Balinarska Zveza Slovenije
10.december 2019ob 02:37 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI CENTER - POMLAD 2019  (Prebrano 1509 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« dne:: 08.april 2019ob 11:18 »

2. liga CENTER

7. kolo, 03.05.2019 ob 17,30 uri


LOKA 1000 : KRŠKO                     Štancar - Tomše
ROGOVILA TELE TV : SODRAŽICA   Bajželj - Šivic R.
JESENICE : TRATA MLADI              Anderle - Čepon



« Zadnje urejanje: 27.maj 2019ob 08:00 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 08.april 2019ob 11:26 »

2. liga CENTER

8. kolo, 10.05.2019 ob 17,30 uri

BUDNIČAR : KRŠKO                          Kosar - Dolenc
LOKA 1000 : SODRAŽICA                  Tomše - Štancar
ROGOVILA TELE TV : TRATA MLADI    Selan - Bajželj
« Zadnje urejanje: 27.maj 2019ob 08:00 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 16.maj 2019ob 11:54 »

2. liga CENTER

9. kolo, 17.05.2019 ob 17,30 uri

JESENICE : EIS BUDNIČAR    Hervol B. - Hervol M.
SODRAŽICA : KRŠKO           Kirik - Tomažič
TRATA MLADI : LOKA 1000   Prestavljeno 22.05.2019  Štancar : Tomše
« Zadnje urejanje: 27.maj 2019ob 07:59 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 22.maj 2019ob 15:58 »

2. liga CENTER

10. kolo, 24.05.2019 ob 17,30 uri

EIS BUDNIČAR : SODRAŽICA       Haclar - Šubert
KRŠKO : TRATA MLADI               Salkič - Frelih
ROGOVILA TELE TV : JESENICE   Bajželj - Mohorč

11. kolo, 31.05.2019 ob 17,30 uri

ROGOVILA TELE TV : EIS BUDNIČAR     Hervol B. - Hervol M.
JESENICE : LOKA 1000                      Mohorč - Čepon

11. kolo,05.06.2019 ob 17,30 uri - Prestavljeno
TRATA MLADI : SODRAŽICA               Štancer - Tomše
« Zadnje urejanje: 01.junij 2019ob 13:27 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 839



Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 27.maj 2019ob 08:15 »

2. liga CENTER

12. kolo, 07.06.2019 ob 17,30 uri

EIS BUDNIČAR : TRATA MLADI       Petojević - Radoš
KRŠKO : JESENICE                      Salkič - Frelih
LOKA 1000 : ROGOVILA TELE TV   Tomše - Štancer

13. kolo, 14.06.2019 ob 17,30 uri

LOKA 1000 : EIS BUDNIČAR     Štancer - Tomše
ROGOVILA TELE TV : KRŠKO    Anderle - Čepon
SODRAŽICA : JESENICE          Petojević - Tomažič

14. kolo, 21.06.2019 ob 17,30 uri

TRATA MLADI : JESENICE               Tomše -Štancar
SODRAŽICA : ROGOVILA TELE TV    Kosar - Djokić
KRŠKO : LOKA 1000                      Salkič - Frelih
« Zadnje urejanje: 20.junij 2019ob 07:37 od Miloš » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!