Balinarska Zveza Slovenije
09.december 2019ob 18:02 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: [1] 2
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige U-14 in U-18 - sezona 2019  (Prebrano 1611 krat)
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« dne:: 07.april 2019ob 14:59 »

PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

NEDELJA, 07.04.2019 ob 9:00, 1. krog
Zmajčki Krim: Pliskovica         8:6
Post. jama :Korte-Izola 2       6:8
Repentabor: Agrochem Hrast      10:4
Košana :Korte-Izola 1           2:12

Lestvica:
1.ŠB Korte-Izola 1       1 1 0 0 2 +10
2.BK Repentabor          1 1 0 0 2  +8
3.ŠB Korte-Izola 2       1 1 0 0 2  +2
3.BŠD Zmajčki Krim Lj.   1 1 0 0 2  +2
5.BK Kolektor Idrija     0 0 0 0 0   0
6.BK Pliskovica          1 0 0 1 0  -2
7.BK Postojnska jama     1 0 0 1 0  -2
8.BK Agrochem Hrast      1 0 0 1 0  -8
9.BK Košana              1 0 0 1 0 -10
Prijavljen
Slavc Dobnikar
veteran
******
Objave: 1413


Ogled Profila Email
« Odgovori #1 dne:: 12.maj 2019ob 13:44 »

PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

NEDELJA, 12.05.2019 ob 9:00, 3. krog

Repentabor : Pliskovica       prelož.
Košana: Postojnska jama        12:2
Kolektor Idrija :Zmajčki Krim  4:10
Korte-Izola 1 : Agrochem Hrastprelož.

Lestvica:
1.BK Repentabor          2 2 0 0 4 +14
2.ŠB Korte-Izola 2       2 2 0 0 4  +8
3.BŠD Zmajčki Krim Lj.   3 2 0 1 4  +2
4.ŠB Korte-Izola 1       1 1 0 0 2 +10
5.BK Pliskovica          2 1 0 1 2  +8
6.BK Agrochem Hrast      2 1 0 1 2   0
7.BK Košana              3 1 0 2 2  -6
8.BK Kolektor Idrija     2 0 0 2 0 -14
9.BK Postojnska jama     3 0 0 3 0 -22


PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

NEDELJA, 12.05.2019 ob 9:00

Kolektor Idrija :Zmajčki Krim   1:13

Lestvica:
1.BŠD Zmajčki Krim Lj.   1 1 0 0 2 +12
2.OBZ Sežana             1 1 0 0 2  +4
3.ŠB Korte-Izola         0 0 0 0 0   0
3.BK Postojnska jama     0 0 0 0 0   0
5.BK Kolektor Idrija     2 0 0 2 0 -16
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #2 dne:: 06.september 2019ob 17:20 »

Ažurirana državna liga U-14 2018-19




https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_2019.xlsx
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #3 dne:: 06.september 2019ob 20:12 »

Razporede in lestvice državnih lig U14 in U18 lahko spremljate na spodnjih povezavah

Državna liga U14
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u14.pdf

Državna liga U18
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u18.pdf

Državna liga U14 je ažurirana, manjka tekma 5. krog Kolektor-Idrija : Pliskovica, ki ni bila odigrana.
Državna liga U18 ni ažurirana ker ni rezultatov.  Prosim, udeležence v ligi U18, da dosedanje rezultate posredujete tekmovalni komisiji na email bzs.tekmovalna@gmail.com , da sestavimo trenutno lestvico.
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #4 dne:: 07.september 2019ob 11:44 »

PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

7. krog
Š.B. Korte Izola 2 -  BK Kolektor Idrija 12:2
BK Pliskovica - Š.B. Korte - Izola 1
BŠD Zmajčki Krim Ljubljana - BK Košana
BK Postojnska jama - BK Repentabor
Bk Agrochem Hrast - prosti
« Zadnje urejanje: 07.september 2019ob 13:51 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #5 dne:: 07.september 2019ob 15:57 »

PRVA DRŽAVNA LIGA U-18

1. krog : Kolektor Idrija : OBZ Sežana               5 : 9
2. krog : Kolektor Idrija : Zmajčki Krim               1 : 13
3. krog : OBZ Sežana : ŠB Korte-Izola             12 : 2
4. krog : OBZ Sežana : Postonjska Jama         10 : 4
              ŠB Korte-Izola : Zmajčki Krim               2 : 12
5. krog : ŠB Korte-Izola : Kolektor Idrija              4 : 10
              Zmajčki Krim : Postonjska Jama          10 : 4

                       TABELA

1. Krim Zmajčki             3     3     0    0     35 .:6           6 točk
2. OBZ Sežana             3     3     0    0     31 : 11          6
3. Kolektor Idrija            3     1     0    2     16 : 26         2
4  Postonjska Jama       2     0     0     2      8 : 20         0
5. ŠB Korte-Izola           3     0     0     3       8 : 34        0

Zvečer objavim na spletno stran BZS.
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #6 dne:: 08.september 2019ob 14:36 »

PRVA DRŽAVNA LIGA U-14

7. krog
Š.B. Korte Izola 2 -  BK Kolektor Idrija 12:2
BK Pliskovica - Š.B. Korte - Izola 1 5:9
BŠD Zmajčki Krim Ljubljana - BK Košana 8:6
BK Postojnska jama - BK Repentabor 2:12
Bk Agrochem Hrast - prosti

LESTVICA PO 7. KROGU

1   B.K REPENTABOR   7   7   0   0   66   14
2   BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA   7   5   1   1   16   11
3   Š.B. KORTE-IZOLA 1   6   4   1   1   22   9
4   AGROCHEM HRAST   6   4   0   2   34   8
5   Š.B. KORTE-IZOLA 2   6   3   0   3   -12   6
6   B.K. PLISKOVICA   5   2   0   3   2   4
7   B.K. KOŠANA   6   1   0   5   -30   2
8   B.K. KOLEKTOR IDRIJA   5   0   0   5   -48   0
9   B.K POSTOJNSKA JAMA   6   0   0   6   -50   0
« Zadnje urejanje: 08.september 2019ob 14:44 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #7 dne:: 12.oktober 2019ob 16:23 »

DRŽAVNA LIGA u14

Kar je odigrano do 9.  kroga

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u14.pdf
Sodniški  zapisniki:
8. krog
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sodniski_zapisniki/zapisniki_liga_u14_8_krog.pdf
9. krog
https://www.balinarska-zveza.si/doc/sodniski_zapisniki/zapisniki_liga_u14_9_krog.pdf
« Zadnje urejanje: 12.oktober 2019ob 16:25 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #8 dne:: 13.oktober 2019ob 20:00 »

DRŽAVNA LIGA U14

AGROCHEM HRAST - PLISKOVICA 6:8
PLISKOVICA - Š.B. KORTE-IZOLA 2 13:1
ZMAJČKI KRIM - AGROCHEM HRAST 4:10
KOŠANA - KOLEKTOR IDRIJA 14:0

LESTVICA PO 9. (NEPOPOLNEM) KROGU                     
1   B.K REPENTABOR   7   7   0   0   66   14
2   Š.B. KORTE-IZOLA 1   7   5   1   1   30   11
3   BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA   8   5   1   2   10   11
4   AGROCHEM HRAST   8   5   0   3   38   10
5   B.K. PLISKOVICA   7   4   0   3   16   8
6   Š.B. KORTE-IZOLA 2   8   3   0   5   -32   6
7   B.K. KOŠANA   7   2   0   5   -16   4
8   B.K. POSTOJNSKA JAMA   6   0   0   6   -50   0
9   B.K. KOLEKTOR IDRIJA   6   0   0   6   -62   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #9 dne:: 13.oktober 2019ob 20:06 »

DRŽAVNA LIGA U18

ZMAJČKI KRIM - OBZ SEŽANA 2:12


LESTVICA PO 7. KROGU                     
1   OBZ SEŽANA   4   4   0   0   30   8
2   ZMAJČKI KRIM   4   3   0   1   18   6
3   KOLEKTOR IDRIJA   3   1   0   2   -10   2
4   POSTOJNSKA JAMA   2   0   0   2   -12   0
5   Š.B. KORTE-IZOLA   3   0   0   2   -26   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #10 dne:: 31.oktober 2019ob 10:19 »

DRŽAVNA LIGA U18

KONČNA LESTVICA                     
1   OBZ SEŽANA   4   4   0   0   30   8
2   ZMAJČKI KRIM   4   3   0   1   18   6
3   POSTOJNSKA JAMA   4   2   0   2   4   4
4   KOLEKTOR IDRIJA   4   1   0   3   -14   2
5   Š.B. KORTE-IZOLA   4   0   0   4   -38   0

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u18.pdf

Statistika lige
http://slavc.positiva.si/
« Zadnje urejanje: 31.oktober 2019ob 10:37 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #11 dne:: 31.oktober 2019ob 10:31 »

DRŽAVNA LIGA U14

LESTVICA PO 9. (NEPOPOLNEM) KROGU                     
1   B.K REPENTABOR   7   7   0   0   66   14
2   Š.B. KORTE-IZOLA 1   8   6   1   1   40   13
3   BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA   8   5   1   2   10   11
4   AGROCHEM HRAST   8   5   0   3   38   10
5   B.K. PLISKOVICA   7   4   0   3   16   8
6   Š.B. KORTE-IZOLA 2   8   3   0   5   -32   6
7   B.K. KOŠANA   7   2   0   5   -16   4
8   B.K. KOLEKTOR IDRIJA   7   1   0   6   -58   2
9   B.K. POSTOJNSKA JAMA   8   0   0   8   -64   0

TEKME, KI NISO BILE ODIGRANE

5. KROG
BK Kolektor Idrija - BK Pliskovica

8. KROG
BK Repentabor - BK Košana

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u14.pdf

Statistika lige
http://slavc.positiva.si/
« Zadnje urejanje: 31.oktober 2019ob 10:37 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #12 dne:: 15.november 2019ob 20:10 »

DRŽAVNA LIGA U-14

Zaostale tekme:

5. KROG
BK Kolektor Idrija - BK Pliskovica 7:7

8. KROG
BK Repentabor - BK Košana 14:0

LESTVICA PO 9. KROGU                     
1   B.K REPENTABOR   8   8   0   0   80   16
2   Š.B. KORTE-IZOLA 1   8   6   1   1   40   13
3   BŠD ZMAJČKI KRIM LJUBLJANA   8   5   1   2   10   11
4   AGROCHEM HRAST   8   5   0   3   38   10

5   B.K. PLISKOVICA   8   4   1   3   16   9
6   Š.B. KORTE-IZOLA 2   8   3   0   5   -32   6
7   B.K. KOŠANA   8   2   0   6   -30   4
8   B.K. KOLEKTOR IDRIJA   8   1   1   6   -58   3
9   B.K. POSTOJNSKA JAMA   8   0   0   8   -64   0

Final four U14  

Sežana, 17. 11. 2019 ob 9 uri

Pari:
Repentabor : Agrochem  Hrast
Š.B. Korte Izola : Zmajčki  Krim  Lj.

Vodja sodnik - Čepar
Sodnik - Kraševec

Finale v popoldanskem času.

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u14.pdf
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #13 dne:: 15.november 2019ob 20:11 »

DRŽAVNA LIGA U-18

KONČNA LESTVICA                     

1   OBZ SEŽANA   4   4   0   0   30   8
2   ZMAJČKI KRIM   4   3   0   1   18   6
3   POSTOJNSKA JAMA   4   2   0   2   4   4
4   KOLEKTOR IDRIJA   4   1   0   3   -14   2

5   Š.B. KORTE-IZOLA   4   0   0   4   -38   0

Final four U18 

Sežana, 24. 11. 2019 ob 9 uri

Pari:
OBZ  Sežana : Kolektor  Idrija
Zmajčki  Krim  Lj. : Postojnska  Jama

Vodja sodnik - Rupnik
Sodnik - Likar

Finale v popoldanskem času.

https://www.balinarska-zveza.si/doc/sezona/2019/liga_u18.pdf
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
veteran
*****
Objave: 1031


Ogled Profila Email
« Odgovori #14 dne:: 17.november 2019ob 14:05 »

Končnica državne lige U14
17.11., balinarska dvorana Darka Guština Sežana

Repentabor : Agrochem  Hrast 10:4
Š.B. Korte Izola : Zmajčki  Krim  Lj. 12:2

Za 1. mesto: Repentabor - Š.B. Korte Izola 7:7
Za 3. mesto: Hrast Agrochem - Zmajčki Krim 10:4

Končni vrstni red:
1. Repentabor
2. Š.B. Korte Izola
3. Agrochem Hrast
4. Zmajčki Krim

Vodja - sodnik zaključnega turnirja je bil Miroslav Likar, sodnik pa Damjan Kraševec.
« Zadnje urejanje: 17.november 2019ob 19:35 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Strani: [1] 2
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!