Balinarska Zveza Slovenije
20.september 2019ob 20:21 *
Dobrodošli, gost. Prosim, prijavite se ali registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seje.
Novice:
 
   Domov   Pomoč Išči Koledar Prijava Registracija  
Strani: 1 [2]
  Natisni  
avtor Tema: Državne lige 2019/2020  (Prebrano 2761 krat)
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #15 dne:: 07.september 2019ob 20:04 »

1. DRŽAVNA LIGA

2. krog, 7.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN DEN - LOGATEC 11:11
JADRAN IZOLA - PLANINA KRANJ 12:10
GRADNA GIK OBROV - CESTA 14:8
CENTER KRANJ - ORLEK ORO MET PIVKA 18:4
VELENJE PREMOGOVNIK - SLOGA 14:8

LESTVICA PO 2. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   2   2   0   0   12   4
2   CENTER KRANJ   2   1   0   1   8   2
3   LOGATEC   2   0   2   0   0   2
4   ORLEK ORO MET   2   1   0   1   0   2
5   SLOGA   2   1   0   1   0   2
6   CESTA   2   1   0   1   0   2
7   JADRAN IZOLA   2   1   0   1   -4   2
8   GRADNA GIK   2   1   0   1   -8   2
9   PLANINA KRANJ   2   0   1   1   -2   1
10   ČIRČE VAN-DEN   2   0   1   1   -6   1
« Zadnje urejanje: 07.september 2019ob 20:13 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #16 dne:: 08.september 2019ob 14:20 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE

3. krog, 7.9.2019 ob 10:00

DESKLE - ŠIŠKA 9 : 15
MILJE - KRIM LJUBLJANA 11 : 13
BISTRICA PRI TRŽIČU - KOLEKTOR IDRIJA 7 : 17
PIVKA ORO MET - AGROCHEM HRAST 9 : 15

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   KOLEKTOR IDRIJA   3   3   0   0   28   6
2   AGROCHEM HRAST   3   3   0   0   26   6
3   KRIM   3   2   1   0   16   5
4   ŠIŠKA   3   1   2   0   6   4
5   BISTRICA   3   1   0   2   -18   2
6   PIVKA ORO MET   3   0   1   2   -14   1
7   MILJE   3   0   0   3   -16   0
8   DESKLE   3   0   0   3   -28   0
« Zadnje urejanje: 08.september 2019ob 14:29 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #17 dne:: 10.september 2019ob 11:01 »

1. DRŽAVNA LIGA
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

SLOGA - ČIRČE VAN-DEN (Tomažič - Dolenc)
ORLEK ORO MET PIVKA - VELENJE PREMOGOVNIK (Zakrajšek H. - Bašič)
CESTA - CENTER KRANJ (  Marc - Žvokelj)
PLANINA KRANJ - GRADNA GIK OBROV (Tomše - Bajželj)
LOGATEC - JADRAN IZOLA (Žavbi - Lanišek)

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
4. krog, 14.9.2019 ob 10:00

ŠIŠKA - AGROCHEM HRAST (Naglič)
KOLEKTOR IDRIJA - PIVKA ORO MET (Kastelic)
KRIM LJUBLJANA - BISTRICA PRI TRŽIČU (Kirk)
DESKLE - MILJE (Ferfolja) - 21. 9. 2019 ob 10.00

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

CERKNIŠKO JEZERO - PLISKOVICA  (Šefran - Koler)
JADRAN HRPELJE-KOZINA - NANOS (Jakomin D. - Taškar)
GORIŠKA BRDA - TABOR OZELJAN (Poberaj - Arčon)
KATARINA - VIDEM KOŠANA (Dolgan - Maljevac)
PLANINA AJDOVŠČINA - KOLEKTOR IDRIJA (Rupnik - Likar)

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
3. krog, 13.9.2019 ob 18:00

BUDNIČAR - JESENICE (Obolnar - Šubert)
BISTRICA PRI TRŽIČU - SODRAŽICA (Štancer - Legat)
ROGAŠKA CYRSTAL  - ROGOVILA ( Zupanc - Frelih)
TRATA MLADI - TRŽIČ AC ŽEPIČ ( Anderle - Hervol M.)
ZARJA - MENGEŠ RAKOLL (Đokić - Radoš)
« Zadnje urejanje: 12.september 2019ob 19:28 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #18 dne:: 13.september 2019ob 22:33 »

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
3. krog, 13.9.2019 ob 18:00

BUDNIČAR - JESENICE 13:9
BISTRICA PRI TRŽIČU - SODRAŽICA 17:5
ROGAŠKA CYRSTAL  - ROGOVILA  17:5
TRATA MLADI - TRŽIČ AC ŽEPIČ 12:10
ZARJA - MENGEŠ RAKOLL 1:21

Lestvica po 3. krogu:
1   MENGEŠ RAKOLL   3   2   0   1   32   4
2   SODRAŽICA   3   2   0   1   0   4
3   ROGAŠKA CRYSTAL   3   2   0   1   0   4
4   ROGOVILA   3   2   0   1   -8   4
5   TRATA MLADI   3   2   0   1   -8   4
6   TRŽIČ AC ŽEPIČ   3   1   1   1   -16   3
7   BISTRICA   3   1   1   1   -10   3
8   BUDNIČAR   3   1   0   2   -4   2
9   JESENICE   3   0   1   2   -10   1
10   ZARJA   3   0   1   2   -28   1
« Zadnje urejanje: 13.september 2019ob 23:20 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #19 dne:: 14.september 2019ob 17:30 »

1. DRŽAVNA LIGA ČLANICE
4. krog, 14.9.2019 ob 10:00

ŠIŠKA - AGROCHEM HRAST 8:16
KOLEKTOR IDRIJA - PIVKA ORO MET 11:13
KRIM LJUBLJANA - BISTRICA PRI TRŽIČU 22:2
DESKLE - MILJE (Ferfolja) - 21. 9. 2019 ob 10.00

LESTVICA PO 4. KROGU                     
1   AGROCHEM HRAST   4   4   0   0   34   8
2   KRIM   4   3   1   0   36   7
3   KOLEKTOR IDRIJA   4   3   0   1   26   6
4   ŠIŠKA   4   1   2   1   -2   4
5   PIVKA ORO MET   4   1   1   2   -12   3
6   BISTRICA   4   1   0   3   -38   2
7   MILJE   3   0   0   3   -16   0
8   DESKLE   3   0   0   3   -28   0
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #20 dne:: 14.september 2019ob 20:22 »

1. DRŽAVNA LIGA
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

SLOGA - ČIRČE VAN-DEN 11:11
ORLEK ORO MET PIVKA - VELENJE PREMOGOVNIK 10:12
CESTA - CENTER KRANJ 16:6
PLANINA KRANJ - GRADNA GIK OBROV 19:3
LOGATEC - JADRAN IZOLA 18:4

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   VELENJE PREMOGOVNIK   3   3   0   0   14   6
2   LOGATEC   3   1   2   0   14   4
3   CESTA   3   2   0   1   10   4
4   PLANINA KRANJ   3   1   1   1   14   3
5   SLOGA   3   1   1   1   0   3
6   CENTER KRANJ   3   1   0   2   -2   2
7   ORLEK ORO MET   3   1   0   2   -2   2
8   ČIRČE VAN-DEN   3   0   2   1   -6   2
9   JADRAN IZOLA    3   1   0   2   -18   2
10   GRADNA GIK   3   1   0   2   -24   2
« Zadnje urejanje: 14.september 2019ob 20:24 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #21 dne:: 14.september 2019ob 20:31 »

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
3. krog, 14.9.2019 ob 16:00

CERKNIŠKO JEZERO - PLISKOVICA 14:8
JADRAN HRPELJE-KOZINA - NANOS 10:12
GORIŠKA BRDA - TABOR OZELJAN 12:10
KATARINA - VIDEM KOŠANA 16:6
PLANINA AJDOVŠČINA - KOLEKTOR IDRIJA 12:10

LESTVICA PO 3. KROGU                     
1   NANOS   3   3   0   0   14   6
2   TABOR OZELJAN   3   2   0   1   18   4
3   GORIŠKA BRDA   3   2   0   1   2   4
4   PLANINA AJDOVŠČINA   3   2   0   1   0   4
5   KOLEKTOR IDRIJA   3   1   0   2   0   2
6   KATARINA   3   1   0   2   0   2
7   JADRAN H.K.   3   1   0   2   -2   2
8   PLISKOVICA   3   1   0   2   -8   2
9   CERKNIŠKO JEZERO   3   1   0   2   -10   2
10   VIDEM KOŠANA   3   1   0   2   -14   2
Prijavljen
Ervin Ozbič
urednik
ekspert
*****
Objave: 880


Ogled Profila Email
« Odgovori #22 dne:: 17.september 2019ob 09:22 »

1. DRŽAVNA LIGA
4. krog, 21.9.2019 ob 16:00

ČIRČE VAN-DEN - JADRAN IZOLA (Žavbi - Haclar)
GRADNA GIK OBROV - LOGATEC (Štemberger - Maljevac)
CENTER KRANJ - PLANINA KRANJ (Nikolič - Hervol B.)
VELENJE PREMOGOVNIK - CESTA (Verk - Zupanc)
SLOGA - ORLEK ORO MET PIVKA ( Lanišek - Radoš)

2. DRŽAVNA LIGA ZAHOD
4. krog, 21.9.2019 ob 16:00

PLISKOVICA - KOLEKTOR IDRIJA (Guštin - Rupnik)
VIDEM KOŠANA - PLANINA AJDOVŠČINA (Milavec - Zakrajšek J.)
TABOR OZELJAN - KATARINA (Marc - Žvokelj)
NANOS - GORIŠKA BRDA ( Petrič - Česnik)
CERKNIŠKO JEZERO - JADRAN HRPELJE-KOZINA (Koler - Truden)

2. DRŽAVNA LIGA VZHOD
4. krog, 20.9.2019 ob 18:00

JESENICE - MENGEŠ RAKOLL (Štancar - Čepon)
TRŽIČ AC ŽEPIČ - ZARJA (Mohorč - Hervol B.)
ROGOVILA - TRATA MLADI (Obolnar - Đokić)
SODRAŽICA - ROGAŠKA CRYSTAL (Kirik - Šubert)
BUDNIČAR - BISTRICA PRI TRŽIČU (Tomažič - Hvalec)
« Zadnje urejanje: 18.september 2019ob 09:20 od Ervin Ozbič » Prijavljen
Strani: 1 [2]
  Natisni  
 
Pojdi na:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!