Balinarska Zveza Slovenije
05.april 2020ob 14:36 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: prvenstvo notranjske 2019 - člani dvojice a  (Prebrano 999 krat)
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1041


Ogled Profila Email
« dne:: 24.april 2019ob 10:32 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI DVOJICE A

V sredo 15. MAJA 2019 ob 17.00 uri bo odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A. Tekmovanje bo potekalo po spodaj predstavljenem razporedu in to v Sinji Gorici in Dragomeru. Pravico nastopa imajo dvojice iz finalne skupine 2018 (8 dvojic) in novo prijavljene dvojice po anketnem listu.

Finale (8 dvojic - A1 - A8) bo v Logatcu v NEDELJO 1. septembra 2018, s pričetkom ob 9.00 uri.

Igralni čas v predtekmovanju je 60 minut, na finalnem turnirju pa 75 minut.

1. skupina – SINJA GORICA – igrišče 1 in 2
1. LOGATEC 1  :  TIČNICA 2
8. KOLEKTOR IDRIJA 1  :  SINJA GORICA
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A1 in A2

2. skupina – SINJA GORICA – igrišče 3 in 4
3. LOGATEC 2  :  TIČNICA 1
6. LOŠKA DOLINA  :  CERKNIŠKO JEZERO 1
POR.
ZMAG.
REP.
naprej A3 in A4

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici OGRIN SIMON.

3. skupina – DRAGOMER  – igrišče 1 in 2
2. DRAGOMER 1  :  ŽIRI 3
7. LOGATEC 3  :  JAMA
ZMAG.
REP.
naprej A5 in A6

4. skupina – DRAGOMER – igrišče 3 in 4
4. ŽIRI 1  :  BEGUNJE
5. CERKNIŠKO JEZERO 2  :  ŽIRI 2
ZMAG.
REP.
naprej A7 in A8

Vodja tekmovanja v Dragomeru KASTELIC BRANKA.
________________________________________________________________________
FINALE V LOGATCU – NEDELJA 1. SEPTEMBER OB 9.00 URI

1. skupina – igrišče 1 in 2
A1  :  A8
A3  :  A6  naprej Z1  in  Z2

2. skupina – igrišče 3 in 4      POLFINALE:      FINALE za 3. mesto
A2  :  A7                                  Z1  :  Z4
A4  :  A5  naprej  Z3 in Z4         Z2  :  Z3        FINALE za 1. mesto

LP Branko
« Zadnje urejanje: 15.maj 2019ob 13:53 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1041


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 16.maj 2019ob 09:29 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI DVOJICE A

V sredo 15. MAJA 2019 ob 17.00 uri je bilo odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A. Tekmovanje je potekalo po spodaj predstavljenem razporedu in to v Sinji Gorici (Jama) in Dragomeru (Radna).

Finale (8 dvojic A1 - A8) bo v Logatcu v nedeljo 1. 9. 2018, s pričetkom ob 9.00 uri.

Igralni čas v predtekmovanju je 60 minut, na finalnem turnirju pa 75 minut.

1. skupina – SINJA GORICA – igrišče 1 in 2
1. LOGATEC 1  :  TIČNICA 2   13 : 0
8. KOLEKTOR IDRIJA  :  SINJA GORICA   11 : 6
TIČNICA 2  :  SINJA GORICA   7 : 13
LOGATEC 1  :  KOLEKTOR IDRIJA   13 : 2
KOLEKTOR IDRIJA  :  SINJA GORICA   12 : 6
naprej  LOGATEC 1 (A1) in KOLEKTOR IDRIJA (A2)

2. skupina – SINJA GORICA – igrišče 3 in 4
3. LOGATEC 2  :  TIČNICA 1   13 : 1
6. LOŠKA DOLINA  :  CERKNIŠKO JEZERO 1   1 : 13
LOŠKA DOLINA  :  TIČNICA 1   7 : 8
CERKNIŠKO JEZERO 1  :  LOGATEC 2   6 : 8
TIČNICA 1  :  CERKNIŠKO JEZERO   11 : 3
naprej  LOGATEC 2 (A3) in TIČNICA 1 (A4)

Vodja tekmovanja v Sinji Gorici OGRIN SIMON.

3. skupina – DRAGOMER  – igrišče 1 in 2
2. DRAGOMER 1  :  ŽIRI 2   11 : 5
7. LOGATEC 3  :  JAMA   3 : 9
LOGATEC 3  :  ŽIRI 2   13 : 2
DRAGOMER 1  :  JAMA   9 : 2
JAMA  :  LOGATEC 3   2 : 10
naprej DRAGOMER 1 (A5) in LOGATEC 3 (A6)

4. skupina – DRAGOMER – igrišče 3 in 4
4. ŽIRI 1  :  BEGUNJE   12 : 3
5. CERKNIŠKO JEZERO 2  :  DRAGOMER 2   11 : 3
BEGUNJE  :  DRAGOMER 2   7 : 8
CERKNIŠKO JEZERO 2  :  ŽIRI 1   13 : 5
ŽIRI 1  :  DRAGOMER 2   5 : 11
naprej CERKNIŠKO JEZERO 2 (A7) in DRAGOMER 2 (A8)

Vodja tekmovanja v Dragomeru KASTELIC BRANKA.
________________________________________________________________________
FINALE V LOGATCU – NEDELJA 1. SEPTEMBER OB 9.00 URI

1. skupina – igrišče 1 in 2
LOGATEC 1  :  DRAGOMER 2
LOGATEC 2  :  LOGATEC 3  naprej Z1  in  Z2

2. skupina – igrišče 3 in 4         
KOLEKTOR IDRIJA  :  CERKNIŠKO JEZ. 2
TIČNICA 1 :  DRAGOMER 1  naprej  Z3 in Z4

POLFINALE

Z1  :  Z4 (igrišče 2)
Z3  :  Z2 (igrišče 4)

FINALE ZA 3. MESTO (igrišče 3)

FINALE ZA 1. MESTO (igrišče 1)         

LP Branko
« Zadnje urejanje: 16.maj 2019ob 09:32 od Branko » Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1041


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 30.avgust 2019ob 12:32 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI DVOJICE A

V nedeljo 1. septembra 2019 ob 9.00 uri bo v Logatcu odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A - finale. Sodeluje najboljših 8 dvojic, ki so si sodelovanje na finalnem turnirju priborili v predhodnih tekmovanjih.

Sodelujejo:

1. skupina – igrišče 1 in 2
LOGATEC 1  :  DRAGOMER 2
LOGATEC 2  :  LOGATEC 3  naprej Z1  in  Z2

2. skupina – igrišče 3 in 4         
KOLEKTOR IDRIJA  :  CERKNIŠKO JEZ. 2
TIČNICA 1 :  DRAGOMER 1  naprej  Z3 in Z4

POLFINALE

Z1  :  Z4 (igrišče 2)
Z3  :  Z2 (igrišče 4)

FINALE ZA 3. MESTO (igrišče 3)

FINALE ZA 1. MESTO (igrišče 1)

Tekmovanje vodi KASTELIC Branka         

LP Branko
Prijavljen
Branko
moderator
veteran
*****
Objave: 1041


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 02.september 2019ob 09:29 »

PRVENSTVO NOTRANJSKE – ČLANI DVOJICE A

V nedeljo 1. septembra 2019 ob 9.00 uri je bilo v Logatcu odigrano prvenstvo Notranjske v disciplini ČLANI DVOJICE A – finale. Sodelovalo je najboljših 8 dvojic, ki so si sodelovanje na finalnem turnirju priborili v predhodnih tekmovanjih.

REZULTATI:

1. skupina – igrišče 1 in 2
LOGATEC 1 : DRAGOMER 2   13 : 0
LOGATEC 2 : LOGATEC 3   11 : 4
DRAGOMER 2  :  LOGATEC 3   3 : 13
LOGATEC 1  :  LOGATEC 2   13 : 2
LOGATEC 3  :  LOGATEC 2   5 : 8
naprej LOGATEC 1 (Z1) in LOGATEC 2 (Z2)

2. skupina – igrišče 3 in 4
KOLEKTOR IDRIJA : CERKNIŠKO JEZ. 2   6 : 13
TIČNICA 1 : DRAGOMER 1   6 : 0
DRAGOMER 1  :  KOLEKTOR IDRIJA   0 : 6
TIČNICA 1  :  CERKNOŠKO JEZERO   0 : 13
KOLEKTOR IDRIJA  :  TIČNICA 1   1 : 13
naprej CERKNIŠKO JEZERO (Z3) in TIČNICA 1 (Z4)

POLFINALE
LOGATEC 1  :  TIČNICA 11 : 7
LOGATEC 2  :   CERKNIŠKO JEZERO   8 : 9

FINALE ZA 3. MESTO
LOGATEC 2  :  TIČNICA 1   2 : 13

FINALE ZA 1. MESTO
LOGATEC 1  :  CERKNIŠKO JEZERO   10 : 2

VRSTNI RED:
1. LOGATEC 1 (Požar Jože / Petrovič Slavko
2. CERKNIŠKO JEZERO (Mestek Ivo / Brovet Darko)
3. TIČNICA (Švigelj Tomaž / Čekada Danijel)
4. LOGATEC 2 (Košir Matej / Treven Albert)
5. LOGATEC 3 (Godnjavec Zdravko / Koler Anton)
6. KOLEKTOR IDRIJA (Sedej Marko / Mrljak Uroš)
7. DRAGOMER GUT & PET 2 (Švigelj Boris / Šefran Branko)
8. DRAGOMER GUT & PET 1 (odsotna zaradi bolezni)

Vodja tekmovanja: KASTELIC Branka

LP Branko
Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!