Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:18 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Državno prvenstvo natančno izbijanje U14 in U18 2019  (Prebrano 544 krat)
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« dne:: 28.maj 2019ob 18:00 »

KOBJEGLAVA, 02.JUNIJ 2019

U14 DEČKI,  DEKLICE
 IME IN PRIIMEK                                  KLUB                                    OBZ
1.NIK ŠTAJNER                                        Š.B.KORTE IZOLA                SLOVENSKA ISTRA
2.JAKOB  PANGER                                  Š.B.KORTE IZOLA                SLOVENSKA ISTRA
3.LAURA FERMO                                    Š.B. KORTE IZOLA               SLOVENSKA ISTRA
4.SUMEJA HOXHA                                  Š.B.KORTE IZOLA               SLOVENSKA ISTRA
5.LUKA BRIŠAR                                        REPENTABOR                     SEŽANA
6.IVA GUŠTIN                                           REPENTABOR                     SEŽANA
7.JAKOB TRAGIN                                     SKALA                                   SEŽANA
8.JUSTIN VRABEC                                   PLISKOVICA                          SEŽANA
9.JURE JEKŠE                                           PLISKOVICA                          SEŽANA
10.DOMEN MARUŠIČ                             AGROCHEM HRAST             SEŽANA
11.ETIEN KAVČIČ                                     AGROCHEM HRAST             SEŽANA
12.ALJAŽ BANDELJ                                  AGROCHEM HRAST             SEŽANA
13. NELI ŠKOBERNE                                ZMAJČKI KRIM                   LJIBLJANA

 U18, MLADINCI
1.LUKA BLAŽEVIČ                                    JADRAN IZOLA                     SLOVENSKA ISTRA
2.ALJAŽ VRABEC                                      PLISKOVICA                        SEŽANA
3.ALEN KARIŽ                                           BRINJ                                 SEŽANA
4.GAŠPER  POVH                                    SKALA                                   SEŽANA
5.JAN GUŠTIN                                          REPENTABOR                       SEŽANA
6.JAKA ŠTREMFEL                                   AGROCHEM HRAST                SEŽANA
7.LUKA MOČNIK                                      KOLEKTOR IDRIJA                 NOTRANSKA
8.MATIJA POLJANEC                               KOLEKTOR IDRIJA              NOTRANJSKA

po pooblastilu Damjan Rupnika
« Zadnje urejanje: 31.maj 2019ob 08:22 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 02.junij 2019ob 21:48 »

DRŽAVNO PRVENSTVO NATANČNO ZBIJANJE  02.JUNIJ 2019    KOBJEGLAVA

                                                      U14
1.TIM OBOLNAR            ZMAJČKI KRIM LJ.         8  -  6  -  6
2.NIK ŠTAJNER               Š.B. KORTE IZOLA         10  -  6  -  5
3.JAKOB  TRAGIN           SKALA                            21  -  8  -  3
4.LUKA BRIŠAR              REPENTABOR                14  -  5  -  2
5.JURE JEKŠE                  PLISKOVICA                   13  -  4
6.JUSTIN VRABEC          PLISKOVICA                   7  -  3
7.IVA GUŠTIN                 REPENTABOR                12  -  1
8.DOMEN MARUŠIČ    AGROCHEM HRAST         7  -  1
9.JAKOB  PANGER         Š.B.KORTE IZOLA             3
10.ALJAŽ  BANDELJ       AGROCHEM  HRAST       3
11.NELLY ŠKOBERNE    ZMAJČKI KRIM LJ.            0
11.SUMEJA  HOXHA   Š.B.KORTE IZOLA                0
11.ETIEN KAVČIČ          AGROCHEM HRAST          0

                                                                      U18
1.JAKA  ŠTREMFEL            AGROCHEM HRAST          16  -  21
2.GAŠPER POVH                 SKALA                                 22  -  15
3.LUKA  MOČNIK                KOLEKTOR IDRIJA             9  -  4    ( 4 )
4.LUKA  BLAŽEVIČ              JADRAN IZOLA                   6  -  4    ( 2 )
5.ALJAŽ VRABEC                  PLISKOVICA                       4
5.ALEN KARIŽ                       BRINJ  POVIR                     4
5.MATIJA POLJANEC           KOLEKTOR IDRIJA             4
8.JAN GUŠTIN                       REPENTABOR                    3
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!