. Francija 3, 3. Slovenija II 0.

Spored – nedelja (od 8. do 15.ure):

Za 1.mesto: Hrvaška : Italija, za 3.mesto: Slovenija I : Francija, za 5. mesto: Slovenija II : Črna gora.



Prijavljen
zf
poslanec
****
Objave: 273


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 11.avgust 2019ob 14:07 »

Rezultati - za 1.mesto:

Italija : Hrvaška 6:8

Štafeta: M.Golfetto, F.Golfetto : Šipek, Jerčinović 40/58:37/55
Dvojici: Fasana, Breda : Šipek, Štinović 5:10
Klasično: Graziano : Klarić 4:10
Natančno zbijanje: Candolini : Šipek 6:3, F.Golfetto : Klarić 6:9
Krog: M.Golfetto : Jerčinović 10:11, Graziano : Klarić 13:9

Za 3.mesto:

Slovenija I : Francija 4:10

Štafeta: Štremfel, Škoberne : Corgier, Vercher 37/54:46/59
Dvojici: Obolnar Zinkovič, Bogataj : Dumarcher, Paradis 2:9
Klasično: Štremfel : Vercher 4:13
Natančno zbijanje: Štremfel : Lardet 20:9, Brišar : Durmarcher 4:26
Krog: Štremfel : Vallier 8:7, Škoberne : Vercher 10:13

Za 5.mesto:

Slovenja II : Črna gora 5:9

Štafeta: Guštin, Lakše : Štjepčević, Počanić 17/45:34/53
Dvojici: Lakše, Čuk : Stjepčevič, Čuk 3:10
Klasično: Guštin : Belan 13:5
Natančno zbijanje: Guštin : Stjepčević 12:13, Tragin : Počanić 17:25
Krog: Vrabec : Dašić 7:4, Jakše : Čuk 4:4

Končni vrstni red: 1. Hrvaška, 2. Italija, 3. Francija, 4. Slovenija I, 5. Črna gora, 6. Slovenija II.

Selektorji reprezentanc so za najboljšega igralca mednarodnega turnirja v Miljah izbrali Hrvata Filipa Klarića.

« Zadnje urejanje: 14.avgust 2019ob 10:32 od zf » Prijavljen
Boštjan
urednik
ekspert
*****
Objave: 695



Ogled Profila WWW Email
« Odgovori #6 dne:: 11.avgust 2019ob 19:38 »

https://www.youtube.com/watch?v=QXpc1UyhSco
Prijavljen

Kdor dela, ta tudi greši ...
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!