Balinarska Zveza Slovenije
20.avgust 2019ob 07:57 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1]
  Natisni  
avtor Tema: Delegirani sodniki 2. liga ČLANI ZAHOD - POMLAD 2019  (Prebrano 1183 krat)
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 787



Ogled Profila
« dne:: 08.april 2019ob 10:55 »

2. liga ZAHOD

7. kolo, 04.05.2019 ob 16 uri

TABOR OZELJAN : GORIŠKA BRDA    Žvokelj - Marc
GRADNA GIK : VIDEM KOŠANA        Rupnik - Guštinčič
KOLEKTOR IDRIJA : CESTA             Šefran - Kastelic B.
KŠD PADNA : NANOS                    Jakomin Z. - Jakomin D.
« Zadnje urejanje: 27.maj 2019ob 10:30 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 787



Ogled Profila
« Odgovori #1 dne:: 08.april 2019ob 11:03 »

2. liga ZAHOD

8. kolo, 11.05.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : VIDEM KOŠANA    Poberaj - Žvokelj
GRADNA GIK : CESTA                   Likar - Guštin
KOLEKTOR IDRIJA : NANOS           Založnik - Zdešar
KŠD PADNA : TABOR OZELJAN      Taškar - Šubelj
« Zadnje urejanje: 14.maj 2019ob 10:01 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 787



Ogled Profila
« Odgovori #2 dne:: 14.maj 2019ob 09:19 »

2. liga ZAHOD

9. kolo, 19.05.2019 ob 10 uri

KŠD PADNA : GORIŠKA BRDA            Šubelj - Jakomin D.
TABOR OZELJAN : KOLEKTOR IDRIJA  Arčon - Poberaj
NANOS : GRADNA GIK                     Žvokelj - Marc    
CESTA : VIDEM KOŠANA                  Petrič - Zakrajšek J.
« Zadnje urejanje: 14.maj 2019ob 10:01 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 787



Ogled Profila
« Odgovori #3 dne:: 22.maj 2019ob 16:29 »

2. liga ZAHOD

10. kolo, 25.05.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : CESTA              Marc - Žvokelj
GRADNA GIK : TABOR OZELJAN    Likar - Rupnik  
KOLEKTOR IDRIJA : KŠD PADNA   Tomažič - Kirik

10. kolo, 28.05.2019 ob 18 uri - Prestavljeno

VIDEM KOŠANA : NANOS             Dolgan - Štemberger

11. kolo, 01.06.2019 ob 16 uri

KOLEKTOK IDRIJA : GORIŠKA BRDA    Šefran - Kastelic
KŠD PADNA : GRADNA GIK                Taškar - Šubelj
TABOR OZELJAN : VIDEM KOŠANA     Arčon - Poberaj
NANOS : CESTA                                Žvokelj - Marc
« Zadnje urejanje: 31.maj 2019ob 08:27 od Jožko Petrič » Prijavljen
Jožko Petrič
moderator
ekspert
*****
Objave: 787



Ogled Profila
« Odgovori #4 dne:: 27.maj 2019ob 10:58 »

2. liga ZAHOD

12. kolo, 08.06.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : NANOS               Poberaj - Petrič            
CESTA : TABOR OZELJAN             Marc - Žvokelj  
VIDEM KOŠANA : KŠD PADNA        Česnik - Maček  
GRADNA GIK : KOLEKTOR IDRIJA    Rupnik - Likar

13. kolo, 15.06.2019 ob 16 uri

GRADNA GIK : GORIŠKA BRDA              Maljevac - Štemberger
KOLEKTOR IDRIJA : VIDEM KOŠANA      Šefran - Kastelic
KŠD PADNA : CESTA                          Jakomin D. - Rupnik
TABOR OZELJAN : NANOS                   Žvokelj - Marc

14. kolo, 22.06.2019 ob 16 uri

GORIŠKA BRDA : TABOR OZELJAN    Poberaj - Arčon
NANOS : KŠD PADNA                    Petrič - Rupnik
CESTA : KOLEKTOR IDRIJA             Česnik - Žvokelj
VIDEM KOŠANA : GRADNA GIK        Maček - Zakrajšek J.  
« Zadnje urejanje: 10.junij 2019ob 08:48 od Jožko Petrič » Prijavljen
Strani: [1]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!